Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elmehetek így állásinterjúra? fórum

Elmehetek így állásinterjúra? (tudásbázis kérdés)


9. Krumplilány (válaszként erre: 6. - Vacsa)
2014. febr. 5. 18:09
igen, úgy tűnik véletlenül nem írtam át a nevet először, Nicakot ad ki alapértelmezettben, és nem figyeltem, hogy átírjam, azt már rég nem használom.
8. vacsa (válaszként erre: 7. - Krumplilány)
2014. febr. 5. 18:09

Akkor jó lesz így :)

Sok sikert.


Ha kell még megerősítés fotózd le magad felöltözve és dobd fel ide, megnézzük :)

7. Krumplilány (válaszként erre: 4. - Vacsa)
2014. febr. 5. 18:08
elég szűk a szára, nem hiszem hogy rá tudnám húzni a csizmára...sportcipőben meg nem mehetek. :S Irodai aszisztensi munka
2014. febr. 5. 18:08
Nicak = Krumplilány?
2014. febr. 5. 18:06
Köszönöm! Egy sima szürke garbóra gondoltam először. :) Életem első interjúja, nagyon izgulok! :)
2014. febr. 5. 18:05

A nadrágot nem raknám a csizmába. Nem valami elegáns... Milyen a nadrág szára?


Milyen típusú munkára jelentkezel?

3. 83b64481a2 (válaszként erre: 1. - Nicak)
2014. febr. 5. 18:04
Attól függ , egy csini garbó vagy blúz és elegáns sál.Sok szerencsét kívánok. Ha úgy jobb egy kalappal:))))))))
2014. febr. 5. 18:04
Szerintem jo, A blazer ala esetleg egy egyszinu garbot vagy testhes allo, hosszu ujju pulcsit.
2014. febr. 5. 18:01
Arra gondoltam, hogy mivel elég hideg van, nem fagynék meg odafelé kosztümben (elég messzire megyek, másik városba)... Egy sima fekete nadrágra gondoltam, amit belehúznék egy magasszárú egyszerű lapos talpú fekete csizmába. Meg egy blézert vennék fel, ami fekete, egy gombos. Eddig jó? A blézer alá mit vehetnék?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook