Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » El szeretném hagyni a gyermekem apját, de ő ezt nem hajlandó elfogadni fórum

El szeretném hagyni a gyermekem apját, de ő ezt nem hajlandó elfogadni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
74. levarosbukta (válaszként erre: 70. - Rabankari)
2020. márc. 9. 13:35
Egyetértünk!
73. levarosbukta (válaszként erre: 71. - NomNom)
2020. márc. 9. 13:34
Talán azt akarta érzékeltetni, hogy dolgozik és el tudja látni a magát is és a gyereket is a saját keresetéből.
72. levarosbukta (válaszként erre: 69. - Guruljka)
2020. márc. 9. 13:34

Te sem olvasol csak írsz, nem közös a ház! Miért adná el és menne anyaotthonba?


Az hogy meg ki milyen embernél akadt le - szóhasználatoddal élve - az teljesen lényegtelen. Kiismerte, belátta hogy tévedett nem jön össze az együttélés és lépni szeretne. Ennyi a történet.

71. NomNom (válaszként erre: 70. - Rabankari)
2020. márc. 9. 13:33
Igen csak ha pusztán tanácsot szeretne olyanoktól akik átestek már nehéz váláson, akkor talán a körítés kimaradhatott volna.
70. rabankari (válaszként erre: 63. - Bözsi néni)
2020. márc. 9. 13:28

Tanácsot szerintem azért kért,mert kíváncsi volt, hogy mások válási "csatatere" mennyire viselte meg a gyereket. Olyanokkal szeretett volna beszélgetni akik átmentek ezen.Az ügyvédek meg majd intézik a jogi részét.

Erre jött a szokásos...

Milyen a helyesírása, burkolt célzások, hogy kamu stb.

Engem pont nem érdekel, hogy hol tolmácsol diploma nélkül és milyen a helyesírása.

Volt olyan kollégám akinek 2 diplomával sokkal rosszabb volt. És? Nem helyesírás versenyre jelentkezett! Ez nem ide tartozik. Nem ebben kért segítséget.

Sajnos ezért hal el sok fórum nagyon gyorsan.

69. Guruljka (válaszként erre: 63. - Bözsi néni)
2020. márc. 9. 13:28

Egyetértek.

Nem olvastam vissza, csak még elalvás előtt is az járt a fejemben, mit lehetne tanácsolni.

Eleve visszás, hogy jobb munkára való törekvés mellett hogy akadt le egy primitív fazonnál, de csak az jutott eszembe, hogy a közös házat akár így lakottan talán eladhatja, és elmehet a kislányával akár anyaotthonba. Viszont ha végzettség nélkül foglalkoztatják, akkor az valószínűleg helyben van, és ez megnehezíti az eltűnést. Távolabb aligha találna hasonló munkát.

Ha az apa hordja orvoshoz a kislányt, akkor a védőnőre nem tudom, mennyiben lehet számítani.

68. NomNom (válaszként erre: 66. - Levarosbukta)
2020. márc. 9. 13:26
Valamiért számára mégis fontos volt kihangsúlyozni, többször is. Akkor miért ne említsék meg?
2020. márc. 9. 13:25
Kicsit furcsa ez az egész. Először azt írod, hogy a gyerek az apjával akar mindent csinálni, miközben később azt írod, hogy te viszed ide-oda, te vagy ott vele mindenhol. Akkor ugyan miért lenne ellened a gyerek? Főleg, hogy ha az apja dolgozik, akkor mikor van ideje ellened nevelni, miközben te vagy a gyerekkel? Önálló nőnek mutatod magad, aki lakást szerzett, jó állást, barátokat, akik ráadásul szakemberek a témában és mégis itt kérsz tanácsot? Ha a gyerek lelkivilágát félted, akkor kérd ki egy pszichológus véleményét.
2020. márc. 9. 13:23
Akadjatok már le erről a tolmácsságról, nem arról kért tanácsot a topik indító. Ha nem tudtok segíteni mi a jó fenéért kell még belerúgni is. Szégyelljétek magatokat.
65. Minhon (válaszként erre: 57. - Bözsi néni)
2020. márc. 9. 13:10
4,5 éves volt a fiam amikor elváltunk. Néha a mai napig is sír amikor elköszönünk egymástól pedig mi sokkal gyakrabban vagyunk együtt mint minden 2. hétvége.
64. Bözsi néni (válaszként erre: 63. - Bözsi néni)
2020. márc. 9. 13:10
tanácsot
63. Bözsi néni (válaszként erre: 61. - C7aa2db1de)
2020. márc. 9. 13:09

Senki nem rúgott beléd, nyilván ha villogsz azzal, hogy 4 nyelven tudsz és tolmács vagy, szóvá teszik azt, hogy hadilábon állsz a nyelvtannal.


Mert szemet szúr.


De kaptál tanácsót, lépj, minél előbb. Mindkettőtök érdekében.


Nekem ugyan furcsa, hogy ügyvéd barátokkal itt kérsz tanácsot, nem tőlük, de ez a te dolgod.

62. NomNom (válaszként erre: 58. - C7aa2db1de)
2020. márc. 9. 13:05

“Tolmács vagyok jó munkával biztos anyagi háttérrel...”

Papír nélkül foglalkoztatnak? Jó neked.

2020. márc. 9. 13:00

De nem is értem miért ennyire téma most itt az hogy milyen végzettségem van és hogy ki mennyire ír helyesen. Azért egy kis emberség szorulhatna egy két emberbe. Hisz nem ez a probléma forrása...de látom itt csak az számit kibe mennyire lehet jobban bele rúgni hogy még pocsékabbal érezze magát. Köszönöm. Szép

Napot nektek Sziasztok...

60. Bözsi néni (válaszként erre: 43. - C7aa2db1de)
2020. márc. 9. 12:59
A gyerek érzékeli a feszültséget, a kis játszmákat. Nehogy azt hidd, hogy semmit nem vesz észre az egészből.
59. Bözsi néni (válaszként erre: 55. - Guruljka)
2020. márc. 9. 12:58

4 nyelvet tud, nem olvastad? :-)

Hát istenem, a magyar az ötödik, az már nem megy olyan jól :-))

2020. márc. 9. 12:56
Nincs tolmács végzettségem :)
57. Bözsi néni (válaszként erre: 39. - Minhon)
2020. márc. 9. 12:56

Azért egy ovis még nem úgy fogja fel, mint egy nagyobb gyerek.


Nyilván idő kell neki elfogadni, megszokni a dolgokat, de még mindig jobb, mint rossz kaocsolatban lévő szülőkkel élni.

56. Minhon (válaszként erre: 52. - C7aa2db1de)
2020. márc. 9. 12:56
Azt gondolod, a gyerek nem érzi, hogy utálod az apját? Cselekedj. A gyerek miatt mert csak rosszabb lesz neki. Te lényegtelen vagy a történetben.
2020. márc. 9. 12:55

"nem tudom fel e fogod"


- ami azt illeti, ilyen anyanyelvi nyelvtudással hogyan lehetsz tolmács?

Azt is kétkedéssel fogadom, hogy lenne tolmács végzettséged, mert az egyetemi mesterszak, és legalább két nyelvet kell tudni hozzá, az egyiket közép-, a másikat felsőfokon.

54. c7aa2db1de (válaszként erre: 53. - Epresturmix)
2020. márc. 9. 12:48
Szerintem is az :)
2020. márc. 9. 12:44
Érdekes, hogy itt tudsz "szájalni!" 🤨
52. c7aa2db1de (válaszként erre: 50. - Minhon)
2020. márc. 9. 12:43
Ne nevetess.
51. c7aa2db1de (válaszként erre: 48. - Minhon)
2020. márc. 9. 12:42
Nem!! Sőt az tök jó bárcsak én is ilyen könnyen el intézhetném !!!! De ő nem az az ember aki a gyerek érdekeit nézi..nem tudom fel e fogod...
50. Minhon (válaszként erre: 47. - C7aa2db1de)
2020. márc. 9. 12:41
Lehet az a baj, hogy egyikünk sem beszélt 4 nyelvet. Hm
49. c7aa2db1de (válaszként erre: 47. - C7aa2db1de)
2020. márc. 9. 12:41
Ja és még valami. Aki azt kéri tőled hogy el add az otthonod és fele pénzt le perkáld neki hogy akkor tovább áll az milyen ember lehet ? Tehát akkor a pénz a kényelem és hogy kis királyként a legújabb Nike melegítőkben mászkáljon a lényeg neki. Nem én és nem a lánya...
48. Minhon (válaszként erre: 47. - C7aa2db1de)
2020. márc. 9. 12:40
Engem minősít, hogy a gyerek miatt félretettünk mindent és megegyezéssel, hangos szó nélkül váltunk el? Ez számodra vicces?
47. c7aa2db1de (válaszként erre: 46. - Minhon)
2020. márc. 9. 12:36
Tehát be adtad a pert és 25 perc alatt meg is voltatok ? 😀 Az meg hogy itt csesztetsz csak téged minősít. Örülök hogy szereti az apját ezt senki nem kérdő jelezi meg...de ha ismernéd már neked sem lenne annyira szimpatikus a dolog :) Kérlek állj tovább és találj mást akin levezetheted ezt a stílust...én sem kérdőjelezném meg a te írásod ha te lennél a helyemben hanem inkább meg nyugtatnálak mint hogy le szóljalak ismeretlenűl.
46. Minhon (válaszként erre: 45. - C7aa2db1de)
2020. márc. 9. 12:32

Sajnos nem te szabályozod ki ír ide. Nálunk a per 25 perc volt.

Bocsánat, hogy nem sajnállak, de aki a gyermeke igaz szeretetét az apja felé megkérdőjelezi mondva, hogy biztosan ellene hangolta az számomra nem túl szimpatikus.

45. c7aa2db1de (válaszként erre: 44. - Minhon)
2020. márc. 9. 12:24
Nézd...azok után amit írtál hogy csak a gyereket sajnálod hogy ilyen szülei vannak nem hiszem hogy kommentelgetni kéne....Egy bírósági ítélet nem egy két nap alatt van meg. :)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook