Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nyári szabadságomat vajon mire vegyem ki? Azért, hogy csak itthon legyek, nincs értelme. Egyedül mit lehet csinálni? fórum

Nyári szabadságomat vajon mire vegyem ki? Azért, hogy csak itthon legyek, nincs értelme. Egyedül mit lehet csinálni? (beszélgetős fórum)

29. moonlight13 (válaszként erre: 28. - Evawitch)
2011. aug. 11. 09:45
Egy 12 éves már szerintem nem idegesít! És ha Pestre jöttök, bárhová mehettek! Állatkert, Városliget, múzeumok, séta a Duna-parton... Biztos ő is örülne, és Te pedig nem lennél egyedül!
28. Evawitch (válaszként erre: 27. - Ujlany)
2011. jún. 15. 09:00
Kishúgom van, 12 éves. Jó ötlet, ha vége a sulinak szerintem örülne neki, ha jöhetne.:) Amúgy nem szeretem a gyerekeket, idegesítenek...
27. ujlany (válaszként erre: 26. - Evawitch)
2011. jún. 14. 22:59

szia! nincs a csaladban egy (kisebb)gyermek akit "kolcsonvehetnel"? Biztos meg a szulok is orulnenek. Allatkert, seta, fagyizas.

Szerintem tissta feludules tud lenni annak (IS) akinek nincs gyermeke. Egyszer csak elkezdi nezni a vilagot gyerekszemmel. Olyan jol kikapcsol. Es rajon az ember, hogy egy gyerektol sokat lehet tanulni. Pl. hogy semmit sem kell tulbonyolitani. Minden olyan egyszeru. Es barmi tortenik, mindenre tudnak egy peldat hozni valamelyik mesebol.:-)))

26. Evawitch (válaszként erre: 25. - 53dfddad18)
2011. jún. 14. 22:48
Épp ez az, partner kell hozzá, mert szerintem senki nem szeret egyedül csavarogni. Sok jó hely van itt, szép a természet. De egyedül bandukolni az erdőben.... :( Húgom írta, hogy délután sétálni ráér, délelőtt dolgozik, nem engedik el szabadságra, mert kis helyen dolgozik, kevés létszámmal és nincs helyette senki.
25. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2011. jún. 14. 16:19

Veszprém környékén nem gond a szabadság tartalmas eltöltése. Rengeteg program van ilyenkor nyáron, pár tíz kilométeres körzetben, és remek kirándulóhelyek is vannak a környéken.

Csak partner kell hozzá.

2011. jún. 14. 13:56
Ha egy - egy napot venne ki mindig valaki? Egyik nap egyik barátnő, másik nap a párod? Egy nap, egy élményfürdőben jó szerintem. Továbbá lehetne egy - egy szépség napot tartani fodrász, kozmetikus, masszázs ilyenkor nem vagy egyedül és jól érzed magad utána. De ez az én véleményem.
2011. jún. 14. 13:20
Én simán el tudnám tölteni akár egyedül is:) Én a helyedben csak pár napot vennék ki, és délelőtt mondjuk strandolnék, délután olvasgatnék, közben beszerveznék pár talalálkozót, ha a többieknek nincs is szabija, azért egy fagyira vagy esti sörözésre csak ráérnek.
22. Salomon Rozen (válaszként erre: 20. - Evawitch)
2011. jún. 14. 13:12

Na ugye, ezért jó hely Pest.

Én is odaköltözök majd, mert itt max van egy béna diszkó pár seggfejjel benne, kinek kell az. Pest meg nagy hely, van ott minden.

Amikor a keresztapám lejön hozzánk mindig mondja, hogy itt nincs semmi. XD

21. Salomon Rozen (válaszként erre: 19. - Evawitch)
2011. jún. 14. 13:11

Az faxa.

Macska meg Hörcsög, anyám is ilyen.

Állatos, én nem vagyok Állat Fan. XD


Neki is vannak az állatai, rokonokkal nem tartja a kapcsolatot, meg nem is megy sehová. Én meg az a fajta vagyok, aki elmenne bárhova, legyen az a világ másik végén. Nem valami világjáró az anyám. XD

20. Evawitch (válaszként erre: 18. - Salomon Rozen)
2011. jún. 14. 13:08
Jó ötlet! :)
19. Evawitch (válaszként erre: 17. - Puszitolvaj)
2011. jún. 14. 13:07
Midenki vagy dolgozik, mert nem engedik el mostanában szabadságra, valakinek meg nincs pénze semmire vagy otthonülős. Barátomnak nincs is már sok felesleges szabadsága, mert hétköznap szokott kivenni és fogyóban van. Amúgy őt nem érdekli a welness meg hasonlók. Család nem igazán van, rokonokkal meg nem szoktunk beszélni. Van egy macskám és egy tengerimalacom és ennyi. :)
2011. jún. 14. 13:05

Menjél el Pestre ott mindig van buli vagy Party. :D

Fel a miniszoknya, a harisnya és hajrá! XD

2011. jún. 14. 12:59

mar bocsi, de azert tok fura, hogy tenyleg nincs SENKI akivel elmehetnel...egyiknap az egyik uncsiteso, masiknap egy bartnovel strandolni, nem beszelve, hogy ejsze csalad is letezik, en szivesen elmennek anyummal is egy hetvegere valahova...tenyleg wellness, lablogatas , uszas...olvasas...

mod felett furcsa, hogy valaki egyszeruen nem tudja hogyan es kivel tolteni a szabijat...

2011. jún. 14. 12:58
Múzeum, strand, kerékpártúra?
15. mézgapaula (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2011. jún. 14. 12:48
Menj el dolgozni vmilyen idénymunkára (mezőgazdasági munka), így pénzt is keresel és olyan színed lesz, mintha nyaraltál volna:-)
2011. jún. 14. 12:41
Ma kezdtem el gondolkodni ezen, valami csak lesz. Köszi az ötleteket! :)
13. Adali
2011. jún. 14. 12:39
baratnot beszervezni?
12. Evawitch (válaszként erre: 7. - Eva.1975)
2011. jún. 14. 12:39
Ez lenne a jó megoldás. :)
11. Eva.1975 (válaszként erre: 10. - Eva.1975)
2011. jún. 14. 12:39
mármint én meg a párom:))
10. Eva.1975 (válaszként erre: 8. - Adali)
2011. jún. 14. 12:38

én el tudnám viselni:)

két nap csak mi ketten, kényeztetés, pihenés:)

9. Evawitch (válaszként erre: 4. - Salomon Rozen)
2011. jún. 14. 12:38
Szívesen mennék valahova. Külföldre biztos nem, mert nincs pénzem, de kirándulgatnék. Egyedül nem jó, tapasztaltam, mert egy közeli piacot nézelődve sem volt jó, mert senkinek nem tudtam mondani a véleményem semmiről. Nem szeretek egy helyben ülni egész nap és nézni a tv-t, amit be se kapcsolok már mióta, mert nem érdekel. Szóval inkább mennék valahova. :S
2011. jún. 14. 12:37
Mitol noies egy wellness? Masszazs, uszomedence, napozas, egeszseges etkezes...ezt ferfiak is csinaljak, nem? :)
7. Eva.1975 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2011. jún. 14. 12:37

szervezz be néhány havert, és menjetek el túrázni, sátorozni akár bicóval, vagy gyalog.

csak találsz vkit:)

2011. jún. 14. 12:36

Egy adrenalin kiruccanás :)

paintball?

2011. jún. 14. 12:36
Valami tábor?
2011. jún. 14. 12:34

Pihenj otthon.

Nézz tv-t, örülj, hogy 100 fokban nem kell dolgoznod. Menj napozni, úszni valahova, utazz külföldre (Keresztanyámék mindig elmennek Egyiptomba, Spanyolországba, Tengerpartokra), de ha ezekre nem telik, akkor marad a többi. Vagy menj el mindig bulizni valahova. :P

3. Evawitch (válaszként erre: 2. - Adali)
2011. jún. 14. 12:29
Az ilyen nőies dolgok sajnos nem érdekelnek. :(
2011. jún. 14. 12:28
Fizess be egy wellness hotelbe:)
2011. jún. 14. 12:27
Még nem tudom, mikor és mire vegyem ki.Akivel lehetne valamit csinálni, annak vagy nincs annyi szabadsága már, mert egyesével kivette vagy nem engedik el mostanában, mert nincs helyette más. Itthoni dögledezésre nem akarom kivenni. Valamit szeretnék csinálni, de egyedül nem tudok semmit, nem jut eszembe. Sétálni, kirándulni egyedül nem jó. Nem akarok itthon takarítgatni, nem vagyok megőrülve, mert azt bármikor megtehetem, nem nagy a lakás. Egyedül lakom albérletben. Nincs annyi pénzem, hogy elszórhassam csak úgy, de valamit ki kellene találni, de mit?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook