Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Laparoszkópia - endometriózis gyanúval fórum

Laparoszkópia - endometriózis gyanúval (beszélgetős fórum)


18. gaab2 (válaszként erre: 1. - Zuzu8888)
2019. júl. 20. 07:47
Szia Zuzu, bár már régi a hozzászólásod, érdekelne hogy mi lett veled? Meggyógyultál? Én ugyanilyen problémával kínlódok mint te.
2013. szept. 7. 14:35

Sziasztok!


Tudna nekem valaki segíteni?

Kinek mennyi ideig volt pecsételő vérzése laparoszkópia után?

Nekem egy hete volt a műtét, és még mindig van nagyon sötét barna.ráadásul ma meg is jött a menzim és így nem tudom tart e még.lehetséges h menzi után már nem lesz? Kösziii a válaszokat

2013. máj. 25. 07:24
Nagyon kíváncsi vagyok várom válaszod
15. zuzu8888 (válaszként erre: 14. - Énvagyokaz1)
2013. máj. 24. 10:55
Megírom, mindenképp! NÁlam is ilyen. Volt, hogy egyszercsak reggel olyan görcsben voltam, hogy a - bocsánat - hátsóm is begörcsölt:( nospa forte -val tudtam kikelni az ágyból negyed óra múlva.... Én nálam is először mindig picit fájdogált:(
2013. máj. 24. 10:52
Szia én 6 éve szenvedek ismeretlen eredetü fájdalmakka. 2-3 havonta lellép.Először elkezd fájni a hasan gyengéden majd pár nap múlva már annyira intenzíven érzem hogy nem bírok leülni.Nyilal még a végbelembe is.Ez az érzés estére fokozódik, megmozdulni sem bírok.egyszerre van melegem és a hideg ráz a fájdalomtól.Rengetegszer volam már vele orvosnál,és mondtak mindenfélét. De konkrétet egyik orvos sem mondott.Nem tudni mi bajom... Endoszkopos vizsgálatra nem küldtek, de nagyon érdekel hogy mit találnak náálad. Légyszíves privátba írd meg. Köszönöm
13. Deary (válaszként erre: 12. - Zuzu8888)
2013. máj. 24. 10:43
Sikeresen eltávolították! Igen, azon a műtéten! Semmit nem kellett szednem. Fél évet kaptam a teherbeesésre, ami sikertelen volt. 2 hete mentem vissza, már a jobb petefészkemben van endometriózis gyanús folt. Sajnos nehéz megszabadulni ettől a betegségtől, de próbálok kitartó lenni!
12. zuzu8888 (válaszként erre: 10. - Deary)
2013. máj. 24. 10:36
Deary, mi lett a megoldás? Megtisztítottak az endometriumoktól? Akkor, azon a műtéten? Rendben vagy most? Műtét után kellett valamit szednetek?
11. Deary
2013. máj. 24. 10:35
*mentem
10. Deary (válaszként erre: 1. - Zuzu8888)
2013. máj. 24. 10:34
Szia! Nekem tavaly októberben volt ugyanilyen műtétem. Semmi extra, pedig én is féltem rendesen! Nekem endometriózisom volt/van. Uh-val vette észre a háziorvosom, köldök környéki fájdalmak miatt mentek hozzá. Érdekes, hogy a bal petefészkemben volt az endó, mégis a köldököm körül fájt a hasam.
9. zuzu8888 (válaszként erre: 7. - Kincses89)
2013. máj. 24. 10:20
Azóta rendben vagy?
8. zuzu8888 (válaszként erre: 6. - Bnorika83)
2013. máj. 24. 10:19
Köszi, csajok:) Nekem van egy 6 éves lányom, több gyerkőcöt nem tervezünk. Nekem ezek miatt az ismeretlen eredetű gyulladások és fájdalmak miatt van szükség erre a beavatkozásra, és igaza van a dokinak, látatlanba nem lehet kezelni. Volt már epehólyag műtétem, nem volt egy nagy eresztés:))))) Remélem, ez se lesz több. Kíváncsi vagyok, mit talál bent a doki.... Jó lenne már ezektől a fájdalmaktól megszabadulni...:(
2013. máj. 24. 10:18
Nekem mutet utan nagyon fajt a hasam, de kaptam fajdalomcsillapitot, es el is mult. Mar aznap delutan vegig setaltam a folyoson.
2013. máj. 24. 10:03
A műtét nem gáz, én is féltem, de tényleg nem nagy dolog. Altatnak, én ettől féltem a legjobban. 24 órára intenzívre vittek műtét után (anyukámat epekővel pl nem, érdekes, pedig az is laparos volt) és annyira kipihenten, vidáman ébredtem, semmi fájdalom, hogy azt kiabáltam félkómásan, hogy jól vagyok, és kerestem a hasamon a kötést, hogy egyáltalán történt-e valami. Aztán azért a mosdóba nehéz volt kimenni, de az is csak egy napig tartott. Remélem megoldja a műtét a problémádat! Nekem teherbeeséssel kapcsolatos porblémám volt, most itt rosszalkodik mellettem a kislányom :)
2013. máj. 24. 09:51
szóval a műtét helye nem fáj...
2013. máj. 24. 09:50

Miről szeretnél hallani? Amúgy van itt egy másik topik Endometriózis néven.

Maga a műtét nem nagy dolog, este már felkellhetsz, mehetsz mosakodni, fájdalmaid nem igen lesznek. Nekem két ilyen műtétem volt, sok összenövésem volt, azokat oldották, de nem szüntek meg a fájdalmaim, csak néhány hónappal később.

Ha van még kérdésed, priviben szívesen válaszolok.

3. zuzu8888 (válaszként erre: 2. - Hedi13)
2013. máj. 24. 09:49
be tudod linkelni? Köszi
2013. máj. 24. 09:48
Szia! Nézz át az endometriózis fórumba.
2013. máj. 24. 09:45
Sziasztok. Kb. egy éve szenvedek ismeretlen eredetű hasi görcsökkel, méhgyulladás-szerű panaszokkal, kb. 2-3 havonta. Antibiotikum (kb. 2 adag egymás után) nagyjából rendbetett, majd újra előjött óriási görcsökkel. PCO-s is vagyok... Áprilisban volt más miatt hasi UH-om, ott nem láttak semmi extrát. Most megint nagyon fáj a hasam,(2 hete szedtem antibiot, kicsit jobb lett, de most megint fájok - ép mensizek, de cataflammal is érzem :((( Június 12-én műtenek Pécsen, a dokim azt mondta, teljesen vakon tapogatózunk, mi miatt vannak ezek a gyulladások, be kell kukkantania laparoszkóppal. Kérem, akinek van róla tapasztalata, az írja meg. Köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook