Epilátor (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2008. jún. 4. 11:39
Sziasztok! Tanácsot kérnék: szerintetek mi a különbség a "kevés" és "sok" tárcsás epilátor között? Melyik a jobb? Köszi előre is!
52. Babii
2008. jún. 2. 11:00
Juj de jó, akkor megveszem a Braunt:D:)
2008. jún. 2. 07:02
Sziasztok! Tegnap vettem egy Braunt, egy legegyszerűbbet, kipróbáltam az este, de csak egy kis területen, a lábamon. Csak annyit éreztem, mintha állandóan csipkedne valaki, de nem fájt. Gondolom, nem lesz ez így minden területen... :( Eddig hideggyantáztam meg borotváltam, attól függúen, hogy mennyire siettem.
50. e004ab8014 (válaszként erre: 49. - Babii)
2008. jún. 2. 01:37
Nekem Braun epilátorom van, már több, mint egy éves, és tökéletesen működik.
49. Babii
2008. jún. 1. 20:32
Én Braun epilátort tervezek venni, szerintetek jó ötlet? a régi Philips ami sokkal drágább volt mint a Braun, 1 év után kikopott...vagy nemtudom, de nemcsinál semmit...
2008. máj. 27. 18:51

Sziasztok!

Nézegettem,h mit írtok. nekem is van problémám, de nekem nem olyan nagy:P Nekem a bikini vonalnál pattog ki, lehet,h mert érzéken az a terület, vagy még nincs megszokva, mert nem rendszeresen csinálom,h ne legyen nagyon erős. Általában csak akkor teszem, ha a barátommal találkozok és tudom ,h lesz valami:P Nem is volt így semmi baj viszketett, olyan volt mint ha pici piros patik lettek volna 2napu után a szőrtüszőknél ami 3 nap után elmúlt. Mivel nem rendszeres a találkozás mostanában a barátommal így nem volt gond, mert mire oda került a sor megint minden rendben volt és nem látta, de lesz olyan idő,h egész héten 1üt leszünk és az zavar,h az első 2nap mehet minden utána 3napig meg semmi, mert nem szeretném,h lássa,h milyen (csúnya). Ezért kezdtem el nézegetni,h mit kellene kitalálni, gyanta, epi,krém,hab?! A gyanta azon a területen nekem túl fájdalmas, az epiért nem szívesen adok ki 4-5E Ft-ot úgy,h nem tudom,h milyen érzés lehet és ha fáj akkor ne használjam, hab meg tele van vedszerekkel.

47. spinneli (válaszként erre: 44. - 0260f21e84)
2007. dec. 22. 12:25
hű de szerencsések egyesek:)))
2007. dec. 22. 08:43

nem birnak rendesen es egyszerre kibujni, visszahajlanak, ezert nem lehet vegezni veluk, nem?

Probald ki a gyantaztatast, jobb szerintem, en elotte borotvaval is rasegitek, kicsit erosebb lesz es ki tud bujni

45. e004ab8014 (válaszként erre: 42. - 0260f21e84)
2007. dec. 21. 22:01
Próbáltam már mindenhogy, mindenféle fokozaton, mindenféle szőrhosszúságnál, de 3-4 napnál tovább nem igazán van eredmény :( Szóval igazán nem tudom, mi lehet a gond.
44. 0260f21e84 (válaszként erre: 43. - Spinneli)
2007. dec. 21. 21:22
mar nincs olyan sok, 10 ev alatt kikopott rendesen
43. spinneli (válaszként erre: 42. - 0260f21e84)
2007. dec. 21. 21:19
de ahhoz meg nagyon szőrösnek "érdemes" lenned, ami nem túl mondjuk úgy impozáns:)
42. 0260f21e84 (válaszként erre: 41. - E004ab8014)
2007. dec. 21. 21:18

kivartad rendesen, amig kino?

nem nonek egyforma gyorsasaggal, en havonta egyszer osszevarom oketAztan uzsgyi a kozmetika.

Vagy kethetente nekiallsz, ha zavar. Nincs mas otletem

(A gepet en nem szeretem, lassan tepked, jobb a gyantaztatas, egyszerubb, gyorsabb, ugyesebb a kozmetikus)

2007. dec. 21. 21:07
Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni. Én is epilátort használok, viszont valamiért nekem nagyon hamar visszanő a szőr, meg közvetlenül epilálás után is érzem, hogy nem teljesen sima a lábam. Valószínűleg beleszakadnak a szőrszálak, nem tépi ki tövestől, vagy nem tudom. Mit csinálok rosszul? :(
40. LoLiNa
2007. dec. 15. 05:31

húú, én nem tudom megszokni azt az érzést, fájdalmat. évek óta pihen a fürdőben eldugva :D

borotva inkább:)

39. 70a5a27405 (válaszként erre: 38. - Leiko)
2007. dec. 14. 20:23
Az epilálásnál én is észrevettem hogy befelé nő a szőröm. Én egy tűvel alábökök és akkor felkerül a felszínre és ott újra végigmegyek. De a befelé nőtt szőr a lábamon minimális.
38. leiko
2007. dec. 3. 21:55
szortelenites utan a koromviragkremre eskuszom.. reggelre alig latszanak a pottyok.. egyebkent szepen begyulladnanak.. monduk nekem az epillatorral az a bajom hogy nagyon beno tole.. a gyanta jobb ha erosebb a szorod szerintem...
37. cd0aeb97d1 (válaszként erre: 35. - Trim)
2007. nov. 2. 10:31

Szia!

Én is epilálok,a hónomalatt is.Ott csak akkor szabad,ha teljesen száraz a bőr.Sem vizes,sem izzadt,sem dezodoros!Ezt hintőporral ellehet érni!Akkor nem fog vérezni.Nálam ez vált be.A bikinivonalam én is borotválom.Ott nagyon vékony a bőr,azért nem jó epilálni!

2007. okt. 11. 06:30
Krémet használok a lábamra, borotvát pedig a bikinivonalra és a hónomalatt. Kipróbáltam a hideg gyantát, marhára fájt és csúnyán kicsattogott a bõröm. De az igaz, hogy egy teljes hónapig nyoma sem volt a szõrnek a lábamon. Szóval megéri, de a fájdalomküszöböm a padlót súrolja. Ugyanígy voltam az elektromos epilátorral is, mire befejeztem az egyik lábamat, nem volt kedvem nekikezdeni a másiknak. Csak a krémet, sprayt ajánlanám, gyors, egyszerû és nem fáj.
35. Trim
2007. okt. 4. 13:56

Sziasztok! Nekem még valami ezer éves epilátorom van (B...n), semmi extrával nincs felszerelve, de remekül működik a mai napig. Testvéremnek vettünk egyet 1-2 hónapja 5000 forintért és meg van vele elégedve, szóval szerintem nem kell drágát venni, a célnak mindegyik megfelel.

Mostanában újra rászoktam én is az epilálásra, mert már untam, hogy folyton szúrok... az első pár alkalom tényleg nagyon fájdalmas, de amint már csak a pár újra kinövő szálat kell epilálni, sokkal könnyebb elviselni. És idővel tényleg ritkul és el-eltűnik néhány helyen a szőr.

A bikinivonal és a hónalj epilálását én nem bírom elviselni, ott annyira érzékeny a bőröm, hogy még vérezni is szokott, szóval ott marad a borotva. Lehet, hogy valamit rosszul csinálok?!? Jó lenne, ha ezeken a helyeken is tudnám használni.

Nekem a lábam a szőrtelenítést követő egy napig szokott pöttyös maradni. Általában babatestápolóval (J&J) szoktam bekenni közvetlenül a szőrtelenítés után.

34. d'or
2007. szept. 27. 14:14
sziasztok beirom ide is, van nekem is egy Braun kis epilatorom, es jelképes aron atadnam vkinek, mert kaptam kozbe ajandekba egy masikat,igy ketto nem kell...ezert is jelképes aron atado, aki hasznara venné irjon itt vagy privi is johet.
33. vronie
2007. szept. 27. 12:18

A szinekben ha jól tudom, annyi a különbség, hogy 1 vagy 2 fokozatos. Nekem rózsaszín P.....S-em van, és merem ajánlani bárkinek, aki viszonylag olcsó, de tartós márkát szeretne venni. Ha még lehet kapni, akkor szerintem 6-7000 Ft körül lehet az ára, mindenféle kiegészítő tartozék nélkül. Ez életem első epilátora; már legalább 6 éve nyúzom ;-)

Egyébként meg a fájdalomtól nem kell tartani. Az első 3-4 epilálás valóban fájdalmas lehet, de később hozzászoksz. Illetve akkor is fájdalmas, ha hagyod túl hosszúra megnőni a szőrszálakat. Még ha nagyon elfoglaltak is vagytok, 1-2 hetente érdemes epillálni - vagy attól függ persze, kinek milyen gyorsan nő a szőr a végtagjain.

Azt hiszem, sikerült mindent leírnom... :-D

2007. szept. 23. 20:10
Van pár éve annak hogy vettem magamnak egyet. Azt tudom hogy a márkája BRAUN. De semmi extra nincs rajta, Valószínű hogy az első BRAUN termékek egyike, de 100%-ra meg nem mondanám. Kb. akkor volt olyan 6-7 ezer Ft.
31. 92ba3c78f9 (válaszként erre: 30. - 5aa90c5d3b)
2007. aug. 14. 12:15
Az enyém lila, a számát nem tudom, nincs rajta. De láttam már a zöldet is, szerintem ugyanazt tudják, csak az egyik zöld, a másik lila.
30. 5aa90c5d3b (válaszként erre: 29. - 92ba3c78f9)
2007. aug. 14. 11:15
a zöld változat van neked? a 2843/01?
2007. aug. 9. 18:20

Nekem P-vel kezdődő és S-sel végződő van. Kb. 5.000 Ft, nincs rajta semmi extra. Előtte gyantáztam néhány hónapig, azelőtt sok évig borotva. Meguntam. Ezzel teljesen elégedett vagyok. Először tényleg fájt, kb. mint a gyanta, de utána kiritkul és már észre sem veszed!

Nekem is piros a tépések helyén, utána testápolót használok, aztán már el is felejtem.

Az érzékenyebb helyekre azért nem merészkednék vele!

28. Jeannie (válaszként erre: 27. - Swordgirl)
2007. aug. 9. 17:29
Kamillas, nem? Majd kiprobalom ugy is.
27. swordgirl (válaszként erre: 22. - Jeannie)
2007. aug. 9. 12:56

Hát persze, ki is fog, az azért van, mert a szőrtüsző a bőr fentről amásodik nagy rétegében, az irhában van, onnan tépi ki tövestől, és ez eléggé megbolygatja a bőrt, pláne, ha erős a szőr. Egy rövidke gyulladás is van, ettől piros nekem is 1-2 napig, utána rendbejön, de van, hogy még érzékeny utána. Jót tesz egy nagyon hideg vizes öblítés, meg a már említett körömvirágos hintőpor.

Üdv!

26. Jeannie (válaszként erre: 24. - 5aa90c5d3b)
2007. aug. 9. 12:53
Jo soka mulik el,szoval nem 1-2 nap,vagy 1 hetig pottyos vagyok,es kozben alandoan kenegetem kremmel.
25. 5aa90c5d3b (válaszként erre: 23. - Swordgirl)
2007. aug. 9. 12:49
privibe egy márka név? és utánna nézek a neten
24. 5aa90c5d3b (válaszként erre: 22. - Jeannie)
2007. aug. 9. 12:47
mennyi idő után múlik el? mert gyanta után is pöttyös:) de az elmúlik egy éjszaka alatt!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook