Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Élménylövészet! Tapasztalatok? fórum

Élménylövészet! Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


10. syria (válaszként erre: 7. - Dodi44)
2015. dec. 9. 17:19

A bűnözési statisztikákról lehetne vitatkozni, csak éppen nem érdemes.

Abban viszont egyetérthetünk: egy lőfegyver hamarabb és messzebbről el tud sülni, mint pl. egy kés.

9. anya4005 (válaszként erre: 7. - Dodi44)
2015. dec. 9. 05:57

Erről az írásról egy filmben hallott idézet jut eszembe:

"Nincs olyan,hogy gyilkos fegyver,csak olyan van,hogy gyilkos ember!"

És milyen igaz!

Én spec. rettegek a fegyverektől,amiket háznál tartanak- annyi tragédia történt már,mikor a gyerekek megtalálták apa puskáját...

Viszont ellenőrzött körülmények között,arra szakosodott szakemberek útmutatása mellett szerintem teljesen rendben van.

A vadászatot nem értem,kiegyenlítetlen küzdelemnek tartom! (Azt értem,hogy féken kell tartani az állományt,de sajnálom Bambit!)

2015. dec. 8. 21:44
esze = eszme
7. Dodi44 (válaszként erre: 5. - Syria)
2015. dec. 8. 21:43

A fegyverek betiltasa mindenkinek, az egy nagyon idealis esze!

De a valosagban kivitelezhetetlen! Pl. nezd meg Australiat. Ott betiltottak es be kellett adni minden magankezben levo fegyvert. A bunozesi szazalek majdnem 50%-al felment, mert a bunozok nem torveny tisztelok, es termeszetesen megtartottak a fegyveruket. Most aztan nyugodtan mennek a hazakhoz rabolni, mert tudjak, hogy nem tudnak visszaloni!

Nekem is vannak "igazi" puskaim es pisztolyaim, szeretek celba loni. meg allatokat sem lottem, de szeretem a szep kivitelu, es szepen megmunkalt dolgokat. De azok sem veszelyesebbek, mint a nagykonyha kesek, baltak, vasrudak. Mert aki akar mindent fel tud hasznalni, hogy a masok eletet elvegye.

Orszagunkban be van tiltva a magan fegyverek tulajdona, azert vannnak gyilkossagok???

A fegyverek azok egy szerszamok, de nem hordom magammal oket, mert van lancfureszem is es suritett levegovel mukodo szerszamaim is, es csavarguzo keszleteim is, de azokat sem hordom magammal az utcan setalalskozben.

A fegyver nem ol! Csak a ferj, ha veletlen egy nappal hamarebb er haza, mint a feleseg gondolta!!! :D :D :D

6. mnikoka (válaszként erre: 1. - Benita anyuka)
2015. dec. 8. 18:35
Én is azt akaork venni férjemnek :)
5. syria (válaszként erre: 1. - Benita anyuka)
2015. dec. 8. 18:25
A párod tudja, mi neki a jó, te jobban ismered őt, mint mi. Ha rajtam múlna, betiltanék minden éles fegyverrel való lövöldözést.
4. anya4005 (válaszként erre: 1. - Benita anyuka)
2015. dec. 8. 17:34

Rendes fegyverekkel vagy paintball?

Ha igazi fegyverekkel szeret(ne) játszani,akkor nagyon jó,egész napos AlCapone program is van,az én páromnak tetszett...

Paintballról nincs infó...

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Benita anyuka)
2015. dec. 8. 17:02

Ha szereti a katonai játékokat, biztos nagyon jó élmény lesz.

Miért nem mész Te is? Legyetek ellenfelek. :)

Igazából akkor jó, ha ismerős is van a csapatban, vagy ellen csapatban.

A lövés kissé fáj.

2015. dec. 8. 17:00
Amikor kilottem egy ablakot, piszok jo erzes volt.
2015. dec. 8. 16:46
Sziasztok!Férjemnek gondoltam ezt az élmény lövészetet ajándékba a születésnapjàra.Szeretném kérdezni,hogy kinek volt már ebben élménye,tapasztalata? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook