Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Endometriózis! fórum

Endometriózis! (beszélgetős fórum)


2009. dec. 3. 16:19
hát köszönöm a válaszokat!akkor ezekszerint simán kijöhetett újra.na ettől most nem lettem boldog.azthiszem akkor majd felkeresem a dokimat.ha már nincs erre a sz..ra megoldás. :-(
613. makrai.lilla (válaszként erre: 611. - Angyalka87)
2009. dec. 3. 15:41
vkinek sosem jött vissza, vkinek egy honap. nekem még nem, azt érezném.de van más sajna.örökös állando gyulladás-
612. 2325947e75 (válaszként erre: 611. - Angyalka87)
2009. dec. 2. 20:45
Szia, Hat minden lehetseges. Bar nalam 1,5 ev volt mire ujra kijott.
2009. dec. 2. 17:23

sziasztok!

Áprilisban volt lapar mütétem endo miatt.szerintetek lehetséges hogy most megint elöjött???mert mostanában megint fáj és szurkál a hasam

610. Tulipan.emese (válaszként erre: 565. - Zsanetta)
2009. dec. 2. 16:17

Zsanette, az kemény dolog, hogy 5x műtöttek.

És most hogy állsz, kiújult vagy nem? és merre váltottál?

609. Tulipan.emese (válaszként erre: 559. - Dragonessa)
2009. dec. 2. 16:11

Dragonessa, ki az endos dokid? Hova jársz?

Lehet, hogy már meg is műtöttek?

608. makrai.lilla (válaszként erre: 607. - 2325947e75)
2009. nov. 13. 21:28
nem biztos h kiujul addig..
2009. nov. 10. 13:17
Sziasztok csajok, Uj vagyok :-), jottem feldobni a topikot. Egy hete mutottek 2xra laparotomiaval/20cm. Teljes bal kivet, mert mindenre ranott + jobb oldalon enyhe gyulladas. A dokim viszont csak 3 honap mulva akar atjarhatosagit csinalni, szerintetek van ennek a hosszu varakozasnak valami alapja? Meg gyulladasgatlot sem kaptam a korhazin kivul. Most meg mehetek vissza mert faj a jobb oldalam (hol veszettul, hol csak szurogat). Gyereket szeretnenk igy leallitasrol szo sincs, de mar most aggodom hogy ennyi varakozasnal mire beultetesre kerulunk megint kiujulok. Mit tanacsoltok?
2009. okt. 30. 21:14

hali hát ismét alul fáj..petefészek gyull.alig mult el nyáron ujra kijött ez a genyó ,fáj alul.


tökre unom. nemis sexeltem,ezer éve,fel vok öltözve rendesen.zokniba alszok szinte,mégis.

2009. okt. 29. 17:37

sziasztok

beszéltem ma a dokimmal telefonon.azt mondta mensi után menjek el hozzá,amikor nála lesz az ultrahangosgép a rendelőbe.megszeretné nézni ő is mi a helyzet.azt mondta sajnos nincs miért örülni ennél a betegségnél nincs olyan hogy eltűnik a ciszta.max.most kiürült de felfog telni újra,csak idő kérdése.mi ennek a krémnek a neve,és hol lehet kapni?

2009. okt. 28. 19:55

a krémet neked is kéne használnod

lehet igen mert állitólag az a jó ha nagyon mensizel mert nem tud a kürt felé áramlani a vér

reméljük a legjobbakat..

2009. okt. 28. 19:46
nemtudom,értetlenül állok a dolgok előtt,nemrégen voltam a dokinál és mondta menjek el ultrahangra,mert nem tudja kitapintani,hát ma elmentem és képzeld azt mondták hogy nincs.én nem tudom de a múlt hónapban 3 napig olyan erős volt a menstruáciom mint még soha.lehetséges szerinted hogy kifakadt?nemtudom holnap hívom a dokimat kiváncsi vagyok mit mond.még mindig nemtudom elhinni az egészet,viszont félek bármikor újra kiujulhat,te ezt jól tudod.
2009. okt. 28. 19:36

gyöngyi mit csináltál hogy eltünt a cystád??

egyébként szia rég beszéltünk.

601. PécsiGyöngyi (válaszként erre: 598. - 78826dc958)
2009. okt. 28. 19:21
nemtudom,van aki szurit kap ,van aki gyógyszert.nekem is a hegemet vágták szerencsére.
600. noracsilla (válaszként erre: 599. - Zsanetta)
2009. okt. 28. 18:50
Köszönöm, bocs. Akkor majd ha lesz időd.
2009. okt. 28. 18:40

noracsilla!!!


van egy oldal majd leirom a nevét oda regizhetsz és irhatsz a csajnak is de most éppen dolgozom éjszakázom.

nekem súlyos endóm van többször mütöttek szám szerint 5x és mindig előjött vissza.

598. 78826dc958 (válaszként erre: 596. - PécsiGyöngyi)
2009. okt. 28. 18:26

Én nem kaptam szuris kezelést!Miért?

Nekem is a hasfalamban volt.Olyan fogamzásgátlót kellett szednem 3 hónapig amitől nem menstruáltam.Most,hogy elfogyott,majd megyek vissza a dokimhoz.engem ugy műtöttek,hogy megnyitották a császáros hegemet.

597. noracsilla (válaszként erre: 596. - PécsiGyöngyi)
2009. okt. 28. 18:20
Jézusom. Arról a krémről tudsz valamit, amiről a Zsanetta írt?
2009. okt. 28. 18:13
3 évig nem jött elő,tünetek sem voltak olyan fájdalmasak mint elöször.én császárral szültem a fiam,utánna jött a betegség a hasfalamon volt.kitudtam magamnak tapintani,iszonyúan fájt,a végén már szinte dolgozni is alig tudtam.akkoriban még nemtudtak ennyi mindent erről a betegségről mint most.azt mondta a doki csak akkor tudja megmondani mi lehet ha felnyítja a hasam.műtét után félévig jártam szurira,mert ilyenkor hormon kezelést adnak,addig az ember nem menstruál,de az se semmi minden alkalommal szuri után,egésznap nemtudtam felkelni az ágyból.de nem akarlak megijeszteni ez az én történetem,de én még szerencsésebb vagyok,vannak akik ennél sokkal többet szenvedtek olyan sulyos az endojuk,és pár hónap alatt ujra kiujul nekik.
595. noracsilla (válaszként erre: 594. - PécsiGyöngyi)
2009. okt. 28. 17:57
A műtét után mennyi ideig voltál tünetmentes? És a műtét során cisztát távolítottak el? Persze csak akkor válaszolj, ha tudsz róla beszélni.
594. PécsiGyöngyi (válaszként erre: 593. - Noracsilla)
2009. okt. 28. 17:47
bizony ilyenkor nagyon nehéz,tapasztalatból tudom de hidd el nagy szüksége van rád.tartanod kell magad,mert neki sokkal nehezebb.mikor megtudtam hogy kiujult az egész nyaram oda volt,de az embernek szembe kell néznie a betegséggel.nekem sokat segített hogy ezen a forumon rátaláltam hozzám hasonlokkal és itt kitidom beszélni magamból a dolgokat.
593. noracsilla (válaszként erre: 592. - PécsiGyöngyi)
2009. okt. 28. 17:35
Köszönöm, nagyon jólesik, de ha az ember gyereke beteg, az egy borzalom. Átvállalnám, ha lehetne. Ő még csak 18 éves, tele van tervekkel, gyerekeket szeretne szülni stb. Majd összeszedem magam.
592. PécsiGyöngyi (válaszként erre: 591. - Noracsilla)
2009. okt. 28. 17:04

szia

ne keseredj el,nekem agusztusban derült ki hogy a jobboldali petefészkemen van egy csikolédé ciszta.a múlt hónapban nagyon erős vérzésem volt,utána megvizsgált a doki és azt mondta nemtudja kitapintani,így pont ma voltam ultrahangon és közölték velem hogy nincs cisztám.de a doki azt mondta hogy az endom 8mm nem igazán értem az egészet ezért holnap felhívom a dokimat hogy most mi is van.de én most reménykedem hogy nem kell műteni egyébként engem már műtőttek endoval sajna.most kiujult ez egy átkozott betegség de erősnek kell lenni.szóval azt akarom neked mondani hogy még bármit hozhat a jővő.reménykedni kell.

591. noracsilla (válaszként erre: 583. - Zsanetta)
2009. okt. 28. 14:26
Nagyon érdekel, hol juthatok hozzá a krémhez, illetve ehhez a gyógyítási tapasztalathoz. Ma derült ki, hogy a kisebbik lányom endós, a petefészkén van egy nagy vérrel teli ciszta. Talán januárban megműtik. Lebénultam teljesen. Dolgozni sem tudok. A másik lányom pco-s, az is egy sokk volt számunkra. Fogalmam sincs, honnanjönnek ezek a betegségek. Senkinek sem volt nőgyógyászati baja a családban.
2009. okt. 15. 22:17
szia joéjt
2009. okt. 15. 22:09

hát egyszer talán mindenki révbe ér.és sikerül gyógyitóvá tenni az endót.

na megyek lányok holnap meló.

jó éjt nektek!!!

588. makrai.lilla (válaszként erre: 587. - Zsanetta)
2009. okt. 15. 22:07

nem is szedhetek,visszereim vannak stb.vagy beáll magátol vagy nem.


de hormnt soha ! még fog gátlot sem

2009. okt. 15. 22:02
hát az tönkre is vág én csak tudom 15 kg hiztam.
586. makrai.lilla (válaszként erre: 582. - Zsanetta)
2009. okt. 15. 22:01
ú paaszs,régen nézték de akkor is össze vissza hablatyoltak az sem mindegy mikor van levéve de igaziból leszarom mert Hormont ugysem fogok szedni...
2009. okt. 15. 22:00
Nagyon kemény a videó!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook