Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Értem én, hogy járvány van, de mit lehet itthon csinálni hónapokig, ha minden bezár? fórum

Értem én, hogy járvány van, de mit lehet itthon csinálni hónapokig, ha minden bezár? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
302. eiπ + 1 = 0 (válaszként erre: 301. - Vivo44)
márc. 29. 15:02
Na igen ma már az örül akinek állása van
301. vivo44
márc. 29. 14:21

Ez picikét durva...."éhbérért":-))

Majd lesz amikor napi 500 forintos munkáért is harc lesz...Ne legyen igazam, de nagyon arra megyünk:-((

300. globus (válaszként erre: 299. - Elkeseredett eszter)
márc. 29. 14:20
Ez jó hír, vigyázzatok egymásra! Nem tudom, hogy együtt éltek-e, ha igen, okvetlenül segíts neki árubeszerzésben, ügyintézésben, örülne neki.
299. elkeseredett eszter (válaszként erre: 294. - Globus)
márc. 29. 14:16

Köszönöm szépen, a legutóbbi CT kicsi javulást mutat, de rettegek, hogy egyszer majd eljezd romlani a szerencsére most jó fizikai állapota :(

Már nem tanítok, éhbérért nem, köszi.

298. Bless the child (válaszként erre: 296. - Gyöngy:))
márc. 29. 13:50
Vette? Ha igen, hol lehet venni?
297. vivo44
márc. 29. 11:55

Én csak azt kérdezném kedves Eszter!

Ha tanár vagy, akkor hogy a csudába lehet, hogy te unatkozol, a mi tanáraink pedig ömlesztik a tanulnivalót 00:11-kor és hajnali 05:27- kor hétvégén is?

Neked valóban semmi tenni valód, vagy nem vagy tanár??

296. gyöngy:) (válaszként erre: 291. - Elkeseredett eszter)
márc. 29. 11:28

Már nem tanítasz? Ezt a kérdést mindig kikerülöd.

Hirtelen lett férjeddel töltesz időt?

295. globus
márc. 29. 11:26
294. globus (válaszként erre: 291. - Elkeseredett eszter)
márc. 29. 11:11
Édesapád hogy van?
293. eiπ + 1 = 0 (válaszként erre: 291. - Elkeseredett eszter)
márc. 29. 10:57
Családdal beszélgetés?
292. Pampalini (válaszként erre: 291. - Elkeseredett eszter)
márc. 29. 10:33
Másfél hete vagyok itthon, de még nem volt időm letölteni sem egy filmet, nem hogy megnézni. :)
márc. 29. 09:47
Remélem júniusra legkésőbb tényleg visszaáll minden a régi kerékvágásba. Ez a film-alvás-evés-film-alvás-evés 24 órás program nem az én világom...
290. Bártfai Andrea (válaszként erre: 289. - Eiπ + 1 = 0)
márc. 29. 03:34
A tulajdonosok és az üzemeltetők miatt is, mert bármi történik, őket teszik felelőssé...
289. eiπ + 1 = 0 (válaszként erre: 288. - Bártfai Andrea)
márc. 28. 16:57
Az idősek védelmében kell bezárni az otthonokat ők különösen veszélyeztetettek.
288. Bártfai Andrea (válaszként erre: 285. - Pampalini)
márc. 28. 16:41

Jaj Istenem, Te szegény...:(

Ezért mondom mindenkinek, aki csak teheti, - válassza az idősek otthonát, mert azzal megkíméli a családját: látványtól, gondoktól, egyebektől, - úgy is untig elég a féltés és az aggódás!

A tegnapi utolsó képem a deszkakerítés hézagain át a lányom könnyes szeme... És eszembe jut a húsvéti "terülj, terülj asztalkám" vidám családi körben... Hát ez most nem lesz, - csak könnyek a gyermekkacaj helyett!:(

márc. 28. 16:32
Édesanyám baráti körében volt egy házaspár. A férfi jobb állapotban volt kicsit, de szinte megvakult. A feleségével jártak karonfogva mindenhová, mert az asszony bizonytalanul járt, a feje is ki-kihagyott, de jól látott.
286. Bártfai Andrea (válaszként erre: 284. - Epresturmix)
márc. 28. 16:28
Már törölték, - nem tetszett nekik! DDD
285. Pampalini (válaszként erre: 275. - Bártfai Andrea)
márc. 28. 07:42
Nagyszüleim voltak így. Nagyapám agyér infarktust kapott. Fél oldalára lebénult. Addig ő gondozta feleségét. Cukros volt, alig látott hallott. Az utolsó egy másfél évben már csak vegetáltak. Már tévét sem néztek. Szomorú látvány volt.
284. Epresturmix (válaszként erre: 283. - Bártfai Andrea)
márc. 27. 20:47
Láttam én is. Ezt jól megmondta!
283. Bártfai Andrea (válaszként erre: 281. - Globus)
márc. 27. 20:34

Mindennap kapjuk a körlevelet az aktuális megszorításról, - de ma úgy búcsúztunk el, mintha nem látnánk többé egymást... El is bőgtem magam, mikor az intézményvezető asszony kijött és megkért bennünket, ne menjünk közel a kerítéshez. A gyerekek az apjuk nyakából integettek és kiabáltak: szia dédi!

Holnaptól már nem hozhatnak semmit és még az épület közelébe sem jöhetnek! Ki tudja meddig?!

De Gulyás Gergely megnyugtatott, hogy "az elhunytak közül senki sem halt meg". Ha ez így van, akkor igazán nincs mitől félni!!!

282. Bártfai Andrea (válaszként erre: 270. - Szőkelédi)
márc. 27. 20:14

Itt nagyon sokan vannak így, - nem látnak, nem hallanak, - nem tudnak megtanulni semmit! De ami a legnagyobb baj, hogy nincs olyan jó, kedves, segítő menyük, mint a Te anyósodnak! Nem is tudja, hogy milyen szerencsés!!!

Az én szegény szomszédasszonyomat nem látogatta a menye, évente kétszer telefonált: karácsonykor és a névnapján. Ő volt az örökös, de nem jött a holmikért sem...

281. globus (válaszként erre: 280. - Bártfai Andrea)
márc. 27. 20:06
Borzasztó... de ha eredményes, akkor inkább így legyen, mint nagyobb tragédia.
280. Bártfai Andrea (válaszként erre: 269. - Guruljka)
márc. 27. 20:03
Hát most már itt sem tudnak beszélgetni, - lezárták a társalgókat, - a büfébe is csak 1 mehet be, amikor az előző kijött. A liftbe 2-nél több nem szállhat be és most már a családdal sem kommunikálhat kerítésen keresztül. Eddig a recepciós vette át tőlük a csomagot az utcán, de most már semmit sem hozhatnak. Ma hoztak nagybetűs keresztrejtvényt, de a recepciós bevitte a fertőtlenítő helyiségbe és csak vasárnap délután kapjuk meg...
279. Pampalini (válaszként erre: 250. - Eiπ + 1 = 0)
márc. 27. 20:00

ilyen helyeken vannak kötelező dolgok hogy kell kinézni valakinek. S persze a felelőtlen embereket sem szabad riogatni maszkos recepciós lányokkal. Lehet nem tehetné meg.

Szerencsére már bezárt, lányom valószínű már vissza sem megy oda dolgozni. Mire ennek vége, mehet diplomázni ha minden jól megy, és rendes munka után néz majd.

278. Guruljka (válaszként erre: 277. - Bártfai Andrea)
márc. 27. 19:53

De ők itt voltak, illetve megvoltak a járvány előtt is.

Nem a mostani napok problémája, hogy mit csinálnak egész nap.

277. Bártfai Andrea (válaszként erre: 268. - Eiπ + 1 = 0)
márc. 27. 19:48

Hát én kíváncsi lettem volna, ha valaki betanítja a 94 éves szomszédasszonyomat (Isten nyugosztalja). Szegénykém össze-vissza nyomogatta a telót, állandóan a kezében volt, nem győztük feltölteni. Mindennap el kellett mondani mit jelent a piros és mit a zöld...

Sz.gép szóba sem jöhetett, - skype meg pláne, - és ugyan kivel skypozhatott volna? Senkije sem volt! És itt legalább 80-nak nincs családja, nincs senkije. Amije van vagy az egyházra, vagy az otthonra hagyja.:(

276. Bártfai Andrea (válaszként erre: 265. - Unom)
márc. 27. 19:32

Nekem is van, csak nem nézem! Miért? Van valamelyik csatornán jó műsor?

Ha nem lenne számítógépem (ami nem mindig működik), vagy NAGYBETŰS keresztrejtvényem (amit nem áll módomban venni)...

275. Bártfai Andrea (válaszként erre: 264. - Pampalini)
márc. 27. 19:21

Nem mindenkinek van kertes családi háza hintaággyal, citerával.:)

Több lakótársam reggeltől estig és estétől reggelig nyomja az ágyat! Sokan nem látnak, - sokan nem hallanak, azt sem tudják miről van szó...

274. Bártfai Andrea (válaszként erre: 266. - Eiπ + 1 = 0)
márc. 27. 19:15
150 idős emberrel élek az idősek otthonában, - csak tudom, hogy mit tudnak kezelni!
273. szőkelédi (válaszként erre: 271. - Eiπ + 1 = 0)
márc. 27. 15:49
Nekem kedvencem R.Szilveszterné. olyan aranyos🤗
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook