Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » "Dohányzóráncok" kezelése fórum

"Dohányzóráncok" kezelése (beszélgetős fórum)


dec. 26. 09:11
dohanyzas abbahagyasa es sok folyadekm ivasa,mert az nagyon fontos a testnek,a bornek is!
8. Napsugár8 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 3. 17:19

Szerintem jó az, ha valami "mentes palackos" víz. Ha egyébként azt szoktatok inni.

Egyébként azóta jobban odafigyelek arra is, hogy a napi közel 2 litert elfogyasszam. E tekintetben már tök mindegy, hogy víz, tea, vagy éppen leves. A napi össz. mennyiségbe beleszámít. Csak amit ébredés után iszol reggel, az legyen tiszta víz.

Kíváncsi leszek, mi lesz a véleményed?

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Napsugár8)
nov. 3. 17:12
Ez igazán jó hír, kipróbálom 😊Sajnos a csapvíz nálunk még mosásra is épp csak jó, 15 percet áll a pohárban és fém-ízű 🤢 de majd veszek egy vízszűrő kancsót. Hátha motiváltabb leszek a vízivásra.
6. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 1. 14:57

Állítólag a japán nők arcbőre azért olyan szép síma, mert minden reggel ébredés után megisznak 2-3 dl. vizet.

Gondoltam, ártani nem árt, elkezdtem én is rászokni (már símán lemegy a 2 dl), és azóta már többen megjegyezték, hogy milyen szép a bőröm. :))


Egyébként a szervezetünk nagyobb hányada víz, és a kiszáradás ellen szokták pl. infúzióra kötni a beteget.

Próbáld ki, talán neked is segít.

5. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 31. 20:32

Néztél már a neten arctorna után? Én még nem, csak ez ugrott be.


Szerintem a hyaluronsav így önmagában kevés. Kencében én most hyaluronsavat, C vitamin szérumot és heti kétszer retinolt használok. Meg majd jön a glikol sav is kúraszerűen. Ja és mióta az eszemet tudom kenem a fejem télen-nyáron fényvédővel.

De egyébként szerintem a kencék max preventív jók, elodázzák a problémát, de nem megoldják.

okt. 31. 15:58
Ha lenne valami amit rákensz az arcodra és jelentősen javít a ráncokon, akkor nem léteznének ezek az arcfeltöltések/szépészeti beavatkozások, se ráncos emberek. Igyál sok vizet, használj fényvédőt mindig, hidratálókrém, hialuronsav, csiganyál.
3. 6924d8a23f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 31. 15:56
Először 40 éves koromban csináltak hyaluron savas feltöltést Szolnokon,azonnali eredménye volt nagyon szépen kisimult. Utána évente egyszer töltettem,most 52 éves vagyok,cigizek de nem jött elő,pedig 8 éve volt utoljára. Sajnos már nem tudom megfizetni.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 31. 15:13
Hyaluronsavas feltöltés. A botox nem is erre való.
okt. 31. 13:48
41 éves nő vagyok és nagyon idegesít az a pár, függőleges ránc ami megjelent a felső ajkam körül. Dohányzóránc a nevük... ami azért is gáz mert életemben egy darab cigit nem szívtam el, most mégis olyan fejem kezd lenni mint azoknak akik egész nap "csücsörítenek" a cigivel. Szerintem korai is még ezeknek a ráncoknak a megjelenése. Van itt esetleg olyan aki sikerrel felvette a harcot ellenük és ha igen, milyen módszerrel? Botox és egyéb idegmérgek kizárva, a mimikám nekem többet ér... Egyelőre hyaluronsavas filler szérumot használok napi 2-szer, azóta nem olyan rossz a helyzet de lehetne sokkal jobb is 😞

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook