Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esküvő 2015 fórum

Esküvő 2015 (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
487. Masni78
2016. ápr. 18. 13:10
Sziasztok nagyon rossz tapasztalatunk van a Venartio program/esküvőszervezővel szakmailag felkészületlenek, inkorrektek. Nem javaslom senkinek, hogy velük szerződjön.
486. Álomvirág1 (válaszként erre: 484. - Nycky93)
2016. jan. 30. 13:42

Szia! Mi igen! :) Július végén lesz a nagy nap. 2 hete kezdtük el, egyelőre a helyszín van meg, illetve a dekoráció, meghívó terve, amiket mi magunk készítünk. :)

Ti hogy álltok?

485. Natus87
2015. dec. 29. 21:00
Sziasztok! Tudna nekem valaki ajánlani megbízható szépen dolgozó dekorost Budapesten?
484. nycky93
2015. dec. 28. 17:02
Sziasztok! Nem olvastam végig a fórumot, de bízom benne, hogy többen vannak még itt olyanok , akik 2016 nyarára szervezik az esküvőt :) Ti hogy álltok a készülődéssel?
483. *mango* (válaszként erre: 482. - Baby15)
2015. nov. 25. 21:22
Szia. Nekunk elso hazassag volt csak szemelyit es lakcimkartyat kertek . Ha nem elso hazassag akkor a valast igazolo iratot kerik meg . Egyebkent polgarmesteri hivatal allit ki ilyen igazolast a csaladi allapotrol.
482. baby15
2015. nov. 25. 19:49
Sziasztok! Holnap megyünk az anyakönyvezetőhöz megbeszélni az esküvőt. A kérdésem az lenne hogy mit kell vinni? Azt olvastam hogy az anyakönyvi kivonatokat és családi állapot igazolást. Igenám de azt honnét szerezzek? Köszi
481. pistie
2015. okt. 30. 08:04

2016 nyarára tervezzük az esküvőnket és szabadtéren szeretnénk megtartani.


Hatalmas előnyben részesítjük a SZÉP kártyát, és azt hogy a vacsora, szertartás, és a buli is itt legyen. A helyszín Budapest lenne. Tudnátok mondani szép helyeket, hogy hol is lehetne? Egyelőre a Petneházy Club Hotel van a lista első helyén. Köszönjük szépen

480. Gliese (válaszként erre: 478. - Cindy91)
2015. szept. 14. 13:55
Szerintem egy hónappal ez esküvő előtt ne mondd vissza, ha nem vagy benne 100% biztos, hogy meggondoltad magad. 5 évig nem éreztél bizonytalanságot, akkor valószínű ez csak pánik, ami majd elmúlik. Viszont ha lemondod az esküvőt, azt nagyon megbánhatod később. Gyereket ne vállalj amíg el nem rendeződik benned minden kétség.
479. Muszogi (válaszként erre: 478. - Cindy91)
2015. szept. 14. 13:43
Szia, gondoltam írok neked pár sort megnyugtatás képen, nekem ugyanez volt kivéve, hogy nem költözünk külföldre, de helyette kiderült, hogy babát várunk közben. Nekünk július 11-én volt az esküvő, addig nekem is ezek kavarogtak a fejemben, de valahogy soha nem mertem erről beszélni. Mindenen összevesztünk a miért úgy legyen a kártya az asztalokon kezdve az anyagiakon. De soha nem fogom azt a pillanatot elfelejteni mikor a házasságkötő teremben megláttam és ő is engem és már másra sem tudtam figyelni csak rá, és hogy mellett a helyem. A félórás ceremónia után minden megváltozott, azóta nem vitázunk, már csak mosolyogva gondolunk vissza a készülődési időszakra. Szerintem ezen elég sokan átmennek, fel a fejjel :)
478. Cindy91
2015. szept. 12. 13:11
Sziasztok! Egy hónap múlva lesz az esküvőm és totál ki vagyok. Megpróbálom leírni az érzéseimet. 5 éve vagyok együtt a párommal, egy évvel ezelőtt kérte meg a kezemet, amit megjegyzem alig vártam már. Rögtön igent mondtam és el is kezdtük szervezni a nagy napot. Nagyon egy hullámhosszon voltunk, el sem tudtam volna képzelni az életemet mással. Az első randinkon éreztem, hogy hozzá szeretnék menni egyszer feleségül. De most néhány hete valami elromlott. Egyfolytában azon gondolkozok, hogy biztos jól döntöttem e. Vannak napok, hogy még a jelenléte is idegesít. Keresem a külső és belső hibáit és azon gondolkozok, hogy eddig ezt miért nem vettem észre. Teljesen meg vagyok őrülve. Nem tudom, hogy a szervezés ment az agyamra, az anyagiakon való veszekedés, vagy a harc az anyósommal (mindenbe bele akar szólni), lehet az a bajom, hogy teljesen meg fog változni az életem, mert úgy döntöttünk, hogy az esküvő után külföldön szeretnék folytatni az életünket. Itt kell hagynom a munkámat, családomat, kutyámat... Nem tudom, hogy jól választottam, nekem nem ő volt a férfiideálom, de eddig ez sem érdekelt. Biztos, hogy hozzá fogok menni, csak jó lenne, ha elmúlna ez az idegbaj, teljesen megmérgezi a mindennapjaimat. Ha tudtok valamilyen tanáccsal szolgálni az jó lenne.
477. Kitcsy89 (válaszként erre: 475. - Flóra17)
2015. júl. 30. 13:55
Bocsi hogy ilyen későn!noss életem legboldogabb napja volt ez így igaz,nekünk nagyon jól sikerült mindenki azt mondta, hogy ilyen lagziba még nem voltak! :) igazából annyira sokk hatása alatt voltunk egész nap, hogy alig emlékeztem valamire is. Az izgalomtól. Csodalatos volt minden bármikor újra végig csinálnám,de igaz az, hogy aennyit készülsz rá, 1 évig, alig város hogy ott legyetek végigcsináljátok azt a napot, majd hiphopp eltelik se perc alatt... sajnos...és már vége is..
476. deliagosz (válaszként erre: 475. - Flóra17)
2015. júl. 20. 12:12

sziasztok ! mi 2 hete esküdtünk s amitől a legjobban féltünk az a nyitótánc volt!!! szuper lett!!! 3 órát vettünk és megérte szívből ajánlom őket!!!! erre a hirdetésre jelentkeztünk:

Nyitótánc 1dupla óra alatt Délegyházán

táncvonal:06307839467

szeretettel várunk

Follow Me TSE

475. Flóra17 (válaszként erre: 474. - Kitcsy89)
2015. júl. 5. 17:51
:) Hogy sikerült? Milyen volt? Majd mesélj, ha lesz időd!
474. Kitcsy89 (válaszként erre: 470. - Flóra17)
2015. júl. 2. 22:37
Érdekes módon annyira nem. Majd aznap. Néha vannak pillanatok mikor elborul az agyam de amúgy minden ok. Már magyon várom!!!
473. P.Petra
2015. júl. 2. 16:18
Nekem már csak 30 nap van a Nagy napig! :)
472. Flóra17 (válaszként erre: 471. - Nitus Sweet)
2015. júl. 2. 14:22

Hú, akkor előttetek izgalmas napok állnak! Biztos rendben lesz minden! ;)

Részemről én tényleg leültem, mint az iszap, néhány hete semmi esküvővel kapcsolatos dolgot nem olvastam. Őszintén szólva úgy érzem, picit jót is tett.

Ami nálunk már megvan: a polgári szertartás helyszíne, az anyakönyvvezető személye, a zenekar, a vőfény, az étterem, a menü, a virágok. A fotóssal csak konkretizálnunk kell a dolgokat. A dekoros felajánlotta, hogy készít pár asztaldíszt, mert nem tudtunk dönteni. :D szeptemberben fogjuk megnézni a megterített asztalon.

Azt hiszem nem állunk rosszul, nagyobb elintézni való már "csak" a ruhák. A többi szerintem apróság.

Jajj és a meghívót is kiválasztottuk, a szövegezés kérdéses még, de hamarosan ez is eldől,mert egy hónap múlva szeretnénk megrendelni, hogy szeptemberben osztogathassunk.

2015. júl. 2. 14:07
csajok úgy leült a fórum :( Kitcsy89 nagyon sok boldogságot nektek, most szerintem sokan szeretnénk is a helyedben lenni, meg nem is :) Én még csak szervezek, aug.15. -én megyünk Magyaroszágra, onnan 2 nap után megyünk horvátországba, és a páromnak sajnos vissza kell jönni dolgozni, én meg maradok mert muszáj szervezni mindent, akkor fogom látni a helyszínt, és találkozni a szolgáltatókkal..izgulok hogy minden a nyakamba szakad, és hogy jót választok-e :) Ki hogy áll a szervezéssel?
470. Flóra17 (válaszként erre: 469. - Kitcsy89)
2015. júl. 2. 13:54

:D Izgulsz? vagy nyugodt vagy? Minden rendben vagy vannak az utolsó pillanatban keverések?

Legyetek nagyon nagyon boldogok! :)

2015. jún. 30. 21:24
Szombaton férjhez megyek!!!! :) :D
2015. jún. 28. 22:05
nagyon szupi a video :) és nagyon egyedi:) én most a szertartást próbálom összerakni, zenét választani, de nem vmi könnyű most hogy nekiálltam. :/ viszont jó lenne már ezzel menni a szertartásvezetőhöz amikor megyünk haza. Olyan zenét szeretnék ami illik hozzánk és nem elcsépelt tipikus minden esküvőn elhangzó zene, hanem ami hozzánk illik plusz még hogy mi legyen a forgatókönyv. Valakinek volt esetleg szertartásvezetőnél esküvője ?
467. Nitus Sweet (válaszként erre: 464. - Majorbarbi)
2015. jún. 28. 21:38
juj de jo én megnézem :) végre vki irt a csopiba :)
466. Flóra17 (válaszként erre: 464. - Majorbarbi)
2015. jún. 28. 12:23

Ez nagyon patent! Semmi csicsa, látszik, hogy a Ti stílusotok, laza és semmi erőlködés!

Sok Boldogságot Nektek!

465. chybe
2015. jún. 25. 09:44

Nagyon jól összerakott kis esküvő és video :)

Igazából minden tetszik benne, grat hozzá, szépek vagytok :)

2015. jún. 19. 09:29

[link]


Sziasztok!

Szeretném megosztani veletek az esküvői videónkat. (Barbi&Jim)

Ha pár ötletet tudtok meríteni akkor már megérte.

"Kicsit bohém, kicsit indián, nagyon boldog és nagyon bolond."

Talán így tudnám röviden jellemezni:)

Jó szorakozást!

üdv: B

463. Flóra17 (válaszként erre: 462. - R_e_G)
2015. jún. 12. 11:36
Ne is mondd, nekem a MGNY ruhák a gyengéim, különösen a cam és a mildred. De egyik sem igazán passzol az esküvőnk laza, bulis stílusához. Szeretném ha minden összhangban lenne. Pár hete nagyon megtetszett egy sweetheart ruha, szemeztem már ilyesmi fazonnal, nézegettem esküvői képeket valódi menyasszonyokról és bizony nem mindenkinek áll jól. Úgyhogy mindenképp az lesz, hogy varratás előtt próbálgatok. Inkább most kinézek 3-4 féle fazont, ami tetszik , nehogy a próbán érjen kellemetlen meglepetés és ne legyen B terv.
462. R_e_G (válaszként erre: 461. - Flóra17)
2015. jún. 10. 12:46

Helyes :)

Nem akartam volna elvenni a kedved.

Szerintem menj el egy-két szalonba is próbálni, hogy lásd melyik fazon/szín áll jól, mert kép alapján nehéz ruhát választani.

Én beleszerettem egy lasposa ruhába és mondanom sem kell, felvéve rémes volt. Agybajt kaptam volna, ha varratás után derül ki, hogy mégsem nekem való.

461. Flóra17 (válaszként erre: 460. - R_e_G)
2015. jún. 3. 13:24

Szia!

Nem, dehogy vetted el a kedvem, sőt egyre biztosabbnak érzem a varratást, csak még nem tudom ki legyen. Picit most kivárok, van még kb 2-3 hónapom a végleges döntésig. Addig nézegetek még ruhákat is, hátha valami jobban megtetszik, meg csekkolok pár varrodát is.

460. R_e_G (válaszként erre: 419. - Flóra17)
2015. jún. 1. 11:39

Szia!

Sikerült felvenned a kapcsolatot a varrónőkkel? Kíváncsi vagyok :)

Vagy teljesen elvettem a kedved tőlük?

459. Nitus Sweet (válaszként erre: 458. - Kitcsy89)
2015. máj. 29. 22:40
de jó nektek, én már szívesen lennék esküvő előtt egy hónappal :) küldöm a pozitiv csít, meg a nyugalmat árasztó energiát, biztos szükség lesz rá :D boldog , nyugis készülődést, aztán várjuk az élménybeszámolót :)
2015. máj. 29. 19:33
Sziasztok! Nekünk már csak 37 nap van hátra a versenyidőből. Durva nagyon gyorsan eltelt ez az idő. Màr csak az utolsó simítások vannak, esküvői torta és aprósütemények. Egyre jobban izgulok. Főleg, hogy vannak problémáim a családban :( remélem minden rendben lesz!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook