Epilátor (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2015. jún. 22. 15:42

Én most a BRAUN SILK ÉPIL 3170 epilátort néztem ki, még meggondolom. Végül a fény miatt nyert ez a Braun, egy Philips mellett holtversenyben. :)


A legtöbb helyen azt olvastam, hogy nem érdemes nagyon extrákkal rendelkezőt venni, mert ugyanazt tudja és mindegyik fájni fog. Az epilátort használó ismerőseim is mind egyszerűbb változatokat használnak és azokra esküsznek, szóval remélem beválik. Több ismerőst is megkérdeztem. Unom a borotvát, nem az igazi. Főleg fekete szőrhöz és hófehér bőrhöz. A bőr alatt látszik a szőr, sosem lesz az igazi.

172. bartaldora (válaszként erre: 171. - Bartaldora)
2015. jan. 1. 20:29
Pár napos használat után leírom a véleményemet a kis epilátorról. A bikinivonal epilálására tökéletes, de a teljes intim részt nem lehet vele leepilálni, kell borotva hozzá, ahol érzékenyebb. Én megmondom őszintén az egészet szoktam borotválni, és arra gondoltam, hogy ezt a kicsit majd arra tudom használni, hogy végig epiláljam vele az egészet, de úgy látom, nem igazán fog menni. Ha máshogy nem, majd mindennap átmegyek rajta egyszer az epilátorral, és akkor talán nem lesz baj belőle. De ha több napig várok, akkor biztos, hogy nem tudom az egészet leepilálni, csak a bikinivonalat. A hónaljat viszont teljesen jól szőrteleníti, de ott is rendszeresen kell használni, hogy egyszerre ne legyen sok, amit dolgozni kell a gépnek, mert azért 30 perc használat után már felmelegszik, és attól félek, hogy akkor már valami baja lesz a gépnek. De ezen felül nagyon jó a gép. Én teljes mértékben meg vagyok elégedve a kis géppel. A nagy változatot még nem próbáltam, arról majd csak később tudok nyilatkozni. Talán tavasszal.
171. bartaldora (válaszként erre: 161. - Bubi02)
2014. dec. 31. 21:00
Az említett epilátorról nem tudok nyilatkozni, nekem Philipsem van. A páromtól most karácsonyra kaptam egy szettet, amibe van olyan epilátor is, ami a nehezen hozzáférhető, kényesebb részekre való. Fájdalommentesen ez sem epilál, de azért ha nem vár az ember sokat, talán nem fájdalmas annyira.
170. bartaldora (válaszként erre: 157. - 5674644b5d)
2014. dec. 31. 20:57
Én nyáron, mielőtt lábat epilálok, előtte leborotválom, aztán 2-3 nap után megyek rá epilátorral. Akkor annyira nem fáj.
169. bartaldora (válaszként erre: 168. - Sirga)
2014. dec. 26. 14:58

Szia!

Nekem Philipsem van, de fájdalommentes nem lesz egyik sem. Én most kaptam páromtól karácsonyra egy HP 6540/00 típusút, ebbe van egy normál epilátor, és egy kisebb, meg egy szemöldökcsipesz. Mivel használtam ezt a Philips márkát, így tudom ajánlani. Nem azt mondom, hogy hangtalan, meg fájdalommentes, de minőségre jó. A Braunt nem tudom, milyen, mert nekem nem volt ilyen márkám.

168. Sirga
2014. aug. 13. 10:17

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani konkrét márkát? A Philipsről és a Braunról olvastam általánosságban, hogy jó, de melyik típusról vannak pozitív tapasztalatok?

Jelenleg egy Braunom van, valahol a nagykorúság határán (!), és kezdi feladni ... Máris. :D Szóval, ez jó vétel volt, de szeretnék valami megbízható, jó gépet helyette. Nektek melyik vált be, vagy melyiket felejtsem el?

Köszi, ha segítetek!

167. Bubi02
2014. aug. 10. 14:01
Számítottam rá, de azért egy próbát megért. ;) :D
166. d1e807c461 (válaszként erre: 163. - Bubi02)
2014. aug. 8. 19:20
s a fórumot nem te indítottad, h jogosan pattogj. :):)
165. d1e807c461 (válaszként erre: 163. - Bubi02)
2014. aug. 8. 19:19
amint látom, nem tolonganak, h válaszoljanak a nagyon értelmes kérdésedre. :):)
164. d1e807c461 (válaszként erre: 163. - Bubi02)
2014. aug. 8. 19:17
akkor ne reagálj rá, ha nem tetszik. de ha akarom, úgyis leírom. s nehogy már te döntsd el, h mi értelmes, mi nem. pacsi? :):)
163. Bubi02
2014. aug. 8. 18:16

Azzal tisztában vagyok hogy egyik epilátor sem fájdalom mentes.

A kérdéseimre szeretnék normális választ kapni. ;)

Az értelmetlen válaszokra nem vagyok kíváncsi.

2014. aug. 8. 18:01
ideális kínzóeszköz.
161. Bubi02
2014. aug. 8. 18:00

Sziasztok!

Az a kérdésem lenne, hogy ez a Braun Silk-épil 5 epilátor télleg eltávolítja a 0,5mm szőrszálakat is?

Az a kislámpa rajta ami meg világítja a szőrszálakat mennyire hasznos?

A bikini vonal szőrtelenítésére is alkalmas ez az epilátor, jól hozzá lehet férni a nehéz részekhez is?

Akinek van ezzel tapasztalata írja meg fontos

Nagyon köszönöm előre is a válaszokat. :)

160. Laszti
2014. jún. 26. 12:57
Sziaaztok! Nekem Braun van, a lábamra nem jó mert nagyon gyenge a szöröm és ott hagyja! Igazából a lábpihéim nem is zavarnak! Amig Magyarországon éltem kozmetikus csinált intim és hónsaljgyantát, mikor el költöztem külföldre msgamnak gyantázram igy elég gyér szöröm van mindenütt! Simán át futok az intimen is és a hónsljamon is epilátorral 2-3 hetente, nekem nem fák jobban mint a gyanta, söt, ez legalább nem meleg! Nem leszek pöttyös se meg semmi! Nekem bevált, gyors és sz összes mòdszer közül nekem ez a leghatékonyabb! Még ha elvetemült állatnak is tartanak emiatt! :D
159. Ata06 (válaszként erre: 158. - Cucicsillag)
2013. dec. 17. 20:47

Én a Philipsre szavazok.

Az egy jó márka és azt mondják nem szedi szét a bőrt sem, mint pl. a Braun.

Én is most szeretnék venni, így erre gondoltam nagy keresgélés után.

2013. dec. 16. 23:55

Aki esetleg olvassa, melyik a jobb/haetkonyabb?

Beautyliss Duplafejes Epilátor - 72 csipeszes BAG885E

Vagy a philips Perfect HP6570?

157. 5674644b5d (válaszként erre: 156. - Ncica)
2013. jún. 19. 12:44
Megszokni lehet csak szerintem. Mensi alatt mindig jobban fáj, fürdés után is megpróbálhatod, a melegvíztől felpuhul a bőr és talán úgy kevésbé fájdalmas. Egyébként a tapaszatalatom az, hogy ha hetente egyszer átszaladok a lábamon sok fájdalaomtól megkímélem magam. Mikor hanyagoskodom, pl télen mikor a láb nem látszik és várok heteket, akkor szívom a fogam, pedig már 7 éve rendszeresen epilálok.
156. ncica
2013. jún. 14. 11:22

Mostanában kezdek áttérni az epilálásra, Philips Satinelle gépem van, de egyszerűen könnybe lábad a szemem, annyira fáj..

Nincs valami praktika, amivel könnyebbé tehetem a dolgokat?

155. Napraforgó61 (válaszként erre: 154. - Laposhal)
2013. máj. 15. 09:00
Bikinivonal epilálására is beválik?
2013. ápr. 16. 11:28
Teljesen friss tanáccsal szolgálhatok. A hétvégén megadta magát a Philips Satinelle epilátorom, melyet 2000-ben vettem, tehát 13 évesen nyugdíjaztam. Azt tudtam, hogy a hűségét jutalmazván én megint csak Philips epilátort szeretnék, így túrtam a neten, és végül vettem a Philips Perfect HP6570-es készüléket. Csak dícsérettel tudok róla beszélni. Rengeteget fejlődött a technika az előző gép óta. Nem kell többször visszamenni a felületre, rögtön leszedi, 10 perc alatt végeztem teljes lábbal és hónaljjal is. Rettentő gyors, széles a feje, és megvilágítja a szőrtelenítendő felületet, a legkisebb szőrt is kiszedi. Talán egyetlen hátránya a hangja, ami egy traktorra hajaz, de a másik is visított. Az ára 17.990 Ft volt, ami nem kevés, de nem bántam meg. Ebben az árban azért adhatták volna zsinór nélküliként is, aksival, de az már csak a 24.990 Ft-oshoz jár.
2013. febr. 8. 08:04
Köszönöm szépen, tehát a lényege, hogy széles fej, sok csipesz. Végül is logikus, majd akkor körül nézek, elsősorban a Philipsnél. Mit gondoltok az extrákról, mint görgők vagy levegő fújás? Valamennyire csökkent(heti) a fájdalmat?
152. SzánI. (válaszként erre: 150. - 5674644b5d)
2013. febr. 7. 13:24
148-as hsz-ben írtam, ez nagyon bevált. A legjobb és szélesebb a feje.
2013. febr. 7. 12:49

A Philips a legjobb. (Vagy ha legyantazod magadnak otthon meleg gyantaval.)


A braun se rossz, a celnak megfelel, de mivel ritkabban vannak benne a kis csipeszek, mint pl. a fentiben, ezert tovabb is tart, masreszt jobban is faj.

2013. febr. 7. 11:45

Sziasztok!

Milyen epilátor érdemes venni, hogy ne tartson hosszú ideig a szőrtelenítés, mert többször is át kell menni 1-1 terülten, hogy az teljesen szőrmentes legyen? Nekem most Braun silk epil van, nem rég használtam (egész lábon), direkt néztem az időt, 45 percem telt, hogy a lábaim ne nézzen ki úgy, mint Chubakkáé :) Amúgy más gondom nincs vele, 6 éve hű társam, de muszáj lenne egy hatékonyabbra lecserélni.

2012. dec. 2. 21:17
Nekem is Philips van. Már 5-6 éves, de meg vagyok elégedve vele. Természetesen én is szoktam nézegetni az epilátorokat, de még nem gondolkodom azon, hogy másikat veszek. Én a mostanival meg vagyok elégedve. Fájdalmas egy kicsit, de csak akkor, ha hosszú a szőr. Amúgy van hozzá borotvafej is, amivel fájdalommentesen lehet borotválni, és pár nap után mehet az epilálás, akár szűkítőfejjel, akár anélkül.
148. SzánI.
2012. dec. 2. 13:25

Philips Satin Perfect!!!


Ez a legjobb. Tavaly ezt kaptam karácsonyra.

Van egy szélesebb feje, masszírozós feje, stb.

Kerámiás, és a legkisebb szőrt is kiszedi.


A szélesebb fejjel nagyon tutin lehet leszedni, és nem is fáj annyira, mint a régebbi gépeimmel.


[link]


Ezt csak ajánlani tudom.

147. Arya
2012. nov. 30. 11:33
Sziasztok! Így karácsony közeledtével epilátor vásárláson gondolkodom. Én azonban a Babyliss márkával szimpatizálok, más termék esetén már vannak korábbi jó tapasztalataim. Az epilátorokról azonban szinte semmit nem tudok. Van esetleg valakinek tapasztalata? Különösen két modell érdekelne: G595E és G885E, de bármilyen segítség jól jönne.:)
146. bartaldora (válaszként erre: 142. - Ismeretlen)
2012. júl. 1. 14:17
Nekem Philips van, kb. 6 éves, nagyon szeretem, bár már váltanék másra. Nem nagyon hangos, és ha nem olyan hosszú szőr van a lábadon, akkor nem fáj annyira.
2012. jún. 30. 22:04
Braun, 8 éves, szeressem.:)
2012. jún. 30. 22:04

Én a PHILLIPS Satinelle-t használom, de már

kb. 7-8 éves, igaz, hogy télen kihagyom, mert

nem nagyon erős/sok (már!!) a lábamon a szőr!

Meg vagyok vele elégedve!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook