Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha minden álom így teljesülne.... fórum

Ha minden álom így teljesülne.... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ha minden álom így teljesülne....

10. winny
2009. szept. 30. 19:51

Ügyes vagy!

Istenem de jó lenne,ha én is tudnék ilyeneket...

9. 5e76004fb5 (válaszként erre: 8. - Gyerekeim)
2009. szept. 30. 14:59
Remélem neked is akkora örömöt okoz, hogy szépet alkottál, mint nekem. :))
2009. szept. 30. 11:23
Nagyon ügyes vagy nálunk a sarok ülő járt így.Én azt szeretném megcsinálni eddig nem mertem,de te most segítettél abban,hogy nem nehéz dolog.
2009. szept. 28. 14:28
Hogy te milyen ügyes vagy!!!! most már bánom, hogy annó a gyerekekre tekintettel nem kárpitozott széket vettem:( hiszen áthúzni se bonyolultabb, mint új ülőpárna-huzatot varrni!
6. csilla80 (válaszként erre: 5. - 5e76004fb5)
2009. szept. 27. 23:21

:-))) Biztos!!!


Szerintem TE egy zseni vagy... en is imadok kreativkodni,csak maskent... de ezt megjegyzem magamnak... :-)))

5. 5e76004fb5 (válaszként erre: 4. - 3bc5b5c25c)
2009. szept. 27. 20:00
Köszönöm szépen a hozzászólásod, biztos megalapozott döntés lapján született.
2009. szept. 27. 14:37
É inkább vettem volna újat az biztos!Nem tökölnék ilyen hülyeségekkel!
2009. szept. 27. 12:49

Klassz csajok vagytok!!!!!

Mi mindenre rávisz minket a kényszer!

De fogjuk fel úgy, hogy azért csináljuk, hogy kiteljesedhessen a kreativitásunk!

2009. szept. 27. 11:17

Anno, az állítólagos "rendszerváltás" után, a helyi pártszékház felszámolásakor vettünk 6 db széket (bruttó 60,- Ft/6db áron). Aki élt akkoriban emlékszik a székekre, barna, keményfa, baromi randa, de nagyon stabil.

Mikor hazahoztuk életemértelmetlensége elborzadva nézte: MI VAN?????????

Egy hosszú hétvége után, átfestve, kárpitozva, szivaccsal ellátva, rá sem ismert, csak az alján lévő felirat győzte meg.

A festés, a kárpit azóta már egyszer-kétszer változott, de a feliratot megőriztük.

2009. szept. 27. 10:03
Mindenki szokott tervezgetni és álmodozni, mert az nagyon jó. Még jobb, ha az álom teljesül. Lehet az álom nagy és elérhetetlen, és lehet kicsiben is gondolkozni. A sok álmom és vágyam között szerepel a lakás szépítgetése. Mit tesz a fészekrakó ösztön!?

Ugrás a teljes írásra: Ha minden álom így teljesülne....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook