Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Endometriózis! fórum

Endometriózis! (beszélgetős fórum)


2009. szept. 21. 17:44

sziasztok!

képzeljétek most még az influenzát is elkaptam,gondolom az oviban.fáj a torkom,a fejem,folyik az orrom.a lázam most mérem,de holnap kirándulni megyünk ez van.

2009. szept. 18. 23:44
énis láttam egyszer a hirtv n vagy vmeélyiken anno egy mütétet jobb is h nem láttam nemis néztem oda csak kicsit odakapcsolatam,tökre undorto nekem.énsem birom a mütétes videokat
2009. szept. 14. 18:53
hát ez is több a semminél.majd megnézem a videot,de össze kell szednem magam mert nem birom az ilyen korházas dolgokat. karácsonykor majdnem levágtam az ujjam,és a vér látványától elájultam.de nagyon érdekelne a dolog,ugyhogy összeszedem magam.
2009. szept. 14. 17:56
2009. szept. 14. 17:55

lányok!!!!


ma találtam egy videót az endometriosis mütétről akinek ez van hát nekem nagy meglepetés volt, a Róbert Károly Magánklinikán végeték és a hirtv közölte.

megdöbbentö.

én 2x néztem meg mikorra rendesen felfogtam.

ja és nemrég beszéltem a ceizel endrével azt mondta van vmi új dolog az endóban külföldről szárm a hir és utánna néz nekem és hiv de ha 3 hétig nem hivna hivjam én de utánna néz.

azt mndja hogy a GNRH elavultak már és nem hatékonyak és az orvosok lustasága hogy nem nézik ezeket a cikkeket.

és ö is hallott már a GNRH és az aromatázgátlók hatásáról.


boldog vagyok és egyben elkeseredett hogy hagytam ezekre a dokikra biznom a sorsomat.

remélem jól vagytok.

ha érdekel a video elküldöm

2009. szept. 14. 10:41

remélem ikgen gyöngyi mert nagyon szeretnék.

a másik dokit is hivtam de aszisztense vette fel,azt mondta szerdán hivjam de ö nem hallott erröl a aromatázgátlóról,de bizti van ilyen ha ö nála találtam meg.

2009. szept. 13. 20:45

zsanett

majd holnap mesélj mit tudtál meg.gondolod tudsz vele személyesen beszélni?

517. Zsanetta (válaszként erre: 514. - Makrai.lilla)
2009. szept. 13. 19:32
igen rendel én is hivtam ,de az aszisztense vette fel,majd holnap hivom még.
2009. szept. 13. 12:49

hát biztos van benne igazság, minnél többet foglalkozik vele az ember annál rosszabb.

multkor azt írtad hogy műtét előtt állsz,mi a helyzet ezzel a dologgal?

2009. szept. 13. 09:32

egyébként nem akarok most ezzel az általános hülye dumával jönni,de szerintem igenis van köze a betegségnek és nemcsak ennek lelki okoknak,nemtudom kinek mi,de én pl tudom mert tapasztaltam más dologban hogy a pszsihés rengeteg dolgokra képes...

akár ciszta de minden szinte,.

514. makrai.lilla (válaszként erre: 509. - Zsanetta)
2009. szept. 13. 09:31
ö még rendel???
2009. szept. 11. 19:56
hat szerintem vannak,bar velem folyton valami rossz tortenik.
2009. szept. 11. 19:50
nem tudom mi lesz velem,most bizom a csodában
2009. szept. 11. 19:49
most a laptoprol irok bocsi az ekezetekert.en most menstrualok aranylag turhetoek a fajdalmaim. meg nincs meg a mutetem idopontja de csak erre tudok gondolni.ha tul leszek rajta akkor meg azon parazok majd milyen hormonkezelest kapok.barcsak sikerrel jarnal nagyon tuti lenne.
2009. szept. 11. 18:40
és te?
2009. szept. 11. 18:40

folyamatosan agyalok,mi lenne jó.

ma beszéltem a ceizel ednre aszisztensével hétfön hivom ,hátha tud segiteni.

illetve probálok megtudni többet erröl aromatázgátlóról.

2009. szept. 11. 18:36
én erről még soha nem hallottam.de jó lenne ha segítene a gyógyulásban.jobban vagy?
2009. szept. 10. 19:51

én tuti rákérdezek majd mert elegem van abból hogy kisérleteznek velünk

ja és állitólag a kisérleti gyógyszer mert végeztek ilyet endom szenvedöknél de már nincs pár honapja igen hatásos lett.

csak nem most lesz forgalomba

nem tudjátok mi a neve???

gyöngyi köszönöm a leveledet!!!

2009. szept. 10. 19:50

lányok ezt olvasátok el én már nem értem a dolgokat:(


google-aromatázgátlók endometriosisban ezt ird be majd az elsó link.......kezelési mod ez az aromatáz gátlók

2009. szept. 10. 19:47
Dogozok ezerrel alig van idöm de irok mindenképpen
2009. szept. 5. 09:44

sziasztok!

a cisztám 14mm vastag,és 42mm átmérőjü.igen csináltak tegnap hüvelyi ultrahangot és így állapítoták meg hogy mi a bajom.egyébként a fogamzásgátloban nem hiszek.első mütétem előtt rendszeresen szedtem mégis beteg lettem.attol félek hogy növekedni fog ,nemtudta utolérni az orvost tegnap,de hétfőn mindenképpen beszélnem kell vele.

2009. szept. 5. 00:26

amugy nem értem a lényeget de lehet én vok hülye ehhez.



az endo lényege h ne legyen noi nemi hormon ,,de ha fog gátlot szedsz akkor azt is szedsz be, nem?

ösztrogént ?

502. makrai.lilla (válaszként erre: 499. - PécsiGyöngyi)
2009. szept. 5. 00:25

hormont majd csak műtét után adhat ha igazoltan endo...szövettanból.



amugy ez a csoki akármi ez rendes hüvelyi uh-n is látszik?

501. makrai.lilla (válaszként erre: 500. - Zsanetta)
2009. szept. 5. 00:24
a sok hormntol lett vmi bajod ? az sem jo de ha kell....pl emllékhatás stb?
2009. szept. 4. 21:31

mekkora a cysta???

szerintem ha nagy és panaszokat okoz akkor nincs semmilyen hormon sem gnrh ami jó lenne rá.

szerény véleményem.

nagyon sajnálom,úgy utálom ezt a betegséget.

szerintem hormont csak mütét után érdemes.

persze nem a fogitabl gondolok.

de talán az jó lehet,nekem ugyan nem vált be.

2009. szept. 4. 20:21

sziasztok!

ma voltam, az ultrahangon.csokoládé cisztám van.az orvos azt mondta szedjek fogamzásgátlot,mert hogy eddig nem szedtem.szerintem ennél hatásosabb kezelés kellene.hormonkezelés! el vagyok keseredve!nektek mi a véleményetek?

498. Bogi88
2009. szept. 4. 18:19

Sziasztok!

Esetleg valakinek elég volt fogamzásgátlót szednie,hogy ne okozzon tüneteket az endometriozis?

És melyik fogazmásgátlót írták fel neketek?

Köszi

2009. szept. 3. 11:41

lapar után pár héttel lehet probálkozni.és laparotomia után (április végén volt) most lobikozunk.

szóval laparoscopia után kevesebb a várakozási idö hamarabb próbálkozhattok.

2009. szept. 3. 11:13
Nekem holnap lesz laboreredmény, aztán hétfőn újra doki... a görcsölés már enyhébb, gondolom a gyógyszer megtette a hatását.. szerintem ma még beszélgetek egy kicsit erről a nőgyógyásszal...jó lenne tudni, hogyha túl vagyok a műtéten akkor mikor lehet újra próbálkozni a babával.
2009. szept. 2. 17:34

sziasztok!

voltam a dokinál,nem lettem okosabb.pénteken megyek hasiultrahangra.de a dokihoz csak 23-án megyek vissza,az nagyon messze van még.azt mondta hogy kitudja tapintani a csomot, ha az egyáltalán.megint jön a várakozás...veletek miujság?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook