Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek 2 kis gyerek mellett milyen itthonról végezhető munkát lehetne csinálni, amivel tényleg lehet reális összeget keresni? fórum

Szerintetek 2 kis gyerek mellett milyen itthonról végezhető munkát lehetne csinálni, amivel tényleg lehet reális összeget keresni? (tudásbázis kérdés)

27. abeni
2011. aug. 4. 08:38
Köszönöm, hogy leírtad. De nekem már ez is nagyon bonyolult.
26. Nirvi
2011. aug. 2. 15:36

De itt van egy példa: [link]


Ezt ki kell tölteni. A cég akinek csinálod a linképítést, megadja hozzá az adatokat(leírás, kulcsszavak, elérhetőség, stb.) és te csak ajánlgatod a linket. Van olyan ahova kell viszontlink is, az sem bonyolult.

25. Nirvi (válaszként erre: 24. - Abeni)
2011. aug. 2. 15:33

Van saját tapasztalatom, ami abszolút pozitív, végül is bukni nem lehet vele. Ahány linket megcsinálsz, annyiszor kapsz x forintot.

Van aki nagyon keveset ad érte, pl. 40Ft-ot, de van aki akár 150-et is.

Bár inkább 70-100Ft körül mozog darabja.

Nézz utána a neten, sok infot lehet találni. Akár lehet feladni hirdetést is, hogy linképítést vállalok és előbb-utóbb felkeresnek. De meg is lehet keresni weboldalak, hogy ezzel foglalkozok, ha kellek akkor állok rendelkezésére(persze most csak nagyon lájtosan fogalmaztam:D)

24. abeni (válaszként erre: 23. - Nirvi)
2011. aug. 2. 14:15
Saját tapasztalat? Bővebben kifejtenéd?
23. Nirvi
2011. aug. 2. 13:40

Linképítés. Ez netes munka és mégsem átverés. Havonta kb. 10-20 ezer forintot lehet vele keresni, persze attól is függ, ki mennyire "elvetemülten" csinálja. Ha valaki éjjel-nappal ezzel foglalkozik akkor akár a dupláját is meg lehet vele keresni.(vagy többet, attól is függ épp mennyit fizetnek érte, mert is elég változó)

Semmit nem kell belefizetni, csak linkelni kell weboldalakat:)

22. loch ness (válaszként erre: 16. - Tappancsmama)
2011. aug. 2. 13:30
Már olvastam arról, hogy van, akinek ez jól megy. Megveszi turkálóból, kimossa, esetleg kicsit rendbehozza (pl. szöszteleníti) és már dobhatja is fel a megfelelő portálra. Ha van kedved hozzá, próbáld meg pár ruhával, és akkor meglátod, működik-e. Ha bejön, akkor lehet nagyobb tételben is csinálni.
2009. júl. 14. 07:56
fordítás
20. tappancsmama (válaszként erre: 19. - 683d9c2863)
2009. júl. 12. 22:10
Köszönöm. :))
2009. júl. 12. 18:31

igen, de csak az ismerősöknek, és csak ingyen, neked pedig elsősorban pénzzel járó munka kell.

Könnyű megtanulni.Én több féle dolggal foglalkozom, ez nekem teápia a ygógyuláshoz, de közben sok embernek segítek. Hát ez a lényege az egésznek. Főleg a fiatalokat érdekli ez a dolog.személyes ismeretség nélkül is átadom a tudásom, de emilkében csak, és holnap írok.

18. tappancsmama (válaszként erre: 17. - 683d9c2863)
2009. júl. 12. 14:42

Én benne vagyok!Találjunk ki valamit mi Hoxások. :))


Te ezt a jövendő mondást csinálod?

2009. júl. 12. 13:50
Ronettnek, és mindenkinek! - a gyöngyfűzésre is lehet kapni könyveket "aranyár"on (semmit nem ér,vettem párat) még le kell fényk.-ni őket. Karácsonyi ajándékok készülnek most., viszont a kapható gyöngy fűzéshez rézhuzal nem jó, mert szakad, és törik. Spec. drótom van, ezt kaptam, az ára borsos lenne. Damillal nem lehet. Nos mindenképpen, ha munkát választunk, akkor a befektetés sarkalatos őont, mert pénzt akar az ember keresni. Az ajándék készítéssel sok pénz kiváltható, és nagyobb örömet okoz.Sok mindent lehet kezdeni, de attól függ mi az érdeklődési körünk. Butaságnak tűnik, de nagy az érdeklődés a jövendő mondásra. Kis tanulás (otthon!!!-főleg agykontoll, pézkidobás a tanf.), kártya, (tarot könyvvel), és önbizalom. A kétkezi munkát nem fizetik meg, de úgy kell gondolkodni, van időm, szeretem, kevés pénz (míg nem volt nehezebben ment a kereset beosztása). Fellengzőnek tűnik, de godolkodjatok el rajta. Mi lenne, ha Hoxások (ebben a témában)összefogva kezdenétek valami jó eladható dolgok kitalálni. A MAGYAR azért kreatív, mert szegényes a p.ü.-i, és eszköztára, így a feje értékes.
2009. júl. 12. 11:53
Én már arra is gondoltam csak nem tudom mennyire menne a dolog,ha az ember használt ruhákat árulna a neten.Nem gyerek ruhákat,mert abból van egy csomó,hanem felnőtteket.Szerintetek ez mennyire lehetne sikeres.
2009. júl. 12. 11:31

Sziasztok!


Köszike,hogy ennyien írtatok és bocsi,hogy csak most értem ide hozzátok újból.

Hát igazából már próbálkoztunk eladásra csinálni ékszereket és felrakni aukciós oldalra,de nem nagyon veszik,bármilyen olcsón is teszem fel őket.Így ezeket nem érdemes,arról nem is beszélve,hogy most már komoly összegeket kell fizetni azért is az oldalnak ha eladsz valamit.


A magán ovit,bölcsit én is néztem már,de nem felelünk meg a feltételeknek,mert ugyan van kertünk,de viszont nagyon kicsi a lakásunk hozzá.Csak 2 szobánk van,meg hozzá egy konyha étkezővel,meg fürdő,Wc külön,így azt sem tudunk csinálni.


Az O és A betűs cégeknél,meg igazából ha valaki konkrétan elmondaná,hogy hogyan tud vele keresni,akkor lehet hogy elgondolkoznék rajta,hogy kipróbáljam,mert pár ezer forint is valami havonta ha pluszba jön a családi kasszához.Csak nekem ezzel az a bajom,hogy én még a katalógust is utálok rátukmálni valakire,de ha lehetne így neten keresztül is forgalmat bonyolítani vele,akkor nagyon szívesen megpróbálnám.


Hát a netes munkákat ne is mondjátok!Azok borzalmasak.Tényleg átverés sajnos mind,pedig nagyon jó lenne ha lehetne itthonról is dolgozni,mert az ember jobban betudná itthon osztani az idejét amíg kicsik a gyerekek és nem kéne a munkáltatónak húznia a száját ha a gyerek beteg és itthon kell maradni betegállományban,mert akkor itthon ugyan úgy tudna dolgozni az ember és a beteg gyereket sem kéne másra bíznom.

2009. júl. 12. 11:14

Szerintem az emberek nagy része nem ezt a fajta MLM rendszert ítéli el... olyat én sem csinálnék soha, ahol embereket kell zaklatni, aztán később folyamatosan újra és újra hívni, jelentéseket kell adni, normákat teljesíteni, stb...

Azért van különbség szerintem...

2009. júl. 12. 11:10
Tudom, viszont nem mindegy szerintem, hogy 400 ft-os tusfürdőket lehet-e venni, vagy 8000 ft-os dolgokat, amit bemagyaráznak, hogy hogy tudtál eddig élni nélküle... igazából csak azt akartam ezzel írni, hogy nagyon sokan szeretik a termékeiket és én csak annyit csinálok, hogy pár embernek adok katalógust, aztán rendelek és kiosztom... nem kell senkit hívogatni, zaklatni, semmi ilyesmi...
12. Csicsi25 (válaszként erre: 11. - Tundchen)
2009. júl. 12. 10:59

Ugye tudod, hogy az A és O betűs is MLM rendszerben működik, amit pedig oly sokan elítélnek? Mégis rengetegen csinálják.


Az viszont biztos, hogy a távmunka és az otthon végezhető munka M.o-on még nem működik - sajnos.

2009. júl. 12. 10:52
Talán érdemes lenne az A betűs, vagy az O betűs kozmetikai cégnél tanácsadónőnek lenni... én az O betűsnél vagyok, nagyon sokat nem lehet vele keresni, de szinte nulla ráfordítással pár ezresem minden hónapban lesz belőle... ha esetleg nincs a környezetedben, ezt érdemes lenne megpróbálni, az O betűsnél max 2000 ft a belépési díj, de sokszor akció keretében ingyenes és semmit sem kötelező megvenni... szóval be lehet lépni, ha mégsem jön be, abba lehet hagyni simán...
2009. júl. 12. 09:56
én is sokáig kerestem, de semmi.... Sajnos kis országunkban nem úgy működik mint külföldön...
2009. júl. 12. 08:44
hát elég nehéz!!
2009. júl. 12. 08:29
Én is szeretek gyöngyöt fűzni, próbáltam is eladni őket, de max 100 forintot adnának darabjáért, annyiból még az anyagköltséget se tudom fedezni. Ékszerért meg 200-at ajánlottak az ismerősök. Ennyiért meg inkább megtartom magamnak.
2009. júl. 12. 08:28

Én is az ékszerkészítést akartam javasolni, vagy esetleg valami mással is próbálkozhatnál esetleg azon a bizonyos 2 portálon, ahol adnak-vesznek.

Más ötletem nincs, mert tényleg sokan erre építik az üzletüket, hogy másokkal kitoljanak, másokat lehúzzanak.

6. ac808a6b30 (válaszként erre: 3. - 683d9c2863)
2009. júl. 12. 08:26

Szia!


Szívesen megnézném, miket készítessz.

Nem tudnál feltenni pár képet?

2009. júl. 12. 07:34

Évek óta keresek, hiába. Kétféle ajánlat létezik, de már a hírdetésből kiszúrom őket: az egyik "piramis"(fizess párszáz Ft-ot a munka leírásáért - a lényeg az, hogy hírdess tovább - a kereseted annyiszor a párszáz Ft, ahányan Tőled megrendelik a "leírást"), a másik MLM(Amway, Herbalife, stb.)

Imádok kézimunkázni, így én szívem szerint keresztöltéles munkákat is szívesen vállalnék, ha lenne kinek ... De bármit.

2009. júl. 12. 06:29
Jó lenne,ha lenne ilyen munka,de sajnos mind kamu.Én válaltam kézimunkát,pár éve,nevetséges összeget fizettek.
2009. júl. 12. 00:09
minden otthon végezhető munka lehetőség BECSAPÁS, ha fizetni kell érte, hogy elvégzendő feledetot kapj.Talán, ha olyan hobbyd, vagy ügyességed van valmihez, ami hiánycikk, az jó lehet. Én passzióból gyöngyöt fűzök (nem észkereket),díszeket megvennék akiknek mutatom, de nem eladásra készítem, csak ajándékba (értékesebb).
2009. júl. 11. 23:07

Csinálhatsz magán-bölcsit-ovit, amiben a sajátod mellé 2-3 gyereket vállalsz.


A netes munka mind kamu, az ügynökösködés több meló mint pénz. Sajna sokan akarnak/akarunk ilyen munkát, de nincs.

2009. júl. 11. 22:53
Szerintetek 2 kis gyerek mellett milyen itthonról végezhető munkát lehetne csinálni, amivel tényleg lehet reális összeget keresni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook