Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Együtt könnyebb!! fórum

Együtt könnyebb!! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. jan. 19. 15:17
Sziastok! Ma épp zöldséges napom van, ettem jó kis sárgaborsófőzeléket! A lazítóknak üzenném, hog annó amikor csináltam ,én pl. minden reggel kávéztam ,tejjel és cukorral (sőt volt h napközben is) és így is lement 2hó alatt 8kg.!
381. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 377. - 6e23363a1d)
2011. jan. 19. 14:59

Elkeseredve??? Jó lett volna sokat fogyni?? hát ha csak havi 3-4 kilóval számolsz az is 3 hónap alatt 9-12!! És az sok!! :) Pláne, hogy ebből már megvan 5,5, szóval biztosan több lesz 12nél is!

Úgyhogy semmi elkeseredés!! :)))

Különben két ünnep után volt valamelyik adón a fogyókúráról egy riport, és megszólaltattak benne egy szakértőt, aki elmondta sorra hogy melyik típusú diétáról mit gondol. Elég érdekeseket mondott, és igazakat is. És a 90 naposról azt mondta, hogy a baj az vele, hogy túl rövid. Látványos és hatásos, de aki 90 nap alatt akar lefogyni, az vissza is fogja hízni. És ez szerintem is igaz, ez a 3 hónap csak a kezdete, úgymond lökete a dolognak :)

380. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 376. - C7a878c6b5)
2011. jan. 19. 14:53
Szerintem pedig ez csak azért van, hogy ne legyen kavarodás, és biztos, hogy minden nap meg legyen, mert ha egyszer felcserélsz 2-t akkor következőre majd négyet és aztán kitudja mennyit, és a végén akkora kavar lesz, hogy könnyen kimarad vmi.. és ugye, egészségügyi szempontból fontos, hogy ne maradjon ki semmi. De ez csak az én gondolatom, lehet, hogy butaságot beszélek :)))
379. 6e23363a1d (válaszként erre: 378. - Maryanyuci)
2011. jan. 19. 14:35

Köszönöm, nagyon aranyos vagy!:)


Remélem, hogy nyárra csinosak leszünk!;)


Végül is addig még havi 4 kiló fogyással is 16 kilót lehetne leadni és az is jó lenne!:))

378. maryanyuci (válaszként erre: 377. - 6e23363a1d)
2011. jan. 19. 14:29

Ne szomorkodj! Lassan is jó lesz az a mínusz. Inkább fogyj lassabban, minthogy az egészséged rovására menjen.

Drukkolok Neked nagyon, tudod Veled vagyunk!!! És nem örvendünk más kárán.

2011. jan. 19. 14:26

Sziasztok!


Na gyerekek, én már annyira legyengültem tegnapra, hogy muszáj volt "bűnöznöm", mert semmit sem tudtam ellátni, agyilag és fizikailag is teljesen leépültem!:(

De azt hiszem, hogy mégis megérte eddig drasztikusan csinálnom, mert legalább a decemberi kilókat sikerült ledolgoznom!:)

Úgy döntöttem, hogy eztán "lazábban" diétázom és inkább lassabban, de kíméletesen fogyózom, minthogy az éhezés az életem és mindennapjaim rovására menjen....


Ez van!

15 megfeszített nap alatt kikészültem!:(

Viszont kevesebb lettem 5,5 kilóval és azért ez is valami!:)


Szóval szerintem jól teszi, aki lazábban csinálja, nehogy úgy járjon, mint én!!!


Inkább lassabban, de biztosan és kíméletesebben!


Sok sikert mindenkinek!;)


Én is fogyózom tovább, csak lájtosabban. Nekem havi 3-4 kiló mínusz is jó lenne, csak ne legyek rosszul!


Most nagyon el vagyok keseredve, mert azért jó lett volna 3 hónap alatt sokat fogyni!


Kudarc! Lehet kárörvendeni!:(


:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((


De akkor sem adom fel!:)

2011. jan. 19. 13:28

Sziasztok!

Gyümölcs napozom:)))) Eddig bírom, aztán meg muszáj:P Bár az első is jól ment.Én is úgy tudom, hogy nem lehet felcserélni a napokat, ha mégis, akkor kevesebbet fogysz.

375. 4b138bec0c (válaszként erre: 374. - Maryanyuci)
2011. jan. 19. 11:25

Sziasztok!

Hát a "nagykönyvben" az van írva, hogy nem felcserélhetőek a napok:(

Ha lazábbra veszed kicsit, (én is szoktam) akkor igen:)

2011. jan. 19. 10:46

Sziasztok!

Nekem tegnap volt gyümölcsnap, szerencsére jól bírtam. Mára meg csináltam magamnak fincsi pirított májat, már alig várom az ebédidőt. :)

Lenne egy kérdésem, a napokat fel lehet cserélni? Szombaton lenne a következő gyüminap, de azt hétköznap jobban bírnám, így ha lehetne a pénteki szénhidrátnappal felcserélném.

373. Kucser
2011. jan. 18. 18:51
Szép jó estét mindenkinek. Ismét itt vagyok veletek. Ma szénhidrát napom van. Sikerült is jó bőségesen ennem. Délben spagetti pörköltzafttal /igyekeztem nem sok olajjal csinálni/, 3 órakor ugyanezt ettem egy kicsit, majd a fiam kitalálta, hogy banános maffint csináljak neki, amiből persze kettőt én is megette. Az idén most ettem először csokit, mivel félek ha belekezdek nem tudom abbahagyni, természetesen a drága Bocicsokinak amajdnem a felét meg is ettem. Hogy ne árválkodjon magába, még utána küldtem 2 db szaloncukrot is, mivel még mindig van vagy 2 kg. Normális vagyok? Még szerencse, hogy holnap gyüminapom lesz, igy amit ma felszedek, holnap talán csak leadom.
372. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 371. - 4b138bec0c)
2011. jan. 18. 15:53
Látod, nekem ennyi eszem nem volt, hogy odaírjam, hogy használt...:D Köszi a tippet!
371. 4b138bec0c (válaszként erre: 370. - 3a8f3f8f11)
2011. jan. 18. 15:31

Szia!!

Szerintem a te "problémádra" sokkal jobb lenne az elliptikus tréner! :)

Nálam kölcsönben van egy lépcsőzőgép, de ha nekem lesz pénzem csak elliptikus trénert akarok!!!

Sokkal több izmot megmozgat, mint a sima stepper/lépcsőző gép.

Kapaszkodó nélkülit már a Tes...ba is vehetsz 4000 Ft. körüli áron.

Én a neten keresgélek mindig: beütöm, hogy használt...., és kidobja a találatokat.

370. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 369. - Tlinda82)
2011. jan. 18. 14:45
Ha nem túl indiszkrét a kérdés, esetleg megkérdezhetem mennyibe kerül egy ilyen lépcsőző gép? Vagy hol lehet jó áron hozzájutni? A neten próbáltam keresgélni, de csak olyanokat találtam ami konditerembe való, többszázezerért:S És ennyit pedig nem tudok érte fizetni. Viszont nagyon jó lenne egy, mert a combom és a fenekem a legproblémásabb, és arra szerintem ez nagyon hatásos lenne.
2011. jan. 18. 13:29

Sziasztok!

Hát a lépcsőző géppel kapcsolatosan nem tudok sok tanácsot adni, mert még sose használtam, most kezdtem el .Én a 4-es (10fokozatú) fokozaton 6-7 percet bírok eddig,a maradék 2-3 percet 2esen fejezem be. Remélem majd csak megy jobban is! Kitartás, szerintem minden nap emeld a percek számát eggyel és egy idő után hozzászoksz és akkor majd lehet emelni a fokozatot is!

368. timmka85 (válaszként erre: 366. - Tlinda82)
2011. jan. 18. 07:46

Szia

üdv a körünkben ,nekem egy babám van 2 éves

vele is nagyon sokat híztam most probálom helyre hozni!!

Sok kitartást és szerencsét,Én is csináltam 18 évesen és fogytam kb.25kg de azt nagyon keményen csináltam és 2 helyen dolgoztam plusz a suli!!

367. 4b138bec0c (válaszként erre: 366. - Tlinda82)
2011. jan. 18. 07:38

Szia!

Üdvözöllek itt:)

Én is 60 nap alatt fogytam (3 éve) pont 8 kg-ot, mint te.

Lenne egy kérdésem hozzád. Nekem is van lépcsőzőgépem, kapaszkodós, de a legkisebb fokozaton sem bírok 2 percnél többet, mert nagyon fáj a combom, meg a vádlim. Szerinted nem jól csinálok valamit??

2011. jan. 17. 20:56
Sziasztok Melinda vagyok! Én is belefogtam ismét e diétába és szeretenék veletek tartani és időnként megosztani h épphol járok.És nagyon érdekelne majd h ti is milyen sikerekkel jártok. Rólam röviden annyit h a 2 babám 7 hónapos és így a 2.szülést követően (6 év alatt) sikerült +20 kilót magamra szedni. Ha nem is mindtől ,de elsőként min 10től szeretnék s most megszabadulni tavasz végéig. Én a 3 napon tartok és a diéta mellett elkezdtem lépcsőgépezni is napi 10 percet esténként. Nos hirtelen ennyi! Várom észrevételeiteket és mindenkinek kitartást! ( Ja! 7évvel ezelőtt ezzel a diétával fogytam 2 hónap alatt 8 kg-t!)
2011. jan. 17. 19:44

Szép estét mindenkinek!

Ma keményítő napom van, kelkáposzta főzelék volt az ebéd, vacsira meg rizst ettem, répával és kínai kellel párolva, hagymaágyon:))

364. timmka85 (válaszként erre: 363. - Fa334a28ef)
2011. jan. 17. 19:08

Szia

szerintem 3in1 ben nagyon sok a cukor!

Próbáld fókozatossan csökkenteni az adagod!

teát hát szerintem mérsékkel azt ihatsz!!

Én nem iszom ilyeneket csak ha lemegy a cukrom probálom kerülni a cukros dolgokat!!

DE nekem sokat kell leadni!!

2011. jan. 17. 19:03

Sziasztok!

Remélem jól telt a napotok.Kedves Kucser köszönöm a nyugtató szavakat de már azelőtt,hogy cigiztem akkor is voltak ilyen napjaim.Tudom nem ezen a fórumon kell lelkendeznem,de ma van a 11. napom!

Segítsetek nekem abban,hogy 3 az 1-ben nescafét lehet-e inni mert Én úgy gondolom,hogy nem de ez lesz durva....napi 4-5 is megszoktam inni.Igaz ma fékeztem magam és csak ebéd után ittam egyet és éppen most kortyolom de nem bírtam tovább tűrtőztetni magam.A másik kérdésem:teát édesitővel lehet inni?Lehet nagyon gagyikat kérdezek de ezek ma merültek fel kérdésként a kolleganőmmel.

Most meg főzök közben holnapra,régen nem ettem már paprikáskrumplit-olyan jó lesz!

Próbálok majd visszaolvasgatni.Szép estét nektek!

362. 96b0d6b01f (válaszként erre: 361. - Maryanyuci)
2011. jan. 17. 13:07

Gratulálok :D

Bírni is fogod, motiválni fog a látvány :D és ha egy idő után a súlyod meg is áll akkor is látni fogod,hogy alakul a tested :D


Most megyek dolgozni :D ügyesek legyetek :D

majd néha kukkantok és beszámolok :D

361. maryanyuci (válaszként erre: 359. - 96b0d6b01f)
2011. jan. 17. 12:25

Szia!

Én január 3.-án kezdtem. Ma szénhidrát napom van. Ez a legkedvencebb napom az összes közül, mert nagyon édesszájú vagyok. Eddig még jól bírom, és már a hatás szemmel látható.

360. Kucser
2011. jan. 17. 12:03
Üdv mindenkinek e gyönyörü napon. Ha valaki csinálja majd a viznapot, arra készüljön fel, hogy nem aznap, hanem másnap délelőtt lesz gyenge. Na ezért csináltam én meg szombaton, hogy legyen időm kipihent lenni hétfőre. A tegnapi napomat is jól birtam, nem volt végül is semmi bünbeesés, sokat pihentem. A mai drága zöldséges napomat nem adnám semmiért, szeretem. Drága mARCSIKÁM. nEM VAGY BETEG, A JÓ ÉTVÁGYADNAK AZ OKA AZ, HOGY NEM DOHÁNYZOL. Én már csak tudom, igy szedtem fel 15 kg-ot. De hidd el, hogy megéri letenni. Addig soha nem volt gondom a sulyommal, mig dohányoztam. Ez sem nagy gond, mert most azért vagyunk itt, hogy leadjuk. A magasságodhoz pedig a te sulyod még mindig nem vészes, csak került az édességet.
2011. jan. 17. 10:52

Sziasztok én pár napja kezdtem a 90 napost,ez a 6.napom :D Fehérje :D

Nektek milyen napotok van és hogy bírjátok? és ki hol tart?

358. maryanyuci (válaszként erre: 354. - 3a8f3f8f11)
2011. jan. 17. 08:21

Előttem is mindig ez lebeg :))).


Üdv köztünk és sok sikert kívánok ☺

357. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 356. - 96b0d6b01f)
2011. jan. 16. 23:43
Szia! Szerintem itt mind azt csináljuk, de én legalábbis biztosan!
2011. jan. 16. 23:10

Sziasztok :D

Ti mivel fogytok? 90 napost csinálja valaki?

355. c7a878c6b5 (válaszként erre: 354. - 3a8f3f8f11)
2011. jan. 16. 22:56

Én egyébkénz is idegbeteg vagyok:P

Már túltettem magam rajta! most viszont lefekszem míg erős vagyok, és reggel korán kell kelni:)))


Jó éjt mindenkinek! Kitartás!

354. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 352. - C7a878c6b5)
2011. jan. 16. 22:41
Gondolj arra, hogy holnap után egész nap ch-t eszel majd :) Dejó lesz :))
2011. jan. 16. 22:35
Ilyenkor tessék már aludni és nem leszel ideges!:-)))
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook