Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ma a boltokban meglátunk valamit mi felesleges de jol volt elénk téve fórum

Ma a boltokban meglátunk valamit mi felesleges de jol volt elénk téve (beszélgetős fórum)

2009. dec. 8. 08:32
Ha háztartásban felhasználható dolgoról van szó, én nem fogom vissza magam. Időről időre rendet rakok az ilyen cuccok közöztt, és akkor rájövök mennyi van, és elhasználom és csak nagyon sokára kell újat venni. Profogót meg nem veszek, tényleg, annak nem sok értelme van. Kaja sem árt ha van otthon, csak a romlandóknál figyelni kell. Ha nincs is kedvem, és valami lejárat elött van, valami kaját kitalálok belple az tuti. Ha meg nem oda rakom a párom elé hogy egye meg :)
12. Lili13
2009. nov. 22. 06:40
Ha nem elelmiszer, csak akkor veszem meg, ha masnap hasznalom is (haztartas) vagy felveszem (ruha)... ha a gyerekrol van szo, persze nekem is nehezebb ellenallni... de a napokban mar faj a derekam a sok apro mutyur osszeszedegetesetol, igy legkozelebb erre fogok gondolni, mielott veszek neki megint valamit!
2009. nov. 16. 17:43
hát nálam a helyzet változatlan itt is...
10. kattyus (válaszként erre: 7. - Alfoldi13)
2009. nov. 14. 22:33
Na ez egy tuti takarékosság. Otthon maradni.
2009. nov. 12. 00:19
Gondold végig, van-e rá szükséged, tudod e hasznosítani? Évente hányszor vennéd elő? ha porfogó minek? legyen mit takarítani? És ezek után dönts!
2009. nov. 11. 13:02
jajj,én is már annyi felesleges dolgot már megvásároltam..tárgyilag értem aztán nince is kihasználva csak jo porfogo:)...de hát ez van..
2009. nov. 11. 11:44
én azért látim mások kocsiját is nem én vagyok ezzel egyedül.. én mindig kártyával fizetekés legjobban ugy tudok sporolni hogy nem megyek egyáltalán...
2009. nov. 11. 11:19

Mindig kevés pénzzel indulok el otthonról:)) így nem kisért a felesleges cuccok vásárlása. De újabban a párom vásárol be -mert munkanélküli -és csak a napi kenyér,tej,felvágott amit vesz.

De tényleg csak nagyon minimális pénzt viszek magammal.

2009. nov. 11. 11:16
Amennyiben élelmiszerről van szó, nem gond, hiszen biztosan elfogy, max. a következő napon. De csip-csup használati tárgyakat nem szoktunk megvenni. Főleg a 3-at fizet-négyet kap típusú csomagolások ösztönöznek pazarlásra.
4. 81Krisztina (válaszként erre: 3. - Meliga)
2009. nov. 11. 10:45
Én is így szoktam ellenállni:)
2009. nov. 11. 10:38
ha nem lett volna rá pénzed, nem veszed meg. :)
2009. nov. 11. 10:38
Én ellent tudok állni. Nincs is kísértés.
2009. nov. 11. 10:35
és hopp már meg is vettünk pedig utolag átgondolva semmi szükség rá.. nálam sajnos akad ilyen pedig hányszor elhatározom.. nem.. ellenállni még se sikerül...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook