Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Allergia kezelése homeopátiával fórum

Allergia kezelése homeopátiával (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
141. kisstoth (válaszként erre: 139. - Inda75)
2010. aug. 24. 08:32

Kedves Inda !

Az én kislányom is állatszőr allergiás.

Járt lovagolni, azt hittük a szénától tüsszög. De nem..

A cicáknál az a helyzet, hogy kell egy bizonyos közelség vagy testi kontaktus az állattal. Ha nincs nem jön ki neki. Ha a testét éri a szőr, kész.

Van kutyánk . Ha az arcához közel ér, akkor kijön az allergia, egyéb esetben nem.

Szerintem semmi gond a cicával, csa ne kerüljön nyálkahártya közelébe. (szem, száj, orr..) Ha erzt meg tudjátok oldani, nem lesz gond.

Puszi Mari

2010. aug. 23. 22:49
kb. 2 évig jártam homeopatiás orvoshoz, szedtem amit adtak, de nem használt, sajnos, pedig nagyon biztam benne ( parlagfű)
139. Inda75
2010. aug. 23. 22:35

Sziasztok!


Segítsetek, teljesen kétségbeestem. 3.hete van cicánk és a fiamon allergia tünetei kezdtek jelentkezni.(tüszi, vörös viszkető szemek, némi orrdugulás)Honnan tudhatom meg, hogy ez a cicának szól vagy vmi virágzik? Csaki allergia vizsgálat vagy van más út is? És létezik, hogy most a 3. hét után jelntkezne tünet, eddig semmi? Máskor is cicázott-nem itthon-és eddig sose volt semmmi...

138. f64f0d9a69 (válaszként erre: 137. - Island)
2010. jan. 30. 18:54

Nekem nagyon jó, de én használok C vitamint, Ca-Mg kapszulát és ilyenkor diétát is!

Télen 1 héten 1x10 golyócskát szoktam használni.

137. island (válaszként erre: 136. - F64f0d9a69)
2010. jan. 30. 17:11
köszi,szedtem de sajnos nem sokat ért,de megint megpróbálkozok vele,csak hamarabb kezdem el,hátha akkor jó lesz.
136. f64f0d9a69 (válaszként erre: 135. - Island)
2010. jan. 30. 15:04

Ambrosia artemisofolia 9-15-30 CH

A parlagfű homeopátiás hígítása, tünetmentes időszakban 15-30 CH-ban megelőzi az allergia kialakulását, a parlagfű szezon alatt 9 CH-ban enyhíti a parlagfű pollenje okozta panaszokat.


[link] Letölthető homeo könyvek

135. island
2010. jan. 29. 17:49
van 1 kis füzet amiben benne van az összes homeopátiás szer,én abból néztem ki nekem mi jó és bevált,Igaz csak amíg a parlagfű nem kezd el virágzani ,utána végem.De legalább márciustól - júliusig nem kell gyógyszerhez nyúlnom,elég a homeopátiás szer.Igz többet szedek belőle mint ahogy irják de így hatásos!
134. f64f0d9a69 (válaszként erre: 133. - Vitaminbomba)
2010. jan. 26. 11:59
Szerintem én is hasonló dolgokat választottam, de nem elég a drága dolgokat megvenni,mert ha az ember nem változtat az életmódján, a betegség előbb- utóbb visszatér. A végleges jó egészséghez egészségesen is kell élni. Különben egész életében meg kell vennie a drága dolgokat. Én már ismerem ezt a csapdát...
2010. jan. 26. 11:25
Az én fiam 4 évvel ezelött kűzdött súlyos allergiával. Én sokat keresgéltem emiatt. Aztán egy ismerősöm elirányított egy ismerőséhez, aki elmagyarázott sok minden összefüggést a szervezetben, és azt, hogy oka van annak, ha folyamatosan ilyen tünetei vannak a fiamnak. Ne vessünk be olyan szert, ami gyorsan elsöpri a tüneteket, majd aztán hátradőlve megnyugszunk. Fel kell tárni az okot, ami lehet táplálkozás, lehet immunrendszer alulműködés, lehet bélprobléma....stb. És ha az okot megoldjuk, akkor helyrehozhatjuk a szervezetet. Nálunk bemérte a szervezetét egy géppel, és ajánlott dolgokat, amiket megvettünk (jó drága) és használtunk. De addigra már annyi pénzt költöttünk mindenféle hatástalan dologra, hogy akkor már nem az árat néztem. Hanem, hogy eredménye legyen. Ma már nincsenek panaszok, nincsen allergia. Tehát nagyon nem mindegy merre indulunk, ki mit mond, és én addig ezt én sem tudtam, hanem mindent kipróbáltam össze-vissza.
2010. jan. 22. 14:06
Elküldtem amiket én használok!
131. Pipőci
2010. jan. 20. 08:29

Szeretnék tanácsot kérni tőletek, olyanoktól, akik érintettek vagy ismeretekkel rendelkeznek a témával kapcsolatban.

Kérlek Benneteket, osszátok meg velem, milyen homeopátiás szerrel és milyen módon, eredményességgel kezelitek allergiátokat, amelyet poratka, pollen vagy állatszőr okoz.

Minden tanácsot szívesen fogadok.

2009. okt. 11. 13:57
Nekem nem jöttek be a homeopátiás készitmények,pedig legalább 10 félét próbáltam,orvosi ellenőrzés mellett.Mégcsak enyhe hatását sem tapasztaltam.
129. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 128. - Zsuzsipavlovits)
2009. máj. 2. 23:19

Immunrendszer erősítő? Allergiára?

Az allergia az immunrendszer egy túlzott reakciója. Kár lenne ilyen esetben "erősíteni".

2009. máj. 2. 22:17

Sziasztok!

Próbáljátok ki a Lysi izlandi cápamáj olajat, nagyon jó immunrendszer erősítő. Én évek óta szedem, és sokat segített. Poratka allergiás vagyok.

Még a gyermekeimnek is szoktam adni télen, vagy allergiás időszakokban hogy nehogy megbetegedjenek.

Ráadásul nem is drága, mindenki számára hozzáférhető ára van:-)

Érdemes kipróbálni, 2-3 három hónap múlva hatásos, arról nem is beszélve hogy természetes és tiszta forrásból származik.

2009. ápr. 27. 15:20
érdekes,amire válaszoltam,az a kérdés eltűnt:D na mindegy ez freeplaynek szólt.
2009. ápr. 27. 15:13
hát azért ez nagyon túlzás.Két nap alatt nem gyógyít meg,és igazából nem is tudja a tüneteket teljesen megszüntetni,csak enyhíteni.Hystaminnal fel lehet turbózni.Viszont ha ezt szedi vki akkor nem szed gyógyszert,ami káros is lehet...
125. 5733b0454a (válaszként erre: 123. - 2f4fe453b8)
2009. ápr. 27. 14:49
most vettem észre..jó a neved ;)
124. f08e204efe (válaszként erre: 123. - 2f4fe453b8)
2009. ápr. 10. 16:03
Köszi a linket :)
2009. ápr. 10. 15:54
122. 63f79e5b0f (válaszként erre: 119. - F08e204efe)
2009. ápr. 10. 15:49
Addigra már pont lemegy egy allergiaszezon :)
2009. ápr. 10. 15:48
Utánanézek.
2009. ápr. 10. 15:42

Én sem egészen értem. Talán ha van itt egy orvos (esetleg homeopátiás) elmagyarázhatná.

Lehet hogy valami olyasmit jelent, hogy csak a bizonyítottan hatásos gyógymód kiegészítésként (komplementer) ajánlható.

2009. ápr. 10. 15:41
Ahogy sok oldalon kihámoztam az eddigi infókból, a homeopata mindenképp ajánlott csak ilyenkor allergia szezonban elég nehéz hozzájuk időpontot kapni. 2-3 hónapos várakozási idő mindenhol, stb.
2009. ápr. 10. 15:22
Tehát a komplex homeoterápiás szereket homeopata nem javasolhatja?
2009. ápr. 10. 14:30

A szerek gyakorlatilag teljes jogú gyógyszerként regisztrálandók, de az EU által javasolt egyszerűsített engedélyeztetési eljárás alapján a konvencionális gyógyszerektől eltérően nem kell hatékonyságukat és biztonságukat igazolni. Azaz ezek a gyógyszerek nem mennek át a szokványos klinikai teszteken és toxikológiai vizsgálatokon!


Ezért természetesen olcsók.


Az egyszerűsített eljárással engedélyeztetett homeopátiás szereket (tudtommal mindegyik ilyen) nem szabad terápiás javallattal forgalmazni. (????)

2009. ápr. 10. 12:07
Utánaolvasgattam neten, nagyon jónak tűnik köszönöm a tippet. Van valakinek esetleg személyes tapasztalata vele?
2009. ápr. 10. 10:23
Sziasztok, tavasszal évek óta náthás, prüszkölős allergiám van, arra tudnátok ajánlani valamit? Nyitott vagyok mindenre. Kipróbáltam már egy pár dolgot, főleg természetgyógy. cuccokat de egyik se vált be igazán. Az orvosokat szeretném elkerülni, bár lehet hogy végül mégiscsak ott fogok kikötni :)
2009. febr. 22. 08:40
Én mindenre allergiás vagyok,kivéve a kutyaszőrre!Akkor én mit szedjek?
113. BlackB (válaszként erre: 112. - Evamar)
2008. okt. 15. 17:12

Szia!

Elolvasgattam nagyjából a hozzászólásokat, de nem láttam, hogy valaki említette volna ezt az oldalt: [link]


Nagyon jó, ha valamit nem találsz rajta, akkor lehet kérdezni is a kérdés-felelet részben, ahol szakértők válaszolnak.

Remélem segítettem :)

112. Evamar
2008. szept. 6. 21:28

Sziasztok!

Igazából nem nagyon ismerem ezeket a termékeket! Lehet az allergia kezelésére szolgáló homeopathias szereket terhesség és szoptatás ideje alatt szedni? És mennyire hatásosak? Elkeserítően erős az allergiám, sokszor a gyógyszerek nem hatnak és elegem van abból hogy mérgezzem a májam... Köszi a segítséget! :)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook