Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Extrasystoléval együttélők klubja fórum

Extrasystoléval együttélők klubja (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3460. napsugár7 (válaszként erre: 3459. - St315458)
febr. 16. 22:02
Nekem tegnap este remegett a szívem kb.8 másodpercen át.Azt hittem, abba sem hagyja...Na ilyet még nem éreztem, teljesen érezhető volt, hogy remeg a szívem...mint egy pillangószárny...Nem ütött be nagyot, semmi extra érzés, csak remegett.
3459. St315458
febr. 16. 14:46

Ki hogy van ma?

En nem tudom, a levegoben van e valami, vagy velem van a baj, de egesz(kisebb nagyobb kihagyasokkal) minden 4. utes extra volt. A vernyomasom a beka segg. alatt volt. 95/53… faradt vagyok, nyuzott, es minden felreutesnel faj a mellkasom… evek ota nem ereztem igy magam….

3458. Jaguár25 (válaszként erre: 3455. - St315458)
febr. 16. 13:47

Engem is felhúz, amikor ilyeneket olvasok, az meg mégjobban, hogy tényleg mennyi orvos van, aki ezzel indít, kardiológusból is sok az ilyen, de főleg a háziorvosok. :D Tudom mindig őket szidom, de ez annyira tipikus, elmegy valaki a háziorvosához és elmondja, hogy ez és ez van, mire mindenféle kivizsgálás nélkül, nehogy mégjobban beterheljük az egészségügyet.. felír 3-4 fajta gyógyszert. A legtipikusabb az rögtön a vérnyomáscsökkentő, nekem 21 évesen felakarta írni, azért, mert a diasztolés értékem 90 körül volt mindig.. mondtam, hogy ne hari, de nem hülyültem meg, aztán 33 évesen is felakarta írni, 140-es vérnyomásra is. Másik agymenés ezek a bétablokkolók, ezt már mindenre is felírják. Nyilván vannak olyan emberek, akiknek szüksége van ilyen gyógyszerekre, főleg az időseknek, akik már nem tudnak nagyon mozogni, sportolni, a vérnyomásukat, pulzusukat már csak gyógyszerekkel lehet normalizálni, meg nyilván már szklerotikusak az erek, ott már azért vannak valós szervi alapok, de az, hogy fiatal 20-50 éves embereket nyomják tele minden sz*rral, azért ez nagyon nem helyén való, sokan meg olyanok, h amit az orvos felír az szentírás, azt be kell venni, aztán csak mérgezik magukat, jobban meg nincsenek.

Nagyon szerencsés vagyok, mert olyan kardiológusom van, aki felismerte, hogy honnan erednek ezek a szíves panaszaim, annak ellenére, hogy már olyanokat generált, hogy rendesen mutatta az EKG ezeket, ST, T hullámok rendetlenkedtek, 117 volt a pulzusom alatta, és ezek után sem írt gyógyszert, elküldött sportolni, kiadta, h na akkor heti 2 minimum egy 30-40 kilóméteres túra, én pedig megfogadtam és csináltam és tényleg nagyon durva volt, mert működött, az elején egyfolytában kiabáltam a többieknek, hogy tudtok újraéleszteni? :D Aztán szépen lassan idomult a szívem a terheléshez, és az egész közérzetem jelentősen javult, kb 85-90%-ban voltam már jól, most a tél odavert, mert nem nagyon járok ilyenkor, meg nem jönnek velem, mert a Barátaim is nyaffattak, télen nem szeretnek bicózni, egyedül meg nem szívesen megyek, mert mivan ha lefordulok a bicóról hülyeség ott kattog az agyamba, ami persze marhaság, illetve mivel elcsaptak bicóval pár éve, ami után még a mai napig kezelnek fizikoterápiákkal/gyógytornákkal, így emiatt is necc egyedül tekerni, de mostmár jön a jó idő és kikerülök ebből a féldepis állapotból. :D

3457. Jaguár25 (válaszként erre: 3452. - Cocos)
febr. 16. 13:17
Igen, én is ezt próbálom közvetíteni, hogy a psziché nagy mókamester és a nap végén mindig kiderül, hogy onnan fújt a szél. Az évek során hányszor ugrottam be neki, hogy most ez húú tutira szervi, mert ilyet az ideg nem tud csinálni, dehogynem, az ideg mindent tud csinálni. Voltak időszakok, mikor influenzaszerű tüneteim voltak, órákig az ágyból nem tudtam kikelni, a nao másik felében meg teljesen agilis lettem, és ez így váltakozott napszakonként, és havonta napokig előjött, az hogy ezek az autoimmun pajzsmiriggyulladásom művei e (amik ugye okoznak depressziót, pánikot, stresszt, szorongást, mindent is), azt nem tudom, lehet szimplán gyári hibás az idegrendszerem, tehát ezzel én is sokat küzdöm, de emellett meg nagyon józanul vagyok képes gondolkodni és képes vagyok csendes megfigyelőként kielemezni a saját bajaimat, és megekeresni az okokat, találni megoldást, ez olyan, mint egy kis harc bennem, hogy a józan eszem végre eltángálja azt a kisördögöt ott, aki folyton rámakar ijeszteni.
3456. Jaguár25 (válaszként erre: 3450. - Bluemoon55)
febr. 16. 13:08
Te azt hiszed, hogy attól, hogy kb évek óta (ami elvileg tilos) protonpumpagátló gyógyszereket szedsz, akkor már el is múlt a refluxod, hát lehet, hogy nem, de oké, akkor a te extráid nem attól vannak, neked a stressztől van. Én 100%-ig tudom, hogy nekem refluxtól van, illetve nekem akkor jön még elő ha eldugul az orrom, ezt viszont fogalmam sincs milyen mechanizmus váltja ki, de biztos van rá magyarázat.
3455. St315458 (válaszként erre: 3449. - Jaguár25)
febr. 15. 20:13

Szerintem valakinek nyersnek is kell lennie. Mert néha az hozza ki a másikból a változást! Nagyon jók a meglátásaid. A gyógyszerekról jut eszembe: en hulye beleptem egy facebookos csoportba(extrázók vagy vmi ilyesmi neve volt) kb 5 percet tartozkódtam ott, mert minden ember 6 féle gyogyszert szedett( fiatalok) betaloc, bisoprolol, coverex stb stb

En teljesen kikeszultem, hogy ilyen fiatalon mennyi gyogyszert szednek, holott leirtak, hogy minden eredmenyuk negativ volt… de egy kis vernyomaskiugras egy kis extra egy kis magas pulzus… szornyu volt olvasni, ki is leptem…

3454. St315458 (válaszként erre: 3453. - Ludmilla8i)
febr. 15. 20:09
Fejzúgás, szédülés, ködös agy, extrák, magas pulzus nekem is vannak/voltak. Es hála a pszichiáteremnek, kisegített ebből! Mai napig vannak ezek, de már nem 2 hetente járok hozzá, hanem amikor úgy gondolom, hogy összegyűlt a sok trutyi, akkor megyek. Volt nekem is rossz pszichiáterem, az elején nagyon jó volt, de aztán már emelni akarta a gyógyszereim adagját, plusz azt mondta kezdjem el szedni naponta 3x a frontint. Akkor szépen felálltam és eljöttem. Azóta megtaláltam, azt akihez most is járok, és egyszer sem beszéltünk gyógyszerekről. Vagyis de, annyit, hogy le kéne tennem, amit az előző doki anno felírt(scippa) Erre az volt a válasza, hogy már nincs rá szükségem, mert jól haladok, és nyárra higgyjem el, teljesen jól leszek. Engem nagyon motivál. Nyilván a java meló az enyém, de ő segít, hogy merre menjek. Szóval, azt tanácsolom, hogy ne halogasd. Nem lesz könnyű, lesznek nehèz napok, de hosszútávon megéri! Nekem is a kardiologusom mondta, hogy keressek fel egy szakembert, mert lelki okai vannak az extraknak. Én is azt hittem majd magamtól megoldom, de be kellett látnom, hogy segítség kell. Ahogy fogalmazott a pszichiáterem: Jól látom a probléma gyökerét, de nem tudom egyedül kiírtani. És igaza volt…
3453. Ludmilla8i (válaszként erre: 3452. - Cocos)
febr. 15. 14:09
Ahogy így olvasgatom mások gondjait bajait teljesen úgy érzem ugyan ebben vagyok. Állandóan azt gondolom hogy mekkora nagy bajom,betegségem lehet,nem akarom elhinni amikor a nyolcadik orvos is azt mondja semmi bajom,mert biztos nem vizsgálnak meg teljesen vagy letojnak nagy ívben stb... A házorvosom konkrétan megmondta hogy már nem tud velem mit kezdeni,higyjem el hogy semmi szervi gondom nincs. És az extráim,kiugró magasvérnyomás,gyengség érzés,ködös agy,fűlzúgás,fejzúgás,nyomás érzés a fejben mind mind lelki megbetegedés miatt vannak és jobb lenne felkeresnem egy pszihiátert és pszhiológust. Persze ezt a részét még húzom halasztom mert azt gondolom majd én ebből kimászok magamtól is. Elhiszem hogy igaza van ennyi orvosnak és lelki vonalon kell tovább menni, egyszerűen csak azt nem fogadom el hogy ehhez segítség kell és magamtól nem tudok helyre jönni belőle.
3452. Cocos (válaszként erre: 3447. - Jaguár25)
febr. 15. 10:11
Tudod, mintha az Én történetem egy részét olvasnám. 2 évig toltam ezeket a dolgokat. Majdnem ráment a munkám, a családom, a barátaim. Tökéletesen meg voltam győződve, hogy igazam van az állapotom, tüneteim miatt. Aztán beadtam a derekam és elmentem pszichiáterhez. Szerencsém volt,mert elsőre egy idiótát fogtam ki, de nem adtam fel és másodszorra máshoz mentem. Ő megmentette az életem minden területét. Életfelfogásban, a valóban meglévő betegségeim elfogadásában,a munkámban, családban stb. És az idő múltával kiderült, hogy az összes "halálos" betegségem,bajom csak a fejemben volt. A tünetek, pedig ennek az okai. A meglévő valódi betegségeimet pedig-nem félvállról- de sokkal könnyebben viselem. Tudom, most az gondolod, hogy oké, de Te tényleg ennyi mindentől szenvedsz és beteg vagy. Én is mindig ezt mondtam erre. :-) Próbálkozz!!Jobbulást! :-))
3451. Bluemoon55 (válaszként erre: 3449. - Jaguár25)
febr. 13. 17:22

Tobbet viszont tenyleg nem Írok ezzel kapcsolatban, amugy sem szeretek haragban lenni.

Holnaptól ugyis meló, majd azért olvasgatok, elmenni nem szeretnék a fórumról.

3450. Bluemoon55 (válaszként erre: 3449. - Jaguár25)
febr. 13. 16:13
Ha azt vesszük te sem fogadtad el azt hogy én azt mondtam nekem a refluxhoz semmi köze hozzá...
3449. Jaguár25 (válaszként erre: 3448. - Bluemoon55)
febr. 13. 13:13

Nem vagyunk egyformák, én sem haragszom. Nyers vagyok vagy sem, az tény, hogy ami a szívemen az a számon. Sokszor fordultál hozzám, én mindig segítettem, de egyszerűen nem fogadod meg a tanácsokat, neked semmi nem használ szerinted, te mindenáron vérnyomáscsökkentőt akarsz szedni, mindenáron beakarod magyarázni, hogy szervi oka van minden bajodnak. Te tudod, te életed, én maximum ajánlhatok ezt azt, de nyilván Te döntésed, neked mi a jó. Csak szerintem fiatal vagy még ahhoz, hogy beszívjon az egészségügy, meg a gyógyszerek, én mindenkinek azt ajánlom, hogy elsőkörön olyan megoldást keressen, ami természetes, és tényleg próbáljon hozzájárulni a saját egészségéhez, sporttal, megfelelő táplálkozással. Nem mondom, hogy 100%-ig elfog tűnni minden baj, de sokat tud segíteni, a saját gondolatok kordában tartása is.

Szerencsére engem olyan orvosok vesznek körül, akik nem gyógyszermániások, és akik maguk is velem együtt az életmódváltoztatás hívei.

3448. Bluemoon55 (válaszként erre: 3446. - Jaguár25)
febr. 13. 09:30
Ugy fogalmazok hogy kissé nyers a stílusod, de ez csak az én véleményem, én nemtudnek ilyen lenni. Ennyi. Nem haragszom
3447. Jaguár25 (válaszként erre: 3441. - Sára01x)
febr. 13. 03:07

Örülök neki ha bármikor is megnyugtatott amit írtam, ez nagyon jó érzés! Magamat nekem is nehezebb megnyugtatnom, be tudok én is pördülni néha, de olyankor előhúzom a józan eszem, mert azért ott van az vhol olyankor is, amikor beterít az adrenalin. :D


Sőőt, én is visszaeső vagyok, mert mindig kivakarom magam a negatív spirálból, de jön egy stresszesebb időszak, sajnos most is éppen az van, és akkor időnként elgurul a gyógyszerem. Egyik reggel tarkónál jött egy nyomás, aztán mintha a fél fejem lezsibbadt volna, egyik szememmel mintha furán láttam volna, azt hittem felállni se tudok, már pergett le az életem, aztán végigpörgettem, hogy mivel full stresszbe vagyok egy jogi ügyem miatt, így valszleg a semmiből nem egy stroke jött, csak simán pánikolok, aztán ezzel a gondolatmenettel egész jól kihúztam magam a kakiból. Utána gyors elhajtottam magam lefürdeni. :D Tehát örök igazság, hogy minden fejben dől el, illetve mindenki csak saját maga tud segíteni magának, most nyilván nem a szervi bajokról beszélek, de pl részben azoknál is igaz.


Más téma..

Kaptam itt egy jelet vkitől, egy napocskát. Nagyon cuki.. de, hogy működik ez, mert nem vagyok nagyon képben itt a Hoxán mi, hogy van. :D

Csak ezen az egy fórumon írok.

3446. Jaguár25 (válaszként erre: 3435. - Bluemoon55)
febr. 13. 02:28
Én meg úgy gondolom, hogy nem bántottalak, de ha igen bocsi, bár szerintem számtalanszor próbáltam segíteni, de mindegy, mert sztem felesleges.
3445. napsugár7 (válaszként erre: 3440. - Thesamoyedgirl)
febr. 12. 21:36
Az a legjobb, ha az ember elfoglalt.Elterelődik a figyelem, még ha vannak is, nem tudatosul.Mellkasi érzés nekem is szokott lenni, kellemetlen, mintha nyugtalan lenne az ember, olyasmi.
3444. napsugár7 (válaszként erre: 3438. - Bluemoon55)
febr. 12. 21:31
Szerintem ha írnád 2 hétig, napi 3-szor mérve, többet mondana, mint 1 nap 24 órás mérés.De nem akarok beleszólni.
3443. Icuka86 (válaszként erre: 3441. - Sára01x)
febr. 12. 21:03
Kitartás.🥰Mindannyiunknak vannak jobb és rosszabb időszakai. Szerintem az szuper, ha már odáig eljutottál, hogy felismered, hogy nálad a stressz a kiváltó ok. Dolgozni kell magunkon sokat, és akkor javulni fog a helyzet. Én hiszem, hogy így van.
3442. Icuka86 (válaszként erre: 3440. - Thesamoyedgirl)
febr. 12. 20:59
Melegfront hatására nekem is megszaporodnak, ma is rengeteg volt. Bár nekem kb. mindentől van, de legfőképp fáradtság, és stressz. Úgy ahogy írod, teszed a dolgod és nem koncentrálsz rá. Ez nekem is sokat segít.
3441. sára01x
febr. 12. 20:42

Sziasztok! én nagyon ritkán írok, de mikor halálomon vagyok - teljes december pl. - jövök olvasni, hogy megnyugodjak.

Jaguar25 szemlélete maximálisan megnyugtat, de van amikor az ember nem tudja befogadni a megnyugtatást, olyankor érdemes mélyebbre ásni, főleg lelki okokat is feltárva, szerintem megéri. Masszívan voltam hipochonder, néha még most is bepörgök.

Januárban eltűntek az extráim, de ahogy stresszes lett a meló visszajöttek, ma egy csomó volt :(

Decemberben voltak ilyen 50-60 megérzett extra napjaim.

Ja, csak hogy valami érdekeset is mondjak, amit tőletek még nem hallottam, vérnyomásméréstől rettegek 😂 Tökjó, mert így sosem tudom mivan, csak tippelek. Még élek, de nyilván ezzel foglalkozni kell, igyekszem mindenféle tudatos módon legyőzni ezt a nonszensz parámat ( aminek természetesen van előzménye, semmiféle fizikai tünet, csak egy élmény ) Kitartást minden kedves extrázónak! ❤️

3440. Thesamoyedgirl (válaszként erre: 3439. - Szinész)
febr. 12. 15:47
Nekem is most a melegfront óta megszaporodtak, pedig az utóbbi 1-1,5 hónapba szinte megszűntek. Plusz egy kellemetlen érzés a melkhasomba. Próbálok nem pörögni rajta, ha elterelem a gondolataim, és csinálom a dolgom alig veszem észre őket. :)
3439. szinész
febr. 12. 12:33
Sokan írjátok az extrákkal kapcsolatban, próbáljunk megnyugodni, nem rápánikolni. A mai napomon annyi volt már hogy leírni nem tudom, 2 -3 nappal ezelőtt semmi.Rafinált egy kis manó: próbálsz megnyugodni, becsukod a szemed, figyelsz a légzésre, csak a pozitívra gondolsz- És akkor nesze neked- Helló itt vagyok díííírrrr.Így nehéz megnyugodni.
3438. Bluemoon55 (válaszként erre: 3437. - Napsugár7)
febr. 12. 12:12
En azt tudom hogy este 119/83 volt de akkor már almos voltam stb és jól voltam...elotte nappal 135/94 pulzus az 62 de az nekem normalis. Azért is érzem meg ha 80-90 a pulzus. Nekem ott már kiugrik a szivem. Hát nézd, majd jövok egy 24 oras vernyomas mérésre egy honap mulva kb haza, aztán kiderul. De ami stressz van mostanában a család miatt , kitárt hogy lejjebb megy.. Sőt.. Ezt a legnehezebb amugy beállítani szerintem is amikor a Diasztoles a magas. Azt tudom hogy most a legkisebb stresszre is fel ugrik. De én sem szeretnék már erről többet írni itt senkinek. En ezt érzem , fejtetői fájdalom stb, amikor 90 felett van.
3437. napsugár7 (válaszként erre: 3436. - Bluemoon55)
febr. 12. 12:00
Egy ismerősöm aludni sem bírt 140/90-95-ös vérnyomástól,míg hatékony gyógyszert nem találtak. Fekve mellkasi nyomása volt, félig ülve aludt. Ha a diasztolés érték magas, okozhat panaszt. Szerintem ne vedd olyan tragikusan, ha valaki neked nem tetszően ír. Hagyd figyelmen kívül.Én nem olvastam szándékosan bántó sorokat senkitől.
3436. Bluemoon55 (válaszként erre: 3432. - Jaguár25)
febr. 12. 08:42
Az a baj hogy mindenki azt hiszi ha 160 - 170 akkor számít magasnak, de senki nem beszél arról ha a másik 95..na de nembaj,én nem bizonygatom hogy Mit érzek olyankor, halistennek holnaptol ugysem lesz mar időm írni, jobb is. Mindig rajovok hogy csalódok az emberekben.
3435. Bluemoon55 (válaszként erre: 3433. - Jaguár25)
febr. 12. 08:39

Ahogy írtam neked is megvan a véleményed nekem is, de én biztos nem tudnék itt senkinek így írni neharagudj. Én nem bántottalak meg és nem sertegetek mást, kicsit rosszul esett de ez van. Őszintén, nem érdekel amikor teljesen mas problémáim is vannak. Ahogy mondtam, szerintem nem én vagyok itt a legnagyobb hipochonder ha így gondolod akkor legyen, én viszont most inkább nem írogatok itt. Minek? Nem kívánatos személy lettem.

Sosem tudnék bántani valakit azért mert ő érzelmileg stb gyengébb.

3434. napsugár7 (válaszként erre: 3430. - Andrea1993)
febr. 12. 07:36
Senki nem tökéletes.Szerintem kár lenne ezért elhagynod a fórumot, ha egyébként szívesen vagy itt.Nem olvastam senkitől rossz szándékú sorokat, a vélemény különbség az természetes dolog.És néha lehet bárki szúrósabb, vagy kiélezett vagy bármi, vagy egyszerűen csak valamiért nem tetszik valakinek a válasza.Ez szerintem nem tragédia, de te tudod.
3433. Jaguár25 (válaszként erre: 3428. - Bluemoon55)
febr. 12. 02:11

Szerintem itt mindenki némileg stresszes, akik itt szoktak írni, mindenkinek van egy ilyen szorongásos háttere a problémáinak. Nekem is. Nem baj az, hogy más betegségekről is írunk, hogy ki mivel küzd, az is érthető, hogy vki aggódik az egészsége miatt, de hidd el, totál nem megbántani akarlak, de én egyedül nálad látom, hogy te konkrétan megszállott vagy. Folyton kétségbe vagy esve vmin, és a tüneteid is pár havonta változnak, gyakorlatilag egy vagyont költessz mindenféle orvosokra az egészségügy széles skáláján, ez persze a te dolgod, de azért nem fura, hogy soha egy orvos sem talált nálad semmi kézzel fogható dolgot?

Semmilyen halálos, egetrengető betegséged nincs és mégis folyton rettegsz. Képes vagy holtert rakatni magadra egy évben 5x kb. Ha egyszer sem találtak nálad semmit, akkor az nem egyértelmű? Folyton azon rugózol, hogy egy hetes holtert akarsz, mintha folyton beakarnád magadnak magyarázni, hogy valami nagyon súlyos bajod van, amit ennyi orvos nem vett észre. Nem akarlak elkeseríteni, de ez totál tipikus hipochondria.


Én is kereshetném a papot, nekem olyan eltérések vannak az EKG-n aminek az okát sem tudják, de nem lihegték túl, és én sem, ma már elkönyveltem magamnak, hogy mitől van. Másrészt másfél év alatt a semmitől fogytam 14 kilót, most rettegjek a ráktól? Volt néhány vizsgálat, OEP-re aztán jónapot. Én nem szeretném ebben az ördögi körben élni az életem, egyszer úgyis meghalunk, ki előbb ki utóbb, de lehet vki előbb távozik tök egészségesen, ki tudja milyen okból, valaki meg brutál betegen el éldegél 80 éves koráig. Van egy ismerősünk kb 25 éve rákos, már minden hol is kijött neki az évek alatt, mégis él, sőt lassan már a férje rosszabbul van, mint a nő, pedig sokáig az volt az egészségesebb. Tehát totál lutri, h kinek mikor csengetnek, egy biztos én nem szeretném rettegéssel leélni az életem.


Orvos akartam lenni, aztán elfújt az élet másfele, de azért próbálom orvosi szemmel nézni a dolgokat, és nem úgy, mint a végzettek néhánya, akik már csak a gyógyszeripar dílerei. Én általában az okokat keresem és a megoldást rá, és közben próbálom elkerülni, hogy beszippantson a tünet beazonosító spirál, hogy ez és ez az ennek és annak a tünete és akkor tuti az van. Azért az emberi szervezet nem ilyen egyszerű. Az biztos, h a Covid sokunknak odavert, most oltástól függetlenül is, és sok kárt okozott a fejekben is.


Én nem szeretném, hogy most innen bárki elmenjen, azért mert most egy kisebb vitába bonyolódtunk, minden fórumon megesik az ilyesmi, nyilván részemről én nem szeretném a konfliktust fenntartani, én elmondtam a saját véleményem, hogy te mit gondolsz erről az a te dolgod, nekem mindegy, hogy változtatsz e a hozzáállásodon, vagy hagyod magad ebbe a spirálba, én nem akarok pszichológust játszani, de ha így folytatod ezzel fog elmenni az életed, hogy loholsz valami diagnózis után, és nem, egyáltalán nem ismered a tested, ha ismernéd, akkor meg tudnád különböztetni mi mitől van, de te csak kavarogsz jobbra balra orvostól orvosig, itt találnak vmi furát, ott találnak ezt azt, aztán lényegében tudod egyáltalán ezek, hogy függnek össze?

3432. Jaguár25 (válaszként erre: 3427. - Bluemoon55)
febr. 12. 01:37

Mindig lesz olyan balfék háziorvos, és itt ki kell emelni, h HÁZIORVOS (egy teljesen más állatfaj, tisztelet a kivételnek, ami kevés), nem kardiológus, aki felír 140-re vérnyomás csökkentőt.


Az évek során én már láttam mindent, olyanokat is, nem hazudok akik Tensiomint szedtek 130-as vérnyomásra.


Nyugodtan próbáld ki a csökkentőt ha attól nyugodt vagy, mondjuk majd ha akkorát esik a vérnyomásod, hogy 4 kézláb mászol, akkor ne lepődj meg, vagy ha egész nap szédelegsz, a mellékhatásokról nem beszélve, mert sokan krónikusan köhögnek tőle például. Mondjuk mindig rájövök, h vannak olyan emberek, akik a gyógyszeripar célközönsége, mert mindenféle pirulákat beszednek szó nélkül, amiről azt gondolják, hogy megoldja a problémájukat, nehogy esetleg tegyünk is már valamit a jobb egészségért..


Én azt mondom van, amikor indokolt szedni a csökkentőt, és az a tartósan 160-170 körüli értékek, és ott még alacsonyabb dózisban, nyilván durvább esetekben emeltebb dózisban, ha van egy kiugrás jöhet a Tensiomin is, de azzal sem értek egyet, hogy 4 féle csökkentőt szedjen vki, pedig a gyakorlatban bizony ez a szokás.


És még egyszer utoljára, nem tudom mi lehet a szemeddel, ezt majd megfejtitek az orvosoddal, de az biztos, hogy nem a 140-es vérnyomásod károsította ott az ereket. Ilyen orvosilag nincs, ha ezt a szemészed mondta neked, akkor keress mást. Az erek meg sok mindentől szűkülnek, többek között a stressz is lehet egy oka.

3431. Jaguár25 (válaszként erre: 3426. - Icuka86)
febr. 12. 01:22

Nagyon köszönöm az elismerő szavakat! ❤️

Néha azért jövök ugyanúgy, mint eddig, mert amúgy egyébként szeretem ezt a fórumot.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook