Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Erkölcstelen némberek, avagy a női nem megszégyenítői fórum

Erkölcstelen némberek, avagy a női nem megszégyenítői (beszélgetős fórum)


74. c6973617d3 (válaszként erre: 1. - Anitaminael)
2013. febr. 1. 08:30

Na most jól megmondtad celebjeinknek!;)


De az -erkölcstelen némber -jelző kicsit túlzás.Én a helyedben nem lennék irigy, hisz a Te életed így kerek ;)

73. puritan (válaszként erre: 1. - Anitaminael)
2013. febr. 1. 08:28

Azt gondolom, hogy nem Dundikával van baj, hanem veled. Ha küzdesz a diplomáddal és még szép is vagy, akkor arra kéne büszkének lenned, hogy a szépséged ellenére a "nehezebb" utat választottad. Persze ezen megint lehetne vitázni, kinek melyik út nehéz.


Ha pusztán a fényképedet látom, nem az jut róla eszembe, hogy ez egy diplomáért küzdő lány, hanem inkább egy olyan lány, akiről a fórumot indítottad és ez nem pozitív kritika volt részemről. El kellene dönteted mi fontos neked, lehet valaki szép úgy is, hogy nem kihívó és nem magamutogató.

72. 130454e42d (válaszként erre: 71. - Ittmost)
2013. febr. 1. 08:28

Szerinted ezzel tudja növelni az önbizalmát?

Az önbizalom alapja a magabiztosság, hogy értékelem magam, és tudom, hogy megtaláltam/meg fogom találni azt, aki engem értékel. A többi pótcselekvés.

Amúgy azért mennek ezek a műsorok, mert nézik őket, többek közt a topicindító is.

71. ittmost (válaszként erre: 59. - Anitaminael)
2013. febr. 1. 08:25

Válassz olyan férfit(amint írod,megteheted),aki a te típusodat értékeli,és ugyanígy herótja van a műnőciktől.

Az önbizalmadat meg azzal növelheted,ha új dolgokat tanulsz meg,pl.olyasmiket,amik hasznosak egy párkapcsolatban:masszírozás,hastánc,főzés-sütés( :D),intimtorna..

70. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Anitaminael)
2013. febr. 1. 08:25

Nem kell celebeket bámulni a TV-ben, az orosz hölgy meg ne mondjon ilyen hülyeségeket, mert statisztikaila képtelenség, hogy Oroszországban kevesebb erkölcstelen némber legyen.

A fotódat illetően ez az enyhe bevicsorítás nem enged különbéget tenni az erkölcstelen magamutogatok között és közted, ne majmold azokat, akikre köpködsz.

2013. febr. 1. 08:13

olyanokra szokott az ember irigy lenni aki jobb nálunk, szebb, gazdagabb...stb

te irigy vagy ezekre a nőkre, mivel kevés erőfeszítéssel elértek ezt- azt.....

esetleg a pasik jobban megnézik ezeket a csajokat és téged ez zavar, nem tudom.:P

Sokkal több mindent elérnél te is ha nem néznéd a sok butaságot a tv-ben, meg magaddal foglalkoznál , nem pedig dundika életével .

és ezt nem rosszból írtam...ez a világ meg ilyen, nem vagyunk egyformák. erkölcstelen némberek voltak mindig is és lesznek is :D....

68. 130454e42d (válaszként erre: 66. - Zizisicc)
2013. febr. 1. 08:05
Savanyú a szőlő szerintem, A stílusa nagyon trendi, de vannak akik ugyanebből jobban megélnek.
67. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Anitaminael)
2013. febr. 1. 07:55

Teljesen felesleges ezen vergődni. Ne nézz tévét, ha ezzel felhúznak.

Ha egy ilyen, általad megvetett nőszemély el tudja csábítani a kedvesed, akkor lehet, hogy nagyon leplezed a valódi értékeidet

66. Zizisicc (válaszként erre: 59. - Anitaminael)
2013. febr. 1. 07:21

Hát, a feltett képed alapján tényleg egy szolid, visszafogott lány vagy, akitől távol áll a magamutogatás.

:o)

65. Gavrilo1 (válaszként erre: 7. - 9f86e86d50)
2013. febr. 1. 07:14
Miért nincs itt "like" gomb..... DDDDD
2013. febr. 1. 07:09
Egy mondattal nagyon egyetértek:tele van ez a kis ország,olcsó nőkkel.Dundikát,meg hagyjuk....
63. 973d9d6ecf (válaszként erre: 1. - Anitaminael)
2013. febr. 1. 06:51
Meg ne őrülj már ,ha tényleg te vagy a képen akkor nincs miért aggódnod..Na és még eszed is van..Ritka párosítás..
62. 9f86e86d50 (válaszként erre: 59. - Anitaminael)
2013. febr. 1. 01:54
Nem tudom mi a problémád, csak azt látom hogy érdekes kettősséget írsz le. A valós kérdéseimre meg nem felesz. Így nehéz beszélgetni. N nem is nézek televízió műsort, ha egy film érdekel akkor mozi, vagy megkeresem a neten. :) Lehet ezért sem értem ezt a nagy lázongást. Az elbutulás sajnos jelen van. Ne állj be a sorba. Az olyan pasit kapsz amilyet akarsz kijelentés merően túlzás. Mivel a külső mellett ott a belső is. Azt meg nem látod elsőre, és nem biztos hogy annak a belsőnek meg Rád van szüksége. Ettől nem vagy rossz ember, csak elsőre érdekes ez a kijelentés. :) De ha bevonzod ügyes vagy. Bevonzottad már? Ha igen akkor totál nem értem mi a baj.
61. 9f86e86d50 (válaszként erre: 58. - D7ba7bf7ff)
2013. febr. 1. 01:50
Zolika! Senki sem támadja, csak tudod arra is figyelek mit ír. És az kissé ambivalens. :)Nem támadom, csak figyelmébe ajánlom, hogy amit ír az sem ártatlan.
60. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 59. - Anitaminael)
2013. febr. 1. 01:49

A véleményt meg lehet hallgatni, de végső soron magadban kell rájönnöd az igazságra. Ezért ne túlzottan foglalkozz mások véleményével, mert mindenki csak a saját szemüvegén keresztül lát. Vannak tiszta tükrök is, de az sokkal kevesebb.


Te csak azzal foglalkozz, hogy hogyan lehet a hátrányból előnyt kovácsolni, és járj az utadon. De a tisztességtelen eszközöket hanyagold, mert azok olyanok mint a fegyver. Visszasülnek.

59. anitaminael (válaszként erre: 56. - 9f86e86d50)
2013. febr. 1. 01:42
Mert mindenki megjátsza magát,egoista,rongyrázó én meg inkább visszafogott vagyok akkor sem dicsekednék,ha lenne mivel és úgy érzem manapság az előzővel lehet csak érvényesülni én meg nem akarok olyan lenni akkor sem ha mindenhonnan ez folyik. De akkor valszeg nem kéne ezzel foglalkoznom,úgy ahogy ti sem teszitek...Csak több a k.va,mint a sarok és ez kicsit kétségbe ejt.
58. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 56. - 9f86e86d50)
2013. febr. 1. 01:40
Szerintem felesleges cukkolni. Egy kedves, aranyos lányról van szó, aki egy kicsit be van sokallva a körülötte lévő dolgoktól. Valójában magában is keresi a miérteket. De legalább akar változni. Én hajlamos vagyok a tekintet mögött meglátni az ártatlanságot. Nem árt neked sem alkalmazni.
57. Lanvin
2013. febr. 1. 01:28
Nem nézek tévét, nem nyitom meg a celebhírekkel teli oldalakat, nem olvasok szennylapokat. És milyen jól megvagyok nélkülük. :)
56. 9f86e86d50 (válaszként erre: 55. - Anitaminael)
2013. febr. 1. 01:27
Megnéztem a képedet. Csinosnak hat elsőre. De miért van az, hogy azt érzem hírteleharagú vagy? Jól érzem? :) Most komolyan, olyan kép kezd összeállni, hogy valóban csak irigykedsz. De mire ha Neked megvan a szerelmed és szép az életed? :)
55. anitaminael (válaszként erre: 40. - 17aadc1082)
2013. febr. 1. 01:23
ez nem egy húdenagydolog,de nyílván nem poénból írtam ide,ha nem érdekel a téma akkor nem kell,hogy írj! Köszi az eddigi hozzászólásaidat!
54. 9f86e86d50 (válaszként erre: 53. - Anitaminael)
2013. febr. 1. 01:23
Olyat amilyet akarsz? Mi a baj a mostanival? Vagy hirtelen szingli lettél? Fura dolog ez. :D
53. anitaminael (válaszként erre: 43. - 9f86e86d50)
2013. febr. 1. 01:20
Olyan pasit kapok amilyet akarok. Valamit félreérthettél! És nem jönnek be playboy fiúkák. A férfiakat szeretem...na mind1:S
52. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 51. - Tavasz007)
2013. febr. 1. 01:14

Lesz egy produkció, az "Éjjel-Nappal Budapest".


Na, ez majd megmutatja mi a "sík" a mai világban.


Egy kis ízelítő a németesből...(mert ugye ezt sem koppintjuk...)


[link]

2013. febr. 1. 01:08

en ezeket a plazacicakat meg sem latom. MEgyek barhol, eszre sem veszem oket, vagy ha igen, elszomorodom, hogy miket meg nem tesznek a nok, hogy tessenek, es a mumell egyre nepszerubb, ha hiszed, ha nem.


Elkurvult es felszines a vilag, ez van!

50. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 46. - Andi6020)
2013. febr. 1. 01:03
Én nem irigylem a sztárokat. A legtöbb bolond és szerencsétlen flótás, csak így egymás között megsúgva. És persze tisztelet a kivételnek.
49. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 29. - Anitaminael)
2013. febr. 1. 01:00

Először is figyeld meg magad. De ha ez megy, akkor kezdd el értékelni a lelked. Legyél kíméletlenül őszinte magadhoz, miben vagy jó és miben vagy rossz. Terápiás füzetet is használhatsz. Tehát jó és rossz tulajdonságoddal legyél tökéletesen tisztában. Azután próbálj úgy tekinteni magadra, mintha ez mind a múltad eredménye lenne. Lehet hogy nem is minden a te hibád. Próbálj elnéző lenni magadhoz az önelfogadás fázisában. Próbálj megbocsátani. És így nem rögtön, de szépen fokozatosan egyre magabiztosabb és erősebb személysiéggé, nővé válhatsz.


Az egyik legfontosabb az önbizalom szempontjából: VÁLLALD FEL MAGAD!


Ha nem megy egyedül a munka, kérjed terapeuta segítségét.

48. 17aadc1082 (válaszként erre: 47. - D7ba7bf7ff)
2013. febr. 1. 01:00
Semmi nincs. De majd lesz jó kis etika oktatás, kötelezően, és eljő a kánaán pár éven belül, mert minden gyerek jól nevelt lesz.
47. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 42. - 17aadc1082)
2013. febr. 1. 00:59
És mi van ha azt mondom hogy ez nem tv, rádió és egyéb függvénye?
46. andi6020 (válaszként erre: 41. - Anitaminael)
2013. febr. 1. 00:59

Amúgy igazán nem értem, mire is irigykedsz. Oké, Dundikának most ha úgy vesszük bejött, megfogta azt a Majka gyereket, megy pottyantott neki egy bébit, de ki tudja meddig tart a nagy idill (egyébként sok boldogságot nekik), de ha a többi "némbert" nézed, magányos és kiégett mind. Pl B.Sylvi még mindig csak keresgeti az igazit, pedig már nem 20 éves ő sem.

Tiszavirág életű ez a népszerűség, keveseknek sikerül életre szólóan megcsinálni a szerencsét.

45. 17aadc1082 (válaszként erre: 43. - 9f86e86d50)
2013. febr. 1. 00:58

Ahha! Értem már. Illetve annyira nem, mert én nem rajongok a nyálgép Kenifiú kinézetű izékért, bár én már öreg vagyok, szeretem, ha egy pasi szőrös, nem full izom, és van agya. (de ez az én személyes problémám) :)

Pedig amúgy jó ötleteket adtál neki, akár meg is fogadhatja.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook