Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Életmódváltással teljesül egy álom baba születik! fórum

Életmódváltással teljesül egy álom baba születik! (beszélgetős fórum)


2009. dec. 29. 08:23
jakupcsek is 40-en tul szült ne is add fel
22. Tumpika (válaszként erre: 21. - Bd37ba754f)
2009. dec. 28. 21:20
Köszi, de már nem sok időm van. De nem adom még fel!
2009. dec. 28. 20:09
amikor itt az ideje akkor jönni fog a pici addig is sok sikert kívánok a fogyáshoz habár kérdés hogy ez most jót tesz-e neked.
20. Tumpika (válaszként erre: 19. - Bd37ba754f)
2009. dec. 28. 19:54
Igen, ő volt az első, akit megvizsgáltak. Tökéletes!!!!
2009. dec. 28. 18:54
apánál minden okés?
18. Tumpika (válaszként erre: 17. - Bd37ba754f)
2009. dec. 28. 18:20
Igen, már többször is, gyógyszert is, injekciót is. Tele vagyok már hormonnal, biztos azért is híztam jobban az utóbbi 1 évben.
2009. dec. 28. 18:18
kaptál már gyógyszeres kezelést?
16. Tumpika (válaszként erre: 15. - Bd37ba754f)
2009. dec. 28. 18:14

Nem az miatt, de ez is befolyásoló tényező, én úgy hallottam. Bár mindig ilyen voltam, mikor a fiammal terhes lettem akkor is, csak ugye akkor 16 évvel fiatalabb voltam.

Nincs egyáltalán tüszőm, vagy csak nagyon ritkán, és ha fogynék hátha segítene ebben is.

2009. dec. 28. 16:21
és a fogyás miatt nem jön össze? ez akadály?
14. Tumpika (válaszként erre: 12. - Bd37ba754f)
2009. dec. 27. 18:48
Az a helyzet, hogy a 16 éves fiam az első házasságomból van. A mostani férjemnek nincs gyereke, és nagyon szeretnénk egy közöset már 2 éve. Örök életemben duci voltam, sose tudtam lefogyni.
13. Mion
2009. dec. 23. 16:50
Köszi, hogy ezt megosztottad velünk :)
12. bd37ba754f (válaszként erre: 11. - Tumpika)
2009. dec. 23. 14:51

és szeretnél egy tesót a nagynak?

hmmm fogyás én meg világéletembe csontkollekció voltam amikor megismerkedtem a férjemmel 173 cm-s magasságomhoz 47 kg-voltam mellette sikerült némi bőrt is huznom magamra most meg vissza kellene menjek 56-60 kg-ra ehez még kb 7-9 kg hiányzik de nagyon sokat híztam a terhességek alatt mindkettővel fejenként 34-36 kg-t :) lassan haladok lefelé most sikerült másfél hét alatt 5 kg-t leadnom elkapott a h1n1 így nem sok étvágyam van és a kicsi sem szopik csak 1-2 szer naponta

2009. dec. 23. 14:38
Köszönöm, hogy megosztottad velünk a történetedet. Én soha nem cigiztem, soha nem ittam, talán azon tudnék változtatni, hogy fogyni kéne. Örök életemben duci voltam, de van már egy 16 éves fiam.
2009. dec. 23. 14:23
szóval 18 voltam közben mászkálnak rajtam a csöppök csoda hogy írni tudok:D de jó érzés:)
2009. dec. 23. 14:22
bocsi tényleg elírtam köszi hogy szóltál:)
8. 3cdd2cedd8 (válaszként erre: 4. - Bd37ba754f)
2009. dec. 23. 14:19
Itt nem lehet, hogy elírtál valamit? Adatlapod szerint 83-ban születtél, akkor 2001-ben 18 éves voltál...
2009. dec. 23. 14:12
Olvasom azt a sok szomorú történetet akik ugyanúgy próbálkoznak a babával és mégsem jön össze.Mindenki tegyen azért hogy megfoganhasson a baba nem árt a sok vitamin értsétek gyümölcs zöldség és egy tisztító kúra is jót tesz.Én ezeknek köszönhetem a két kicsi fiamat meg hogy lemondtam a káros szenvedélyekről mert tenni akartam azért hogy ne szenvedjek többet.A gyógyszerek sem segíttettek de az életmód váltás igen.Gondoljátok át ti mindent megtesztek azért hogy jó helyre foganjon a baba megtesztek mindent hogy a saját szervezetetek is tiszta legyen erre az édes teherre?
2009. dec. 23. 14:07
Aztán a babaprojekt kezdetétől a 3ik-évben nem bírtam már újra orvoshoz mentem csak egy másikhoz.Megtörtént a sperma vizsgálat és minden rendben volt a férjemnél(azóta is azt hallom hogy nekem orvos mondta hogy tökéletes vagyok:D) amikor az én vizsgálatomra mentünk hogy átjárható-e a pete vezeték stb felfeküdtem az asztalra és a doki bájosan megkérdezte mi itt a baj maga 3 hetes terhes.Majd leestem a vizsgálóról örömömbe csak a könnyeim folytak.Alig telt el két hét sajnos elment a pici mert költöztünk és megemeltem magam illetve az első este az uj házba ránktörtek és ugy megijedtem hogy mehettünk a korházba de már késő volt.Fél évet mondott az orvos hogy szüneteljünk de 2 hónap múlva újra terhes voltam.2008 március 10 én megszületett fiam Gergely most 20 hónapos és 2009 március 10 én megszületett Hunor ő 9 hónapos:D
2009. dec. 23. 14:01
A sok gyógyszertől a szemem világa kezdett tönkre menni és hetente estem össze a rosszulléttől.Jeleztem a nőgyógyásznak aki éphogynem leordította a fejemet hogy ha gyereket akarok szedjem a gyógyszereket.Megjegyzem sem vérvételt sem spermavizsgálatot nem csinált soha csak a recepteket tolta két hetente 8-10 ezerért.Ekkor ugy döntöttem feladom több mint fél évig nem mentem orvoshoz viszont találtam egy munkát ahol iszonyat mennyiségű gyümölcsöt,zöldséget ehettem + buzafűvet ami ugye tisztító hatásu és el kezdtem leszokni a cigiről.Lassan már csak heti egy szál volt amit szívtam cola,kávé,füves cigit már az orvoshoz járás előtt letettem.
2009. dec. 23. 13:56
ehez tudni kell az előzményeket:2001 ben 13 évesen több mint négy hónapos terhességem felett kellett döntenem vagy megtartom és halva születik vagy nyomorék lesz vagy elveszik.Utóbbi mellett döntöttem a "mütét" inkább mészárszék volt mindenféle érzéstelenítő vagy altató nélkül történt az abortusz majd a magam lábán mehettem amerre akartam.Nem írom le mennyire viselt meg...2004 ben megismerkedtem a férjemmel minden vágyam egy baba volt első perctől akartuk de nem jött.dolgoztam reggel 10 től hajnali 2-ig minimum kemény tempóba ,cigiztem,és néha lement egy két koktél is.Havonta egyszer füves cigi volt a plusz.Nem törődtem az egészségemmel napi 4-8 liter cola vagy energia ital,egy csomag cigi rendszertelen étkezés.Egy nap rádöbbentem hogy így nem lesz gyerekem.Ekkor kezdtünk orvoshoz járni.Akarom mondani egy pénzes zsákhoz.Otthagytam a munkahelyemet de bele estem egy depresziós korszakba hiányzott a pörgés irodába mentem dolgozni teljesen más környezet a vendéglátás után+ jöttek a havi menstruációk amik sehogy sem akartak kimaradni.Majd a clostibegil+bromokopirin szedése 1 évig. és baba sehol.
2009. dec. 23. 13:51
Sziasztok! Engem is érdekel, márciusban lesz 2 éve, hogy várjuk a csodát.
2. Mion
2009. dec. 23. 13:50
Mesélj! Kíváncsivá tettél =)
2009. dec. 23. 13:48
Sziasztok csak le szeretném írni miként fogant meg gyermekem 2 évnyi próbálkozás után hátha más is ráébred hogy nem mindig a gyógyszertől kell várni a csodát hanem ha magunkban rendet rakunk minket is meglephet egy pici baba-vagy kettő:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook