Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Epeműtöttek nektek is szokott fájni a jobb bordaív alatt, ahol anno az epehólyag fájt? fórum

Epeműtöttek nektek is szokott fájni a jobb bordaív alatt, ahol anno az epehólyag fájt? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 21. 11:42
Én is apró "csipkedést" "szúrást"rzek néha, de májműködés rendben, uh-n cisztát találtak, de az szinte mindenkinek van. A műtét utáni első években nem volt, ezt kb 3-4 éve tapasztalom. No para.
6. Dinuss (válaszként erre: 5. - Murva)
2010. szept. 20. 23:33
Ha a hasnyalmirigy lenne akkor nem ken annak 15 ev,hogy eleg latvanyosan begyulladjon.Sztem ez maradt vissza a mutetbol.Marmint a fajdalom.Nekem meg az,hogy ha en is olyat eszek ami nem tetszik a nemlevo epemnek akkor fel ora es megyek wc-re hasmarssal.
2010. szept. 20. 21:01
Engem már 15 éve műtöttek és azóta is van ilyen panaszom ha olyat eszek ami nem tetszik a nem lévő epémnek az orvosoktól eddig még nem kaptam a miértemre választ.Voltam többször:labor,hasi uh,gyomor,vastagbéltükrözés,csak arra gondoltam hátha más is van így,vagy tudja vki mitől lehet.A hasnyálmirigy is fájhat a jobb bordaív alatt?
2010. szept. 20. 19:00

Nekem nem..

Mielőtt műtöttek, az epénél és már a hasnyálmirigynél is fájt

2010. szept. 20. 18:37
Hogy fájt amikor még nem műtötték??Mert nekem mostanság "csipked" ott a jobb bordaív alatt,és csak remélem ,hogy nem az....
2010. szept. 20. 18:20
Szia!Nekem nem szokott.Mikor mutottek?
2010. szept. 20. 18:16
Epeműtöttek nektek is szokott fájni a jobb bordaív alatt, ahol anno az epehólyag fájt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook