Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Félig nyitott házasság fórum

Félig nyitott házasság (beszélgetős fórum)


18. ina87
2016. júl. 16. 11:04
semmit ne csinàlj ha ezt a módot vàlasztotad akk tudj vele èlni ha mègsem felel meg hàt lèpj le
17. freddy36 (válaszként erre: 13. - Gribedli***)
2016. júl. 16. 10:47
Hmmmm...mondasz valamit..."ősi mesterség"...
16. 3d787b167a (válaszként erre: 13. - Gribedli***)
2016. júl. 16. 10:40
Remélem, akkor asszony észnél lesz, és nem marad egy ilyen alakkal.
15. 6496c360f6 (válaszként erre: 1. - 310b09d86d)
2016. júl. 16. 10:34
Hány fórumot fogsz még erről indítani?
2016. júl. 16. 10:13
Szerintem nálatok hosszútávon és még csak rövidtávon sem működik, mert szenvedsz.Ha elfogadnád ezt a felállást, nem írnál ki folyamatosan fórumokat.
13. gribedli*** (válaszként erre: 9. - 3d787b167a)
2016. júl. 16. 10:08
Van egy olyan érzésem, hogy nem ő a családfenntartó sem, hanem az asszony.
12. gribedli*** (válaszként erre: 8. - 937a2a883a)
2016. júl. 16. 10:06

Pontosan. És otthon továbbra sem lett jobb nekik a szex.


Az őszinte nyitott kapcsolatoknál, ahol jól működik, az egyik ismertetőjel, hogy a házastársak továbbra is megélik az összetartozást és elmondásuk szerint jobb lesz köztük is, nemcsak félredugogatás van. Viszont van olyan is, ahol egymással már semmi, csak félredugogatás, szerintem az ilyen nyitott kapcsolatban már minek a házasság, el is válhatnának de anyagi, egyéb okokból maradnak együtt (saját véleményem, hogy ez már nem is nyitott kapcsolat, nincs egy kicsi szerelem, szeretet, nem arra irányul, hogy feldobják a közös szexuális életüket, hanem mindketten csak saját szexuális életet alakítanak ki, csak másokkal, ez miez, haverság?:D)

11. gribedli*** (válaszként erre: 1. - 310b09d86d)
2016. júl. 16. 09:58

Az előző fórumod alapján (amit töröltettél), az állapot egyáltalán nem stabil, mert te az őrület és a depresszió határán vagy. Ezért a válasz, így nem működik, ezt az is mutatja, hogy igen sokat panaszkodtál emiatt.


Amúgy a nyitott házasság sokaknál működik, de ez csak a gyakorlatból derül ki, van, akinél nem működik, vagy szóba sem jöhet, ennyi. Mindenkinek megvan a maga látásmódja.


Ismétlem, nálad nem működik mert csak panaszkodsz, hogy nem tudod feldolgozni, hogy ő egy másikkal jobban élvezi mint veled.

2016. júl. 16. 09:51
Nem működne ez a kapcsolat! Le kellene ülnötök megbeszélni,hogy mi az,amit te nem tudsz megadni neki,és dolgozni rajta! Én el sem tudnám képzelni,hogy a párom megengedné (!!!),hogy más pasikkal kufircoljak! A másik dolog,hogy egyszer kiborul az a bizonyos éjjeliedény,és megtiltanád,hogy folytassa más pasikkal,akkor meg titokban csinálná! Cseberből vederbe....Ezt nehéz lesz helyrehozni! Meg kell beszélni,hogy ki mit vár el az ágyban,és peóbálkozni! De így...megáll az eszem! Ez nem fog menni! Vagy el kell válni!
2016. júl. 16. 09:51

Hogyne működne???


Szépen hagyod, hogy szexeljen mással, legyen kielégítő szexuális élete, te meg maradsz a családfenntartó.


Tök egyszerű.


Nem tudom, neked miért nem az.


Nem kell, hogy kettőt szeressen! Szeresse azt, aki kielégíti.


Nem akarsz te egy kicsit sokat?

8. 937a2a883a (válaszként erre: 5. - 2c5f60da64)
2016. júl. 16. 09:48
Volt egy nagyon sok hozzászólásos fórum már erről. A lényege az volt, hogy rábeszélte az egyik haverját, hogy csábítsa el az asszonyt, mert otthon vele nem élvezi a szexet és kíváncsi, hogy mással hogyan viselkedik. Meg is történt a dolog, ő meg végignézte kamerán és a feleség boldogabb azóta, mint valaha és mindig elkéretőzik a férjtől a pasihoz. Ja, de semmit nem tud a felvételről, de arról sem, hogy a férj szervezte be a pasitm
7. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - 310b09d86d)
2016. júl. 16. 09:46

Szia, ráseráncs!

Kezdtél hiányozni. Akkor most egyelőre megy a dolog! Megbékéltél a helyzettel? Szerintem akár működhet is. Ha neked ilyen fontos a házasságotok, biztos a feleségednek is az. Sokan írták, hogy előbb vagy utóbb úgyis többet fog érezni a partner iránt, de szerintem nem biztos. Viszont senki sem lát a jövőbe, nemtudni, hogy alakul a helyzet. Visszalépni amúgy sem tudsz már.

2016. júl. 16. 09:44
Szerintem ez a téma eléggé ki lett beszélve a törölt fórumodon. Nekem még mindig az a véleményem, hogy nem működne, mert te örökké féltékeny lennél és mindig azt néznéd, hogy mennyit jár el otthonról. Illetve te szúrtad el és szerinted jól tetted, amit tettél...mégsem tudsz megbírkózni vele.
2016. júl. 16. 09:35
Miért csinálja ezt? Miért kell neki a másik? Ezt kellene megtudni.
4. gyöngy:) (válaszként erre: 1. - 310b09d86d)
2016. júl. 16. 09:08
Jó alap a CSOK-hoz.
3. c73db520ef (válaszként erre: 1. - 310b09d86d)
2016. júl. 16. 09:07
Nem volna egyszerubb a helyzet, ha te adnad meg neki azt, amit mst mastol kap meg??
2. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - 310b09d86d)
2016. júl. 16. 09:06
Jajj! En elkepzelni sem tudnam, de sok mindenre van pelda, ami mukodhet. Hany evesek vagytok?
2016. júl. 16. 08:57

Röviden annyit a történetemről,hogy a feleségem más férfi karjaiban is megtalálja jelenleg a boldogságát. A másik férfi az én ismerősöm akit én ajánlottam a nejemnek.

A félig nyitott házzaságon azt értem,hogy ő mással is van,de én nem szeretnék. Nekem a feleségem az egyetlen szerelmem akit nem akarok elveszíteni de azt sem szeretném,hogy szexuálisan kielégületlen legyen mellettem. Működhet-e ez így? Egy nő tud szeretni egyszerre több férfit is? Mit kellene tennem,hogy a mostani viszonylag stabil állapotot fenn tudjam tartani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook