Félig nyitott házasság (beszélgetés)
Aha!:)
Biztos van, aki erre indul be.
Pl te is
Dehogy mindegy.
Nem agyatlankodnál akkor itt.
Nézd a jó oldalát: rendesen meg van rántva mindig. ;)
De most komolyan,mit írjak le oda? Itt már szinte mindent leírtam. Ott se tudnék többet. Vagy olyanokat,hogy a feleségemmel hányszor közösült a srác? Vagy részletezzem a köztük zajló előjátékot? Vagy írjam le,hogy nekem nem engedett bizonyos dolgokat,de egy ismeretlen pasasnak mindent lehet vele?
Láttad a Keserű méz c. filmet?? Nézd meg, magadra fogsz ismerni.
Igaza van globusnak, nyiss titkos naplót.
Amikor elolvastam azonnal előjöttek az elmúlt hetek történései.
Találtam a neten egy kísértetiesen hasonló esetet mint ami velem történt. Nem tudom,hogy be lehet -e ide linkelni.
Már lassan úgy vagyok vele,hogy minden mindegy. Most is elment a feleségem. Azt mondta,hogy lehet csak reggel jön haza.
Ha gondolod, hogy veszélyes így nyíltan kiírni a témát, inkább próbáld meg naplóban. Abba kevesebb céltalan nézelődő tud bepillantani. Biztonságosabb.
Minek jövök vissza új névvel? Ezt nem szeretném leírni. Amúgy sem tartozik ide. Minek törlöm magam? Ennek is oka van. Nem szeretném kiírni.
Én támadok? Folyamatosan támadtok,amióta kiírtam ezt a fórumot.
Akkor minek jössz állandóan vissza új névvel? Eleve minek törlöd magad állandóan? Annyi kérdésre nem adsz sosem vàlaszt, csak ami neked tetszik. Ha már témát kezdesz, nem értem a hozzààllást. Most is csak támadsz és tereled a szót. Még le sem írtad, hogy megint mi a gondod, amiért új néven regisztràltàl.
Ne csodálkozz, hogy itt màr senki nem vesz komolyan. A törölt fórumon is érdekesen "viselkedtél". De legalàbb feldobod az ember napjàt. Mondjuk ez az a pont, amikor màr nem olvaslak tovább, mert a hajlandóságot sem làtni, hogy változtatni akarsz...ha igaz a sztori. Ha nem, akkor is vannak problémáid.
Nem mondtam, írtam.
Nem állandó jelleggel.
Ezt mondjuk nem is értem. Kivel jöhetnék én össze?
Én is tudnék tanácsokat adni ezen az oldalon,mégse fogadná meg senki. Például: Sok itt a nyafogó elhízott nő. Tanács: Egyél kevesebbet és mozogj többet. Rém egyszerű. Mégse fogadja meg senki.
Nem szövöget senki semmit.
Nem fog elhagyni. Ettől nem félek. De attól már inkább,hogy rászokik arra,hogy eljárkál itthonról rendszeresen.
Szerintem adtam, főleg a téma elején a törölt fórumon. Az már egyéni probléma, hogy neked kb 2 ember véleménye, tanácsa tetszett.
erdekesebben is szovogethetne. peldaul az asszony otthagyhatna ot brad pittert, o pedig osszejohetne az asszonyt allitolag dudogato pasassal, a farokmeretet mar ismeri :D
Mondjuk múlt héten nagyon összevesztünk. Én voltam a hibás. Még most is a hatása alatt vagyok a dolognak.
Azt pozitív dolognak könyvelem el,hogy egyre inkább ad magára. Újra NŐ lett. Eljár körmöshöz fodrászhoz. Szinte kivirult mint egy rózsa amikor kinyílik. Jó látni,hogy boldog. Én nem vagyok az,de nem is érdekel.
Szerintem nem adtál semmilyen használható tanácsot. Itt nem is igazán lehet mit tenni. Most van az,hogy megeszem amit főztem.
Kivárom,hogy mi lesz és közben szenvedek. Rendezem a gyerekeket amig a feleségem eljárkál. Ez van. Ezt akartam.
Nem fárasztom magam, már rég nem adok tanácsot neki. Ugyanis szerintem a sztori már mese habbal. Még le sem írja, de már a többség tudja a folytatást, mert annyira egyértelmű. Nekem ebből az jön le, hogy esetleg igaz volt az elején, de már csak a maga szórakoztatására szövögeti a sztorit. De ha neki ez boldogságot okoz, akkor hajrá!
Minek fárasztod magad azzal, hogy tanácsot adsz neki, ha tudod, hogy úgyis fölösleges?
Halljuk inkább a sztori folytatását!
Mi történik mostanában veletek?
Nem lehetne, hogy nem regisztrálsz, majd törlöd minden hónapban magad a hoxáról? Elég gyerekes.
Nem lehetne, hogy meg is fogadod itt valakinek a tanácsát, ha már mindig új fórumot nyitsz ugyanarról a témáról?
Én is tudom,hogy egy barom vagyok,de nem lehetne,hogy nem mondanátok állandóan?
Mi is így reagáltunk rá...:))
Akkor az nem barátság.
Ja, az vagy.
További ajánlott fórumok: