Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ezen hogy lehet túllépni? fórum

Ezen hogy lehet túllépni? (beszélgetős fórum)


12. B-evice (válaszként erre: 7. - 7538640561)
2012. márc. 6. 07:33

Cassy20, hasonló helyzetben voltam én is. Úgy gondoltam akkor, hogy a viselkedése majd komolyabb lesz, "kinövi" a gyerekes dolgait, hisz nagyon szerettük egymást, de sajnos, idővel csak rosszabb lett. összeházasodtunk, lett egy év különbséggel két gyermekünk, akár boldogok is lehettünk volna, de ő nem volt képes erre. elhagytam. az idő végül is ezt a döntésemet igazolta jónak.

Ne hidd, hogy más nem tudna így szeretni, dehogyisnem! sőt, még jobban! szóval,akármi is lesz a vége, kívánom, hogy hozz magadnak jó döntést!

11. Ailen Zia (válaszként erre: 1. - 7538640561)
2012. márc. 3. 23:02
Ha már nagyon nem akarsz vele lenni, nem szereted kicsit se, akkor ki fogsz lépni (az emlék sem tart vissza). Különben ha mindig csak a jóra emlékszel amikor oda jutsz, hogy szakítás, sosem fogsz kilépni ebből a kapcsolatból. Ha meg tényleg olyan rossz, megéri heteket szenvedni pár jó napért?
10. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - 7538640561)
2012. márc. 3. 14:35

Amíg ilyen bizonytalan vagy, addig maradj!

Amikor lépni kell azt úgyis - nélkülünk is - fogod tudni, de főleg érezni!

Minden jót kívánok a döntésedhez!:)

9. 2a69f78972 (válaszként erre: 2. - Féknyom)
2012. márc. 3. 14:33
Ez szerintem is igaz! És nagyon szépen mondtad!:)
8. c1bd61610d (válaszként erre: 1. - 7538640561)
2012. márc. 3. 11:15
Próbáljatok meg barátok maradni. Az jó kis önismereti tréning, és szép emberi dolog.
7. 7538640561 (válaszként erre: 6. - B-evice)
2012. márc. 3. 10:26
Igazad van,csak az tart még vissza,hogy úgy bánik velem sokszor,mint egy álompasi,ölelget,eljön elém a munkahelyre,mikor éjjel végzek,mert tudja,h félek egyedül...meg ilyenek...csak az a sok veszekedés közbe,meg amiket mond,néha tesz... :( Mi lesz,ha nem találok mégegy ilyet,aki ennyi midnent tesz értem,és nem köt meg..? :(
2012. márc. 3. 09:54
Hogy lehet ezen túllépni? egy bátor lépéssel! ne félj önmagadtól! érzek egy kis érzelmi zsarolást (emlékek, leláncolás) de szerintem, hosszútávon nem lennél mellette boldog.
2012. márc. 3. 09:35

az emlék az emlék, de az ember emlékekbe nem élhet..

ha nem szereted őt tiszta szerelemmel az a srác felé se tisztességes...

üljetek le beszéljétek át és szép csendben, békében váljatok el....

4. de Luca (válaszként erre: 2. - Féknyom)
2012. márc. 3. 09:33
Milyen széplelkű vagy :-)
3. 04be84614c (válaszként erre: 1. - 7538640561)
2012. márc. 3. 09:33

Ha nem szerelemmel szereted, akkor lépj túl rajta. Én nem gondolom, hogy ő lesz életed párja-és te sem kalitkában akarsz élni, ha jól sejtem...

Nem néztem meg hány éves lehetsz, de saccra nem vagy több 25-nél.

Akkor meg nagyon fiatal vagy-ha nem szereted már úgy, ahogy kellene, akkor a szép emlékeket őrizd meg a szívedben, és lépj le.

2012. márc. 3. 09:31

Szia!

Készítsd fel magad. Biztos nagyon érzékeny nő vagy, nem lesz könnyű, de lépni kell, ha valóban így érzel.

Mikor volt az a sok szép? Az már történelem, sosem lesz már olyan, ha szakítasz, ha nem.

Az emlékek szerelmese vagy.

2012. márc. 3. 09:26

Sziasztok!

Úgy érzem,h már nem szeretem a barátomat,nagyon sokat veszekszünk,és azt akarja,hogy az összes szabadidőmben vele legyek,szinte leláncol magához,és azt nem akarom..Viszont szakítani meg nem tudok,mert folyton a sok szépre gondolok,mikor ez eszembe jut,és arra,hogy már többet nem lesznek ilyen pillanatok,ha végleg szakítunk..Többször is megmondta,hogy ő utána szóba se fog állni velem,mikor felmerült a dolog... :( Pedig attól,hogy már nem akarok vele lenni,még szeretem...Ezt hogy lehet áthidalni?Sehogy? Vagy ne törődjek vele? És azt hogy csináljam? :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook