Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » El szeretném hagyni a gyermekem apját, de ő ezt nem hajlandó elfogadni fórum

El szeretném hagyni a gyermekem apját, de ő ezt nem hajlandó elfogadni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
104. Channa* (válaszként erre: 25. - C7aa2db1de)
2020. márc. 9. 19:31

És még is, hogy sikerült egy ilyen emberrel összejönnöd?


Elértem, Fél, hogy.....buta, máshogy

Tényleg elég furán írsz. Lehet, hogy ki kellene kapcsolnod a nem tudom milyen módot?

103. Channa* (válaszként erre: 24. - C7aa2db1de)
2020. márc. 9. 19:29

Nem, én nem mentem át ilyenen. Elég empatikusnak tartom magam, de úgy látom/olvasom, hogy ragadt rád is azért szutyok...


Sok sikert. Lépj!

102. Channa* (válaszként erre: 13. - Csalános)
2020. márc. 9. 19:23

Kiérdemelte?

Ilyet is lehet?

Szerinted ez így működik?

Szerint a verést is ki lehet érdemelni?


Nagyon gáz vagy!

101. Guruljka (válaszként erre: 98. - Guruljka)
2020. márc. 9. 18:28

Viszont az kérdéses, mennire sikerülne hasonló munkahelyet találni távolabb.


Azonos helységen belüli "elhagyások" nem szoktak működni még akkor sem, ha nagyvárosról van szó.

100. Bözsi néni (válaszként erre: 96. - Michelle.r)
2020. márc. 9. 18:13

Aha, nem hát. Azért kötöttél bele egy elírásba, de a rögtön utána írt javítást valahogy nem láttad... persze...


Na, mindegy, nem ez a fórum témája, további jó szórakozást, nélkülem!

99. Bözsi néni (válaszként erre: 94. - Andi6020)
2020. márc. 9. 18:08

Ja, mert időnként összekeverem:-))


De nem én vagyok az egyetlen itt, akinek nem csak egy nickje van, ugyebár. A másikat egyébként főként a dominózáshoz használom.

98. Guruljka (válaszként erre: 93. - Michelle.r)
2020. márc. 9. 18:03
Sokan megteszik, de persze a profi tolmácsok prüszkölnek, mert rontja a boltjukat. Pedig ha a munkahely "bolton belül" jó tolmácsot talál, az jó megoldás.
97. michelle.r (válaszként erre: 94. - Andi6020)
2020. márc. 9. 18:03
Ennyire figyelek 😎
96. michelle.r (válaszként erre: 92. - Bözsi néni)
2020. márc. 9. 18:02

Nem drágám, nem akarok kötözködni. Pusztán meglepődtem.


Ha ebből leszűrted, hogy milyen ember vagyok, akkor még Orákulum néven is regisztrálhatsz egy harmadik fiókot 🙃

95. andi6020 (válaszként erre: 92. - Bözsi néni)
2020. márc. 9. 18:02
Sokkal jobb, mint itt a többség.
94. andi6020 (válaszként erre: 90. - Michelle.r)
2020. márc. 9. 18:01
Ő hát. 600x derült már ki minimum.
93. michelle.r (válaszként erre: 88. - Guruljka)
2020. márc. 9. 18:00
Nem is neked szólt a dolog, hanem aki kételkedik abban, hogy tolmács végzettség nélkül is lehet tolmácsolni.
92. Bözsi néni (válaszként erre: 90. - Michelle.r)
2020. márc. 9. 17:58

Nahát, drágám:-) Feltétlenül kötözködni akarsz?


Tedd, ha boldoggá tesz. De megmutatja, milyen ember vagy.

91. Guruljka (válaszként erre: 89. - 8d00a82c06)
2020. márc. 9. 17:57

Nem az én vagyok a jobb miatt. A műszerészek nem értették, és tőlem kérdezték meg.

A tolmács "kolléganő" (azért az idézőjel, mert én nem vagyok tolmács) sok hibát követett el, és napi több órán át kávézott, a srácok megszokták, hogy alig értenek valamit.

90. michelle.r (válaszként erre: 86. - Böce)
2020. márc. 9. 17:56
Nahát, Bözsi néni is te vagy? Drágám 😘
89. 8d00a82c06 (válaszként erre: 88. - Guruljka)
2020. márc. 9. 17:30

Jajj, már!

Ez az én vagyok a jobb az oviban is idegesítő!

88. Guruljka (válaszként erre: 81. - Michelle.r)
2020. márc. 9. 17:17

Én is tolmácsoltam szűkebb munkahelyi körben, de nem vagyok tolmács.

Nem is fordítottam esernyőzésnek az Abschirmung-ot (árnyékolás).

87. Guruljka (válaszként erre: 77. - C7aa2db1de)
2020. márc. 9. 17:15

Bocs, igazad van, ezt írtad: "csak vele hajlandó aludni..fürödni...oviba menni stb." Valahogy ebből gondoltam, hogy az orvoshoz is ő hordja. De ettől függetlenül nem bitzos, hogy a védőnőben bíznék.


Az, hogy hogyan tudsz majd dolgozni, az azért merült fel, mert nyilván messzebb kellene mennetek a kislányoddal, nehogy problémáitok legyenek, mert valószínűleg keresni fog a kislány apja.

86. Böce (válaszként erre: 82. - Michelle.r)
2020. márc. 9. 17:10
Drágám, javítottam, csak azt ugye "nem vetted észre". Sima elütés volt...
85. Guruljka (válaszként erre: 83. - Michelle.r)
2020. márc. 9. 17:10
Nincs szövegértési problémám, de a pasasnak nem kell tudnia az eladásról. Viszont, mivel benne lakik, ügyesen kell eladni. Ha nem is lakottan, de legalább úgy, hogy a nő és a kislány (titokban való) távosása után egy adott határidőig ki kell költöznie.
84. ab61752c45 (válaszként erre: 81. - Michelle.r)
2020. márc. 9. 16:51
az biztos.a lányomnak középfokú van,de sosem kértek tőle papírt.csak beszélgettek vele.
83. michelle.r (válaszként erre: 69. - Guruljka)
2020. márc. 9. 16:43
Ahhoz képest, hogy egyetemen tanult fordító vagy, kicsit diszlexiásnak látszol ;) A ház - ami nem ház, hanem lakás - nem közös, hanem a nőé. A pasi követeli tőle, hogy adja el, és adja neki a fele pénzt.
82. michelle.r (válaszként erre: 63. - Bözsi néni)
2020. márc. 9. 16:39
"tanácsót,"
81. michelle.r (válaszként erre: 62. - NomNom)
2020. márc. 9. 16:38
Én a magyaron kívül három nyelven beszélek, és szoktam tolmácsolni. Nincs tolmács végzettségem, csak amikor a hivatalos tolmács, akinek viszont volt, egy Formula 1 sajtótájékoztatón motortérnek fordította a motorhome-ot, megkértek, hogy ugorjak be a helyére. Senkit nem érdekel, hogy milyen papírod van, ha valamiben jó vagy.
80. semleges (válaszként erre: 1. - C7aa2db1de)
2020. márc. 9. 15:59
A romáig olvastam. Te is tudod mi tegyél. Találd meg a megoldást, szüleid, rokonaid, testvéred. Menj.
79. 8d00a82c06 (válaszként erre: 77. - C7aa2db1de)
2020. márc. 9. 14:57

Írtam én is tapasztalatot...

Nekem a szüleim váltak és jobb lett volna ha kisebb vagyok!

Ne húzd, mert a gyereket nagyon megviseli!

78. Bözsi néni (válaszként erre: 70. - Rabankari)
2020. márc. 9. 14:04

Kapott tanácsot, lépjen minél előbb. Amíg kicsi a gyerek, addig, mert megsínyli a rossz kapcsolatot.


Az elválást, apu különélését pedig idővel feldolgozza, még mindig jobb, mint az egymára haragvó, egymással harcoloi szülőkkel lenni. A kis lelkének jobb.


Ez tapasztalat. Írtam én is, más is.

2020. márc. 9. 13:59

Na akkor újra neki esek...Valószínűleg azért írtam le mivel foglalkozok mert éreztetni akartam hogy el tudom látni magam és a kislányom. Valaki lehet úgy is tolmács hogy nincs végzettsége hozzá hanem mondjuk csak nyelvvizsgája...emelett van máshoz végzettségem Könyvelő vagyok. A munkámon belül sok mindennel foglalkozok van hogy csak egy kiadó albérletet keresek...van mikor céget segítek nyitni Olasz ügyfeleknek(Remélem most ebből nem térünk ki a jelenlegi Vírusra). Na de nem értem miért kell ki kezdeni velem hogy miért hogyan tudom ezt a munkát folytatni...Mindegy is szerintem nem ez a lényeg ebben az egészben. Én hordom a kislányom az orvoshoz ezt sem értem hogyan jött. Fel merül a kérdés sokakban miért maradtam ilyen ember mellett ? Hát ez számomra is jó kérdés. Én csak tapasztalatok miatt jöttem ide nem azért hogy ki kegyen vesézve a munkám a végzettségem. Ha lehet zárjuk le ezt es ne legyen tovább téma...Akik segíteni próbáltak azoknak nagyon köszönöm. 🌷🌸 Tudom a jogi lépéseket...azt is hogy ki nyerhet evvel az egésszel. Fordultam már az ügyvéd barátaimhoz ezzel de nem nyomulok rájuk és zaklatom őket minden egyes problémámmal...Többet nem teszek itt fel semmilyen kérdést az is biztos. Le

Lehet rólam akadni. Csupán tapasztalatokért jöttem el

Vált édesanyákhoz...Még egyszer További Szép Napot és Zárjuk le ezt. Köszönöm

76. rabankari (válaszként erre: 69. - Guruljka)
2020. márc. 9. 13:42

Nem értelek, minek akarsz segíteni, az 55. hozzászólásban már megkérdőjelezted azt is hogyan lehet tolmács.

Ebben már visszás más miatt.

Ne segíts, nem rád van szüksége!

75. rabankari (válaszként erre: 73. - Levarosbukta)
2020. márc. 9. 13:37
Én is ezt olvastam ki belőle.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook