Epilátor (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2010. jún. 28. 18:41

Sziasztok!


Eldöntöttem mikor megveszem életem első epilátorát leírom a véleményem róla, mert én is elég tanácstalan voltam mikor megakartam venni és ezen a fórumon kötöttem ki (többek közt).

Először is fontos kiemelnem, hogy én borotváltam ill gyantáztam ezelőtt a lábamat. Mindkettőnek vannak előnyei hátrányai ezt tudjuk. Egyik se volt számomra tökéletes megoldás. A borotva ugye erősítette a szőrzetemet ill túl sűrűn kellett használni a gyanta meg drága ill a sok ferdén növő szőrzetemet nem tudta kitépni rendesen így egyes helyeken olyan hatást értem el, mint ha borotváltam volna, hamar visszanőtt.


Mikor azon gondolkozol milyen epilátort vegyél akkor nem kell sokat vacillálnod. Én a Philips és Braun közt gondolkoztam. Végül Braun lett, amit 5000 ft vettem a Rossmann-ban, de bármilyen más ugyan úgy megfelelne, ebben biztos vagyok.


De a fő kérdés, érdemes e venni?

ELŐNYE: hosszan tart, nálam másfél hét után jött ki az első szőr szál, de durván 2 hétig nem vettem elő, mert 2 szőrszál miatt nem esek neki a lábamnak:), nem ragadsz mint pl gyanta után, egyszerű használni, az össze-vissza növő szőröket is könnyen kitépi tövestül, sokkal egyszerűbb intim terülteken használni (ha bevállalod;)megjegyzés: feszíteni a bőrt amennyire tudod!!!), egyszer megveszed sokáig hűséges lesz hozzád ebből kifolyólag olcsó

HÁTRÁNYA: ne várj tökéletes simaságot, a szőrtüszőket rendesen megdolgozza, ezért nem fogsz tökéletes simaságot tapasztalni, mint pl a borotválás után, de nem szúrsz, nem zavaró nyugodtan dörgölőzhetsz a pasidhoz:), szőrbenövés: már az első alkalom után kezdtem tapasztalni, ekkor vettem Luffa szivacsot kb 600 ft ért a (Rossmannban szintén) ezzel dörzsöld át a lábad és nem lesz szőrbenövés, akár csak a gyantánál itt is várni kell egy bizonyos hosszig, de mivel a szőrszálak egyre gyengébbek nem vészes kivárni a minimális hosszt, amúgy gyantánál sokkal többet kell várni, hogy elég hosszú legyen, fáj, nekem jobban fájt először, mint ha gyantáztam volna, de ha feszíted a bőrt valamelyeset csökkentheted a kellemetlen érzést, de nem kertelek: ha alacsony a fájdalom küszöböd akkor ne vegyél, irtó hangos :D, de ne félj nem fog megenni;)


ÖSSZEGEZVE: Mint látjátok, ez se tökéletes megoldás rengeteg előnye, de és hátránya is van. Ennek ellenére sajnálom, hogy nem szántam rá magam előbb a vásárlásra. Mindennel együtt én nagyon elégedett vagyok vele és ajánlani tudom mindenkinek!


Sok sikert mindenkinek:)

112. agis
2010. jan. 21. 15:55
Philips satinelle (2001-es modell) még 6000 forintért vettem és tökéletesen bevált. A mai napig működik és lelkesen használom is.
2010. jan. 21. 15:48

sziasztok

sztetek melyik a legjobb epilátor ami nem ish drága

előre ish kössz

2009. nov. 14. 07:27

nekem is ilyen típusom van és tényleg ott hagyja szőrt!

Többször kell sajnos átmenni!!

:(

109. orsi18
2009. júl. 28. 22:18
sziasztok most vettem egy epilatort braun silk epil ijen alapmodel. de ugy nezem h ennek ojan furan vannak a csipeszei tobszor is atkell velemeni itt ott mert ott hadja? vagy ez mas gepnel is van igy? :P
2009. júl. 25. 18:40
A szőrbenövés ellen: Veet szőrbenövést gátló krém, vagy radírozás is jó. Én Rossmannban vettem "radírozó kesztyűt", érdes a felülete, átdörzsölöd vele, amikor kezd bepontosodni, és 1-2 nap múlva már a bőr felső részén nő tovább, ki is tudod húzni.
107. orsi18
2009. júl. 21. 12:47
sziasztok! Meg ujj vagyok itt :) lenne egy kerdesem: szeretnek venni egy epilatort es hat a braun es philips markak kozott tunodok. Ojat szerenek ami jo is es nem tul draga. valami tapasztalatok johetnek. koszike elore is :)
2009. júl. 9. 00:29

Sziasztok!

Én is most akarok venni epilátort.. kb ilyen 6-7 ezer forintos kategóriába esőket.. ha tud valaki segyteni melyik érné meg a legjobban.. vagy ha irnátok tapasztalatokat.. kinek melyik vált be a legjobban ha nem vált be miért ne ? tehát milyet ne vegyek és milyet vegyek?:D

köszönöm elöre is pusz mindenkinek

105. thaan (válaszként erre: 104. - Humor Helga)
2009. jún. 22. 13:54

Köszi a választ!:)

És most mit csináljak vele??

Babaolaj, babahintőpor? Jajjj.... a szépségért nagyon megkell szenvedni!:(

104. Humor Helga (válaszként erre: 102. - Thaan)
2009. jún. 15. 18:17
sztem az a bőr alá benőtt szőr.
2009. jún. 15. 18:16
van valakinek Philips HP6609 Satinelle Soft Teljestest-szőrtelenítő epilátora? most szeretnék venni epilátort és ez megtetszett... sztem nem lehet rossz, sok minden van hozzá. csak nem tudom tényleg jó is mint amilyennek látszik... és azt nem találtam hol lehet kapni. azt vki tudja? előre is kösz a választ
102. thaan
2009. jún. 8. 08:36

Sziasztok!


Lenne egy kérdésem/problémám: kb. egy éve használok epilátort és igaz, hogy a szőrszálak vékonyabbak lettek, könnyebben is jönnek ki a helyükről. De mostanában fekete pöttyök maradnak meg sok helyen a lábamon, ami nagyon-nagyon-nagyon zavar!! Valakinek volt már ilyen problémája??

köszi

101. Laura99
2009. ápr. 24. 13:25
Még egy utolsó kérdés:ki mit tud a Wizzit epilátorokról???
100. Laura99
2009. ápr. 24. 13:12

Még csak annyit hogy akinek van valami tapasztalata az üzenjen

Köszi

2009. ápr. 24. 13:01

most szeretnék venni egy epilátort de nem tudom hogy milyen márkát vegyek

Kérlek Segítsetek

Köszi

2009. márc. 14. 21:15

Sziasztok!

Van vkinel tapasztalata a remington ep5000-s vgay braun soft perfection 3170-enel kapcsolatba?

Előre is köszi

2009. márc. 14. 19:02

Sziasztok!

Ismeri vki a panasonic S2067-s típusú epilátort? Ha igen örülnék ha véleményezné.

Előre is köszi.

2009. febr. 22. 11:24

Sziasztok!


Gyantáztam idáig mindenem...kivéve ott...mivel a gyanta sok idő meg utána ragad...(akár én csinálom akár kozmetikus)emiatt elhatároztam veszek egy epilátort...soha nem haszáltam még és nem tudom milyen szempontokat kell figyelembe venni...írjátok már le légyszives milyen a "jó" epilátor és aki előtte gyantázta magát fájdalomban van e különbség:)

Előre is köszönöm:)

2009. febr. 1. 18:29
Köszi, akkor majd én is probálkozom :)
2009. jan. 30. 17:00

Sziasztok!


Én is sokáig borotváltam a lábam, és a karom (nekem sajnos azt is kellett), mígnem egy szép napon vettem egy philips satinelle tök alap modellt. Nagyon jól kiszedte a szőröket, de mivel a szőrök soha sem fognak egyszerre kinőni, ezért csak kitartó epilálással lehet elérni a tökéletes eredményt. Émmár egy hónapja szorgoskodom vele és úgy vettem észre, hogy sokkal puhábbak lettek a szálak, bár kb. 3naponta kellett nekem is csinálni az említett probléma miatt. Viszont azóta már elég neki 4 vagy 5 nap is!! Szóval akkor kitartást hozzá lányok, és reménykedjünk benne, hogy egy szép napon a szőrök megunják az örökös hadakozást, és úgy döntenek nem jönnek ki többé a helyükről..:D


sok szerencsét a kitartó epiláláshoz!!

93. Csigusz 79 (válaszként erre: 92. - Annuska05)
2009. jan. 28. 22:05

Nálam is ugyanez van,igy sokáig tart ha epilálok

:-O

2009. jan. 28. 22:01

Sziasztok!


Nekem van egy b..n silk eversoft epilátorom, de ha epilálok akkor mindig maradnak szúrós részek, és ez nagyon zavar!Nem tudom h az epilátor hibája e vagy csak nem nőnek egyszerre a szőrszálak!Sokáig borotváltam, emiatt lehetne?Ha igen akkor nem tud vki vmi jo módszert hogy hogy növesszem meg szép egyenlőre?

Előre is köszi :)

2009. jan. 19. 17:44
Nekem Braun van,de nincs olyan,amelyiknél ne érezne az ember fájdalmat,még ha kicsit is.
90. Csigusz 79 (válaszként erre: 89. - Csigusz 79)
2009. jan. 13. 14:16

na a szám lemaradt :D

Tehát: ES2063 típusu

89. Csigusz 79 (válaszként erre: 79. - N.kriszti)
2009. jan. 13. 14:15
Én most kaptam Panasonic Es típusut,még nem próbáltam,de még soha nem is volt epilálva a lábam :)
88. lia25
2008. dec. 30. 22:38
En most kaptam egy epilatort, a legujabbat, Satinelle Ice Premiumot, es gondjaim vannak a tisztitassal, sok szorszal benne marad, es hiaba engedem ra a vizet, nem jonnek ki, valaki tudna adni tanacsot e tekintetben, nem szeretnem ha elromlana, eleg draga volt, es jol is mukodik, igy elsore, elore is koszi :)
2008. dec. 18. 22:16

Helló Mindenki!


Valaki tudna konkrét modellt ajánlani? Én valami Braunra gondoltam, dehát nagyon széles a választék...

Előre is köszi!

2008. okt. 18. 12:28

sziasztok!


Mi a véleményetek a nedves epilálásról ill epilátorokról?

2008. okt. 17. 18:34

Sziasztok!


Eladnám Philips Satinelle HP2843-as epilátoromat, egyszer használtam össz vissz, ajándékba kaptam.

emailben érdeklődhettek: villanyiandi@vipmail.hu

ÁR: 5000Ft

2008. szept. 11. 11:34

Sziasztok!


Eladnék 2 db bontatlan Leila titka krémet áron alul.

Anyukámnak vettem ajándékba,de neki nem kell,nekem meg van elég,ennyit nem tudok 1 év alatt elhasználni..


Érd: cicus86@gmail.com

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook