Epilátor (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2008. aug. 24. 11:15

Sziasztok!

Én most akarok venni egy epilátort,eddig is volt egy p.....s alapgépem!De nem nagyon jól szedi már ki a szőrszálakat és utána érzem,hogy szúrok sok helyen!Szeretnék venni egy olyat,ami használható hónaljra is!És olyat ami tényleg hetekig sima lesz a lábam és ami tényleg kitépi és nem csak letöri a szőrszálakat!A másik probléma,hogy sok szőr benőtt a lábamba és láttam,olyan epilátort ami tudja ezt kezelni,ez igaz?A masszázs funkcióról tud valaki valamit mondani,tényleg jó?Az epilátor ami egyben borotva is arról mi a véleményetek,jó?Rlem tud valaki ezekkel kapcsolatban tanácsot adni!Előre is köszönöm!

2008. aug. 23. 10:34

nekem Philipsem van, sima 1 fokozatos, lassan 5 éves, hibátlanul kiszedi, tényleg 3-4 hét mire ujra kell, és ne higyjétek hogy olyan hogy alig van, mert van rendesen, de viszont a lábamon kivül nem tudom máshol használni mert össze p...em magam.

de igy is jó

81. Babii (válaszként erre: 80. - Kittycicc)
2008. aug. 21. 12:27

Szia

Nekem is olyanom van. Miért adod el?

2008. aug. 7. 20:33
Sziasztok! Én eladnám az 1 hónapos Braun epilátoromat. A színe rózsaszín és hibátlanul működik. Áron alul adnám. t. kitti@freemail. hu
2008. aug. 4. 12:45
Sziasztok! Csak azt javaslom, hogy Panasonic epilátort ne vegyetek. Most vettem az nlcafe honlapján ajánlott Panasonic ES2054-es típust, két kolleganőmmel karöltve. Mindhármunk tapasztalata, hogy a szőrszálakat letépi, nem kitépi. Van egy régi, braun epilátorom, azzal ilyen nem fordul elő. Szóval, ha epilátor, akkor braun.
78. Licy
2008. aug. 3. 17:54
Sziasztok:) nekem az aproblémám h kb 5 naponként kell epilálnom, mer nem szedi ki rendesen a szörszálakat az epilátorom, csak letépi a végüket.. és most azon gondolkodom h veszek egy újat hátha az hatásosabb.. ti milyet ajánlotok? köszi elöre is:)
77. Danka
2008. júl. 26. 13:10

Sziasztok!

Névnapomra kaptam egy Braun epilátort. A lábamon és a hónaljamon nagyon tetszik, mert nem fájt. Tegnap bikinivonalon is kipróbáltam, szenvedtem egy sort, mert jobban fájt, meg nagyon sok helyen bevérzett(valószínű azért, mert eddig semmivel nem volt hozzányúlva) és még ma sem múltak el a pöttyök. Valaki nem tud valami, olcsó, hatásos módszert arra, hogy hogyan tudnám a legközelebbi alkalommal megszüntetni ezeket?

köszi a válaszokat, Danka

76. Danka
2008. júl. 18. 10:30

Köszi szépen a válaszokat!! Tényleg! Sziasztok!

Kipróbáljuk..:P

75. csikita (válaszként erre: 34. - D'or)
2008. júl. 15. 13:30

Szia!!


Tudom régirtad ki ezt a fel ajánlást de hogyha

még él érdekelne...

74. ermeli
2008. júl. 15. 10:22

szia

nemrég próbáltam ki az epilátort bikinivonalon pedig már régóta használom a lábamon és nem fájdalmas egyáltalán.nem értem h miért pedig ott vékonyabb a bőr.a lábon nem fáj annyira mint a gyantázás sztem.viszont hetente 1-szer végig kell futni rajt mert nem egyszerre nőnek vissza a szőrök.

73. Babii
2008. júl. 12. 13:15
én úgy kezdtem epilátorozni, hogy előtte még csak nemis gyantáztam (csak borotva)! Ki lehet bírni:)
72. Danka
2008. júl. 12. 11:46

Szép napot nektek!

Lézeres szőrtelenítést szerettem volna a bikinivonalamnál, mivel a borotvától nagyon erős lesz a szőr, gyantázni meg nem szeretném, de 16 év alatt nem nagyon ajánlják a hormonális változások miatt. Namármost. Az epilátoron gondolkodom és végülis nem nagyon érdekel, hogy milyen fajta, mit tud stb, csak a lényeg, hogy leszedje. Ha már megvenném, akkor a hónaljamon és a lábamon is használnám. A lábamon és hónaljamon kb egy évig gyantáztam, azt már megszoktam, és nem nagyon fáj, a kérdésem pedig a következő: 1-10-es skálán ki hogy "értékeli" a fájdalmat, ha a gyantázás után áttérnék az epilátorra? A bikinivonalamhoz még semmivel nem nyúltam hozzá, nagyon kibírhatatlan lesz, ha rögtön egy epilátorral nyúlok hozzá? Köszi a válaszokat!

2008. júl. 7. 20:08
Sziasztok! most kicsit elkeseredtem:( pár napja vettem egy ph..ps satinelle-t, a legegyszerübb, legolcsóbb fajtát ugyanis sok fórumon azt olvastam hogy a célnak megfelel és jobb is mint az a sok csicsás gépezet:) namost.. a fájdalom nem érdekel.én csak sima lábikókat szeretnék, csakhogy vmiért egyböl epilálás után is maradnak kis szőrök és hát egyáltalán nem sima :( hónaljamon próbáltam ott meg működött :O nyugtassatok meg hogy azért van mert nem nő egyszerre a szőr és ezért csak a nagyobbacskákat szedi ki :) remélem nem csak én bénázok :( Szép napot Nektek!
70. Zkelah
2008. júl. 6. 18:42

Próbáld ki fürdés után, vagy nekem egy kozmetikus ismerősöm javasolta, hogy babaolajozzam be a lábamat egy kis idővel epilálás előtt.


Ja és az egyik drogériának van a saját márkás b4lea szőrtelenítés utáni bőrnyugtató kenceficéje. Én azt is szoktam használni, szerintem jó és az ára is tetszik. =)

2008. júl. 6. 17:06
És mit tudok tenni, hogy ne legyek tőle olyan pöttyös? Tök mind1, hogy milyet használok mindegyiktől pöttyös lesz a lábam legalább két napig. Tipp ?
68. Zkelah
2008. júl. 5. 02:33

Szerintem felesleges a jég akkus dolog...a maszírozókás meg... hááát, én nem vágynék nyomkodásra, mikor épp a szőrszálaimat húzogatom ki. :D


Akkuval, vagy anélkül az első pár alkalom kellemetlenebb lesz, ha előtte nem gyantáztattad, utána meg úgy is mindegy, mert rendszeres használattal már hozzá lehet úgy szokni szerintem, hogy nem kell a hűsítő rész... Főleg annyiért... Javaslat: Jégakku a fagysztóból.. akcióban akár 200Ft :P


Szerintem a br4un epilátorok jobbak... Legalább is azokra még nem hallottam annyi panaszt barátnőktől sem, és én is évek óta nyúzom.

67. 70a5a27405 (válaszként erre: 66. - Sanyee06)
2008. júl. 3. 21:05
Nekem meg anélküli, és nekem is pöttyös lesz a lábam. De már aznap magától el is múlik.
2008. júl. 3. 20:34
Nekem masszírozófejes epilátorom van,de az a problémám h. nagyon pöttyös tőle a lábam...És elég sokáig..Mit tudok tenni ellene?
65. Mirtill75 (válaszként erre: 62. - Darcy01)
2008. júl. 3. 11:04

Szia!

Rowenta. Levegőt fúj a szőrtelenített felületre, ami hűsít. Nekem bejött, igaz én előtte gyantát használtam, nem borotvát... 9.670,- volt az ára.

2008. júl. 3. 10:53
sziasztok!!!:) hány éves kortól lehet elkezdeni az epilálást? vagy tök mindegy?
63. Darcy01 (válaszként erre: 55. - Szofia28)
2008. júl. 1. 10:50

Szia Szofia!


Én most tervezem egy epilátor vásárlását,és próbálom azt megtalálni,amivel a legkevésbé fájdalmas az epilálás.

Megkérdezhetem,hogy Te milyen típusút vettél pontosan,mert azt írtad,hogy sokkal kevésbé fájdalmas,mint a régebbi epilátorok.

Én egy jégakkus Philipsen gondolkodom,de mivel nem olyan olcsó,így szeretnék minél több véleményt meghallgatni.És még annyit,hogy mi a különbség a kék és a rózsaszín között?


Előre is köszi a választ!

2008. jún. 30. 23:40

Sziasztok!


Végre rászántam magam,hogy veszek egy epilátort,ugyanis nagyon unom már az állandó lábborotválást.Csakhát olyan nagy a kínálat,hogy nem igazán tudok dönteni.Az lenne számomra a legfontosabb,hogy a lehető legkisebb legyen a fájdalom.Én a jéghűsítős változatokkal szemezek,de nem tudom,hogy megéri-e annyi pénzt kiadni érte.Beszéltem két ismerősömmel is,akik epilátort használnak,és azt mondták mindketten,hogy az első pár alkalom fájdalmas,a többi már nem.

Szóval eléggé tanácstalan vagyok.


Akinek van tapasztalat ebben a témában az kérem írjon!

Köszönöm!

2008. jún. 10. 21:07

Sziasztok megint!

Bár tegnap óta nem járt itt senki, gondoltam megosztom veletek a tapasztalataimat, ugyanis vettem egy epilátort és nagyon kellemesen csalódtam, mert egyáltalán nem fájt a művelet.

Előtte azonban válaszolnék Szofia kérdésére. Ami a végleges szőrtelenítést illeti, én kipróbáltam még 3 éve, és egyáltalán nem végleges! Nagyon sokba került, és mivel fél év után nem hozta meg a várt hatást, abbahagytam. A gyantázós módszert választottuk a kozmetikusommal, amikor először legyantázzák a felületet,utána pedig úgy 20 percig valami gép bemasszíroz valami szőrpusztító krémet a bőrbe. Nem tudom mi a neve a módszernek, a kozmetikusom mondta, hogy a lézeressel azonos eredmményt lehet vele elérni, csak tovább tart. Természetesen volt hatása, ami annyit jelent, hogy megritkult a szőrzetem egy picit, de nagyon nem szerettem, mert 6 hetente jártam és közben nem volt szabad borotválni. A lézeresről nem tudok semmit, csak annyit hogy ismerős rendszeresen járt, szóval nem "egyszeri".

Most pedig az epilálásról: szorongva láttam neki a dolognak, mert úgy 5 éve egyszer kibróbáltam, és fél perc után visítva rohantam el, hogy kösz, de mégsem. Aztán áttértem a gyantára, és hogy a saját kérdésemet megválaszoljam, azt hiszem, hogy nagyon sokat számít, hogy valaki gyantáztatott-e előtte vagy nem, ugyanis egyáltalán nem fájt az epilálás! Vagyis kábé annyi kellemetlenséget éreztem, mint gyantázáskor. Annyira meglepődtem az egészen, hogy rögtön a hónaljamnak is nekiestem, és usgyi lejött minden, fél perc alatt, semmi elviselhetetlen fájdalmat nem éreztem. Szerintem legközelebb ott lent is kipróbálom!

Ami még fontos lehet, hogy egy picit viszketett utána, de jól beolajoztam. Meg nemtom, hogy lesz-e benövéses problémám, majd kiderül. Illetve, igaz, hogy nem olyan hű de selymes a bőröm így utána, viszont ha végigsimítom rajta a kezem tényleg csak annyira nem selymes, mint amennyire a gyantázás után se éppen az. Vagyis akkor is volt hogy valamit nem fogott a gyanta, vagy picit felületes volt a kozmetikus... az epilátorral az a jó, hogy annyiszor megyek végig, ahányszor csak akarok! Nyilván én se mondanám, hogy szúr meg ilyenek, szerintem csak arról van szó, hogy nem egyforma hosszúságúak a szőrszálak, ezért van, ami mégis bentmarad. Lényeg, hogy abszolúte elégedett vagyok. Amúgy a Médiában vettem, és nagyon figyeltem, hogy ilyen "30 napig visszafizetjük az árát" - akciósat vegyek, ami július végéig tart, és kértem is az ügyfélszolgálaton ilyen visszacserélős űrlapot. De nem lesz rá szükségem. :)

Most már csak egy feladatom maradt, hogy megkérdezzem a kozmetikustól, hogy átmehetek-e vele az anyajegyeken, ugyanis ma ezt csináltam. Mondjuk megnéztem előtte, hogy nő-e belőle szőrszál, vagy nem.

Bocsánat, hogy ilyen hosszú voltam, és üdv nektek!

2008. jún. 9. 19:13

Sziasztok!

Én eddig gynatáztatni jártam, meg néha amikor nem volt időm elmenni kozmetikába, borotvát. Mivel ez egyre gyakrabban előfordul (nincs időm sajnos), eldöntöttem, hogy veszek egy epilátort. Csak nem tudom, hogy mennyire fogom bírni... van valaki, aki esetleg gyantáztat és epilál is? Melyik a rosszabb? A gyantázást már eléggé megszoktam, az egyáltalán nem fáj. Elsősorban a hónaljban szeretném használni, mert egyzserűen nem bírom elviselni a szőröket ott! :)

2008. jún. 4. 20:05
Van valakinek véleménye/tapasztalata a végleges szőrtelenítésről?
58. szofia28 (válaszként erre: 57. - Zkelah)
2008. jún. 4. 20:04
én is borotvát használtam jó ideig,mazochista hajlam akkor ezek szerint rám is vonatkozik,főleg az első alkalom bikinivonalnál,ha először gyanta csíkot használok akkor sikerül annyira elzsibbadnia,hogy akkor már nem olyan fájdalmas!És egyébként folyamatosan befelé nő a szőr,és nem tudom mit tehetnék ellene!
57. Zkelah
2008. jún. 4. 19:59

Nekem egy viszonylag régi (4-5 éves), teljesen egyszerű braunom van. Én is észrevettem, amit itt már említettetek, hogy közvetlenül az epilálás után sem teljesen sima a lábam, nem mondom, hogy szúr, de ha nagyon kritikusan nézem, néhol olyan, mintha csak letörné a szálakat...de csak a lábamon. Ettől eltekintve tökéletesen működik, minden területen. A hónaljamon tartom a leghasznosabbnak, az első alkalom borzasztó volt, de azóta nekem nem is fáj. Inkább a lábamat szeretem elbliccelni és leborotválom inkább, mert az nekem kellemetlenebb.

Én úgy szoktam a hónaljamat, hogy fürdés után szárazra törlöm, behintőporozom, hogy teljesen száraz legyen, felemelem a karom és ilyen Maugli-szerű mozdulattal lenyúlok és úgyis kifeszítem a bőrömet. :D

Fazonra is epilátort használok, a hintőporos trükkel, és kizárólag a legérzékenyebb részeket kerülöm ki... De lehet mazochista vagyok. :D

A hónaljam sosem pattog ki, a lenti részeket pedig minden zuhanyzásnál dörzsi kesztyűvel körkörösen radírozom, nehogy a szőrszálak ne tudják átbökni a bőrömet.

2008. jún. 4. 19:52
Megnéztem a leila titka oldalt hááááááát......vannak képek amik kissé érdekesek,nem igazán hinném el,mintha retusálva lenne! tapasztalatok: 4 oldal G.J ,érdemes megnézni kinagyítva (de csak aki bírja gyomorral)
55. szofia28 (válaszként erre: 49. - Babii)
2008. jún. 4. 19:40
Fél éve vettem,nem olcsón (23 e) és nem tudom mit gondoljak róla,tény,hogy sokkal fájdalommentesebb mint a régi egyszerű gépek,de 3 nap után már újra epilálhatok!Miután megkérdeztem egy kozmetikust,hogy ez miért van a válasz az volt -hagyjam teljesen megnőni-,na de nyár van mégis hogy?Mivel megvettem használom,de én személy szerint a gyantát ajánlom (Veet)!
54. Babii (válaszként erre: 53. - 1f280cb176)
2008. jún. 4. 19:26
talán az h hány fokozatos?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook