Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Felmelegített töltött káposzta, de mégsem jó fórum

Felmelegített töltött káposzta, de mégsem jó (beszélgetős fórum)


1 2 3
50. <Mona> (válaszként erre: 47. - MZsanett)
2016. márc. 3. 22:14
Nem tudom az uj csaj mirol tud. Anno nekem azt a meset adta be,hogy egy szorakozohelyen odament hozza ez a csaj es felszedte.Pff egy fenet! Amugy meg ahol lakik,a sarki kocsmabol a pultos a csaj.Ismeri mar regebbrol.Akar az is benne van,hogy regebben is osszeszurogettek a levet.De arrol,hogy nekem irogat,arrol szerintem nem tud a csaj.
49. MZsanett (válaszként erre: 48. - <Mona>)
2016. márc. 3. 22:13

Akkor ez tök jó:)


Ő meg kapja be:)

48. <Mona> (válaszként erre: 46. - MZsanett)
2016. márc. 3. 22:11
Mar nem zaklat napi szinten,mert letiltottam meg elkoltoztem.Nem faluban elunk,hanem kulfoldon.Itt nincs sok barat,inkabb ismerosok.Csalad meg senki.Az uj parom viszont mellettem all mindenben.
47. MZsanett (válaszként erre: 43. - <Mona>)
2016. márc. 3. 22:06
Sunyiság az megvan. Ez komolyan mondom nem százas:D Az új csaja ezt hogy viseli? Tud egyáltalán róla?
46. MZsanett (válaszként erre: 41. - <Mona>)
2016. márc. 3. 22:05

Én a helyedben pont, hogy rendszert csinálnék belőle, hisz ő is rendszert csinálj abból, hogy napi szinten kikészülj teljesen fölöslegesen...ha viszont gyakran találkozik a rendőrökkel, előbb-utóbb bajba kerül. És ami nagy segítség még ilyenkor, az a család, vagy a barátok, vagy akárki, aki közel áll hozzád. Ha elterjed a faluban, vagy ahol élsz, hogy egy közveszélyes idióta, akkor még több az esély rá, hogy bajba kerül, mert mindenki figyelni fog rá, és így már nem fogja megérni neki. Ezek csak addig nagyfiúk, amég egyedül vagy, ahogy túlerővel találja szembe magát, egyből kisfiú lesz:)


Remélem, minél hamarabb sikerül feldolgoznod:)

45. lusza (válaszként erre: 37. - <Mona>)
2016. márc. 3. 22:03

Persze, hogy nem csak veled ilyen. Összejött egy másik nővel, és mellette veled foglalkozik, téged szid, zaklat.

Biztos vannak még érzéseid iránta, ha azon rágódsz, hogy miért csinálja. Majd túl leszel rajta.

44. <Mona> (válaszként erre: 42. - 2caf8744b6)
2016. márc. 3. 21:57
Koszonom szepen!
43. <Mona> (válaszként erre: 39. - MZsanett)
2016. márc. 3. 21:51
Nagy jatszmas. Szent este is eljott,akkor tett be ajandekot az ablakon(foldszintes haz)este meg mar kint volt a fbon ahogy a novel,meg annak a gyerekevel csaladjaval karacsonyozik,video,fenykepek.Szilveszterkor ugyanez.Nekem irogatott hogy miert nem valaszolok neki,mintha semi kozunk se let volna egymashoz soha stb,sirt egy filmen,Zambo J.szamot kuldott..utana meg pozolos pucsitos kepek a novel :D pff
2016. márc. 3. 21:49

El olvastam az elejétől az utolsóig.

Nem vagyok mai gyerek, én azt mondom neked, szabadulj meg tőle.

Írod, hogy falun élsz. Egyet véss az eszedbe NEM KELL MEGFELELNI mindenkinek.

Majd aki igazán szeret annak te leszel fontos, és nem az amit csináltál amíg ő nem volt.

Fiatal vagy és az élet neked még sok szépet kínál.

Nem könnyű az ilyentől meg szabadulni, ki tartás kell hozzá. Neked kívánok kitartást, erőt, és mielőbbi meg szabadulást ettől az embertől.

41. <Mona> (válaszként erre: 39. - MZsanett)
2016. márc. 3. 21:44

Egyszer mar rendort hivtam miatta.De nem akartam ebbol rendszert csinalni.Es vegulis egy figyelmeztetessel meguszta.Utana tavolrol kovetett.Pff


Ha itt,az uj lakhelyemen is megjelenne zaklatni,akkor kihivnam megint a rendoroket.


Felelmetes volt igy visszagondolva.Egyik percben,hogy en vagyok elete szerelme igy meg ugy bekuljunk ki,a masik percben mar budos ku. ha az utolso no lennek a foldon se kellenek,es ajnarozta az uj not :)


Ido lesz mig feldolgozom a tortenteket.

2016. márc. 3. 21:39
Mentőt kéne hívni az ilyenhez...
39. MZsanett (válaszként erre: 37. - <Mona>)
2016. márc. 3. 21:39

Milyen szánalmas alak...


Ha tovább zaklat, én rendőrségi ügyet csinálnék belőle a helyedben, vagy valahogy nagyon komolyan megleckéztetném, hogy megérezze. Ez már egyáltalán nem normális dolog, amit lentebb leírtál, ez beteg.

38. <Mona>
2016. márc. 3. 21:35
En azota osszejottem azzal a sraccal a szulinapi bulirol. Akkor,mikor feltekenykedett meg semi kozunk se volt egymashoz.Utana kezdtunk el jobban beszelgetni,hogy ilyen zuros volt a szakitas,meg odajarkalt ahol laktam...Elmentunk ide-oda es szepen alakult minden. De ezt mar tudtaaz exem,nem most tudta meg.
37. <Mona> (válaszként erre: 36. - Lusza)
2016. márc. 3. 21:31

O azt mondta,hogy cask velem (volt)ilyen ,mert en ezt erdemlem.Engem nem lehet szeretni.Tehat,hogy o massal nem ilyen,csak velem.


Azt sem ertem,hogy ha mar honapok ota kulon vagyunk,miert ir ilyet az ejszaka kozepen?Ez boldogga teszi?

36. lusza (válaszként erre: 34. - <Mona>)
2016. márc. 3. 21:28
Ez nem férfi, egy normális nő sem lenne boldog vele, nem is kellene normális nőnek. Örülj, hogy szakítottatok, próbálj túllépni a megbántottságodon vagy sértettségeden. Ne legyél féltékeny, nem járna vele jól egy nő sem.
35. ina87
2016. márc. 3. 21:21
hàt az a baja h te szakitotàl vele nem ő veled.csaja negcsak elterelö dolog
34. <Mona>
2016. márc. 3. 20:19

Leirom azota mi tortent,hatha erdekel meg valakit.


A forum kiirasom utan nem sokkal szakitottam vele.Volt egy vitank amire az volt a reakcioja,hogy csajokat jelolgetett latvanyosan a fbon.Akkor betelt a pohar.Kozben volt egy szulinapi buli,amin megint feltekenysegi pataliat rendezett,mert hogy en tetszettem az egyik sracnak.Nem is ertettem a dolgot,neki lehet csajokat jelolgetni,en nem tetszhetek valakinek?!

Besokaltam es kertem koltozzon el.Az sem volt egyszeru menet.Kb 1 ora sirogorcsos hisztizett,hogy o nem akar elkoztozni.De vegul cask elment.Utana kb 2-3 hetig csend volt.Majd mintha misem tortent volna ujra irt,meg hogy talalkozzunk.Nemet mondtam.Termeszetesen ezt nem fogadta el.Odajott ahol laktam.Az a srac is pont ott volt vendegsegben.Persze oriasi pataliat csapott az exem.Utana ozonlottek a szidalmazo smsek.Odajarkalt,benyulkalt az ablakon,visszahozta amit szakitasnal visszaadtam neki,berakta az ablakon,kovetett stb.

Kozben osszejott egy novel,akivel mindenhol kiposztolta magat.Akarhova ment vele azt mondta a kozos ismerosoknek,hogy o hagyott ott engem.Es mar menyasszonyi ruhakat posztolnak a fbra.(ezt baratnom mondta,nekem nem ismeroseim) A csaj amugy kulfoldi,nem is beszelnek egy nyelvet.Exem minimal angolt.


Mara ott tartunk,hogy letiltottam mindenhonnan,elkoltoztem.Nem tud rolam semmit se,vagy csak nagyon keveset ismeroktol.A telefonomrol par napja lejart a blokkolo,elfelejtettem megujitani,es jot egy "rohadj meg" sms tole.

Nem igazan ertem,hogy ha olyan boldog az uj nojevel,akkor minek irogat nekem ilyesmit?

33. syria (válaszként erre: 29. - <Mona>)
2015. okt. 3. 19:52
Nem képtelenség, csak akarni kell. Nekem egyszer másfél évig tartott, de sikerült. Hamar rájöttem, hogy eszement módon féltékeny, ráadásul ok nélkül. (Már az arany nagyikám megmondta: 3 férfitípustól menekülni kell. Attól, amelyik iszik, amelyik félre megy, és amelyik féltékeny.) A te exed is az. Semmi köze nem lenne hozzá, hogy hogyan éltél, amikor külön voltatok, mégis állandóan előhozza. Hiányzik ez neked? Szerintem te is tudod a helyes választ. :)
32. Csipkerózsika (válaszként erre: 26. - <Mona>)
2015. okt. 3. 01:20

De nem bírom "ezt a fajta pasit". Ezek a játszmások. Akik nem képesek érzelmileg semmit adni, csak a hiszti, a játszmázás, manipulálás, érzelmi zsarolás. Aztán mikor lapátra tennéd, akkor előveszik az édes szerelmes arcukat, de még akkor is úgy tesznek, mintha ők lennének elnézőek. Miközben csak sz@rt adnak a párjuknak.

Szörnyűségesen alacsony önbecsülése és bizalmi problémája van egy olyan embernek, akinek folyton pocskondiáznia és aláznia kell azt a személyt, akit szeret, csak hogy bizonygassa, hogy ő milyen jó és a másik meg sem érdemli őt...

Nagyon komoly munkát tudna adni pár lélekgyógyásznak. Sajnálom az ilyent, ha nem kezd magával valamit, sosem lesz egy normális kapcsolata. Még akkor se, ha talál egy kapcsolatfüggőt, aki megmarad mellette, mert azt meg ki fogja készíteni, hisz nem tud szeretni.

31. Csipkerózsika (válaszként erre: 25. - <Mona>)
2015. okt. 3. 01:11
Aki nem hisz neked és nem bízik benned, az felejtős, egy szót sem érdemel többet.
30. ancsika688 (válaszként erre: 29. - <Mona>)
2015. okt. 1. 18:27
Pakold össze a holmiját,és rakd ki.Telefonszám csere,esetleg egy "álbaráttal".
29. <Mona>
2015. okt. 1. 18:23
...es keptelenseg levakarni...
28. roggyant (válaszként erre: 17. - 18f139611b)
2015. okt. 1. 15:06
Mik történtek abban a félévben amiről azóta nem beszéltek?
27. ollégabi (válaszként erre: 16. - KarinaLina)
2015. okt. 1. 14:02
Falun lakom!:)Ismerős a szitu!:)A falu egyik módos asszonya válni készül!Na a falu szerint az én párom kezeli,mert egy párszor ültek a bolt előtt a padon és dumáltak!Mellesleg hatéves koruk óta barátok!Én szerintük az idegeim miatt fogytam 10 kilót,mert annyira kikészültem!Remélem lemegy még tíz ebben a nagy idegben!Nem szabad ezeket komolyan venni,inkább szórakozni rajta!
26. <Mona> (válaszként erre: 24. - 76c87e32e1)
2015. okt. 1. 12:59

Mar nem tudom mit erzek iranta. Regebben nagyon szerettem. Sok minden jol mukodott koztunk. De el lett rontva.

Volt koztunk egy oriasi szexualis vonzalom. Az a resze jol is mukodott, csak menet kozben az osszes tobbi tonkre ment. Es szerintem en ezt a nagy szexualis osszefonodast eltem meg szerelem kent, pedig ez nem az. Ahhoz sokkal tobb kell.

Es ha vmit oszinten elmondtam neki, azt mindig ellenem forditotta kesobb. Es hallgathattam allandoan. Pl ezt is elmondtam neki, hogy igen, volt ez a srac, erdeklodott irantam, talalkozgattunk, de nem lett komolyabb belole. Nyilvan, mivel vele kibekultem. Ez nem eleg bizonyitek, hogy engem az a masik srac nem erdekel?! Csinaltam hangfelvetelt is. Az se eleg. Csak a cirkusz, hiszti. Hat akkor kapja be!

25. <Mona>
2015. okt. 1. 12:54

En is igy erzem. Nagyon sok vita van ilyen hulyesegeken, es mar kikeszit teljesen. Nagyon hisztis. O azt mondja, hogy talakozott nokkel, de bezzeg o nem volt kepes lefekudni veluk, mert annyira szeret. Kesz teny kent kezeli, hogy en lefekudtem azzal a sraccal, amig kulon voltunk. Es megbha ugy is lett volna, se lenne hozza semmi koze, de ezt o nem fogja fel. Hanem hogy en vagyok a galad megcsalo, aki elarulta a szerelmunket blabla.

Persze amikor bekulni akart, akkor megigerte hogy a multrol egy szo sem fog esni. Eljuk tovabb az eletunket, es elore fele nezunk. Ugy erzem becsapott.

24. 76c87e32e1 (válaszként erre: 1. - <Mona>)
2015. okt. 1. 12:06
Szerintem te nem szereted, akkor minek újra megpróbálni?
23. Csipkerózsika (válaszként erre: 2. - <Mona>)
2015. okt. 1. 00:26

Érzelmi zsaroló, energiavámpír, aki szépen élősködik rajtad/belőled. Ha nem akarod, hogy az önbecsülésed gallyra menjen, meg kell szabadulnod tőle.

Vagy egyszerűen eljutnod arra a szintre, hogy nem reagálsz, sőt oda sem figyelsz az igazságtalan, becsmérlő megjegyzésekre, amik egyértelműen abból adódnak, hogy kiszolgáltatottnak érzi magát, mert szüksége van rád. A te lehúzásoddal próbál kompenzálni és visszaszerezni a nem létező tekintélyét, önértékelését. Kib@szott férfibüszkeség... A "kedves" ismerősök, meg nyilván így próbálták "vigasztalni", hogy lám, itt a bizonyíték, hogy te meg sem érdemelted őt és jobb is, hogy szakítottatok, meg amúgy is mindennek te voltál az oka. Mindkét nemnél megfigyelhető szokás szakításkor az ex kollektív pocskondiázása. Ez ránk nőkre különösen igaz.


Egy szó mint száz én nem maradnék ebben benne, nem sok jó néz ki belőle. Én is szakítottam a párommal egy időre, aztán újra egymásra találtunk és el is jegyeztük egymást. Ő elmondta - bár én nem kérdeztem, a részletekre meg nem is voltam kíváncsi - hogy kivel volt. Nem mondom, hogy milyen jól esett hallani, de tény, hogy a férfiak nem bírják egyedül és főleg szex nélkül nem bírják. Szóval elmondta, még azt is, hogy szégyellte is, mikor utána találkoztunk, aztán el volt felejtve. Esküszöm, míg ezt a fórumot meg nem láttam, eszembe sem jutott a kalandja. Ha szakítok valakivel, onnantól nem vagyunk együtt, nem tartozunk egymásnak elszámolással vagy magyarázattal semmiért. És később sem, ha újra összejönnénk.

2015. szept. 30. 15:40
Valakiben vagy meg van az érzelmi intelligencia vagy nincs!
2015. szept. 30. 15:32
Menekülj, baszki, menekülj. Ez csak rosszabb lesz, te meg teljesen leépülsz lelkileg és idegileg.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook