Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » El szeretném hagyni a gyermekem apját, de ő ezt nem hajlandó elfogadni fórum

El szeretném hagyni a gyermekem apját, de ő ezt nem hajlandó elfogadni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
44. Minhon (válaszként erre: 42. - C7aa2db1de)
2020. márc. 9. 12:22
Egy 4 nyelvet beszélő nőnél ott van a bírósági határozat. Ha elviszi a gyereket a rendőrségnek, gyámhivatalnak azonnal intézkednie kell.
43. c7aa2db1de (válaszként erre: 41. - 08e46ada5d)
2020. márc. 9. 12:18
Azért nagy részt boldogság és nyugalom van itthon mert inkább nyelek egy nagyot sőt kerülöm ezt a helyzetet hogy ne lássa,hallja. Nagyon kiegyensúlyozott boldog kislány. Talán tegnap este mélységesen szomorú voltam és úgy vázoltam fel mint ha ez folyton előtte történne, de nem mert erre nagyon oda figyelek. Csak rajtam már nagyon látszik hogy le nyelek mindent és csendben tűrők...gondolom ezt azért érzi.
42. c7aa2db1de (válaszként erre: 38. - 654268ce3d)
2020. márc. 9. 12:16
Biztosan...Majd hívogat..fenyeget...ordít...egyszer már el vitte tőlem erőszakkal 14 hónaposan pedig csak oda adtam neki akár minden nap hogy láthassa. Hátba szúrt...most is ilyeneket csinálna. Nem értem a gondolkodását
41. 08e46ada5d (válaszként erre: 33. - C7aa2db1de)
2020. márc. 9. 12:15
Ahogyan éltek, vélhetően az sem jó neki.
40. c7aa2db1de (válaszként erre: 36. - Idhikai)
2020. márc. 9. 12:14
Sajnos igen...nagyon sok nő van/volt ebben a helyzetben. Örülök hogy sikerült neked és fel álltál ebből a helyzetből :)
39. Minhon (válaszként erre: 35. - Bözsi néni)
2020. márc. 9. 12:14
Nagyon is felfogja mi történik vele. Abban lehet bízni, hogy szép lassan majd megnyugszik a kis lelke és megszokja a változást.
38. 654268ce3d (válaszként erre: 32. - Idhikai)
2020. márc. 9. 12:13
Én is azt gondolom, hogy erőszakhoz fog folyamodni
37. 8d00a82c06 (válaszként erre: 24. - C7aa2db1de)
2020. márc. 9. 12:12

Nézd, a gyerek még kicsi. Csak ideig óráig viseli meg, de ha nem lépsz tönkre megy teljesen.

12 éves koromig hallgattam a cirkuszt. Nyomai vannak az idegrendszeremen. Ne hagyd!

36. Idhikai (válaszként erre: 34. - C7aa2db1de)
2020. márc. 9. 12:11

... azért csak majd néz körül, az esetek többségében hasonló karaktert választanak a nők!

Amikor váltam, a gyerekeim közölték, hogy az apjukkal maradnak, "Anya, téged majd meglátogatunk!" A szívem szakadt meg, sírva beültem anyu mellé a kocsiba, mentem vele, aztán félútról vissza... NEM... attól fogva zombiként csináltam végig. Megfenyegetett a volt férjem, viszi a gyerekeket, ... rendben, ha a bíróság Neked ítéli, természetesen a Tiéd! Tudtam, hogy esélye nincs ellenem... a gyerekeknek sírt folyamatosan, engem szidott. A gyerekek ölelték az apjukat, úgy sírtak... és végigcsináltam.

Tudod, a válóper után beültünk a sarki cukrászdába, ittunk egy baleyst, sok boldogságot kívántunk egymásnak. Utána kisimult minden, együtt kellett működnünk a gyerekek érdekében, ez kb. sikerült. :)

35. Bözsi néni (válaszként erre: 33. - C7aa2db1de)
2020. márc. 9. 12:10

Akkor is kárt teszel benne, ha vele maradsz. Szerinted jó lenne neki olyan családban felnőni, ahol naponta ölik egymást?


Még kicsi, lezajlódik a dolog és még nem is annyira fogja fel, és kiheveri.

34. c7aa2db1de (válaszként erre: 32. - Idhikai)
2020. márc. 9. 12:07
Ezek után Isten ments ! Nem hogy ilyet...de jó ideig semmilyet.
33. c7aa2db1de (válaszként erre: 31. - 08e46ada5d)
2020. márc. 9. 12:06
Tudom, hogy nem ítélnék neki csak attól tartok, hogy a gyermekemben kárt teszek ha végig csinálom ezt az egészet mert vele nem lehet nyugodtan békében el válni pedig én szívesen tenném minden herce hurca nélkűl.
32. Idhikai (válaszként erre: 29. - C7aa2db1de)
2020. márc. 9. 12:05

Ne áltasd magad Bambina, ezt nem jó szívűségnek hívják!

Tehát a gyereknek mennyire lesz rossz? ... nagyon! ... és Neked is! ... és a gyermek apjának is! Mind sírni fogtok fél-1 évig, valószínű jónéhányszor meg is fog fenyegetni, talán meg is üt. Ez kb. az elválási folyamat része lesz. Utána viszont lesz egy nyugodt, boldog életed a gyermekeddel, máááár ha nem választasz magad mellé egy éppen ilyen férfiembert.

2020. márc. 9. 12:03

Bambina, fordulj mihamarabb bírósághoz, és igen, az ügyvéd ismerősök jól jönnek.

Tiéd a ház, jó végzettséged, biztos megélhetésed van, miért ítélné az apának a gyermeket a bíróság?

Muszáj megszabadulnod tőle, ez Neked borzasztó, de a gyermeketeknek sem jó.

30. c7aa2db1de (válaszként erre: 28. - Minhon)
2020. márc. 9. 11:59
Ez kedves :)
29. c7aa2db1de (válaszként erre: 4. - Bözsi néni)
2020. márc. 9. 11:58
Aztán hova viszi az utcára? Esélyem bőven van ellene. Csak én vagyok túl jó szívű vele szemben.
28. Minhon (válaszként erre: 27. - C7aa2db1de)
2020. márc. 9. 11:57
A gyereket sajnálom, hogy ilyen szülei vannak.
27. c7aa2db1de (válaszként erre: 26. - Minhon)
2020. márc. 9. 11:55
Talán amikor össze jöttünk nem volt ilyen azért. Mikor teherbe estem akkor kezdte el ezt. De el fogadom a nyers hozzá szólásod lehet igazad van. Sajnálatról hallottál már... lehet nincs szívem jobban bántani mert így is szar élete volt.
26. Minhon (válaszként erre: 1. - C7aa2db1de)
2020. márc. 9. 11:51
Gyermekelhelyezési pert be kell adni. 99%, hogy neked ítéli meg a gyereket. Az apja meg majd minden második hétvégén láthatja majd. A lakás, ha a kapcsolat előtt is a tiéd volt és nem volt hitel rajta amit közösen fizettetek akkor ez is tárgytalan és simán a tiéd. Nem is értem mire vársz. Gratulálok, hogy egy drogos, munkakerülő, nőző, link alaktol akartál gyereket. Komoly baj lehet veled is.
2020. márc. 9. 11:51

Nem szeretném egyik oldalra sem állítani a gyermekem hiszen ő az apja. De úgy érzem stuffolja ellenem valamivel. Féltékeny rám betegesen a munkámért a lakásomért és mindenért amit egyedül el értem. Fél

Hogy el veszít sajnos túl buta máshogy kell egy nőt meg tartani.

2020. márc. 9. 11:45
Nem nagyon érdekel kinek mi a véleménye a helyes írásomról. Pláne nem arról ami este éjfélkor íródik egy nehéz nap után...majd ha beszélsz 4 nyelven mint én akkor járjon a szád. Valami nem tiszta a múltamban ? Lehet neked nem...nekem igen. Nála ez normális te is csak egy szajha lennél számára mint minden nő akit le hurrog. Képzeld igenis segítenek a barátaim és mindenki akivel együtt dolgozok hiszen ezeknek az ügyvédeknek is forditok bármikor ki állnának mellettem akàr ingyen is. A lányommal nagyon sokat foglalkozok én viszem a játszóra én játszok vele én olvasok neki esti mesét és nem első sorban én teszem elé az ételt a tiszta ruhát az össze játékát amilye van. Én vagyok ott vele minden színházi mozi előadáson. Én hordom tánciskolába. Én futok vele mint egy őrült az ovis sport heten ! Én öltözök be vele farsangon és veszek vele rész akár minden nyílt napon ! De ne kelljen már ezt meg magyaráznom egy olyan embernek aki ismeretlenül hurrog le. Aki az édesanyját hagyta el hunyni most Decemberben egyedül egy kórházban hajléktalanul az szerinted milyen ember lehet ? Akit én bíztatok menjen tegye le a 8 osztályt !! Nem hiszem, hogy ezt meg kellene magyaráznom azoknak aki most itt le hurrogtak engem. Te biztosan rohadt helyesen írsz ! A többieknek nagyon köszönöm a bíztatást...igazából csak azt szerettem volna meg tudni hogy szar ember vagyok-e ha ki akarom cseszni az életemből azt az embert akitől félek...ha el szakítom az apját-lányát egymástól hogy én kiegyensúlyozottabb legyek mert rohadt boldogtalan vagyok mellette. Gondoltam van itt pár “intelligens” nő akik át mentek a gyerekelhelyezésen és tudnak segíteni abban hogy milyen érzés ez...min megy át a gyermek.
2020. márc. 9. 11:34
megkötöz?
2020. márc. 9. 11:08
Hagyjátok már békén a helyesírással, nincs elég baja enélkül is?
21. Epresturmix (válaszként erre: 20. - Bözsi néni)
2020. márc. 9. 11:05
Hm. Nekem nem jár a szám Bözsike.
20. Bözsi néni (válaszként erre: 6. - Epresturmix)
2020. márc. 9. 10:49
Nekem nem előitéleteim vannak, hanem tapasztalataim. Aki meg vitatja a dolgot, az még közelről se látott, csak jár a szája.
19. ab61752c45 (válaszként erre: 1. - C7aa2db1de)
2020. márc. 9. 10:45
hívj akárkit,aztán dobd ki.agyereknek ez marha jót tesz,inkább nyugalom kéne.
18. syria (válaszként erre: 15. - 16b5d6ae34)
2020. márc. 9. 10:38
Ha nem is tud helyesen írni, attól élőszóban fordítani még tudhat.
17. syria (válaszként erre: 9. - L.luiselotte)
2020. márc. 9. 10:29
Javukraaa??? Mi van a gyöngyöspataiakkal?
16. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 15. - 16b5d6ae34)
2020. márc. 9. 10:14
-"é" betű :)
15. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 11. - 6789aae21b)
2020. márc. 9. 10:08
Nekem is feltűnt, hogy egy tolmács nem ismeri a heélyesírást? :(
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook