Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Endometriózis! fórum

Endometriózis! (beszélgetős fórum)


464. makrai.lilla (válaszként erre: 463. - PécsiGyöngyi)
2009. aug. 29. 21:15

nem vettem be sosem

ez nekem nem ugy fájt,olyan kellemetle n tompa érzés volt,kezdtem hozzászokni már,de idegesitett már

2009. aug. 29. 17:28
tiszta rossz napom van,egésznap fájdalmaim vannak.szettél valami fájdalom csillapítót? vagy nem volt annyira vészes?
462. makrai.lilla (válaszként erre: 457. - PécsiGyöngyi)
2009. aug. 29. 17:18
lapar.nekem nagyon kisfoku vmi volt, az itteni dokimnak megmutattam aki mondta h szerinte nemis endo mert csak vmit rá kellett irni azért ez nemigaz,mert a fájdalom elmult valoban...
2009. aug. 29. 17:17
nekem elötte fájt pár nappal csak és ott ahol az endo volt
2009. aug. 29. 12:37

sziasztok!

szerintetek ha két ciklus között fájdogál a petefészkem az normális?most menszesz közben és utánna fájt,ezért is gondolom hogy kiujult az endom.de hogy most mért érzem nemtudom.

2009. aug. 28. 07:18
az én anyukámnak is kivették a méhét,már nagyon régen.az nagy műtét,de ha az ember tudja hogy így meggyógyul inkább beválalja.ha korházra gondolok rosszul vagyok.
2009. aug. 27. 21:47

anyumnak a méhét vették ki mert miomája volt.

ha nem esek teherbe de fogok akkor kivetetem a méhem én nem akarok mensizni mert évenként mütenének azt meg nem akarom.

2009. aug. 27. 20:32
hát igen az ember reménykedik,vágtak vagy laporoszkopia volt?
456. makrai.lilla (válaszként erre: 455. - PécsiGyöngyi)
2009. aug. 27. 20:17

nemtudom nem foglalkozok most ezzel mert tuti h amirenagyon gondolunk azt bevonzzuk,erre rájöttem sajna.

engem mütöttek 6 hpnapja remélem nem jön elö.

2009. aug. 27. 20:15
nem tudom hogy mitől jönne elő de ezt olvastam az utobbi időben folyton ilyen oldalakon logok.persze ha van időm.te mit gondolsz az endo diétáról?
454. makrai.lilla (válaszként erre: 453. - PécsiGyöngyi)
2009. aug. 27. 20:06

de elvileg nemis vennék ki,csakmert te kéred,olyan nincs h azt mondod ki akarom vetetni...asszem elkell érni egy kort,30fölött stb,meg nagyon nyomos indok kell h utána ne perelhess h te mégis akarsz gyereket,Bár ez nem ennél az endonál de asszem van ilyen is h nem lehet .

de ha nincs petefészek stb mitöl jönne elö????

2009. aug. 27. 19:51
én az egyik oldalon azt olvastam hogy a kutatok szerint ha kipakolják az embert a betegség ugyanugy előjőhet.nekem volt olyan gondolatom hogy esetleg kipakoltatom magam de ezek után már nem szeretném!!bár ennél a betegségnél semmit nem lehet biztosan tudni.
452. makrai.lilla (válaszként erre: 451. - PécsiGyöngyi)
2009. aug. 27. 19:33
ú ez nagyon hosszu de majd leirom csak nem itt
2009. aug. 27. 19:29
hát én is remnykedem hogy nsm ujult ki.Nagyon szurkolok hogy összejöjjön a baba nektek.Nekem szerencsém volt abban hogy már szültem és többet nem is terveztünk.Biztos nagyon kiborultam volna ha szülés elött lettem volna beteg.Én imádom a gyerekeket ezért is dolgozom ovodában.Lilla neked mi baj van a gyomroddal?
450. makrai.lilla (válaszként erre: 449. - Zsanetta)
2009. aug. 27. 19:19

mármint anyudnak kivették?miért ?de hisz akkor minden megszünik nem?ha teherbe esel és megszülöd uténa nem veszik ki?hisz akkor egész 40 50éves kordig csak műtei fognak stb ez nem megoldás-

vagy a petefészket kéne kivenni, nem?



a tea sunrider termék de Ö évek óta issza ezt is azt is.

2009. aug. 27. 19:16

nem tudom nem tudok róla.

anyumnak mióta kivették a méhét nagyon megsinyli.

iszonyat görcse voltak és ilyenkor véres a széklete.

tehát megérzi a mensi jöttét.

hogy ez az lenne e???

igen a súlyosságátol is függ.

milyen tea ez??

448. makrai.lilla (válaszként erre: 447. - Zsanetta)
2009. aug. 27. 18:50

tudom és ha jól sejtem, te szenvedtél vele a letgötbbet idéig. nekem van egy bnöm öt is mütötték anno,neki azt mondta nem ujult ki..Ö a calli tea stb re esküszik..

ja és terhes lett most ujra spontán.szal nemtudom...de biztos attol is függ h minek milyen fokú


neked volt a családba?

2009. aug. 27. 18:38

ez lesz a másokdik az elssö nem sikerült,de majd most.

ez mindig igy van.

fájt a derekam és nagyon görcsöltem.

mütétek után mikor kitisztitottak akkor ált gnrht kaptam de ha nem akkor is ugyanugy fájt.mi nem sokat prob spontán kb fél évet se.

alaptomos ez a betegség.

446. makrai.lilla (válaszként erre: 445. - Zsanetta)
2009. aug. 27. 18:36

sok beültetésed volt ?vagy csak most elöször?

komolyan mondom, nemtudom végig tudnám e ezeket csinálni.. ezt a sok szart..vkik olyan könynen teherbe esnek pl a szomszéd csaj is egy alkalom után amikor a pasival lfeküdt,már terhes lett...


de aki ott volt mellettem amikor mütöttek,Ö is a mütét után rögtö terhes lett.ti is próbálkoztatok?

és honnan tudtad h mindig kujult ?

445. Zsanetta (válaszként erre: 442. - Makrai.lilla)
2009. aug. 27. 17:55

most lesz a simu majd szept közepe felé a beülti.

hét nem tudom hogy sikerül e de én bizom magamban.

kell hogy sikerüljön.

2009. aug. 27. 17:55

én 25 vagyok!!!

nagyon rég ota szenvedek ezzel.

nekem nem jók a gnrh mert nem reagál rá a szervezetem sajnos.

folyamatosan kiujjul.

de most lombikozunk.

nekem nem volt nagy mellékhatása.

én 2x kaptam lucrint és most decapeptylt.

remélem nincs semmi és nem ujjult ki neked!!!

ez egy alaptomos betegség sajna.

443. PécsiGyöngyi (válaszként erre: 441. - Zsanetta)
2009. aug. 27. 14:22
Sziasztok!Köszönöm hogy írtál nekem 5 műtét ilyen rövid ídő alatt.Megkérdezhetem hogy hány éves vagy?Én 32 vagyok van egy fiam akit császárral szültem.Elöször ott voltak a csomok vágásban amég nem nyítottak fel nem tudták mi lehet az.Műtét után oda jött az orvos és azt mondta ez egy ritka betegség,nem sokat tudunk róla de most 6 hónapig kezelésre kell járni.Megijedtem, ha ők sem tudják mi van akkor ki az akiben bizhatok? A szurikat megkaptam havonta egyet, minden alkalommal emlékeztetett az orvos milyen drága ez a szérum.Aznap mindig nagyon rosszul voltam még az ágyból sem tudtam felkelni.Ha megyek szerdán hasiultrahangra, megtudják mondani hogy valoban kiujult vagy más vizsgálatra is szükség van?
442. makrai.lilla (válaszként erre: 441. - Zsanetta)
2009. aug. 26. 23:21
és sikerül a baba?vagy ez hogy van?most beültetnek?
2009. aug. 26. 18:14

szis gyöngyi!!!


nekem sajna a legsúlyosabb van,hormon gnrh ide oda mindig kiujjul.

3-4 év alatt 5 mütétem volt.

ebböl 4 lapar utoljára már vágtak.

én bizti nem gyógyulok meg ebböl.

bár szeretnék mert egy alaptomos betegség.

a kaaliba ahova járok lombikra azt mondják a XXI.sz. nöi rákja.

szerintem ezzel mindent elmondtam.

440. makrai.lilla (válaszként erre: 439. - PécsiGyöngyi)
2009. aug. 26. 17:46

hát nekem idén minden akörül forog hogy a gyomrom gyulladt stb,megis halnék ha ez is elöjönne.feb ban mütöttek,kisfokú, azóta nemtudom mi van,de nem fáj ott ...

szurit sem kaptam...

439. PécsiGyöngyi (válaszként erre: 438. - Bogi88)
2009. aug. 25. 19:08
Sziasztok! Engem 3éve műtőttek endoval most a doki szerint kiujult.Szerdán megyek a korházba hogy megvizsgáljanak hogy tényleg beteg vagyok-e megint.Sajnos én biztos vagyok benne hogy igen.Évekkel ezelőtt a hasfalamon volt most a jobb petefészkemen.Akkor jártam szurira és nagyon rosszul voltam tőle,nem látom a kiutat ebből mivel ilyen skáig tűnetmentes voltam azt hittem leszámoltam evvel a betegséggel.Hideg zuhanyként ért a a hír azelőtt borzaszto fájdalmaim voltak most nem annyira fáj de azért érezgetem.Elmentem az éves vizsgálatra és semmit nem sejtve és most nincs kedvem semmihez.Jó érzés hogy itt kiadhatom magamból ezt az egészet.Nagyon jó lenne ha írnátok nekem ti hogy élitek meg ezt az egészet,és tudnák olyan valakivel beszélgetni erről aki ugyan ebbe a cipőbe jár.
438. Bogi88 (válaszként erre: 436. - Makrai.lilla)
2009. aug. 23. 21:22
Hát igen mindenhol más tünetről számolnak be..Csak remélni tudom hogy a nem újúl ki a hasfájásod.Igen érdekelne a dokid neve és elérhetősége.Szerintem csak így találhatunk jó dokit he elmondjuk a véleményeket.És senki sem szeretné ha félre kezelnék.
437. makrai.lilla (válaszként erre: 391. - Alicenice)
2009. aug. 14. 19:54
honnan tudtad hogy kiujult ?
436. makrai.lilla (válaszként erre: 418. - Bogi88)
2009. aug. 14. 19:50

nekem csak annyi tünetem volt h mensi elött már fájt jobb oldalon alul,pár nappal, ja és állandoan jobb oldalon olyan tompán...de 2 évig félre kezeltek h IBS kaptam is gyógyszert...

aztán megmütöttek és elmuélt a jobb o fájás.

de utána ujra éreztem.. azthittem ennyi volt,visszajött 1 hónap mulva de nem hálistennek. vagyis nemtudom,mér 6 hónapja a mütét de nem fáj a hasam...hálistennek.

435. makrai.lilla (válaszként erre: 424. - Zsanetta)
2009. aug. 14. 19:47
nekem sem volt csoki cisztám ,attól még lehet endo, nem? vagyis nekem igen.-

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook