Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elhagyott férjek klubja fórum

Elhagyott férjek klubja (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
637. survivor3 (válaszként erre: 636. - Lutzifer)
2009. febr. 9. 16:42

Áhhh!


Helyen vagy! Isten hozott!

Megtévesztett a Lutzifer név.

Azt hittem te vagy a hunyó ezzel az ördögi névvel...

Na ez még így kevés. Mi történt?

Hátha tudok segíteni.

Megverjünk valakit?


Komolyra véve.

Mit látnak a gyerekek ebből az egészből?

636. Lutzifer (válaszként erre: 635. - Survivor3)
2009. febr. 9. 16:39
Nem! De kénytelen leszek.16 év házasság után a feleségem összejött a főnökével. Elég feszült a hangulat már két éve.Kezd elegem lenni! Ráadásul régi barát volt a főnöke.
635. survivor3 (válaszként erre: 634. - Lutzifer)
2009. febr. 9. 16:35

Szia!


Hát ez így nehéz ügy.

El akarsz válni?

2009. febr. 9. 16:31

Sziasztok!

Remélem jó helyen kopogtatok. Tanácsot vagy bátorítást vagy ötletet vagy nem is tudom már mit szeretnék kérni! Vagy csak beszélni róla, de nics erőm elválni, vagy nem merek?? Otthagyni a 4 éves és a 15 éves fiamat! "Survival" túl lehet rajta lenni???? Imádom Őket!

2009. febr. 9. 15:40

Szia kicsilány29!


Hát igazad van. Én mondjuk magamnak kerestem a szélhámos nőt, úgy kerültem vele össze annak idején. Sajnálom a barátodat - ha normális pasi - ha nem az, akkor is. Mert senki nem érdemli meg, hogy csúnyán átverjék.

Nem célom, hogy fiatalabbat, vagy szebbet találjak az exemtől. De abban igazad van, hogy jó ha megbecsülik az embert (még ha sok mindenben hibás is)

A képen nem vele vagyok és nem is a nővérem és semmi baj nincs nem kell elnézést kérned. Néhány hozzászólással ezelőtt írtam, hogy Őt imádom.

Meg lehet tudni a barátod történetét?

2009. febr. 9. 12:13

Sziasztok!Olvasgattam a fórumot.Amiről azt a következtetést vontam le hogy mindig a normális pasik kerülnek össze "szélhámos" nőkkel.De ez forditva is igy van.Egyik barátom is ilyen helyzetben van mint te Survivor.

Szerintem rá se ránts!Találsz fiatalabbat,szebbet mint az exed!Aki jobban megbecsül.Gondolom Vele vagy a képen!Hacsak nem a nővéred.Akkor elnézést kérek!Sziasztok!

631. survivor3 (válaszként erre: 630. - Évi75)
2009. febr. 9. 12:04

Szia!


Dehogy bántottál meg. Én kérek elnézést a rossz szóhasználatért!

Jó hír!

GRATULÁLOK a vizsgáidhoz!

Nem is vettem bóknak. A fekete-fehér fotón viszont én vagyok, nem a kisfiam.


Mégegy jó hír:


Most hétvégén már két muslicával találkoztam a lakásban.

630. évi75 (válaszként erre: 629. - Survivor3)
2009. febr. 9. 09:51

Szia!

Nem megbántani akartalak ezzel az esettanulmányozásos izével, én mosolyogtam rajta, csak azt nem tudom itt megmutatni. hihihihi.

Növények, az jó!!!

A vizsgáim nagyon jól sikerültek, sosem tanultam ennyit, de sosem voltam ilyen jó tanuló sem.hi.

Most majd ujra kezdődik a hajrá a suliban, jön a következő félév.

Nem bókolni akartam, csak az igazat írtam le!

Tényleg nagyon édik vagytok a képeken!

629. survivor3 (válaszként erre: 626. - Évi75)
2009. febr. 8. 16:44
Hogy sikerültek a vizsgák?
628. survivor3 (válaszként erre: 626. - Évi75)
2009. febr. 8. 15:56

Köszönjük a dícsérő szavakat.

Hát...Igyekszünk.

Az ifjú hölgyet meg imádom.

627. survivor3 (válaszként erre: 625. - Évi75)
2009. febr. 8. 15:54

Szia Évi!


Bocsánat!

Rosszul fejeztem ki magam. Igen tudom, hogy az elejétől érdekelt a téma és ezúton is köszönöm a támogatásodat.

Á, az állatról indítottam egy fórumot, de nem lesz abból semmi szeruintem. Valószínűleg növényeket fogok tartani.

626. évi75 (válaszként erre: 620. - Survivor3)
2009. febr. 7. 13:24
Megnéztem a képeidet! naggggyon nagyon édik vagytok a fiaddal!!! És lehet tudni, hogy ki az az ifjú hölgy az egyik képen? Rád férne már egy gondoskodó normális hölgyike!
625. évi75 (válaszként erre: 620. - Survivor3)
2009. febr. 7. 13:21

Esettanulmány.Hmm, ez jó. De nem annak érzem.Csak érdekel hogy mi van Veled és a srácokkal.

Remélem jól vagy. Egy kis állat jó ötlet lehet.de sajna ő nem fog odaülni az asztalhoz hogy veled egyen, max kunyerál.de nagyon tud szeretni!!!főleg ha menhelyről hozod ki.pl egy kutyus. Beagle-t ne vegyél, nekünk volt, imádtam, gyönyörű, de önfejű, nem tudtam megnevelni, és mindent szétszedett.bár minden kutymorgó szétszed mindent főleg ha kicsi.de nagyon tudnak szeretni az tény!

624. évi75 (válaszként erre: 619. - Gabi.64)
2009. febr. 7. 13:16
Bocsi, de ezt nem értem, miért. Nekem családom van. Én csak szeretek segíteni és érdekel más emberek sorsa. Szeretek törődni az emberekkel.
623. survivor3 (válaszként erre: 622. - Szanka)
2009. febr. 5. 18:20

Megfogadom a tanácsodat.

Visszadobtak.

622. Szanka (válaszként erre: 613. - Survivor3)
2009. febr. 5. 17:11

Ne is menj szerzetesnek!!!

Mi nők így is sokkal többen vagyunk....

:)))

2009. febr. 5. 12:00

Már megint beteg a Kisfiam.

A napokban voltam náluk köszönteni őt névnapjára.

Akkor is zokni nélkül volt. Mezítláb a konyhakövön.

Mondtam az anyjának, hogy adjon egy pár zoknit.

Erre Ő: nem kell mindjárt vacsorázik és felültetem a székre.

Na itt van. Jó beteg lett. Nincs óvoda megint.

Annyira idegesítenek ezek a felelőtlenségek, hogy most le tudnám ütni idegességemben a monitort az asztalról.

620. survivor3 (válaszként erre: 619. - Gabi.64)
2009. febr. 3. 16:56

Szia!

Esettanulmánya vagyok évi75-nek.

619. gabi.64
2009. febr. 3. 16:51

survivor3+évi75 ! Nektek találkoznotok kellene!:-))

Ki tudja...

2009. jan. 28. 18:35

Itt volt ma a kisfiam.

A munkahelyemen. Úgy örült nekem és én is neki. Elmentünk a boltba és ajándékot vettem neki is, meg a tesójának is. Még mindig nem jár óvodába.

Holnap megyek hozzájuk játszani.

Soha nem szabad, hogy elfelejtsen. Mikor nagyon kicsi volt, simán megtartottam a két tenyeremben. Mikor tartottam a kezemben sokszor sírt és én is sírtam vele, mert annyira örültem neki, mint ma.


Az új hely ahova költöztem jó, csak nem érdemes hazamennem. Mert lószar egyedül élni. Szokatlan. Még enni sem esik jól. Még cigizni sem. Be kellene szereznem valami kisállatot, csak félek, hogy megdöglik.

617. évi75 (válaszként erre: 616. - Survivor3)
2009. jan. 27. 17:27

De jó ilyen jó híreket olvasni!!!

Ez naggggyon pozitív hangzású írás volt, tök jó!

Még pénteken egy utolsó vizsga, bár én is elkaptam valami nyavalyás járványos virust, nagyon kemény. Majd még jövök!

Ja, ugy tudom nem vagy egyedül elhagyott férj, csak lehet sokan magukba zárják a fájdalmat, vagy ki tudja.Lehet hogy rendeződtek a dolgaik?

2009. jan. 26. 11:10

Tegnap velem volt a Kisfiam. Beteg. Nem jár óvodába. Nagyon laza ruházatban kaptam meg őt, úgyhogy kénytelen voltam saját ruhakészletből alaposabban felöltöztetni. A megszokottól eltérő módon töltöttük a napot. Mivel elköltöztem a szüleimtől magamhoz vittem, de ott nem akart elaludni, úgyhogy vihettem aludni vissza.

Jókat játszottunk, csavarogtunk. Elmentünk templomba is, mert ő be akart menni. Ennek kifejezetten örültem.

Nem észlelek ellenem nevelést.

Délután felhívott az anyja a régi telefonszámáról (hát ... még ilyen sem volt)

Mikor hazavittem a kicsit, behívott a lakásba. Kiírta DVD-re a kisfiam 3D terhességi UH filmjét. Úgyhogy már ez is megvan.

A nagyobbik hozta a bizonyítványát megmutatni. Jó tanuló, ügyes. A magatartása viszont rossz.

Elköszöntem tőlük, megszeretgettem őket. Anyuka azt mondta, menjek hozzájuk bármikor, ha a munkában korán végeznék.

Nagyjából ez történt legutóbbi láthatásom során. Rendeződgetnek a dolgok.

615. d0a7a517d6 (válaszként erre: 614. - Survivor3)
2009. jan. 23. 12:28

Na..hát igen!

Szegénykék))))))))

2009. jan. 23. 09:37

Még ennyi elhagyott férjet....

Te jó ég!

2009. jan. 21. 14:34

Szia!


Szurkolok neked és sikeres vizsgát kívánok!

A dolgok alakulgatnak, hogy jól-e, azt nem tudom.

A gyerek, gyerekek szempontja számít csak. Talán ott nincs különösebb gond.

Talán érdemes lenne böngésznem a fórumok között, hogy az apát nélkülöző kisgyerekeknél milyen jelei vannak a lelki problémáknak. Lehet, nyitok róla, mert felmerült egy pár kérdésem és talán vannak szülők, akik rutinból megválaszolják.

Nekem jól alakulnak a dolgaim. A munkában nőtt a teherbírásom és néha (ha csúszom a melóval), még szombaton is utol tudom érni magam, hiszen nincs család.


-Újabb kapcsolat?

Hát igen. Úgy döntöttem és megfogadtam, hogy még egyenlőre nem megyek szerzetesnek…

612. évi75 (válaszként erre: 611. - Survivor3)
2009. jan. 20. 15:37

hali!

tudom, hogy nekem irtál utoljára. csak vizsgaidőszakom van, de 30-a után aktívabb leszek.

remélem jól vagy!

jól alakulnak a dolgok? esetleg ujabb kapcsolat kilátásban? gyerekek? majd benézek még!

szia

611. survivor3 (válaszként erre: 610. - Évi75)
2009. jan. 20. 13:54

Nincsenek elhagyottak.

Amúgy neked lett itt írva utoljára...

610. évi75
2009. jan. 20. 11:44

hahó!

mi ez a csend?

609. survivor3 (válaszként erre: 608. - Évi75)
2009. jan. 13. 07:55

Örülök, ha alakulgattok.

Ne nyírjad Őt! Ismerem az érzést.

Akkor, ezek szerint már elhagyták egy páran...


A nagyobbik gyerek általában el van tűntetve a portáról, mikor megyek.

Ha találkozunk mindig nagyon örül nekem és apának hív még mindig. Mindig kap tőlem valamit, mindig van a zsebemben valami, amit adok neki. Legutóbb Karácsonykor volt nálam, nagyon jól érezte magát.

Nem tud érzelmileg elszakadni tőlem, azt hiszem. Olyan sok dolgot éltünk meg közösen, (amikor az anyjának szinte csak a babával kellett foglalkoznia) hogy azt nem lehet elfelejteni, negatívnak beállítani. Azt mondja rossz neki, hogy nem vagyok és ezért mindig tévét néz.


Az exemnek elsősorban agyi problémái vannak (nem újdonság) meg nagyon úgy tűnik, hogy eloszlott a rózsaszín felhőcske. Na meg nem jön már a gyes sem. Szóval úgy néz ki rájövöget, hogy az élet nem habostorta.

608. évi75 (válaszként erre: 607. - Survivor3)
2009. jan. 12. 19:22

Olyat néha szabad!(iszogatni) jaja, jól megvagyunk.csak mostanában kicsit féltékenyebb a párom mint kellen, pedig semmi alapja nincs.csak sokat dolgozik, és vezetés közben van ideje tipródni. dagi voltam a szülések után, és sikerült lefogynom, és ebből jön a féltékenység.ráadásul most befestettem a hajam más színre és azt gondolja, hogy akkor már vátani is fogok partnert is. az a tapasztalata, hogy eddig akárhány barátnője befestette a haját feketére, az rövid időn belül elhagyta. szerintem nincs összefüggés, de tart ettől. pedig már vagy éve terveztem ,csak nem mertem. meg ami okok voltak összel, mikor azt bezéltük, hogy szét megyünk, már nincsennek (nem harmadik személyről van szó). vagyis nagyon icipici bajok vannak. még dolgozunk a "völgyből" kijutáson, és egész jól megy.

a nagyobbik az nevelt fiad volt ugye? őt sosem tudod elvinni magadhoz? vele mi van? hogy éli meg a hiányodat? az exednek milyen problémái vannak? lehet tudni?

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook