Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Felesleges volt szédítenie? fórum

Felesleges volt szédítenie? (beszélgetős fórum)


1 2
41. Fuzsi (válaszként erre: 39. - Birebora)
2021. jún. 2. 17:09

😁😁😁😁😁😁😁

Hát ok, nem mintha ő odatette volna magát nagyon...

Keressen akkor más palimadarat.

Hagyjuk is sztem.

40. Mézes-Krémes (válaszként erre: 36. - PöttyösPanka)
2021. jún. 2. 15:38

Hát nem írom le ide, hogy mit válaszoltam erre neki, mert törölne a Hoxa érte. :DDDDDDD Ez a vonzalom maradt plátói a részéről, maradjunk annyiban. :D


Mondjuk van még olyan sztorim, nős kollégáról, aki nekem sírt, hogy mennyire elhanyagolja a felesége. Először még sajnáltam is nagyon, vigasztaltam és kávézgattam vele, mire hirtelen a semmiből rám nyomult, és esküdözni kezdett, hogy ő el fog válni. Akkor esett le a tantusz, hogy ez lett volna a becserkészési módszere. A szánalmas az egészben az volt, hogy naponta más HÁZI készítésű finomságot hurcolt magával fantasztikusan összekészítve.

Nyilván nagyon sanyarú sorsa volt... :-P

39. birebora (válaszként erre: 1. - Fuzsi)
2021. jún. 2. 15:00
Szerintem? Szerintem engedd el. Gyereke van, társa van. Ne legyél 3. Egyrészt mert ennél többre tartod magad (?) másrészt ne rondits bele egy család életébe. Ha egy pasi azt mondja, hogy a szex fura volt, akkor az átfogalmazva szar volt. Szeress mást.
38. Fuzsi
2021. jún. 2. 13:54

Igen, naív voltam.

De még mennyire, te jó ég.

Szégyellem is magam, mert én nem ilyen vagyok. 🙁

Az h milyen a kapcsolata a nővel teljesen mindegy, ő is meg én is hibásak voltunk.

Sztem ugyanúgy hülyít más csajokat is.

2021. jún. 2. 12:34
Eddig voltál jó neki a rossz oldalon álltál, csak nehogy egyszer majd visszakapd a karmától amikor már a másik oldalon fogsz állni egy gyermekkel a kezedben. Az ilyen nőket soha nem fogom megérteni .... Annyi független pasi van,hogy hihetetlen de mindig a másé jobb szebb zöldebb stb
36. PöttyösPanka (válaszként erre: 35. - Mézes-Krémes)
2021. jún. 2. 12:25
Ennél elragadóbb dumát még sosem hallottam. Gondolom egyből csúszott is le a bugyid a hallatán :D
35. Mézes-Krémes (válaszként erre: 4. - Bless the child)
2021. jún. 2. 12:11

Amúgy nem az összes. Én ismerek egyet, aki nem. A házassága után pár héttel mutogatta nekem a fotókat büszkén. Majd kitért arra, hogy végre tegyük már össze ami van. De ne értsem félre, imádja a feleségét, és ő élete párja, a másik fele, de arra mindig is vágyott, hogy velem egyszer lefeküdhessen. :D

Még közölte azt is, hogy ne gondoljuk már mi nők, hogy a férfiak életük végéig beérik egy p*nával, mert ő biztos nem.

34. Mézes-Krémes (válaszként erre: 31. - Fuzsi)
2021. jún. 2. 12:06

Nem a házasság a lényeg. Hanem az, hogy ők egy család, és te úgy gondoltad, hogy jogod van belerondítani egy másik család életébe. Ez az, ami visszataszító.


Persze ő ezzel nincsen felmentve. Gondolj csak bele, miket mondott neked a nőjéről, a gyermekei anyjáról. Tegyük fel, hogy mindaz amit mesélt igaz, és ő mégis együtt él azzal a nővel, kósza numerákat keresgélve. Ez mégis mit árul el róla, mint férfiról, milyen jellemre vall?

Ha pedig nem igazak a meséi, akkor az mit árul el róla, hogy egy kósza numera reményében hazudozik más nőknek, mocskolva a párját?


Hát nekem biztos nem kéne egy ilyen díszpinty, az fix. Még csak egy körre sem. Nincsen benne gerinc, ugyanis.

33. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 31. - Fuzsi)
2021. jún. 2. 11:15

Teljesen mindegy, hogy házasok-e, van egy közös gyerekük. De akkor sem lett volna gerincesebb, ha csak "jártak"volna. Belecsöppenés? Konkrétan Te írogattál neki...

Mindig megpróbálok a szeretők felé empátiával lenni, de az ilyen és ehhez hasonló hozzászólások után rájövök, hogy felesleges.

Te is ugyanolyan áldozatként tekintesz magadra, mint a szegény hűtlen férfi. Tényleg igaz a mondás a zsákról meg a foltjáról.

32. Odett'e (válaszként erre: 1. - Fuzsi)
2021. jún. 2. 10:18

Megkapott...továbbállt. Ennyi elég volt belőled neki.

. Butaságra vall ha valaki az ilyen elhidegülős meséket elhiszi. Véleményem szerint az a férfi, aki a gyermeke vagy gyermekei édesanyját bántja mások előtt, az egy magára valamit is adó Nő szemében nem lehet szimpatikus.

31. Fuzsi
2021. jún. 2. 10:15

Csak annyit, h nem házasok. De ez már úgyis lényegtelen.

Sose gondoltam volna, h 1x belecsöppenek egy ilyen dologba. Legközelebb több eszem lesz.

30. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Fuzsi)
2021. jún. 2. 08:49
Becsüld magad sokkal többre, és soha ne érd be egy olyan férfival, aki titkol téged bárki előtt. Olyat válassz, aki büszke rá, hogy veled lehet.
29. Mézes-Krémes (válaszként erre: 6. - Fuzsi)
2021. jún. 2. 08:07

Azért szédített ennyi ideig, hogy meg tudjon du*ni, de utána már nem voltál érdekes a számára, mert részéről a cél ennyi volt.


Igazából nem érdemelsz választ, és egyéb dolgot sem. Mégis mit vártál? Miért cél egyes nőknek, hogy családokat próbáljanak meg széjjel barmolni? Ennyit tartás nincsen bennetek? Nincsen elég szingli faszi a földön?

Szerinted ha a feleségét nem tiszteli, akivel együtt él, aki neki adta az életét, és szült neki egy gyereket, akkor mit gondolsz, téged mire fog tartani ezek után?

2021. jún. 2. 08:04
Megvédve a férfiakat. Azért meséld el neki, ezeket a jó tanácsokat, a "nem barátaidtól". Úgy lesz kerek. Mindenki tanulhat belőle. És hátha, a Te történetedhez is hozzá tud tenni. De, azért igaz ami igaz.
27. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 6. - Fuzsi)
2021. jún. 2. 07:53

A férjem 8 hónapig szédített egy nőt, amikor kiderült, onnan már nagyon nem volt érdekes. Pillanatok alatt lepattintotta. Érdekes, nem?

Az egy másik dolog, hogy én egy hülye vagyok, mert nem váltam el, de más más lapra tartozik :D

26. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 3. - Fuzsi)
2021. jún. 2. 07:51

Ne hidj el mindent egy pasinak, aki meg akar dugni!

Nem fogja azt mondani, hogy egy kedves, szép, aranyos nő a párja.

25. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 1. - Fuzsi)
2021. jún. 2. 07:49

Soha nem fog téged választani a családja helyett, hidd el. Ott a gyerek, a stabilitás. Nagyon ritkán választja a pasi a szeretőt.

Én bazi gyorsan elfelejteném ezt, mert csak játék vagy neki..

24. Fuzsi
2021. jún. 2. 07:17

Kijózanító válaszokat kaptam. Ha a gödör mélyen lennék csak el kell olvasnom ezeket. Valóban tanulságos lecke volt.

Nem fogom keresni és szerencsére kicsi az esélye h szeme is összefussunk.

23. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fuzsi)
2021. jún. 2. 06:24

Házinyúlra nem lövünk.


Foglalt palira nem mászunk!

Borítékolhatod, hogy nincs semmiféle elhidegülés..

Egyszerűen undorító, hogy rá másztál egy családos emberre.

22. f.frezia (válaszként erre: 18. - Fuzsi)
2021. jún. 2. 05:19

Te különbnek érzed magad? Randizgatsz, motorozgatsz, lefekszel családos emberrel. Mire számítottál?

Azt kaptad, amit érdemelsz, amennyit érsz a pasasnak.


Furának tartod, hogy a popsivásárlás előrébb való, mint te. Ebből is látszik, hogy ők összetartoznak, te meg az utolsó vagy.

Hozzáteszem, egy baba születése megváltoztatja a kapcsolatokat, megváltozik a fontossági sorrend, ezt sok férfinek nehéz feldolgozni.. könnyű azt mondani, szar a házasságom és félrelépni. Te meg azt látsz ebbe, amit akarsz.. de ne hidd, hogy ő a te herceged fehér lovon, mert sosem lesz az.


Mondanám, hogy tekintsd annak az egészet, ami: csak szexnek és élvezd ki, de ha még jó sem volt, minek kínlódsz vele?

21. tuskoledi (válaszként erre: 1. - Fuzsi)
2021. jún. 2. 05:19

Szia!

Szerintem semmit ne csinálj. Nekem az jön le, hogy te mászol bele a kapcsolatukba. Akkor is írsz neki, ha ő nem. Sőt, kérte, hogy ne, mert látja a párja, mégis írsz. Neki van párja(az mindegy, milyen a kapcsolatuk, ha hozzá megy haza), gyereke. Mégis mire számítasz?

20. 5da46c99ae (válaszként erre: 1. - Fuzsi)
2021. jún. 2. 01:31
Miért írna? Amire érvényesítetted magad, arra használt. Ki mire való. Majd ha hiánya/hirtelen kalandvágya lesz, lehet, hogy ír, ha nem akad éppen jobb, mint te, kapsz ciki-cuki magyarázatot, büdösbanyázást az asszonyra stb. Egy menetre ismét jó leszel.
19. 8d00a82c06 (válaszként erre: 18. - Fuzsi)
2021. jún. 1. 21:01

Most mérges vagy rá, de ha te lennél a 2%, tükörbe tudnál nézni?

Vállalnád a mostoha szerepét?

Gondold végig mit nyersz azzal, hogy nem bonyolódsz bele még jobban.

És arra is gondolj, te mit éreznél ha a párodra rámászna valaki..

18. Fuzsi (válaszként erre: 17. - 8d00a82c06)
2021. jún. 1. 20:57
Hát az biztos, h b@szódjon meg.
17. 8d00a82c06 (válaszként erre: 16. - Fuzsi)
2021. jún. 1. 20:53
Most megtanulod egy életre, mit jelent hogy családossal nem.
16. Fuzsi
2021. jún. 1. 20:51
Igen, próbálom. Csak egy elég érzékeny időszakban csapott le, amikor tél végén vége lett a hosszú kapcsolatomnak. És most egyedül vagyok, így nehéz egy picit ezt feldolgozni. Ráadásul sose esett ilyen meg velem.
15. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 14. - Fuzsi)
2021. jún. 1. 20:47

Ezt csak úgy megerősítésként mondom, a legjobb barátnőm (volt) férje a szeretőjének azt mondta, hogy már külön alszanak, annyira rossz a viszonyuk. Pedig miközben szeretőt tartott éppen babával próbálkoztak hónapokig.

Biztos elő fog kerülni egy-egy tag, akik majd nagy elánnal elmondják, hogy értük otthagyta a férfi a feleségét, de hidd el, 98%-uk ezeknek a férfiaknak hazudik, és a leírás alapján nem Ti vagytok a maradék 2%.

Engedd el.

14. Fuzsi (válaszként erre: 13. - 3c253ca4d3)
2021. jún. 1. 20:39
Köszönöm, ezek után biztos nem. 1x elég volt. Amúgy nem rágódok rajta már annyit, viszont ha netán talizunk néhány szavam lesz hozzá.
13. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 1. - Fuzsi)
2021. jún. 1. 20:35

Bocsánat, ha nyers leszek, de:

Ti szeretők, tényleg ennyire buták vagytok? Egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy tudják nők újra és újra benyalni ezt a hihetetlenül sz.r dumát. :D

Kicsi gyerek, csúnya gonosz feleség (biztos a másik fél is hibás, én sem szeretem azokat a nőket, akik elfelejtenek nők és társak maradni az anyaságuk mellett), és Ő a szegény szenvedő áldozat, aki hatalmas fájdalommal és erőfeszítéssel a családdal marad, mert ő egy hős.

Megvoltál neki, lehet még párszor meg is leszel, soha nem fogja a családját otthagyni miattad. Lehet, hogy másért majd igen, de miattad biztos nem, egy eszköz vagy neki, akit a szórakoztatásra használ, ha otthon éppen nem bevethető az asszony.

Viselkedjetek felnőtt nőként, legyen tartásotok, de ha már nem megy, ne lássátok már csodákat bele egy szeretői viszonyba.

12. Mindigaldina (válaszként erre: 1. - Fuzsi)
2021. jún. 1. 20:23
Mit érzel? Jobban szereti a motorozást, mint Téged?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook