Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Felesleges volt szédítenie? fórum

Felesleges volt szédítenie? (beszélgetős fórum)


1 2
11. 8d00a82c06 (válaszként erre: 6. - Fuzsi)
2021. jún. 1. 20:17

Ezért nem lövünk házi nyúlra, házasra meg pláne nem.

Meg dugott, nem élvezte minek kontrázna?

10. New(l) (válaszként erre: 8. - Fuzsi)
2021. jún. 1. 20:16
És?
9. unom (válaszként erre: 6. - Fuzsi)
2021. jún. 1. 20:15
Szexet akart, megvolt, nem volt annyira jó, hogy ismételjen.
2021. jún. 1. 20:14
Amit én kezdeményeztem
7. New(l) (válaszként erre: 6. - Fuzsi)
2021. jún. 1. 20:09
Azt írtad volt valami 3 perces töcsk. Ezek szerint mégis megérte, te pörögsz rajta, mármint a szavain meg az üzenetein, ha már máson esély sem volt.
2021. jún. 1. 20:05
Meg minek szédített akkor cirka két hónapig? Úgy h nem volt szex? Úgy gondolom, megérdemlek valami választ. De ez az eltűnök a fenébe dolog. Nem néztem ki belőle. Már a melóba se megyek szívesen, mert eszembe jut.
5. 8d00a82c06 (válaszként erre: 3. - Fuzsi)
2021. jún. 1. 20:04

Az ő gyereke is, ennyit megtehet ...

Minden pasi ezt mondja.

Hallottál már olyat, hogy csodálatos házasságban élek, csak megdugni akarlak?

Nem is fogsz.

4. Bless the child (válaszként erre: 3. - Fuzsi)
2021. jún. 1. 20:03
Az összes negatívan beszél a párjáról, ha egy másikat akar megszerezni egy numerára
2021. jún. 1. 20:02

Eddig kitartott a családja mellett, legutóbb meg arról beszélt h albérletet keresnek. Külön mennek, a párja meg a gyerek.

A nő egy p@csa,sokat panaszkodott rá,mesélte a dolgait. 1x késve jött elém, mert boltba kellett mennie popsitörlőért. 🤔

2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fuzsi)
2021. jún. 1. 19:56

Hagyd.

Ne legyél 3.

Nem tartod ennél többre magad?

2021. jún. 1. 19:50

Sziasztok!

Igyekszem röviden leírni a sroryt.

Munkahelyemen két hónapja összeismerkedtem egy kollégával. Ő nemrég jött vissza. Nem egy területen dolgozunk. A lényeg, h húsvét után összefutottunk véletlenül, facen kommunikáltunk utána. Motorral közlekedik, nekem ez nagyon imponált. Fiatalabb nálam és sajnos élettársa van+1 gyerek. (másfél éves) Nincs köztük semmi, elhidegültek. Szóval minden nap írt, komolyan. Az első motorozás után kicsit furcsálltam, de arra kért h ne írjak mert a párja látja. Nem akar támadási felületet adni. Én ezen kiakadtam, mondtam h hagyjuk ezt, legyünk barátok. Akkor egy hétig nem beszéltünk. Aztán én már nem bírtam tovább, gyakran járt az eszem rajta. Felvettem újra vele a kapcsolatot, leírtam neki h felkavarta az életemet. (szex nem volt) Írogattunk egymásnak, de ő mintha nem lett volna olyan aktív. Elvitt motorozni, ki a természetbe mert én azt nagyon szeretem. Magához húzott, atölelt, szorított, csókolt. Hiányoztam neki. Azt mondta nincs ideje írni mindig, de nyugodtan írjak. Időközben én egyedül albérletbe költöztem pünkösd előtt. Megbeszéltük, h átjön. Nekem úgy jött át, h szeretkezni szeretne. Hát, nem. De megtörtént, ő hamar elment. Iszonyatos zavarban volt. Utána összebújtunk,tervezgettünk mikor talizunk. Ez volt múlt héten hétfőn. Csütörtökön írt rám, h kedden írt, csak a messengerrel volt valami. Akkor beszéltünk is. Azt mondta, h a szex fura volt.(?) A kémia megvan köztünk, abszolút. Abban maradtunk, h majd beszélünk. Hát azóta semmi. Nem tudom ezt mire vélni, komolyan. Legalább annyit írna, h köszy ennyi volt. Teljesen kivagyok ettől. Jah szombaton reggel írtam neki pár kedved szót, arra szintén semmi nem jött. Soha nem volt még ilyen, h 3. fél legyek. Melóban se találkoztunk. Gondoltam írok, de az olyna személytelen. Így arra gondoltam, h ha összefutunk akkor elmondom neki a véleményemet. Szerintetek? (Bocsi, h hosszúra nyúlt) Úgy érzem kialakult valami,részéről is. Az a baj, h sztem nagyon tudnám szeretni. Mit csináljak? Valamire való válaszokat kérek szépen. Köszönöm

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook