Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Erkölcstelen némberek, avagy a női nem megszégyenítői fórum

Erkölcstelen némberek, avagy a női nem megszégyenítői (beszélgetős fórum)


104. csgybzs (válaszként erre: 91. - Bd55e3f068)
2013. febr. 1. 10:24
Hogyne mennék. Rengeteg ember gondolja ugyanúgy, mint én, csak ciki bevallani, mert akkor te vagy a prűd/irigy/önbizalomhiányos.... ezért mindenki úgy csinál, mintha marhára oké lenne neki. Ha csak egy ember meri felvállalni, hogy neki ez nem jó, már megérte háborognom.
103. Bársony (válaszként erre: 100. - C6973617d3)
2013. febr. 1. 10:24

Nem csak a TV-ről van szó...Ott vannak az újságok, hirdetések.


Én még emlékszek arra a hirdetésre, amikor egy félmeztelen nő volt lefotózva hátulról és rá voltak írva a részek, mint a malacoknak.


Ezt be is tiltották...

102. f64f0d9a69 (válaszként erre: 66. - Zizisicc)
2013. febr. 1. 10:24

:))

Nekem is éppen ez jutott eszembe!

Akkor most mi van?!

2013. febr. 1. 10:22
Rendben, a topikindító írta, hogy néha irigy, viszont sok nőre akkor is rámondják ezt, ha csak kijelenti, hogy zavarja ez az egész.
100. c6973617d3 (válaszként erre: 97. - Bársony)
2013. febr. 1. 10:22
Ismerek olyan családot ahol nem néznek tv-t. Mert nincs rá igényük. Lehet szelektálni, és probléma megoldva, de ahhoz ész is szükséges a koponyába.
2013. febr. 1. 10:21
Az sem biztos amúgy,hogy ha nem nézné senki akkor mást adnának. Mert ott van pl a kereskedelmi hiradók,amiben csak arról van szó,h milyen balesetek voltak és ki kit ölt meg valahol bivalyb...on. Na az sem érdekel senkit én koknrétan nem is nézem már azokat a "hiradókat" mert én a hirekre vagyok kiváncsi. De mégis azt adják mert azt kell,hogy adják. Sajnos.
98. Miss Sárika (válaszként erre: 1. - Anitaminael)
2013. febr. 1. 10:20
Az orosz lány tökéletesen felvázolta az itteni helyzetet. Nekem is ez a véleményem.. Ezzel szemben soha nem zavartak a mű nők. És azt a férfit, akit el lehet csábítani, csak vigyék nyugodtan...:O)
97. Bársony (válaszként erre: 93. - C6973617d3)
2013. febr. 1. 10:19
Nem feltétlenül van rá igény, de sok háztartásban csak 3 csatorna jön be.
96. 130454e42d (válaszként erre: 92. - Bársony)
2013. febr. 1. 10:19
Olvasd el, a topicindító írta magáról.
95. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 92. - Bársony)
2013. febr. 1. 10:19
Hát igen mert szerintem ember nincs aki molnár anikóra és a külsejére irigy lenne...És ez csak egy volt a sok közül. A beszédhibás bódy szilvi a közönséges dundika(aki szerintem kimondottan csúnya,legalábbis a feje)stb stb...
94. Zizisicc (válaszként erre: 92. - Bársony)
2013. febr. 1. 10:19
Végigolvastad a fórumot? A fórumindító írta ezt le saját magáról. Már bocsi. :o)
93. c6973617d3 (válaszként erre: 79. - Csgybzs)
2013. febr. 1. 10:17

" Csak tudnám, hogy miért gondoljátok, hogy irigy? "


Ezt ő írta le,... a többivel egyetértek. Csak ezekkel a kereskedelmi csatornákkal az a baj, hogy van rá igény :(

2013. febr. 1. 10:17

Nekem totál döbbenet, hogy némelyek szerint, ha valakit zavar az, hogy sok helyen mutogatják ezeket a ribiket, az csak és kizárólag irigy lehet.


Hát ez nagyon gáz! :(

91. bd55e3f068 (válaszként erre: 79. - Csgybzs)
2013. febr. 1. 10:16

Konkrétan írta, hogy irigy.

Háboroghatsz, de mész vele bármire is?

2013. febr. 1. 10:15
Állítólag mégis nézik... ha a többség nem nézné a tévék váltanának, de amíg ezekkel a sz.arokkal tudják eladni a reklámperceket addig ezek mennek. A kertévék célja nem a nevelés, nem is a szórakoztatás hanem a minél nagyobb bevétel.
89. Bársony (válaszként erre: 86. - 973d9d6ecf)
2013. febr. 1. 10:12
Na, ha az kubai, akkor én hettita vagyok. :)
88. csgybzs (válaszként erre: 82. - Ebe5acb8e6)
2013. febr. 1. 10:12
Szomorú, hogy így látod.
87. Bársony (válaszként erre: 84. - Csgybzs)
2013. febr. 1. 10:10
Na igen, az ilyenekért utáltam meg azt a műsort.
2013. febr. 1. 10:10
Na én azóta nem nézek ilyen csatornákat amióta a kubai csődörrel volt tele minden..Szánalmas volt..
85. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 82. - Ebe5acb8e6)
2013. febr. 1. 10:09

Nem kötelező az igaz,de akkor sem jó,hogy a tv2-ön és az rtl-en mindig róluk van szó.



Igaz nem csak ez a baj a tévékkel...az állandó ismétlések az ostoba bugyuta müsorok és a szügségtelen tehetségkutatók is.

84. csgybzs (válaszként erre: 80. - Bársony)
2013. febr. 1. 10:09
Nekem a legemlékezetesebb kb. 5-6 éve egy Fókusz műsor volt, amiben valamelyik meztelenkedő celeblány aktuális playboyfotózása volt a hír, tíz percen keresztül, perces blokkokban bevágva a meztelen képekből, este hétkor. Ez érték? Ez hír?
83. Bársony (válaszként erre: 77. - Ebe5acb8e6)
2013. febr. 1. 10:07
Az is erkölcstelen, ha valaki meztelenül mutogatja magát. És azért zavarhatja, mint ahogyan sok mást is, mert kéretlenül az arcunkba nyomják őket!
82. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 79. - Csgybzs)
2013. febr. 1. 10:06

Nem kötelező a kereskedelmi csatornákat nézni, lehet pl. a közszolgálatit is. Ott nincs magamutogatás.

Persze ha valakinek az a célja hogy sopánkodjon az mindig talál okot rá.

81. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 79. - Csgybzs)
2013. febr. 1. 10:06
Végülis igen ha igy nézzük,igenis hangot kell adni annak,hogy nem ez az érték. Persze azért idegeskedni nem kell miattuk,de tény ha nem szól soha senki ezért akkor nem is fog ez változni. Ez sem.
80. Bársony (válaszként erre: 79. - Csgybzs)
2013. febr. 1. 10:06

Szerintem teljesen igazad van. Én már ezért utálom a magyar műsorokat, mert nem vagyok kíváncsi erre a sok ribire.


Az a hír, hogy XY felpumpáltatja a mellét...


Ami meg a reklámokat illeti: pl.: egy autómárkát is úgy reklámoztak, hogy egy nő bugyiban-melltartóban fetrengett rajta...


Vagy egy tusfürdőnél (nőknek szólt!) egy nő félmeztelenül zuhanyozott!


És nem vagyok ezekre irigy, mert nem szeretnék műmelleket, műszájat és nem szeretném, ha k***-nak néznének, mint őket.

2013. febr. 1. 10:00

Elolvastam a hozzászólásokat. Csak tudnám, hogy miért gondoljátok, hogy irigy?

Azért, mert megcsömörlött tőle, hogy milyen mocskos, népbutító, hímsovinisztán egyoldalú a média? Hogy reggel-délben-este, reklámokban, filmekben, mindenhol csak lengén öltözött nőket látni? Hogy nem lehet egy filmet sz.xjelenet (persze csak a nőt látni) nélkül megnézni? hogy egy férfi dezodor is sz.pásra invitál? Én tökre megértem.

Értelmetlen, felesleges magamutogatás, mintha csak a férfiak használnák a tévét.

Miért kell? Miért ez a szint? Miért nem a belső értékek fontosak?

Normális világ az, ahol egy moziajánló oldalon azért jelöli be valaki a filmet, mert meg akarja nézni xy-t bugyiban? És igen, valóban nincs egyensúlyban a férfi-nő arány ilyen tekintetben.


És igazából meg is lehet nézni, hogy ez a hullám mit vált ki a tinédzserekből és a későbbi hatásait is. 15-16 évesen utánozva a nagyokat kirakják mindenüket, lefekszenek fűvel-fával, hogy megfeleljenek a ledér sze.xistennő elvárásnak. Szégyen az egész.


Aki ezt átlátja és nem csak vállat ránt, hogy én (meg a férjem/feleségem) tudjuk, hogy mi az érték, az felháborodik és igenis kiakad rajta. Kár, hogy ilyen kevesen....

2013. febr. 1. 09:51
Ne bántsátok van némi igazság abban amit irt. Én nem idegesitem magam a "celebeken" fel,de tény,hogy néha már igen fárasztó,hogy van mondjuk tizenvalahány műcsaj és folyton őket nyomják,ők álitólag a legszebbek holott egyik randább mint a másik és nem azért mert plasztikázott hanem mert egy kiélt k...va. És ezeket nézik a kis tizenéves lánykák és rájuk akarnak hasonlitani. De persze NEM kötelező őket nézni és nemes egyszerüséggel elkapcsolom ha nagyon olyanom van. Az irigységről meg: Rájuk???? Na ne már,ugye nem gondolod komolyan?! Ráadásul a képed alapján okod sincs rá. Van nekem egy barátnőm,csúnya nagyon na ő irigy,de neki ugymond van is miért,de neked...
77. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 1. - Anitaminael)
2013. febr. 1. 09:28

Miért háborít fel?

Erkölcstelen az, ha lop valaki.

Ők nem károsítanak meg senkit, ha meg tudnak így élni, lelkük rajta.

76. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Anitaminael)
2013. febr. 1. 08:45

"Találkoztam egy orosz lánnyal és elmesélte,hogy ennyi olcsó "nővel" mint amennyi kis hazánkban van még nem találkozott. Pedig elég sok helyen megfordult már. Szóval szerintem ez szomorú. Ti mit gondoltok?"

Mondja ezt egy olcsó oroszlány....:)

75. ittmost (válaszként erre: 72. - 130454e42d)
2013. febr. 1. 08:39

Szerintem igen,tudja.

Nekem nem lenne ekkora önbizalmam,ha "csak" egy szép nő volnék,aki mást nem tud nyújtani egy kapcsolatban,mint a külsejét.

A párom pl elalél attól,hogy esténként kicsit megmasszírozom a fejét a fárasztó nap után.Azt mondja,majdnem olyan,mint egy jó sz.pás.És látom is rajta:)

És hogy maradjuk az ösztönvilágnál:egy szép műnővel nem biztos ,hogy jó a szex.De ha az ember lánya tudja,látja,hogy rendesen,sokoldalú módon ki tudja elégíteni egy férfi fantáziáját,akkor nyugodt lehet,hogy a normális ffi nem fog csak egy puszta látványért továbbállni.

A lelki vonalat direkt nem említettem,abban nehezebb így direktben fejlődni,és látványos eredményeket felmutatni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook