Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Értem én, hogy járvány van, de mit lehet itthon csinálni hónapokig, ha minden bezár? fórum

Értem én, hogy járvány van, de mit lehet itthon csinálni hónapokig, ha minden bezár? (beszélgetős fórum)


141. Bözsi néni (válaszként erre: 130. - Csalános)
2020. márc. 20. 09:51
Az olaszok is így vélekedtek. Nézd meg, mi van náluk!
2020. márc. 20. 09:47
Régen hogy megijedtünk a zombiktól a horror filmekben. Most örülnék neki. Látnám ki a fertőzött, és ki nem .
139. VendrinerPiroska (válaszként erre: 130. - Csalános)
2020. márc. 20. 09:45

"Hiszen egy-egy környéken az ott lakók mennek le."- és persze, ha nincs köztük kínai v. iráni, akkor védve vagytok, nem? Ennyire buta dolgot régen olvastam.

Hol tudod, hogy akivel együtt focizol v. pletyizel nem vírushordozó-e? Nem viselnek táblát a fejükön. Vagy hogy a játszin milyen gyerek mászott a mászókán. Az, hogy a magányos séta még belefér nem forgalmas helyeken, az egy dolog, de éppen a személyes érintkezés, amit kerülni kellene.

138. vivo44 (válaszként erre: 130. - Csalános)
2020. márc. 20. 09:40

Hozod a szokásos polgárpukkasztó formát:-)))

Jelen helyzetben a butaság nem kirívó elismerés, amikor emberéletekről van szó.

137. Pampalini (válaszként erre: 130. - Csalános)
2020. márc. 20. 09:35

Nem érintkezhetnek az emberek egymással. MINDENKI MARADJON OTTHON A SEGGÉN. Mit nem lehet ezen megérteni. Nincs elmászkálás. Sem állatkertbe, sem játszótérre, sem többen beszélgetni. A gyerekek vírushordozók. Lehet meg sem betegszik, de fertőz mindenkit maga körül.

Családi házban élek. Nem kellenek hetek a nagytakarításhoz. Viszont vannak kocsik, udvar, kert, pajta, romos ház, ami körül akad munka rendesen. nem fogok unatkozni. És nem fogom unni a családom, sőt örülni fogok ha mindenki itthon lesz, és lelkileg feltöltődünk egymás társaságában.

Aki hülye, az meg haljon meg komolyan mondom most már. A hozzád hasonlók miatt fog elhúzódni a járvány.

2020. márc. 20. 09:34
ezt a kérdést ugyan nem értem,mert én reggel elmegyek kávézni,utána meg a boltba.utána egyedül vagyok ezer éve.és nem hiányzik senki.
135. gyöngy:) (válaszként erre: 130. - Csalános)
2020. márc. 20. 09:26
Napról napra ostobább gondolataid vannak.
134. unom (válaszként erre: 130. - Csalános)
2020. márc. 20. 09:04

A konzumidióták lázadása...

Pár hét múlva, ha több lesz a rászoruló beteg, mint a lélegeztetőgép, és az idős hozzátartozók helyett egy fiatalnak adják, köszönd meg magadnak.

133. tárnics (válaszként erre: 130. - Csalános)
2020. márc. 20. 09:03
A játszótérre reagálva,a gyerekek megfogdossák az ott lévő játékokat egymás után,mászóka,hinta egyebek,a többit remélem nem kell mondanom.egyik legveszélyesebb dolognak tartom a vírus átadására.
132. NomNom
2020. márc. 20. 09:02
Sétálni lehet, de nem kell emberek közé menni meg együtt focizni, beszélgetni kint csoportban
131. NomNom (válaszként erre: 130. - Csalános)
2020. márc. 20. 09:01

Szeretnéd hogy még egy évig ez menjen? Akkor menj csak az állatkertbe, nyalogassak csak a gyerekek a játszótéren a játékokat.

Látom te sem érted miért teszik amit tesznek. Nálunk nem zártak be mindent, hirtelen már 400-nál tartunk.

Azt gondoljuk, hogy teljesen oké kimenni mondjuk a szomszédokkal pletyizni együtt a térre. Legyen köztük egy valaki, aki találkozott valakivel és kész... Aztán mondhatom, hogy de én vigyáztam.

2020. márc. 20. 08:55
Otthon a nagytakarításhoz sem kellenek hetek, vagyis a társasjáték, kártya, takarítás mindent meg lehet unni. Nagy baromság valóban az állatkertet bezárni. Hiszen levegő is kell. A gyerekeknek sem előír, hogy megkapják a vírust. De valójában a levegőben ott van. Biztos, hogy nem mindent tudnak fertőtleníteni, csak ami elérhető. Kissé ostoba a kormány, hogy a játszóterek is zárva. Hiszen egy-egy környéken az ott lakók mennek le. A mozgás meg szintén kell. Nálam nem érdekes a kijárás meg a nem mehetsz ki. Szinte jó érzés amikor többen kint vagyunk és lehet beszélgetni, futni, vagy focizni. Senki ne hagyja el magát!
129. Pampalini (válaszként erre: 69. - Globus)
2020. márc. 20. 08:29
A videóban szájba rágós módon elmagyarázzák hogy mit kell csinálni a hülyéjének, aki nem képes betartani alapvető szabályokat a vírus terjedésének megakadályozására. Ha te még ezt sem vagy képes felfogni, totálisan életképtelen vagy. Aki hülye haljon meg. Csak ne gyere a közelembe.
128. syria (válaszként erre: 79. - Unom)
2020. márc. 20. 08:19
De nem velem. 😉
2020. márc. 20. 07:40
Ha mindenki itthon lesz, ami egyenlőre kizárt, Egymásra is több figyelmet szentelhetünk végre. Nem csak elrohanunk reggel, este meg a munkahelyi gondok nyomják rá a bélyegét az este hangulatára. Lányom ma dolgozik utoljára. Bezár az élménypark is. De nem fog unatkozni, jövő héttől indul a távoktatás az egyetemen. Nem értem azokat az embereket akik unatkoznak. komolyan mondom.
2020. márc. 20. 07:35
Alaposan kitakarítom a lakást. Átveszem a páromtól a mosást, teregetést, mosogatást, és mindent amire megkér. Ő még dolgozik, én mától nem. nehogy már még itthon is dolgozzon. Eddig én dolgoztam többet. Ha megvagyok vele, rendbe teszem az udvart. Van mit csinálni, sok elmaradt munka van. Szerintem egy hónap is kevés arra ami most eszembe jut, mit kell csinálni. itthon kerítésen belül. Ja igen. Pasi vagyok.
125. vivo44 (válaszként erre: 122. - Guruljka)
2020. márc. 20. 01:34

Igen szinkronizáltak a filmek.

Jó munkát neked most a nyugiban!

2020. márc. 20. 01:14

Lehet TV-t nézni, takarítani, hímezni, olvasni, társasjátékokat játszani, internetezni, nyelveket tanulni (vagy bármi mást), főzni, enni, aludni, rajzolni, írni, beszélgetni (ha van kivel) vagy csak magadban gondolkodni az életről.

Bőven van mivel lefoglalni magad. Szerintem értelmes ember otthon is tud mit csinálni az idejével.

123. Guruljka (válaszként erre: 119. - Vivo44)
2020. márc. 20. 01:02
Régebben is mondtak marhaságokat, de az nem volt életbevágó.
2020. márc. 20. 01:01

Köszönöm szépen!


Majd mondom a fiamnak, hátha érdekli. Habár még nem nézte végig a YT kínálatot... :D

Szinkronizáltak a filmek?

121. michelle.r (válaszként erre: 118. - Guruljka)
2020. márc. 19. 23:48

Baromi jó. Igen, előfizetéses. De a dmdamedia nem, és ott is megtalálsz sok mindent.


A netflixben azt szeretem, hogy a nézett filmek alapján ajánlatai vannak, és többnyire tényleg eltalálja.

120. vivo44 (válaszként erre: 118. - Guruljka)
2020. márc. 19. 23:16

Szia.

Ajánlom figyelmedbe, hátha....

[link]

119. vivo44 (válaszként erre: 117. - Pasionella)
2020. márc. 19. 23:10
Szerintem nem az, mert most aztán nagyon nem lehet ideje a tanároknak (mikor távoktatás van) idejük unatkozni és gyártani a butaságokat. (mint hogy a levegő is fertőz, vagy hogy évekig zárva az állatkert).
118. Guruljka (válaszként erre: 93. - .Charlotte)
2020. márc. 19. 23:01

Milyen az a netflix? Elő kell fizetni?

Még nem néztem bele. Aránylag új a tévém.

117. Pasionella (válaszként erre: 38. - Elkeseredett eszter)
2020. márc. 19. 22:48
Basszus te tanar vagy????
116. Pasionella (válaszként erre: 24. - Elkeseredett eszter)
2020. márc. 19. 22:47
De kar volt rad aldozni barkinek is kommentet hisz olyan sotet vagy, hogy ennel mar sotetebb nem is lehetnel...
115. vivo44
2020. márc. 19. 22:46

Jelmondat: Ha nekem nem jó.....

XD

114. Pasionella (válaszként erre: 1. - Elkeseredett eszter)
2020. márc. 19. 22:44
Nem erted meg, ha ertened nem inditottal volna ilyen buta forumot, es finoman fejeztem ki magam. Ez legyen a legkevesebb gondod. Mit csinalj? Orulj hogy elj es h nem veszelyeztetsz senki mast azzal h ulsz a fenekeden. Olvass hireket, hogy mi van Olaszorszagban, nezz videokat es terj eszhez. Az ilyen felfogasu emberek mint te fogalmam sincs milyen neveltetesben reszesultek, szomoru es elkeserito...
2020. márc. 19. 22:41
Galaxis útikalauz :)))))
112. vivo44 (válaszként erre: 110. - Michelle.r)
2020. márc. 19. 22:40
10/10!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook