Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Első babát váró kismamik! fórum

Első babát váró kismamik! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
3823. Trixi00
2015. máj. 26. 10:46
hat en alapbol hanyos voltam..7-8 hetesen korhazba voltam emiatt..etvagytalansag..hanyas.. most turheto nem veszesen gyakori ..:P mostmar varom hogy mondjak meg a baba nemet.. amugy ezekel a megerzesekel vagyok bajba..nekem m1 hogy fiu vagy kislany lesz.. de amiota terhes vagyok idegesit ha valaki azt mondja hogy lanyom lesz..fiut erzek nagyon..talan mert pont hogy kislany lesz vagy nem tudom:))
3822. bazsalikomm (válaszként erre: 3821. - Trixi00)
2015. máj. 25. 19:09
Aranyos vagy, Trixi :-). Eezek majd remélhetőleg mind elmúlnak. Én az elején mindentől émelyegtem, néha a víztől is, és azon gondolkodtam, én vagyok ufó, vagy minden olyan kismama, aki nekem a kezdeti időszakot IS, úgy festette le, mint tündérmesei állapotot.
3821. Trixi00 (válaszként erre: 3820. - Bazsalikomm)
2015. máj. 25. 11:50
szegenyke.. en meg a hanyasok miatt panaszkodook..hat akkor te mit mondjal.... en meg csak 13+2 hetes vagyok de mar felek a szules utani idoszaktol nagyon..remelem minden rendben lesz !
2015. máj. 24. 12:18

Bee, én a kezdetektől diétázom, és inzulinozom is magam, nagyon hamar kiderült a terhességi cukrom, van cukros a családban ezért sokkal hamarabb kivizsgálták. Nem sokat híztam, és a terhességi cukor egyik velejárója nagyon sokszor, hogy a hasnálmirigy a terhesség vége fele vacakabbul működik, ezért állandóan növelni kell az inzulinadagot. Ez van most nálam is. Aztán csak reménykedni lehet, a cukor elillan a terhesség után. Legalább pár évre.


Lia, nagyon szorítok, június 3 már nagyon közel van. Én is inkább a szülés után kezdeti időszaktól tartok.

3819. bee7 (válaszként erre: 3818. - JohnR)
2015. máj. 24. 12:14
Hát ez most nem az én éjszakám volt. Nekem is fajt mindenem. Babák rugdostak, szegényeknek mar semmi helyük nem lehet. Várom a keddi ctg-t
3818. JohnR (válaszként erre: 3816. - Bee7)
2015. máj. 24. 10:44
Részvétem. Azért tudtál vmennyit aludni? Én se sokat aludtam mert nagyon fájt a fejem.
3817. bee7 (válaszként erre: 3812. - Bazsalikomm)
2015. máj. 24. 04:13

Szegény. En is intulinrezisztens vagyok de szerencsere nem rosszabbodott a terhesség alatt. Mondjuk odafigyeltem mit mikor eszek. Néha elcsusztam a diétában de szerencsere minden oké.

Koszi a drukkot. Szükség lesz rá :)

3816. bee7 (válaszként erre: 3805. - JohnR)
2015. máj. 24. 04:09
azt hiszem elszòltam ezt az alvás dolgot :( ma még nemnagyon jött össze. Ebből megint napközbeni 1-2 ora lesz.
3815. Lia0603
2015. máj. 23. 21:22

Sziasztok nem nagyon szoktam már ide járni de remélem rendben vagytok.

Én már barmikor szűlhetek, június 3-ra vagyok kiírva. De aznapra nagy bulit rendezek mert akkor van nekem is a szülinapom. :) szóval remélem nem aznap indul be a szülés.

Mivel már napok kérdése és jön a baba, minden bevan csomagolva és "harcra" késze állok.

A szüléstől pedig egyáltalán nem félek, inkább attól mi lesz utánna...

2015. máj. 23. 16:36

Sziasztok!


Egyelőre nem izgulok , a lehető legjobbat próbáltuk választani a kórházak közül . Az orvosom teljes mértékben felkészített mindenre. Inkább túl szeretnék rajta lenni mert ezek az utolsó napok már nagyon megterhelőek.

3813. JohnR
2015. máj. 23. 13:39

Szandra én is megilyedtem volna az tuti hha ezt mondják nekem. De még az a szerencsére rendben van akkor minden.

Bazsalikomm részvétem a cukor meg a fájdalom miatt.

2015. máj. 23. 12:31

Sziasztok, lányok,

nekem a cukrom újra az egekben, pedig az inzulinadagom szinte már kéthetetne növelik,ugyanazt eszem, éhezem szépen :-), közben meg éjjel nagyon fájnak az ujjaim, alig alszom valamit.

Nagyon drukkolok, Bee, Jasmine, és csodás találkozást nektek az apróságaitokkal.

3811. bee7
2015. máj. 23. 10:36
Ja es Szandra, nagyon valószínű h a fogad lesz. Nekem amugy pajzsmirigy problémám van es a terhesség elott hullott nagyon. De nekem most pont hogy erősödött. Állítólag szoptatás alatt hullik majd :(
3810. bee7
2015. máj. 23. 10:35

Jasmine nagyon drukkolok erre a pár napra. Ha tudsz majd jelentkezz már hogy hogy volt a császár. Nekem 1 hétre rá lesz. Én már kezdek izgulni és kicsit tartok is a műtéttől.

Szandra gondolom hogy megijedhettél. De szerencsere minden rendben. Nekünk is mondta a doki h ha közepes kockázat lenne ne ijedjünk meg , de akkor kellett volna még valami.

JohnR én is csak most alszok hogy ilyen rossz ido van. A hét eleje katasztrófa volt. Kb egész éjszaka a nappaliban ültem. Lehet már ezzel is készítenek fel h mar nem sokáig aludhatok éjszaka :)

3809. Szandra_86 (válaszként erre: 3794. - Siskin7)
2015. máj. 23. 09:57

Lehet megvan a hajhullásom oka. A bölcsességfogam. Kedden megyek megnézetni. 2 napig nagy fájdalmaim voltak,ma meg szinte nem is érzem. Valószínűleg egy gócpont,ami időnként begyulladhat,ezt mondták.

Egyébként én is Neo-Ferro-Folgammát szedek most már kicsivel több mint 1 hónapja.


Hogy sikerült a kresz vizsga?

Nincs még eredményed a vérvételről?

2015. máj. 23. 09:53

Nálunk volt izgalom az utóbbi napokban,elég rendesen megijesztettek. Felhívtak,hogy megvan a Down szűrés eredménye és bár negatív,de köztes kockázatot állapítottak meg,emmiatt javasolták a további kivizsgálást. Hát senkinek sem kívánom azt a napot,minden lejátszódott bennem.

Szerencsére sikerült már másnapra kérnem időpontot 4d-s genetikai UH-ra,két napra rá pedig szintén genetikaira mentem amúgy is a nőgyógyászomhoz. Mindkét vizsgálat alkalmával tökéletesen rendben találtak mindent,makk egészséges a kisfiúnk! Ennyit az integrált szűrésről...

2015. máj. 23. 09:49

Nagyon izgi,lassan megszületik egy pár baba!!! :) Van bennetek félelem? Mindenkinek nagyon drukkolok,hogy könnyű menet legyen!

Én régebben rettegtem a szüléstől. Most is félek,de valahogy kicsit átértékelődik az emberben a terhesség alatt,elvégre más is túlélte. Inkább csak az az ijesztő számomra,hogy nem ismerem a határaimat. Ti hogy vagytok ezzel?

3806. JohnR (válaszként erre: 3804. - Jasmine1981)
2015. máj. 23. 09:46
Irigyellek hogy a jövő héten már veled lehet a pici.
3805. JohnR (válaszként erre: 3803. - Bee7)
2015. máj. 23. 09:43
Irigyellek az alvás miatt. Én sajnos 2 óránként fent vagyok. Nem izgulsz már a szülés miatt?
2015. máj. 23. 09:25
Sziasztok! Tegnap voltam az utolsó ctg- n, kedden már meglesz a császár . Ez a pár utolsó nap már tényleg csak kínazenvedés mindenem fáj. Ha akartam volna hétvégén megcsinálja , de szinte teli van a szülészet . Valahogy csak ki bírom. Van valaki még ennyire a végén?
3803. bee7 (válaszként erre: 3802. - JohnR)
2015. máj. 23. 08:11
Nálam minden oké. Az idojàrast leszámítva :( de legalább éjszaka úgy ahogy alszok. Már túl vagyok 2 ctg-n. Kedden még lesz egy aztán megbeszéljük a műtétet h mikor legyen. De a max az 1,5 hét. Szóval kezd izgalmassá válni a dolog
3802. JohnR
2015. máj. 22. 20:58

Sziasztok csajok!


Ki hogy van?

Mi ma voltunk a dokimnál, még zárva vagyok. Két hét múlva újra mennem kell, addigra túl leszek még 1 uh-n, meg egy vérvételen és az első Nst-n. Addig még a gyógyszereket is szednem kell.

A fejfájás azóta elmúlt, de az időjárás kikészít. Nálunk most elég rossz idő van, és ezt sajnos meg is érzem.

3801. bazsalikomm (válaszként erre: 3800. - JohnR)
2015. máj. 17. 11:25

Szia, JohnR,

nagyon sajnálom, hogy ennyire fáj a fejed. Nekem pl csak paracetamolt lehet szedni, és 500mg lehet a teljes adag egy napra. Az nekem mindig segített. Nem tudom, Magyarországon lehet-e kismamáknak paracetamolt szedni.

Szorítok nagyon, hogy elmúljon. Nekem is néha nagyon fájt, és inkább próbáltam tűrni, de amikor már 7-8 órája fájt, bizony vettem be gyógyszert.

3800. JohnR
2015. máj. 17. 09:19

Sziasztok csajok!

Hogy vagytok? Nekem sajnos tegnap délután óta fáj a fejem. Jól jobban, hol kevésbé. Kínoz ez az időjárás változás. Ma reggel írtam a dokinak h lehet e még bevenni Rubofent, de még nem írt vissza. Ráadásul megyünk el itthonról, remélem elmúlik.

3799. bazsalikomm (válaszként erre: 3797. - JohnR)
2015. máj. 14. 19:47

Sziasztok,


JohnR, sajnos én is nehezen bírom a mászkálást, de a cukrom miatt, néha muszáj sétálnom. Akkor a legnehezebb, amikor nyomja a szeméremcsontom, akkor sokszor kell megállnom, és várnom kicsit, mert egyébként úgy nézek ki ilyenkor, mint akit jól fenékbe billentettek :-).


Én holnap töltöm a 35. hetem, és nagyon reménykedem, hogy bent marad a picur, ameddig bent kell lennie.


Az időjárásváltozás engem is kikészít, és éjjel egyre jobban dagadnak az ujjaim, és fájnak is, de szerencsére napközben elmúlik.

3798. bee7
2015. máj. 14. 17:24

Sziasztok! Mi ma kezdtük a ctg-ket. Szerencsére minden rendben a babákkal úgyhogy még kitartunk kicsit akármilyen ido is lesz. :)

Én mar semennyire sem tudok sétálni sajnos. Olyan hamar elfáradok és nagyon fáj a csípőm. Úgyhogy ma is a ctg-ig jutottam csak.

3797. JohnR
2015. máj. 14. 15:57

Sziasztok!

Mi is tegnap voltunk ultrahangon, rendben van minden. A Ricsi súlya 2200 gr +- 300 gr. Méret alapján egyedül a combcsont mérete kicsit kisebb mint aminek 33 hetesen kéne lennie, a többi érték inkább nagyobb.

Utána kicsit vásárolgattam, tudtam venni tök olcsón vékony meg vastag plédet is, ma meg megvettem a gyógyszertárban a dolgokat.

Bazsalikomm te hogy bírod a mászkálást? Én már elég nehezen. Nap végére már fáj a hátam, csípőm.

Felénk tegnap elég nagy vihar volt az este, ma meg olyan fülledt idő volt eddig. Én sajnos elég nehezen bírom ezt az időjárásváltozást.

2015. máj. 14. 13:40

Sziasztok, lányok,

nekem vashiányom volt, de még mindig szedem a vasat. Nem hullt a hajam, sőt, azt vettem észre, sokkal erősebb, mint terhesség előtt, de azt is mondták kisgyermekes barátnőim, majd meglátom terhesség után,akkor kezd majd hullni. Legalábbis nekik aztán lett ezzel gondjuk.

Mi tegnap voltunk ultrahangon, és már 2 kg fölött van a picur. Mi június közepére vagyunk kiírva.

Felétek is nagy a meleg? Hogy bírjátok?

3795. siskin7
2015. máj. 14. 10:28

Amúgy ma voltunk a vérvételen, és hál' Istennek, csak 2 cső vért vettek le, de éhgyomorra irtó gáz, én ilyenkor iszonyat ideges vagyok, remeg mindenem, ha nem ehetek.De túléltük! Kb. 2 hét múlva lesz eredmény.

Ja és még annyi, hogy jövő héten szerdán megyek kresz vizsgára Egerbe, szorítsatok! :-D

3794. siskin7 (válaszként erre: 3793. - Szandra_86)
2015. máj. 14. 10:25

Szia!

Én nem vettem észre, hogy jobban hullana, mondjuk nem tudom, te fested-e.Nekem még színezve volt áprilisban, de a megszokott mennyiségnél nem hiszem, hogy több hullana. Ha esetleg nagyon aggódsz, menj el még 1x vérvételre, megnézhetik, mennyire lett jó a vasad, nem hiszem, hogy ártasz vele. Én is vérszegény voltam, de még jóval a terhesség előtt, én Ne-fero folgammát szedtem, te mit? Az első terhességi vérvételemnél majdnem minden eredményem jó lett, köztük a vas is. Ha mást nem, ne készítményt használj, hanem egészségesebb, ha olyan ételt fogyasztasz, amiben van vas. Sok sikert! :-)

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook