Epilátor (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
143. Boszy28
2012. jún. 30. 21:59

Nekem SilkEpil van (Eversoft), szeretem, pont most szedtem le a lábamról a szőrt.

Kb. 10-15 perc, nem fáj, ls 3-4 hétig bírja. Legalábbis nekem.

2012. jún. 30. 21:57
milyen epilátor vát be nálatok a legjobban? mióta használjátok? tapasztalatok ezekkel kapcsolatban?
141. bartaldora (válaszként erre: 140. - Emigirl)
2011. nov. 10. 20:05
Hát szerintem mindegyiknek van valami hangja, de ha megszokod, szerintem nem olyan vészes. Bár attól függ, mennyire bírja a füled.
140. emigirl
2011. nov. 10. 18:28
A Braun Silk epil is ennyire hangos szerinted?Amúgy köszi a választ:)
139. bartaldora (válaszként erre: 138. - Emigirl)
2011. nov. 10. 14:51
Hát egy kicsit hangos, mert nekem az van. De én egyet szeretek benne, hogy levehető feje van, amit könnyen, víz alatt lemosható ezáltal. De amúgy elég hangos, de ha megszokod a hangját, már nem vészes.
138. emigirl
2011. nov. 10. 14:15
A philips satinnelle márkájú epilátorok is hangosak?
137. bartaldora (válaszként erre: 136. - M.zsuzs)
2011. nov. 2. 20:39
Amelyiket gondolod, de én Philipset vennék, nekem az bejött. Igaz, hogy minden héten át kell menni vele a lábon, de jó szerintem.
136. m.zsuzs
2011. okt. 31. 16:30
Köszi a választ!:) Extreme Digital-nál a Phillips 11.900-ért van, a Remington pedig 14.900-ért. Ezt a Remington 19-ért láttam sok helyen,de itt olcsók az epilátorok ahogy néztem.:)
2011. szept. 21. 11:50

Sziasztok!

Használt már valaki Remington epilátort? én az ep6020-t néztem ki, de érdekelne, h ismeri e vki, és h megéri e?

134. bartaldora (válaszként erre: 133. - Winterkate)
2011. szept. 17. 08:48
Nekem Philips Satinelle van. Egyébként én is gondolkodtam, hogy lecserélem másikra. De szerintem célszerű, ha olyat veszel, aminek a feje lemosható. Én sem vennék olyat, ami világít, de van egy Rowenta márkájú, az tetszett is. Egyébként kiszedi tövestül, csak nem mindegy, hogy mekkora. Meg minden héten kell vele epilálni, és akkor biztos a siker.
133. winterkate (válaszként erre: 132. - Bartaldora)
2011. szept. 16. 23:16
Köszi! Szeretnék minél olcsóbbat, nem fontos, hogy vízálló legyen vagy világító vagy hidegfúvó stb:) Csak ne legyen hangos és működjön rendesen! Sajnos én Philipsben csalódtam, mert nem szedte ki tövestől a szőrt, a Braun minimum 10 éves, de jól működik, csak tényleg elviselhetetlenül hangos. Neked milyen van? Nekem Sateline volt.
132. bartaldora (válaszként erre: 131. - Winterkate)
2011. szept. 15. 08:56

Szia!


Nekem Philips van, és igaz, kicsit hangos, de jó. Szerintem még az is jó márka, legalábbis nekem az első epilátorom, vagy 6-7 éves, kicsit hangos, de eddig semmi gondom nem volt vele ezen kívül. Én is gondolkodtam, hogy veszek másikat, de inkább másba fektetek, most az nem olyan fontos. A Panasonicot és a Braunt nem ismerem, de szerintem a Braun is jó, meg a Philips is. Egyébként milyen árkategóriában gondolkodsz? Meddig tudsz elmenni?

131. winterkate (válaszként erre: 124. - Moricka82)
2011. szept. 15. 04:21

Segítsetek légyszi, SOS epilátort kell vennem, de nem tudom, hogy milyen márkába fektessek. (A régi Braun volt, jól epilált, de egy traktor nem olyan hangos, mint az:/)

Panasonic-ra gondoltam, mert elvileg az halk, de itt írta valaki, hogy az nem szedi ki normálisan a szőrt, az új Braunról is volt negatív vélemény, úgyhogy most már végképp nem tudom, melyiket vegyem. Az biztos, hogy annyira nem olcsó, hogy több fajtát is tesztelgessek, szerintetek Braun vagy Panasonic vagy..? Esetleg arra érvényes a garancia, hogy nem szedi ki normálisan a szőrt (helyette letépi és/vagy a borostát nem tudja kiszedni)? Köszi, ha írtok!

130. SzánI. (válaszként erre: 124. - Moricka82)
2011. szept. 7. 11:54

Azért jelenik meg egy hét után a szőrszál újra a lábadon, mert ez a Silk Epil 7 arról szól, hogy amit esetleg nem tudott kitépni, mert rövidebb volt, vagy csak véletlenül épp nem tudott belekapaszkodni, akkor a borotva része leborotválja. Nem értem epilátorhoz miért kell borotva. Lehet hogy annyira vacak a csipeszes feje, hogy jobb ha utána megy a borotva.


[link]


Már ha erről van szó.

2011. aug. 8. 19:21
De én most leborotváltam a lábam, aztán valamikor meg egyet epilálok. Talán így kevésbé lesz fájdalmas a dolog.
2011. aug. 8. 19:19
Hát nem lett halkabb a hangja az epilátoromnak, hogy ki lett mosva vízzel. Úgy látszik, ezen nem lehet segíteni semmivel.
2011. aug. 8. 16:24
Sziasztok! Sikerült mindenkinek epilátort választani, aki venni akart? Én ma takarítottam ki az enyémet, állítólag attól halkabb lesz a hangja, de most neten nézegettem, láttam pofásakat. Igaz, hogy nem biztos, hogy újak, de elég olcsóak voltak. És ha lenne rá, lehet vennék is.
2011. aug. 7. 21:22
Remélem, tudtam segíteni, és bocs a hosszú véleményezésért.
2011. aug. 7. 21:22

Sziasztok!


Ha nem gond, hogy idepofátlankodtam, én is leírnám a véleményem. Nekem egy Philips HP6409-es gépem van. Már kb.6-7 éve használom, működik, de iszonyat hangos. Olyan, mintha kávédaráló menne. Régebben én is epiláltam vele a hónaljamat, de oda inkább lehet csak a borotvafejjel megyek rá, az nem fáj annyira. A lábamon kibírom, de hónaljon kevésbé. A gépről a véleményem. Nagyon jó kis gép, hangosnak hangos, de szerintem jó. Én többször szoktam végigmenni a lábamon, sőt, ha végeztem, és még úgy látom, hogy maradt valahol, újracsinálom. Én a mai napig nyúzom, nekem nagyon bevált, csak mondom, kicsit hangos. De lehet, hogy a kora miatt. Tartozékként adtak hozzá egy borotvafejet, egy ilyen szűkítő vagy milyen fejet, és adapter, ugyanis csak hálózatról működik. Nekem más márkám még nem volt, egyenlőre ha vennék, akkor lehet, hogy ugyanilyen márkát vennék.

2011. júl. 27. 21:23
sziasztok!nekem van braun SILK-EPIL 7-EM!nem vagyok vele megelegedve nemertem hogy 1het utan miert jellenek meg a szorszallak a labaimon?ugy erzem magamat mint 1 sundiszno!kiprobaltam mar vizbe is es ugy se jo!mondjuk nem faj annyira ez igaz meg tusfurdovel is lehet hasznalni!de en nem ezt vartam szivem szerint kidobnam az ablakon ezt a keszuleket!vagy en hasznalom nagyon benan!ha valaki tudna nekem tanacsokat adni azt megkoszonom de szerintem ez a keszulek 1 nagy nulla!a szortusszogyalladasaimrol nem is beszelve!bocsanat hogy ekezet nelkul irok de nem magyarorszagrol irok!egyepkent 150 euroert vettem akciosan a normal ara 1-2 helyen meghaladja a 200eurot is!
123. Lujza17 (válaszként erre: 122. - 1d1983f461)
2011. jún. 13. 20:24
Köszi mindent, a luffa tippeket is! Néha napján eszembe jut és használok testradírt, ez a szivaccsal kiegészítve tuti lesz! ;)
122. 1d1983f461 (válaszként erre: 121. - Lujza17)
2011. jún. 13. 12:38

Braun Silk Epil Eversoft. Ez van rá írva. Rózsaszín és fehér. Több infóm nincs róla:D 15 év az igen csak sok, nem csoda ha már nem mükszik jól:)

Én minden héten átszaladok nem csak a lábamon hanem úgy nagyjából az egész testemen a luffa szivaccsal ugyanis nekem az a bőrradír:) Mivel leszedi a bőr legfelső elhalt hámrétegét így a gyengébb szőröcskék is kitudnak bújni, ergo nem lesz szőrbenövés, de szeretem dörzsölgetni vele a hátsófertájam meg a sonkáim ezzel reményeim szerint segítek a narancsbőr megelőzésben is:D

Szóval heti egy alkalommal, ha a zuhany alatt átszaladsz az epilált területeken (kivéve intim, mert oda szerintem túl durva lenne) nem lesz gondod a szőrbenövéssel. :) Sok sikert!

121. Lujza17 (válaszként erre: 120. - 1d1983f461)
2011. jún. 13. 10:19

Köszi, akkor mindenképp váltok (az enyém már a 15. évben jár, lassan egyedül megy randizni :D) Megírod a pontos típusát a tiédnek?


A szőrbenövés ellen a luffa szivaccsal mikor dörzsölöd a lábad? Kb 1 héttel epilálás után?

120. 1d1983f461 (válaszként erre: 119. - Lujza17)
2011. jún. 13. 09:23
Szia! Én elégedett vagyok a Braun gépemmel, de az nem is ősrégi még csak egy éves és nem tépegeti a szőreimet, hanem rendesen kiszedi tövestül:) Szóval szerintem érdemes lenne egy újra beruháznod. Braun vagy Philips. Ez a kettő a legjobb szerintem és tényleg nem kell több 10 ezer ft ba gondolkodni, bár ha van az embernek lehetősége vegye meg azt:)))
119. Lujza17 (válaszként erre: 118. - 1d1983f461)
2011. jún. 12. 21:09

Szuper volt a korábbi összefoglalód, köszi! :)

Én is gyantáról szeretnék váltani, leginkább nyáron, épp az általad említett előnyök miatt +1 ok: rövidebb szőrt lehet vele szedni, mint gyantával. Én nagyon pihés vagyok (sok vékony szálú szőke szőrci), és a strandon hamarabb meglátszik - szóval vagy pár nap szégyen, vagy hosszú szoknya XD

Nekem is van egy ősrégi Braun alapgépem, de az enyém inkább szakítja a vékony szőrt. A te géped rendesen kiszedi a pihéket?

118. 1d1983f461 (válaszként erre: 117. - Nóra80)
2011. jún. 12. 19:55
A titok az, hogy ne hagyd "elburjánzni" a dolgokat. Télen két hetente, nyáron hetente átszaladok a lábamon, igaz nincs még olyan sok, de így sok fájdalomtól kímélem meg magam az időveszteségről nem beszélve.Így nincs az, hogy 20szor kell átmenni egy területen, hogy minden szőr eltűnjön. Nekem egy végtelenül egyszerű és olcsó Braun gépem van, 5000 ft vettem tavaly és tökéletesen megfelel. Nincs semmi extra funkciója, nem hűsít nem használhatom vízben stb, de nincs is rá szükség szerintem. Aki nagyon nem bírja a fájdalmat annak a masszírozós, jegelős csodagépek se fognak megkönnyebbülést hozni. Összegezve 8-10 000 ft-nál többet nem adnék egy epilátorért se, felesleges.
117. nóra80
2011. jún. 12. 16:00

Sziasztok!


Én is epilátor vásárláson töröm a fejem és lázasan bújom a különböző fórumokat,hátha okosabb lennék... Az előttem szólóhoz hasonlóan én is a Braun Silk epil 7-et néztem, bár az ára húzós, de ha beválna nem sajnálnám érte, mert vagyonokat hagyok ott a kozmetikusnál gyantázásért havonta...

Valamikor sok évvel ezelőtt volt egy nagyon kezdetleges epilátorom,de mivel nagyon erős szálú és sűrűn növő szőreim vannak feladtam a harcot.. (Nagyon sokszor át kellett menni ugyanazon a területen és nagyon fájt, simán belázasodtam, mire a térdig megcsináltam..)

Szóval egy szó mint száz, olyan gép kellene, ami a nagyon rövid szálakat is szinte elsőre kiszedi és így ha gyakrabban is, de viszonylag rövid idő alatt át tudnék szaladni mindenemen(teljes kar, láb, hónalj, és arc is, ha lehet).

Ehhez várnék véleményeket, tanácsokat!

Előre is köszönöm

116. Jk
2011. jún. 10. 21:39

sziasztok

a braun silk epil 7-et nézem, amit vízben is lehet alkalmazni. tapasztalatok vannak vele kapcsolatban? megéri?

2011. máj. 13. 08:37

Elégedett vagyok, a Philips-el, 5 éve, van, 5W-os a teljesítménye, két fokozat.

Nincs fájdalom, leviszi 1 sor tologatással, le-föl, (lábszáron) semmi nem marad utána, csak meg rázom, kifújom, ennyi a tisztítás, egy hónapig rendben.

De: előtte bedörzsölés szőrszál keményítővel, utána testápolóval, sima, selymes tapintású a bőr, én így csinálom.

A lányomnak Samsungot veszek, mert 7 W-os, 8600 Ft. szőrkiemelős, és még idő takarékosabb.

2010. okt. 29. 15:40
Halika!szerintetek melyik a legjobb epilátor?a hűsítős ér vlmit?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook