Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Egyszerű, gyors diéta tippek fórum

Egyszerű, gyors diéta tippek (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egyszerű, gyors diéta tippek

7. biogabor (válaszként erre: 6. - 584e02e271)
2008. szept. 24. 15:52
A gyors fogyas veszelyes !
2008. szept. 2. 18:33

A megállapítás nem így van. Most 116.9 kg vagyok, karácsony előtt már 100 kg voltam! 1200 kalóriával fogytam, CSAK jött a karácsony és türelmetlenné váltam.

Hiba volt, most, szeptember 2-án, 49. születésnapomon kezdem újra az 1200 kalóriát..nekem, amióta ilyen sokat híztam (3 éve), semmi más nem jött be, amivel fogyni tudtam volna, csak ez a kevés kalória...

2008. szept. 1. 15:31
Én úgy fogytam le 12 kilót kb 4 éve, hogy két "apróságot" vezettem be (de előre nem tudtam, hogy így bejön). Reggel mindig műzlit ettem zabkorpával és joghurttal, vagy tejjel, délben meg az ebéd felét, a másik felét meg kb 4kor... de bármikor ettem csokit, ha megkívántam és nem csináltam soha tiltólistát... szerintem minden az apróságokon múlik!!!
2008. aug. 31. 21:09
A mate tea finom, és de-t iszom, langyosan és egy kis mézzel. Egy liter és du-n már csak egy kell. A sportolás miatt az is meg van:)
2008. aug. 31. 13:43
Van benne valami amit írt a cikkben. "Jóllakottan" megyek, talán nem viszek annyi olyant haza ami csak 2 hét múlva kell. Összeszedettebb az ember.
2008. aug. 30. 15:54
Egy mezei pirospont a javamra, mert ma ebéd után mentem vásárolni. Még a felírt listához is tudtam magam tartani.
2008. aug. 30. 11:03
Sokan megtapasztalhattuk már, hogy a szigorú és nagyon alacsony kalória bevitelű diéták nem működnek, csak frusztráltságot és csalódottságot okoznak. Íme néhány diéta tipp, melyek betartásával sokkal jobb formában érezheted magad, különösebb erőfeszítés nélkül.

Ugrás a teljes írásra: Egyszerű, gyors diéta tippek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook