Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elhagyott férjek klubja fórum

Elhagyott férjek klubja (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
667. survivor3 (válaszként erre: 666. - Lutzifer)
2009. febr. 10. 15:54

50. évforduló...

Ezek a dolgok hármatok közül valószínű most csak neked jelentenek értéket.

1000 dolog köt a családhoz.

Tudom milyen.

2009. febr. 10. 15:47
Modjuk nehéz lenne megmagyaráznia hogy miért is cserélne le!Ráadásul pár napja volt a szülei 50. házassági évfordulója. :-))
665. survivor3 (válaszként erre: 664. - Lutzifer)
2009. febr. 10. 15:42

Jujj igen.

Ezek érzékeny területek.

Nem félne ő attól.

Neki adnának úgyis igazat előbb-utóbb.

Butaságot csinált de azért ő a mi kislányuk, a jó nővér. stb. Lehetsz te rendes ember.


Nekem nem tudnak a szemembe nézni a családtagok.

664. Lutzifer (válaszként erre: 662. - Survivor3)
2009. febr. 10. 15:34

Az a baj, hogy az egész tágabb család is normális!

Nem tanultam meg veszekedni, a saját érdekemet előtérbe helyezni a tágabb értelemben vett családdal szemben.Jóban vagyok anyós, após, báty, sokat összejövünk. Szerintem ettől is fél a nejem!!!

2009. febr. 10. 15:30
Megpróbálok uralkodni magamon!!! De ha eltalálom hogy mit írjak, MINDENKIN uralkodok!!!!(De föleg a szomszédon szeretnék):-D
662. survivor3 (válaszként erre: 658. - Lutzifer)
2009. febr. 10. 15:30
Rosszul tudod.
2009. febr. 10. 15:28

Lutzifer!


Küözeleg a 666. bejegyzés.

Figyelj, hogy mit írsz bele!

660. survivor3 (válaszként erre: 659. - Ff4c28c706)
2009. febr. 10. 15:26

Dehogy is.

Ő tesz engem fiatallá!

Imádom.

2009. febr. 10. 15:22
Elnézést kérek az idősebb hölgyike nem az ükanyád. Ilyen hülye irigy kurvákat még nem hordott a föld.
2009. febr. 10. 15:21
Úgy tudom, semmit nem jelent, hogy a feleség miatt történik minden!!!
2009. febr. 10. 15:20
Már az is megfordult a fejemben, hogy ez is egy hosszú terv része volt!
656. survivor3 (válaszként erre: 655. - Lutzifer)
2009. febr. 10. 15:09

A főnök Úr meg azt hitte a telekhez jár az asszony is?


Lutzifer!

Ha tudsz szerezni bizonyítékokat, hogy a feleséged az ördög, akkor szerezd be még ha kínlódani is kell.

Van egy kapcsolatom, ahol apák érdekvédelmével foglalkoznak.

655. Lutzifer (válaszként erre: 654. - Mandula71)
2009. febr. 10. 14:49

Szia Mandula!

Jó olvasni ilyet!:-)

Bár az én esetemben a kisebb 4 éves, még nem látja, de a nagyobb mintha sejtene valamit. A feleségem munkahelye ugyanis 8 méterre van, egy telken vagyunk a cég irodájával.Valamikor az én telkem volt, de eladtuk a felét a cégének, irodának.Most már csak a fél telek fele a miénk.

2009. febr. 10. 13:05

Sziasztok!


Lutzifer, a történeted kísértetiesen hasonlít a pároméhoz. Az exével ők is két gyereket neveltek, egy 16 éves lányt a hölgy első házasságából és a közös kislányukat, aki akkor 10 éves volt. A hölgy szintén a főnökével jött össze, aki nem mellesleg a párom főnöke és barátja is volt...Mivel a lányok már elég nagyok voltak, sok mindent láttak (talán hamarabb, mint az apjuk), így anyuka nem vihette őket magával, egyszerűen nem voltak hajlandók elmenni vele. Mindkét lány az apjával maradt...

2009. febr. 10. 10:55
Vagy csak ettől az önörléstől szabadulnék már meg.Gyomrom mint gombóc, összenyomva! Még jó hogy a munka leköt, bár sok szabadidőm van.
652. survivor3 (válaszként erre: 651. - Lutzifer)
2009. febr. 10. 10:12

ÚÚÚ!


Hogy mernék én bárkit is elindítani bármilyen irányba?

Egy biztos:

Sz@r egyedül, gyerek, gyerekek nélkül. Viszont akkor már nem számít. Megszabadulsz a nőtől, de csak ezen a téren leszel nyugodt.

2009. febr. 10. 10:07
Ezért estem ide be! Hátha elindít valamilyen irányba! Vélemények, tippek, beszélgetés, mind mind formálják a gondolataimat.Mások sorsa, reakciója, tanít.
650. survivor3 (válaszként erre: 649. - Lutzifer)
2009. febr. 10. 09:58

Arról nekem sincs fogalmam, hogy hogyan gondolkodnak. Főleg ha még szerelembe is estek. Nálam egy munkából hazaérkezés után robbant az időzített bomba. Lehetett volna hatástalanítani előtte, de nem tudtuk. Az exemmel beszélgetni sem lehetett a lehetséges megoldásról.

A nő és a harmadik szándéka is nyilván fontos.

Választ csak arra tudsz adni, hogy Te mit akarsz.

2009. febr. 10. 09:39
Igen, még velük vagyok! De ha vihetném a kölköket, nem haboznék!!Türelem volt 2 évig. Most kezd elfogyni.Ezért vagyok kisebb pánikban. Mindig várni hogy mikor veszítem el Őket? Nem kellemes. Meg fogalmam nincs, hogy gondolkozik egy Nő ilyen szituációban? Mit akar? Mire vár? Mit akar a harmadik? Mit akarok Én?????
648. survivor3 (válaszként erre: 645. - Kicsilány29)
2009. febr. 10. 09:22

Szia kicsilány29!

hm...

Igen nem csodálkozom rajta, hogy nővéremnek hitted mivel -főleg ezen a fotón- nagyon hasonlítunk egymásra. Semmi gond...

Sajnálom ami a közeli ismerősöddel történt. Engem egy 21 éves fiatalemberre cseréltek le.

Azt írod: "Ő is egy mintaférj volt"

Én nem voltam mintaférj de soha nem csaltam meg és nem is csaltam volna meg a párom.


Hát... az a te tapasztalatod, én személy szerint nem erőssítem ezt meg. Szubjektív dolog és nem a szépség a minden.

Igen, én is remélem, hogy nem ér több csalódás.

Bár már annyira megszoktam, hogy tök mindegy.

647. survivor3 (válaszként erre: 646. - Lutzifer)
2009. febr. 10. 09:09

Hohó!

Én öngólt rúgtam, mert eljöttem a családomtól.

Te még velük vagy. Van még rá lehetőséged, hogy változtass!

Ha nem akarsz változtatni, akkor türelmes legyél!

Járd körbe a lehetséges utakat!

Hogy jössz ki belőle a legjobban?

Hogy fogod tudod tovább biztosítani az "esti meséket"?

Te végigolvastad, én meg gondolkoztam a te történeteden.

Nekem rosszul sikerült a kapcsolatom és már az elején elúszott, de te olyan régóta vagy a feleségeddel...

Csak lehet valamit tenni.

Nem jó benne lenni. Hidd el!

2009. febr. 10. 09:01
Jó volt kiírni ezt az egészet magamból!!Mintha egy kicsit másképpen látnám a dolgot."Survivor" átolvastam az egész topikot, van némi párhuzam.Csak Te már benne vagy, Én meg most gyűjtöm az erőt! Az erő legyen velünk!!!:-D
645. kicsilány29 (válaszként erre: 633. - Survivor3)
2009. febr. 9. 18:17

Szióka!Mégegyszer elnézést kérek azt gondoltam hogy az az idősebb hölgy a nővéred!

Persze nem olvastam végig az egész topicot,ezért nem tudom most mi a helyzet.

Egyébként régen jártam fel más nick néven de egy jó ideje már nem voltam.Akkor még még nem volt ez a fórum.

Egy közeli ismerősömet hagyta el a felesége egy idősebb, de nagyon tehetős pasiért.Ott a pénz dominált.Sajnáltam rettenetesen szegényt.

Már tervezték a babát.

Ő is egy mintaférj volt.De látod néha a túl sok is kevés!Azóta rendbejött lelkileg,van egy nagyon kedves barátnője aki tényleg megbecsüli úgy ahogy megérdemli.

Akkor gondolom Te is jó uton haladsz.

Azt pedig hogy szebb és fiatalabb legyen mint a hölgy a képen nem úgy értettem.vagyis már ugysem tudom kimagyarázni:-)

Az a baj hogy nekem ami a szivemen az a számon.

Egyébként meg ahogy mondják kinek a pap, kinek a papné.Tapasztalataim szerint pedig a férfiak félnek a túl szép nőktől.

Sok szerencsét kivánok a párkapcsolatodhoz és ne érjen több ilyen csalódás!Cijja

2009. febr. 9. 17:36
Barát volt! Nem tárgyalunk azóta mióta kiderült. A feleségem viszont nem akar válni. Az a baj, hogy nem tudom kezelni a dolgot!!Üldözési mánia szerű. Neha úgy tűnik, szép lassan akarja a gyerekekkel elfogadtatni a szeretőjét.Az is elvált, kb 3 éve, de neki nagy fiai vannak. már kirepültek. De most mennem kell. Ha nem zavarok, még bejelentkezem!
643. survivor3 (válaszként erre: 642. - Lutzifer)
2009. febr. 9. 17:14

Szerintem a barát szó használatát erre az emberre mostantól elhagyhatnád.

Az ember azt gondolja, hogy mintaszerűen, normálisan él.

Montad már neki, hogy mi jár a fejedben?

Beszéltetek már róla?

2009. febr. 9. 17:10
Nincs esélyem, hogy hozzám kerüljenek!A feleségem,a kapcsolatát nem tekintve, teljesen inteligens, zűröktől mentes.Úgy néztünk ki, mint a biztosítós reklámok családjai!Új ház, új autó, nyaralás stb.És sokat voltunk együtt.Erre ez. 20 éve a főnöke. Nekem barát. Szóval nem kellemes.Még a tágabb család is ismeri.Próbáltam elfogadni a dolgot, a gyerekek miatt is, de valahogy kezdem feladni!
641. survivor3 (válaszként erre: 640. - Lutzifer)
2009. febr. 9. 17:01

Ha elválsz, akkor megszűnik.

Nem lesz.

Hacsak nem hozzádkerülnek.

Én sem tudtam kinek elmondani.

A családot meg a haverokat nem untathattam már tovább.

Nem reménytelen ügy még.

NEHOGY MEGGONDOLATLAN LEGYÉL!

2009. febr. 9. 16:57
Fogalmam nincs. Egyszerűen nem tudom elképzelni hogy nélkülük tovább. Mivel a kicsi 4 éves, minden este mese. Megszűnik??? Szóval furcsa hogy személytelen ez a fórum, mégis zavarban vagyok! Még nem beszéltem ki ezt a dolgot eddig, szóval írok még érthetőbben is :-)))
639. survivor3 (válaszként erre: 638. - Lutzifer)
2009. febr. 9. 16:52

Ismerős helyzet.

Lehet, hogy jobb ismeretleneknek elmondani dolgokat, mint szégyenkezni.

Igen. Megalázó, vesztesnek tűnő szituációk.

Lehet még javítani a helyzeten? Hogy látod?

Nem is kérdezem a korodat. Nagy gyereked is van.


Anyagi, vagyoni, elhelyezési, láthatási dolgok...


Nagyon nehéz ügy. Ismered a nőt. Meg tud változni?

Túlságosan büszke vagy?

2009. febr. 9. 16:45
Még semmit. Előttük még ugyanolyan irigyelt mintacsalád vagyunk, mint az ismrősök előtt voltunk 14 évig.Működött is a dolog, eddig.Nehezen birom azt a sok megalázó helyzete jópofán fogadni!!Meg nem igazán beszéltem ki magamból!!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook