Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy lehet ezen az érzésen felülemelkedni és túllépni? fórum

Hogy lehet ezen az érzésen felülemelkedni és túllépni? (beszélgetős fórum)


2021. szept. 7. 06:51
Nem tudom, de már elengedhetnéd, mi már nagyon unjuk a tini drámát. Keress fel szakembert, mert ez már beteges.
2021. szept. 6. 21:21
szabadulj meg gyorsan,mihamarabb tőle!!!!!!nézel híradót.az ijen már veszélyes stb.? :( : üdv:TImea
2021. szept. 6. 21:02
Az ilyeneket a legnehezebb elengedni, de tegyél pontot a végére és ismerkedj mással, így megspórólhatsz magadnak jó pár hónapnyi/évnyi időt. Hidd el...
2021. szept. 6. 20:39
Ez a pasi óvodás szinten van kb. Állítólag kedvel, de mégis bánt. Kisfiúk is úgy szokták, meghúzzák a haját annak a lánynak, aki tetszik nekik. A legjobb amit tehetsz, ha próbálod elengedni, bármilyen nehéz is.
4. 00dfb24292 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 6. 18:44
Mazochista vagy?
3. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 6. 18:44
Ez nem megy egyik napról a másikra, ha tényleg szeretnéd lezárni vele és meg is teheted változtass, hogy ne találkozz vele.
2. unom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 6. 18:43
Mi a fenét kedvelsz rajta?
2021. szept. 6. 18:41

Soha nem történt velem még ilyen, kedveltem az illető férfit, állítása szerint ő is kedvel engem, de folyton belém rúgott vagy a viselkedésével vagy pedig a beszédjével. Nekem úgy tűnt, hogy ő várta el tőlem, hogy hozzam fel témának, hogy menjünk el valahova találkozni, viszont mivel folyton bántott, tudtam, hogy nem lenne jó ötlet, ezért nem tettem.

Most nagyon zavaros érzések vannak bennem, egyrészt kedvelem őt, másrészt azt is tudom, hogy nem lennék mellett boldog, mert nagyon instabil érzelmileg, szellemileg. Folyton támadott, hisztizett, majd azt mondta, hogy én vagyok a hibás, miattam van, az én viselkedésemmel van a baj. Ő lehetett féltékeny úgy, hogy nem voltunk még együtt, én nem. Elegem van már ebből az egészből, elegem van belőle, de miért nem tudom teljesen elengedni? Ha látom még mindig nem semleges számomra.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook