Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egészség, sérülés, tinédzser gyerekek, sport fórum

Egészség, sérülés, tinédzser gyerekek, sport (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2019. ápr. 25. 17:49

Van 4 gyermekem. Közülük ketten ikrek és augusztus végén lesznek 14 évesek. Ők 6 éves koruk óta fociznak.


Lehel fiam novemberben tért vissza egy bokaszalag-szakadás után.


Adorján fiam fiam nagyjából 1 hónapja rúgást kapott a jobb bokájára. Nem tűnt komolynak. Azóta két korosztályban összesen 6 meccsen játszott. Volt, amelyiken végig a pályán volt. Több rúgást is kapott ugyanarra a lábára. Legutóbbi meccse nagyszombaton volt. Még tegnapelőtt is (már csak azért is) elment edzésre, de onnan már alig tudott hazajönni annyira fájt a bokája. Feldagadva nincs, elszíneződve szintén nincs, viszont már érintésre is fáj neki. Ráállni már szinte egyáltalán nem tud. Már tegnap sem engedtük suliba. Én megírtam neki a szülői igazolást, míg a férjem pedig felhívta az edzőt, hogy a héten Adorján nem megy edzésre.


Vasárnap lesz a következő meccsük max. szurkolóként lesz kint, hogyha az apja eltudja őket vinni, mert nagyjából 5 km tőlünk a pálya. Gyaloglásban és ilyen fájdalommal még kerékpárral is messze van.


Bár vágyik vissza a pályára de orvoshoz még sem akarja, hogy elvigyük a lábával. De a jelenlegi dolog sem nekem, sem az apjának nem tetszik.


Hogy lehetne meggyőzni egy makacs kamaszt róla, hogy neki is jobb lenne, hogyha tudná mi a dolog oka és mennyi ideig kell, hogy pihentesse vagy esetleg valamilyen kezeléssel a gyógyulás meggyorsítható? Ti mit javasoltok?


Megjegyzés: A két idősebbel (lányok) nem volt hasonló probléma, pedig ők is sportoltak, sőt a kisebbik máig sportol.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook