Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Extrasystoléval együttélők klubja fórum

Extrasystoléval együttélők klubja (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3573. Jaguár25 (válaszként erre: 3569. - Bluemoon55)
ápr. 18. 00:05
Húú, nekem melegfront az mindig migrén.. hidegfront az ízületi gebasz, nálam már kiderült, h meszesedés van a lumbális szakaszán a gerincemnek, ami felfele is terjed, szóval tök jó, na mind1 ez egy másik story, hát igen.. most, h bejött a hideg, most ezek szivatnak, meg ezek a random szarullétek, amiknek igazából oka sincs, olyankor általában vagy leszakad az ég, vagy beborul, vagy épp kiderül, ezek a frontok egyre durvabbak hatnak az emberekre, és ennek nem igen értem az okát
ápr. 17. 22:56
Hat hosszú évek után 10 év kb készülok újra repülni.. Nemtudom, azóta is ezen jar az agyam, de akkor meg sose repüljek? Anno kb volt egy 10 x éves időszak amikor nem volt extra, és sokat repültem rengeteg stressz, de most azért változott a szitu. Viszont ez igy nem élet hogy mindenből kivonom magam... Muszáj lepnem
3571. Zsanica2 (válaszként erre: 3567. - Jaguár25)
ápr. 14. 18:22
Nekem is van záró izom problémám. Tükröztek. Most nincs sok extrám, legalábbis keveset érzek. Az St depresszió a 24 óra alatt 61 % volt normál ST, és 39% ban volt süllyedés. A legnagyobb -2 mm. Csak annyit írtak a leletezésre, hogy ST/T eltérés nem volt. Állítólag az sem mindegy hány elvezetésben látszik.
3570. Bluemoon55 (válaszként erre: 3567. - Jaguár25)
ápr. 14. 11:53
Kell kezelni ezt az st depressziót?
3569. Bluemoon55 (válaszként erre: 3568. - Jaguár25)
ápr. 14. 11:49

En most aránylag jól.. Hidegre nekem inkább más panaszai vannak, ízületi, stb, fejfajas, mondjuk az melegre is ( fej)

De nekem melegfrontra van több extra ezt már megfigyeltem.

Melegfrontra nekem sokkal rosszabb az extra.. Neked nem?

3568. Jaguár25
ápr. 14. 01:07
Amúgy, h vagytok? Most a tavaszi 30 fokra bejön pár nap múlva a "tél", legalábbis 12-re is visszacsúszhat, na majd most fog előjönni minden jóság.
3567. Jaguár25 (válaszként erre: 3565. - Zsanica2)
ápr. 14. 01:01
Nekem az ST depresszió évek óta az életem része, 2020 óta volt 5 EKG-m, és mindegyiken ott volt. Elvileg nálam a magasabb pulzus hozza elő, mert mindegyik EKG-nál jócskán 100 felett volt a pulzusom, mert vmiért amikor csinálják vegetatív módon felpöccenik a szívverésem. Tehát összességében a Dokim szerint így hordom az EKG-met. Több orvos is látta a storyt, nem lihegték túl, gyakorlatilag a stressz is előhozhatja. Én már nem foglalkozom vele, extráim is voltak, sosem volt sok, viszont voltak ilyen sorozatosak, mikor pár másodpercig bekattanik, szerencsére már baromi ritkán, és tudom, h olyankor mitől, nekem a reflux pontosabban a gyomorzáróizom problémám váltotta ki, végül ebben az Orvosom is megerősített.
3566. Jaguár25
ápr. 14. 00:50
Hoffnung, írtam neked vissza üzit, ne hari, régen néztem fel ide. :)
3565. Zsanica2 (válaszként erre: 3564. - Thesamoyedgirl)
ápr. 12. 13:03
Szerintem lehet. Vegetatív idegrendszer. Én is érzem a torkomba, akkor hirtelen nem megy le a levegő. Szervit nekem sem találtak, apró eltérés volt az EKG-n, de nem kórjelző. A 24 óráson volt st depresszió is, de arra sem mondtak semmit.
3564. Thesamoyedgirl (válaszként erre: 3563. - Zsanica2)
ápr. 12. 12:02
Én a torkomban is érzem. Szörnyű. Ez is lehet idegi alapon? Sajna elég sok stressz ér, és ezek a frontok se segítenek. Szervi bajomat nem találtak.
3563. Zsanica2 (válaszként erre: 3562. - Thesamoyedgirl)
ápr. 12. 09:51
Szia. Igen van, szinte mindennapos. Még a lapockám is olyan, mintha szorítaná, fogná valami. Persze minden bajom bal oldalt van.
ápr. 11. 21:18
Sziasztok! Azokon a napokon mikor több extrátok van, akkor nektek is van nyomó érzés a mellkasotokban? Nekem mostanában előfordul, nagyon rossz.
ápr. 9. 21:53
Most olvasom jön a hidegfront, jovoheten 20 - 25 fokot is eshet a hőmérséklet... Van akinek hideg frontra rosszabb vagy inkább melegre?
3560. Bluemoon55 (válaszként erre: 3559. - Stamiel90)
ápr. 9. 21:52
Igen vannak napok amikor egész nap....
3559. Stamiel90 (válaszként erre: 3557. - Bluemoon55)
ápr. 7. 21:45

Szia!

34 vagyok.

Igen,nagy valószínűsèggel nálam a stressz váltja ki.

A magas pulzus is azért lett,bár most az úgy néz ki helyrejön,kb egy hete elhagytam a gyógyszert teljesen.

Hàt nem tudom,hogy lehet ezt megszokni.

Most azóta is van.Most talán ritkult kicsit,de sűrűn van még így is.1-2 percenként.

Neked is szokott ilyen lenni,hogy ennyire sűrűn van?

3558. Bluemoon55 (válaszként erre: 3555. - Ibolyka43)
ápr. 7. 21:36
Az extrasystole az mas mint a pitvarfibrilláció.
3557. Bluemoon55 (válaszként erre: 3556. - Stamiel90)
ápr. 7. 21:34
Szia, hány éves vagy? Én 40 de mar 20-22 éve van ez... Volt pár év amikor abszolút nem volt, aztán újra elojott.. Én a kovidra fogom de... Kitudja. Sajnos már elfogadtam, vannak jobb, rosszabb napok, majd te is megismered a tested, és megszokod... Időjárás, stressz, sokaknak a reflux is befolyásolja. Kitartást!
3556. Stamiel90 (válaszként erre: 3554. - Bluemoon55)
ápr. 7. 21:04

Sziasztok!

Én új vagyok itt.

Pàr hónapja kezdődött nálam előbb magas pulzussal,majd ezek az extrák,ami nálam olyan érzés,mintha kihagyna egy dobbanást a szívem.

Van,hogy napokig nem érzek egyet se.Egyszer volt nagyon ilyesztő.Órákon keresztül pàr másodpercenként volt.Kimentem a sűrgősségire -este-,persze mire bekerültem elmúlt.Azóta csak pàrszor érzem naponta..

De ma!

Most kezdte 20:20kor..És megint folyamatosan percenként több van..

Elég ijesztő :/

Biztos a front hozza elő.Vagy nem tudom.De nagyon rossz érzés.

3555. ibolyka43
ápr. 7. 15:10
Nekem pitvar fibrilációm van.,ez ugyanaz ,mint amiról irtok itt?
ápr. 7. 14:41
Sziasztok hogy vagytok mostanában? Nekem ma van extra, több is, de az elmúlt napokban nem volt...
ápr. 5. 19:42
Miota hazajottem ausztriabol most jobban vagyok... Szabadság egy hónapos, próbálok pihenni. Nem nagyon volt extra. Talán ma, a melegfront előtt mindig.... De a fejem is kevesebbet faj. Ennyit látszik ha tudok jobban aludni... Illetve amire még gondoltam, ott kint a barátomnak van mindenféle számítógépes kutyuje. Okosora stb, 5 g.... Ott allandoan extraztam
3552. Lez (válaszként erre: 3551. - Zsanica2)
ápr. 2. 23:34
Persze biztosan jobban figyelsz rá amikor nyugalomban vagy. Ha visszaolvasol nagyjából Mindenkinél jobb-rosszabb periódusok váltogatják egymást. Nem tudni miért. Én pontosan 1 éve írtam ugyanide, akkor éppen benne voltam egy nehezebb időszakban.
3551. Zsanica2 (válaszként erre: 3547. - Lez)
ápr. 2. 11:51
Nekem az a bajom, hogy azt gondolom napközben nincs. Van, csak nem érzem. Ha fogom a pulzusom, akkor érezni az ütemen. Akkor megijedek, és hajlamos vagyok méregetni naponta 100* Gondolom annál rosszabb lesz!
3550. Cocos (válaszként erre: 3537. - Bluemoon55)
ápr. 2. 10:37
Nekem ezt írják ki. De orvosa válogatja.
3549. Cocos (válaszként erre: 3538. - Dream21)
ápr. 2. 10:36
4 évig szedtem folyamatosan. Leállás 1 hét volt.Soha nem volt gondom vele.
3548. Balina (válaszként erre: 3547. - Lez)
ápr. 1. 19:52
Köszönöm,hogy írtál…picit megnyugodtam.
3547. Lez (válaszként erre: 3545. - Balina)
ápr. 1. 14:53

Szia!

Egy két hetes periódus van mögöttem, hajszál pontosan ugyanez. Napközben egyáltalán semmi, viszont ahogy lefeküdtem elkezdődött. Teljesen mindegy, hogy milyen pózban voltam. Éjszakákat nem aludtam. Egyik délután beütött két nagyot és mintha elvágták volna. Azóta semmi. Minden vizsgálat negatív. Legyél türelemmel, el fog múlni.

3546. Balina (válaszként erre: 3544. - Ludmilla8i)
ápr. 1. 14:32
Igen,nekem. Nagyon félelmetes.
3545. Balina
ápr. 1. 14:32

Sziasztok.

Mostanában minden este ha lefekszel jönnek az extrák. Eddig is volt,de nagyon ritkán. Viszont most már 2hete nagyon nehezek tudok aludni ettől. Többször vizsgáltak….minden jó.

Reflux? Kialvatlanság? Kinek mi okozza és hogy enyhítitek ?

Köszönöm.

márc. 30. 12:21
Sziasztok! Másnak is van olyan hogy nem sima extrasystole hanem 2-3 másodpercig mintha gyors egymás utáni extrák lennének? Kapcsolt extrának vagy futamnak is nevezik szerintem. Remélem nem veszélyesebb egy sima extránál.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook