Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Első babát várók, akik decemberben fognak szülni! fórum

Első babát várók, akik decemberben fognak szülni! (beszélgetős fórum)


1 2
58. Yágo (válaszként erre: 57. - Pankakukac)
2009. okt. 2. 13:32

szerintem nem kell tartanod semmitől, kevesen vannak akik nem így éreznek mint te...

ugorj át a másik fórumra, ua mint ez, Viki feleslegesn indította, azért vagyunk rajta már csak ketten...

... ott vannak a decemberben szülő mamik :) többen vagyunk és több a vélemény is... gyere!

57. Pankakukac (válaszként erre: 56. - Yágo)
2009. okt. 1. 23:32
Pedig komolyan elszörnyülködök magamon, hogy milyen tudatlan vagyok. Alapvető dolgokat nem tudok, pedig másoknak szerintem természetesen jönnek ezek a dolgok. Remélem, ha megszületik a babám, akkor már bennem is érik a dolog és nem követek majd el nagy baklövéseket:-))))
56. Yágo (válaszként erre: 55. - Pankakukac)
2009. okt. 1. 23:23

most voltunk babát látogatni, 4 hónapos a kislány és még mindig jók rá az 56-os rucik. Ahogy utána olvasok ált azt ajánlják, h 56-62-es méretet érdemes vásárolni azzal 2-3 hónapig biztos ki lehet húzni, aztán meg úgyis kapsz egy rakatot ajándékba (nagymamik, rokonok, barátok)...

nem vagy szörnyű anyuka, ahogy senki sem aki elször csinálja... én is tök béna vagyok, de ez természetes

55. Pankakukac (válaszként erre: 53. - Yágo)
2009. okt. 1. 22:00

Bevallom őszintén, halvány ibolyám nincs, hogy mibe kell öltöztetni egy pici babát:-((( Mindenhol mást olvasok.

Arra gondoltam, hogy ha majd megyünk megvenni mindent, akkor megveszek ilyen dolgokat is. Meg ugye azt sem tudom, hogy milyen méretű lesz a baba, így nehéz kiválasztani a megfelelő méretű ruhákat.

Magyarul:tanácstalan vagyok rendesen:-)))

Na tessék! Van még egy ilyen szörnyű anyuka???

54. Yágo (válaszként erre: 52. - Pankakukac)
2009. okt. 1. 21:31
:) én egészen eddig azt hittem te indítottad ezta toopicot :)
53. Yágo (válaszként erre: 51. - Pankakukac)
2009. okt. 1. 21:28

vettem egy 50-es ujjatlan rugit rózsaszín és barnásszürke, de nagyon édes, ehhez kellene még egy rózsaszín hosszú újjú bady + a rugihoz van (együttes) kocsikabát ua szinben...

de ez csak az egyik verzió:

a másik, h 56-os méretben veszek, badyt, rugit fehéret, mert anyu köt babafonalból hófehér tunikát és hozzá kisnacit (lábfejrésszel) és kissapit...

majd fölé egy termo overál + bundazsák amíg elérünk a kocsihoz, az autóban levenném a bundazsákot...

kicsit dilemmában vagyok nehogy tlöltöztessem, de a thermo overál kevés...

te mit gondolsz?

2009. okt. 1. 21:01
Viki, te merre jársz????
51. Pankakukac (válaszként erre: 50. - Yágo)
2009. okt. 1. 21:00

Kiságy, babakocsi, autósülés és pár használt ruhácska ismerősöktől van meg. És félig egy légzésfigyelő a védőnőtől, jövő héten megyek érte. Más minden hiányzik még. Tervezzük, hogy megyünk egy nagy bevásárlásra hamarosan, de mivel Adrián kinn van Olaszországban, így nehéz össze hozni.

Te miket veszel hazahozós ruhának?

50. Yágo (válaszként erre: 49. - Pankakukac)
2009. okt. 1. 20:48
miket vettetek meg? és mi hiányzik még?
49. Pankakukac (válaszként erre: 48. - Yágo)
2009. okt. 1. 20:17

Pedig nagyon-nagyon szép babakocsi, azt hinné az ember, hogy drága volt.

Nekünk mindent sikerült eddig áron alul venni, pedig minden újan vettünk szinte. Szerencsénk volt nagyon.

48. Yágo (válaszként erre: 47. - Pankakukac)
2009. okt. 1. 19:42

ha tudnád mennyibe került?

a tudásához és minőségéhez képest nagyon olcsó volt, diszkontban vettük és akciós volt!

47. Pankakukac (válaszként erre: 46. - Yágo)
2009. okt. 1. 17:00
Én nem vettem hyper-super babakocsit, mert itt Bp-en nem nagyon akarom abban tologatni Andrist. Inkább valami jó kenguru lesz. Persze van kocsi is, de olcsóságot vettem, mert csak arra kell, hogy elmenjek vele a parkba és ennyi. Ha vidéken laknánk, akkor jobban figyeltem volna rá.
46. Yágo (válaszként erre: 45. - Pankakukac)
2009. okt. 1. 16:57

szia!

köszi, nekem is nagyon :) és forognak akerekek, nem kell emelgetnem, ill. pontosaban nem a kerék, hanem középen a tengely, de nagyon könnyű irányítani

2009. okt. 1. 15:18
Tetszik a babakocsi Zelda anyuka!
44. Yágo (válaszként erre: 43. - Pankakukac)
2009. szept. 30. 20:11
hát így más a helyzet :(
43. Pankakukac (válaszként erre: 42. - Yágo)
2009. szept. 30. 19:46

Mondtam Neki, volt is róla szó, hogy vissza megyünk. Nekem lett volna melóm a veszprémi kórházban. Viszont a párom azért nem akarta, mert a telephelye nagyon messze van Veszprémtől és sokat kellene utaznia haza. Sokszor van olyan, hogy be kell menniük hétvégén is karbantartás vagy hasonló miatt és nem érné meg.

Nagyon húzós itt az albérlet tényleg, de egyenlőre ez van, már nem akarok váltani a baba miatt, majd ha nagyobb lesz.

42. Yágo (válaszként erre: 41. - Pankakukac)
2009. szept. 30. 19:38

szerencsére az én melóhelyemet nem érintette a válság, a férjem vendéglátóiparban melózik (nem szereti) de itt a balatonnál ez van és mellette egyetemre jár.

Drukkolok nektek, h visszajöjjetek, a nemzetközi sofőrködést innen nem tudja a férjed csinálni? már csak az albérlet miatt (itt olcsóbb mint BP-n) és több maradna a bébinek...

41. Pankakukac (válaszként erre: 40. - Yágo)
2009. szept. 30. 19:19
Na, mi lementünk Veszprémbe lakni a párommal. Nagyon-nagyon szerettünk ott élni. Már úgy volt, hogy veszünk egy házat Veszprém mellett, de jött a válság és nem kaptuk meg a hitelt+mindketten elveszítettük a munkánkat is. Így elköltöztünk ide vissza Bp-re a Nővéremhez. Párom itt is keresett melót, de nem talált, így kiment nemzetközi kamionsofőrnek. Én is jártam vele, mert egyedül keres annyi pénzt, hogy mind a kettőnket eltartson és így legalább együtt lehettünk. Viszont közbejött a baba, így már egy ideje nem megyek ki vele. Most ott tartunk, hogy Ő kijár dolgozni, minden hétvégén jön haza én meg itt vagyok Bp-en, vettünk ki egy albérletet. Nem az az életforma, amit megálmodtunk, de egyelőre nincs jobb. Én tervezem, hogy vissza költözünk Veszprémbe.
40. Yágo (válaszként erre: 39. - Pankakukac)
2009. szept. 30. 19:09

már nem dolgozom... a munkámmal nemigazán összeegyeztethető, a munkáltatóm ezzel tisztában is van, de a felülvizsgáló nincs, így nyögvenyelősen ment a dolog, de aug óta itthon vagyok és van időm mindenre. végre!!! Amúgy Veszprémben dolgozom és imádom Veszprémet valszeg lesz még egy (végleges) költözésünk (majd egyszer) és az veszprém lesz! multicégnél dolgozom nemleírhatónevű :)

És te? én már mindent kiteregettem, most te jössz :)

39. Pankakukac (válaszként erre: 38. - Yágo)
2009. szept. 30. 18:43

De jó nektek! Vidék....mi Veszprémbe költöztünk. De kb. 1 év ottlét után vissza kellett jönni Bp-re sajnos. Azóta is sajnáljuk.

Irigyellek, hogy a babád vidéken fog felnőni!

És mit dolgoztok? Tényleg. Dolgozol még?

38. Yágo (válaszként erre: 37. - Pankakukac)
2009. szept. 30. 18:33
hát az már régen megtörtént 10 éve BP-re, aztán ott is költöztünk,lakást vettünk, majd külfüld, majd újra Bp, bevállaltunk egy kutyát aztán elegünk lett Bp-ből és jött vidék, de ahonnan jöttünk az nagyon kis város, a balatont választottuk és kb 2 éve itt élünk és JÓ :)
37. Pankakukac (válaszként erre: 36. - Yágo)
2009. szept. 30. 18:10
És hogyan kerültetek el ilyen messzire a családtól?
36. Yágo (válaszként erre: 35. - Pankakukac)
2009. szept. 30. 17:54

nem, Bács-kiskun

de már messze vagyok tőle és persze az egész családom és a férjemé is...


mire nem jó a szelektív hulladékgyűjtés, megtaláltama szórólapot, küldöm a mailt

35. Pankakukac (válaszként erre: 34. - Yágo)
2009. szept. 30. 17:46
Csak nem Békés megyei vagy????
34. Yágo (válaszként erre: 33. - Pankakukac)
2009. szept. 30. 17:44

ma biztos nem lesz több :) a férjem telóját meg kell várnom és ő nagyon későig dolgozik :(

Egy vidéki kis városban születtem ott élnek a szüleim és ott vette anyu (lent délen az alföldön) mindjárt előbányászom a szórólapot mert benne volt a csomagban és átküldöm privátban a bolt webcímét

33. Pankakukac (válaszként erre: 32. - Yágo)
2009. szept. 30. 17:41

Na igen. Tényleg hasonló az ízlésünk. Ti ezt hol vettétek és mennyi volt, ha nem titok?

Beteszem a naplódat a kedvenceim közé, remélem lesz még több kép is.

32. Yágo (válaszként erre: 31. - Pankakukac)
2009. szept. 30. 17:34
ezt az egy képet sikerült feltennem, mert anyu még a annó a boltban lefotózta és átküldte, így előbogarásztam a mailjeimből :) ahogy elnéztem a fotóidat egyezik az izlésünk :) vicces :) nézd meg!
31. Pankakukac (válaszként erre: 29. - Yágo)
2009. szept. 30. 17:23
Nagyon sok rózsaszín ágynemű van. Melyik a tiétek zöldben?
30. Yágo
2009. szept. 30. 17:00

hűűű, sztem ma nem leszek meg vele, mert sokáig szervízben volt a gépünk és a képek laptopon meg össze vissza férjem telóján vannak, de feteszem az ágyneműt is :)

jó kis meló lesz :)

29. Yágo (válaszként erre: 26. - Pankakukac)
2009. szept. 30. 16:56
az ágyneműsboltodban megtaláltam cukiét :) rózsaszínben, cukié zöld :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook