Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Együtt könnyebb!! fórum

Együtt könnyebb!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
232. gabima
2011. jan. 8. 11:45

Sziasztok!

Olvasom a fórumot rendszeresen, és van egy fontos kérdésem. Mekkora, vagy mennyi egy adag a különböző ételcsoportokból, amit egy étkezésre meg lehet enni?

Köszi: Gabima

231. Kucser
2011. jan. 8. 09:07
Kedveseim. Olvasom a hozzászólásaitokat, és igazán elgondolkoztam. Először is kedves Bence 1020. Mit szólnál hozzá, ha nem te, hanem valaki más mondaná neked rólad. Szerintem mélységesen fel lennél háborodva és elküldenéd melegebb éghajlatra. Ha te nem szereted magad, hogyan várod el másoktól, hogy elfogadjanak igy ahogy vagy és szeressenek. Sürgősen megváltoztatni magadról a véleményed és ez parancs. Biztosan van benned sok jó. A többi megy magától. Bocsi az őszinteségemért, de koromnál fogva megengedhetem magamnak. Manó, te pedig nem elkeseredni, mert valakinél később indul be a fogyás, szerintem nekünk akik fogytunk sem igazán fogyi, hanem viz, stb. Ha nagyon elkeseredsz, még a végén feladod, és bünözni fogsz. Gondolkozz el rajta, hogy az adagot betartod-e, ha igen, javaslom ne állj a mérlegre. Azok a kilók nem 1-2 hét alatt jöttek fel ránk, időt kell neki adni, hogy lemenjen. Szép napot, majd jelenkezem. Remélem nem haragszotok rám, de azért vagyunk itt a fórumon, hogy segitsük egymást. Ugyan ezt elvárom tőletek is.
230. mano200631 (válaszként erre: 229. - 4b138bec0c)
2011. jan. 7. 19:55
Nem vagy az!!!:))
229. 4b138bec0c (válaszként erre: 228. - Mano200631)
2011. jan. 7. 19:52

Akkor az lehet, hogy neked nincs sok felesleged:)

Én tudom: vizilóbébi:), mármint én...

228. mano200631 (válaszként erre: 227. - 4b138bec0c)
2011. jan. 7. 19:51
Áh,már rég túl vagyok rajta...
227. 4b138bec0c (válaszként erre: 226. - Mano200631)
2011. jan. 7. 19:48
Nincsenek a közelben az "oroszok"?!
2011. jan. 7. 19:35
Sziasztok! Nagyon ügyesek vagytok! Irigykedve olvasom a hozzászólásaitokat. Annyira béna vagyok. Én az 5 nap alatt egy dekát sem fogytam.:(
225. misiapa (válaszként erre: 222. - Bogyóbella)
2011. jan. 7. 17:39

Igen, hímnemű vagyok. Minden hétfőn mérlegelek, majd közlöm az eredményt.

A mai nap a kedvencem. :)

2011. jan. 7. 17:37

Sziasztok!

Én ma "picit" elszúrtam a dolgokat. Szénhidrát nap lévén jól beszaloncukroztam.... Asszem jó pár napig nem megyek a mérleg közelébe...!

223. Kucser
2011. jan. 7. 16:57
Helóka mindenkinek! Reggel csak megmértem magam, nem birtam ki és 75,7 kg kezdősulyom 73,3 kg-ra apadt. Ma csak megcsináltam azt a nyulat paprikásan és ettem belőle másfél szelet kenyérrel. Most vacsoráztam meg ugyanazt, csak kenyér nélkül. Isteni volt. Holnap jöhet a zöldségnap. Reggel ihletet meritek majd tőletek. Örülök, hogy mindenkinek ilyen "simán" megy a kezdés, ha hozzászokunk, bele fogunk jönni. Igaz, a viznapot még nem is próbáltuk. De kifogjuk!!!!!!!! Maryanyuci, szerintem a turórudit csoki nélkül nézhetjük ugy is hogy fehérje, csokival együtt pedig nézhetjük ugy, hogy 3-4 db után meg van a szénhidrát napi vacsid és a cikk csokid is egyben. Ha nagyon hiányzik, szerintem ilyenkor is meg ehetsz 1 db-ot!!! /persze csoki nélkül. / Bogyóbella te csak ne legyél olyan biztos abban, hogy csak a férfiak isznak ilyen töménytelen mennyiségü sört. Ismerek én olyat... a mai világban már semmi sem biztos. Na ez azért egy kis tulzással, hogy jó kedvre deritselek. Egyébként Misiapa üdvözöllek körünkben. A vejem is nagy sörimádó, de neked ez nem jelent gondot, mivel közénk álltál és ideje, hogy csökkentsd az adagot.
222. bogyóbella (válaszként erre: 221. - Misiapa)
2011. jan. 7. 13:18

Szia!

Üdv'köztünk! Kitartást neked is! Végre egy férfi, a névből meg a sok sörből gondolom! :-) (Bár Bencére is egy ideig azt hittem...)

221. misiapa
2011. jan. 7. 11:22

Sziasztok! Talán együtt tényleg könnyebb. Én is 3-án kezdtem Magamról annyit, hogy bármikor meg tudnék inni 10-15 sört és imádom a laktató, húsos kajákat kenyérrel. :) pl: pacal meg ilyen finomságok.

103 kg-ról indulok, tuti nehéz lesz. Az első gyümölcs nap egy kicsit fájdalmas volt, főleg mert nem is szeretem a gyümölcsöt. :)

Sok sikert mindenkinek!

2011. jan. 7. 10:16

Sziasztok!


Nagyon örülök, hogy túl vagyok a gyümölcs napon, és sikeresen végigcsináltam. Banánt ettem egész nap, mert a többi gyümölcstől nagyon hamar megéhezem.

Meg ettem még aszalt epret, hmmm. eddig nem is tudtam, hogy ilyen finom, ezelőtt sosem ettem még.

Ma én is virslit ebédelek, vacsira meg valami húst.

Szerintetek túró rudit csoki nélkül ehetek ma? Eddig nagy rudievő voltam és minden reggelt azzal kezdtem és hiányzik.

2011. jan. 7. 10:01

Szép napot mindenkinek!

Örülök, hogy vége a gyümölcsnapnak, gondolom ti is :-)

A mai a kedvenc napom! Reggeli 1 db sültalma volt + 1 kis banán.

Ebéd: sült virsli.

Vacsi ugyanez, csak egy kis savanyúságot is fogok enni hozzá.

Kitartás mindenkinek! 88,2 kg-ról indultam, és ma reggel 85,1 kg voltam. Biztos ez csak a sok víz miatt van, de nagyon örültem neki! De lehet rossz volt a mérleg, amikor a 88,2-őt mértem, mert azt nagyon durvának találtam, életemben nem voltam még annyi.

218. Kucser
2011. jan. 6. 20:19
Sziasztok. Tul vagyok a gyümi napon. Szerintem ez könnyü volt. Végig dolgoztam a mai napot reggel 1 alma, délbe 2 alma, este 6 kisebb méretü mandarinnal. Szerintem a holnapi nap nehezebb lesz, mivel messze van még az ebéd. Kaptam egy házinyulat, tejfölös paprikásan meg kellene csinálni, igaz az nokedlivel finom. Félek, hogy tulságosan is bezabálnék belőle. Azért lehet, hogy megcsinálom. A késő olvasóknak szép álmokat, a holnapi olvasóknap pedig szép napot és kitartást kivánok.
2011. jan. 6. 19:19

Sziasztok

lassan vége a napnak hála istenek már kezd fájni a fejem: Most biciglizek kicsit és sietek az ágyba.Várom már a holnapot!!

Gondolom ti is !!

De őrülők ma ügyesek vagyunk !!

Büszkék leszünk reggel és lapossab lesz a poci!!

216. 4b138bec0c (válaszként erre: 215. - 6e23363a1d)
2011. jan. 6. 17:14

Most fog megjönni:(

nem érzem, de a hasam már kisebbnek tűnik, nem feszül a gatya:)

Nem mérem magam, 2 napja még 79,9 voltam, nincsenek illúzióim: egyébként sem vagyok a gyors fogyás híve...

215. 6e23363a1d (válaszként erre: 214. - 4b138bec0c)
2011. jan. 6. 17:13

Szia!

A banán tényleg jobb, én almát soha többet!:D


Fogytál már valamennyit?;)

214. 4b138bec0c (válaszként erre: 213. - 6e23363a1d)
2011. jan. 6. 15:33

Szia!!

Én 1-kor kezdtem el gyümit enni, addig semmit:(

Hazudok, volt 2 kávé, tejjel, reggel:)

-kor 2 banán, 2 kivi

Most eszem az uccsó banánt, már csak kivim és almám van...

2011. jan. 6. 14:58

Sziasztok!:)


Ez a gyüminap egy RETTENET!!!:(


Bár banánnal jobban ki lehet bírni, de mivel már alma volt itthon, így azon tengődöm. . . és alig várom a holnapot!:))

Ti hogy vagytok??? (Már aki még él!:))))

2011. jan. 6. 13:26
!!! ezt akartam a ? helyet bocsi
211. timmka85 (válaszként erre: 210. - Bogyóbella)
2011. jan. 6. 13:26

Nekem nincs? én is ettem banánt de nagyon éhes vagyok mert rá érek és ezen jár az agyam.

De erősek vagyunk és kibirjuk!

2011. jan. 6. 13:05
Elfelejtettem az előbb leírni, hogy észrevettem, hogy puffadok. Ahhoz képest, hogy eddig kettő banánt és 2 narancsot ettem, akkora a hasam, mintha egy fél disznó lenne benne...Nektek van ilyen gondotok?
2011. jan. 6. 11:45

Sziasztok!

Én elég nehezen bírom a mai gyüminapot. Eddig megettem 2 kicsi banánt, meg 2 narancsot. Éhes vagyok, és még nincs dél :-) Főzök egy jó kis meleg teát, hátha azzal kihúzom amíg hazaérek a kis kompótomhoz.

2011. jan. 6. 09:22

Sziasztok!

Tegnap vacsira én is pizzát sütöttem :) Két db kb. 8cmx8cm-es kockát ettem belőle. Ebédre fornettit vettem, édeset, mert már nagyon édességhiányom volt.

MA gyümi nap, most eszem a második banánom.

207. marissza (válaszként erre: 206. - Kucser)
2011. jan. 5. 22:14

Sok minden miatt ment le ilyen sok: nagy kezdősúly, karácsonyi kajáláshoz képest lényegesen kevesebb kaja és gondolom sok víz... :) A naplómban minden nap írom mit eszek, ha gondolod, kukkantsd meg, szívesen megadom az olvasási jogot.


Én szénhidrát napon tortellinit ettem. Azt hiszem 25 dekás kiszerelés volt. Ez volt az ebéd, vacsi meg 2 szelet hajtott és 1-2 mézes kalács volt. Én ha pizzát fogok enni, akkor a LID*-ben kapható legolcsóbb pizzát választom. Szerintem finom és kicsi is! :)

206. Kucser (válaszként erre: 201. - Marissza)
2011. jan. 5. 20:37
Mond már el nekem, hogy mit ettél te leányzó, hogy ennyit fogytál? Visszaolvasva nem igazán derült ki. Vagy talán gyorsan fogyó tipus vagy? Én igen, de hamar vissza is szedem. Holnap lesz gyümi napom, de nem valószinü, hogy ennyi lement rólam. Ez fantasztikus. Egyébként a mai napom igazán fárasztó volt csajok. Hajnal 4 órakor keltem, 7 órára mentem dolgozni valahogy most fáradt vagyok. El is köszönök, holnap kitartás a gyüminaposoknak. Szerintem a mai nap elég sokat ettem. Délben majdnem egy fél pizza, kevés csőtészta, egy kis tarhonya és megtetőztem 1 kókuszkockával. Vacsira 2 kókuszkocka, 1 szaloncukorral. plusz 1 kiló. De legalább betartottam a szénhidrát napot. Nem tudom, hogy mennyit ehetek ilyenkor. Mi az hogy 1 adag pizza, vagy annak megfelelő adag. Fogalmam sincs. Nekem 1 adag, egy jó kis kerek, amit a boltba is lehet kapni. Aki tudja a választ, az irjon.
205. timmka85 (válaszként erre: 201. - Marissza)
2011. jan. 5. 19:11

Nem semmi vagy 4 nap alatt Brávó!!!

Csak igy tovább!!

204. 4b138bec0c (válaszként erre: 203. - Marissza)
2011. jan. 5. 19:05
Köszönöm a tippeket!
203. marissza (válaszként erre: 202. - 4b138bec0c)
2011. jan. 5. 19:04
Készíts gyümölcs salit vagy kompótot belőlük! Utóbbit édesítővel, fahéjjal... Nyammm! :)Minél több vizet igyál, édesítőt teát! Szerintem belefér a kávé, én is minden reggel azzal kezdek!
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook