Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Daganatos betegség kezelés. Culevit és pecsétviasz gomba? fórum

Daganatos betegség kezelés. Culevit és pecsétviasz gomba? (beszélgetős fórum)


1 2
44. annush
2016. nov. 19. 18:57

Sziasztok!


Ugyan régóta inaktív a fórum, de hátha.. Sajnos megmaradt 3 bontatlan doboz Culevit Forte tablettánk (3*210). Ha van itt valaki, aki sajnos szintén érintett a témában, én is valamivel a törzsvásárlói ár alatt átadnám valakinek. Akit érdekelne, írjon itt üzit!


Üdv, Anna

2016. márc. 30. 20:31
Sziasztok. Régóta nem írt ide senki. Meg szeretném kérdezni, hogy áttétnél is segíthet a Culevit?
2014. okt. 1. 11:35

Sziasztok!

Nekünk sajnos megmaradt egy bontatlan doboz Culevit italpor.Ha valakit érdekelne törzsvásárlói ár alatt valamivel,írjon itt üzit.

Köszönöm,Andrea!

2014. jún. 17. 22:57
szemtelensègnek tartom hogy a gomba terjesztői ekkora összeget kèrnek a szerencsètlen betegeken akarnak meggazdagodni.az igy szerzett pènz nem hoz szerencsèt.èn svàjcban èlek,ès a neten làtom hogy nèmetbe 60gramm gomba por 10 euròba kerül,otthon hu.meg 20 gr.5.330 forintszègyelhetik magukat.remèlem hogy aki ki szeretnè pròbàlni a pecsètviaszgombàt,reishi nèven nèmetböl meg rendeli,ès nem ezektől az uzsoràsoktòl veszi.Matild.
2013. szept. 27. 20:57

Sziasztok!

apósomnál januárban diagnosztizálták a tüdőrákból induló kisagyi áttétet. már kétszer műtötték, harmadjára nem fogják, mivel túl nagy a daganat, a bal oldali kisagyát teljesen ki kéne venni az agyhártyával együtt, azt mondták már csak a leépülés jöhet. tegnap voltunk a párommal egy független orvosnál konzultáción. a doki azt mondta, bár nincs sok remény, de adjuk a culevitet, méghozzá az italport, és napi 2000mg D vitamint. Igya csak tovább a lúgos vizet, mást ne szedjen, az antioxidánsok kiütik egymást. a b17-et, az omega3-at és a q10-et kizárta, mondván, attól még senki nem gyógyult meg. remélem segítettem, és számítok a culevit italport szedők tapasztalataira!

39. madártej1 (válaszként erre: 36. - Béla48)
2013. szept. 15. 20:40

Van már tapasztalatod a culevit italporról?

Remélem, jól vagy!

38. Honleány (válaszként erre: 6. - Dóri)
2013. aug. 26. 21:56

Kedves Dóri !

Tanácsot szeretnék kérni barátunk hasnyálmirigy-daganata miatt. 67 éves férfiről van szó, úgy vették észre, hogy besárgult, mert a daganat nyomta az epét, s az nem tudott ürülni. A szövettana pozitív, tehát rákos. Nem operálták meg, bár két hónapig volt kórházban, csak kivezették az epeváladékot. Azzal engedték ki a sebészetről, hogy keressen fel egy onkológiát, ahol valószínűleg kemót fog kapni (ezt nem nagyon szeretné). Hisz az alternatív dolgokban, most küldtem át neki egy összeállítást a Culevitről.

Tudsz valamit ajánlani ?

Üdvözöllek : Fruzsina

2013. jan. 29. 18:04
Nem tudja valaki, hogy myelóma multiplex esetén hatásos e a culevit?
36. Béla48 (válaszként erre: 34. - Dudi5)
2013. jan. 28. 12:40

Köszönöm a tel.számot

Nem vagyok pesti de nagyon szeretnék megygyógyulni

a culevit port szedem,,illetve iszom, remélem segít valamit

35. Dudi5 (válaszként erre: 31. - Regin_a)
2013. jan. 28. 12:34
Sajnálom,a feladás a legrosszabb.Tudommiről beszélsz,nekem a nagynéném adta fel nagyon gyorsan az életet- nem rákos volt.Nem lehet valahogy mégis hatni rá?és nem értem a család miért adja fel?!Anno én Q10 -et és Aloe verát szedtem-még 98-ban voltam rákos,esélyem volt nagyon az áttétekre ,de itt vagyok és megúsztam.
34. Dudi5 (válaszként erre: 32. - Béla48)
2013. jan. 28. 12:28
Az Echo tv van műsora szombatonként.ha jól irtam fel a telszámot:06-96 564-428 vagy 06 96 564 526,érdemes megpróbálni,sőt nem tudom,hogy pesti vagy-e,de ott a gyógyult betegeiknek van klubjuk és érdemes azokkal is felvenni a kapcsolatot.
2013. jan. 28. 11:19

Sziasztok!

Valószínű nekem is daganatom van.11-én megyek mintavételre amin kiderül milyen indulatú!Én hallottam a Varga Gábor féle gyógygombáról amitől már sokan felgyógyultak e betegségből!Párom meg is rendelte még nem érkezett meg,de majd beszámolok róla milyen ha valakit érdekel!Én nem adhatom fel hisz három fiam még fel kell nevelnem!

2013. jan. 28. 05:49

Nagyon köszönöm a hozzászólásotokat a Dávid proff intézetének elérhetőségét hol lehetne megtalálni?

Ez a tápszer nagyon sok betegben reményeket kelt, a beharangozóban is sok jót mondtak róla.

Nem tudom van e olyan akin ezt segített?

31. Regin_a (válaszként erre: 29. - Dudi5)
2013. jan. 27. 23:36

Sajnos feladta a barátom, de a legnagyobb baj, hogy a családja is.

Nem tudok mit tenni. Konzultáltam a Culevit tanácsadóval, nem javasolja, máj gondok miatt.

Ez az egy kivétel, amikor ez a tápszer sem ajánlott.

Ennyi volt!

30. globus (válaszként erre: 28. - Béla48)
2013. jan. 27. 19:37
Anyukám szedte, de ha csodákat remélsz tőle, akkor csalódni fogsz. Ez egy daganatos betegek részére összeállított, nyomelemeket tartalmazó szer, semmi több. Afféle "multivitamin" kombináció.
29. Dudi5 (válaszként erre: 27. - Regin_a)
2013. jan. 27. 19:35
Érdemes lenne Dávid prof intézetét felhívni,szerintem itt megtalálod az elérhetőségét a neten.Ott sok jó orvos van és konzultálni velük.Sok áttétes betegen segítettek.
2013. jan. 27. 16:03

Üdvözlök mindenkit

Érdekelne, hogy van e itt olyan személy aki haszálta, Ő vagy hozzátartozója a culevit tápszert

2013. jan. 21. 00:35

Felhozom azon okbol, hogy akárkim erősen érintett a daganatos betegségben


Feladta!

De a nagyobb baj, hogy a hozzátartozói is feladták, illetve hisznek a doktoroknak akik azt mondják, nincs mit tenni.

Se kemot, se sugárt nem kapott

Én mégis azt hiszem megveszem neki ezt a culevitet


Egy nagy bajom van, hogy igazábol nem tudom milyen daganatja van, illetve azt tudom hogy több áttét

Nem lehet érdemben a hozzátartozókkal beszélni

Az egyik, vagy tök hülye hozzá és csak néz ki a fejéböl, a másik okoskodik hogy ő mindent tud

és ennyi

Tenni, semmit nem tesznek


Ki az aki "eredményesen" alkalmazta?


El vagyok keseredve teljesen

26. Regin_a (válaszként erre: 24. - Aletta90)
2013. jan. 21. 00:29

Ez a növény egy bizonyított gyógyszer az ÖSSZES RÁKTÍPUS ELLEN !!! "


Hülyeséget ne terjessz!

ÉS

Ne vezess fére másokat, pláne nem betegeket

2013. jan. 8. 09:32

Sziasztok!


Abban kérem a segítségetek, egy szerettem rákos betegséggel küzd. Kötőszöveti rákja van, ráadásul olyan, amit az orvosok sem nagyon ismernek, és közölték hogy ez annyira rikta fajta, hogy ne is remélje hogy a kutatásokban nagy áttörés születik rövid időn belül, mert azokra a típusokra folytatnak kísérleteket, melyek elterjedtebbek. Egyelőre még van idő, mert jól viselkedik a rák, tüdőben van áttét, de szükségünk lenne egy nagyon jó onkológusra! Mivel csak kísérletezgetni tudnának az orvosok, más ráktípusra "bevált" erős kemoval, holott még kár bolygatni és tönkre tenni a szervezetet, ezért olyan orvost keresünk, aki nagyon türelmes, ért a betegek nyelvén és nem küldik el a hölgyet azzal a szöveggel, hogy mit kérdezget annyit? Holott csak szeretne tisztában lenni azzal, mi zajlik a testében, mik a lehetőségei? Kérlek ha tudtok, ajánljatok orvost, akiben meg lehet bízni, szakértelme van és van türelme egy rákos beteghez!


Előre is nagyon köszönöm segítségetek!!!

2012. okt. 10. 13:18

Sziasztok!

Együtt érzek veletek. Pár éve az én mamám is gyomorrákban halt meg. Az alábbi cikket találtam a témában. Remélem hasznotokra válik. Bárcsak már akkor tudtam volna!


A CITROM


Az alábbi cikk Dr. Dezsényi Emese doktornőtől jött, aki mentő-és katasztrófavédelmi orvos.


"A CITROM 10.000-szer erősebb mint a KEMOTERÁPIA. Elnézést kérek, hogy eddig nem fordítottam le, most veszem a fáradságot, hogy ingyen és bérmentve lefordítsam mindazoknak, akik nem tudnak angolul.


Figyelem: ami zárójelbe van téve ( ), az mind az én magyarázatom.

Az a jó hogy a citromot (nem a tablettát) lehet pl; enni, és készíthetünk citromfürdőt,

különösen a test befolyásolt területein (ott ahol rákos).

(A citrom minden fajtája rendkívül hasznos a rákbetegségek kezelésében, ill. megelőzésében.)

Vágj fel citromot és add oda a gyerekeknek, hogy szopogassák, vagy tegyél a pohár vizedbe egy pár szeletet, ezzel is megelőzheted a rákot.

Ha valakit ismersz, aki ezt még nem tudja, kérlek, hogy küldd el nekik, mert óriási szívességet teszel nekik azzal, hogy tudatod velük ezt.

A Citrom "Citrus", ez egy csodálatos termék ami MEGÖLI A RÁKSEJTEKET,10.000-szer ERŐSEBB MINT A KEMOTERÁPIA.

Miért nem tudjuk mi ezt ???

Azért, mert vannak laboratóriumok, amelyek érdekeltek egy szintetikus verzió elkészítésében, ami HATALMAS PROFITOT hoz nekik.

Te most úgy segíthetsz a szükségben levő barátaidon, hogy ezt a tudomásukra hozod, hogy a "valódi citromlé" (ami nem laboratóriumban készült) előnyös a betegségek megelőzésében.

Az íze kellemes és NEM hozza létre azokat a rettentő kemoterápiai effektusokat (mellékhatások).

Ha van lehetőséged, hogy egy citromfát ültess a kertedben vagy a teraszodon balkonodon, akkor még ma tedd meg.

Hány ember hal meg azért mert ez egy féltve őrzött titok, több, mint gondolnánk.

A multimilliomosok és a nagy cégek nem akarják nyilvánosságra hozni, mert akkor óriási haszontól esnének el. Amint tudjátok, a citrom fának nem kell sok hely és tudjuk, hogy sok fajta létezik belőle.


A citromot eheted különbözőképpen: megeheted a pépet, a kipréselt lét, készíthetsz hűsítő italokat belőle, sörbet (angolul sorbet), tésztákat, süteményeket.


A citrom sok kiváló tulajdonsággal rendelkezik, de a legérdekesebb az, amit a cisztákkal és a daganatokkal csinál.

Ez a növény egy bizonyított gyógyszer az ÖSSZES RÁKTÍPUS ELLEN !!!

Egyesek azt mondják, hogy a citrom nagyon hasznos különböző rákokra.

Anti-mikrobiotikus spektrum (választék) a BAKTÉRIUM, INFEKCIÓ és GOMBÁS MEGBETEGEDÉSEKRE, az ÉLŐSKÖDŐ PARAZITÁK ÉS FÉRGEK ELLEN, A VÉRNYOMÁST SZABÁLYOZZA AMI TÚL MAGAS, és ANTIDEPRESSZÁNS is (DEPRESSZIÓ, CSÜGGEDÉS ELLEN).

JÓ HATÁSÚ A STRESSZ ELLEN, és az IDEGI ZAVAROK ELLEN !!!

Ennek az információnak a forrása elbűvölő.

A világ legnagyobb gyártójától jön, amely azt mondja, hogy több mint 20 laboratórium tesztelte már 1970 óta, és ezeknek a kísérleteknek az eredményei bebizonyították azt, hogy:

MEGSEMMISÍTI A ROSSZINDULATÚ SEJTEKET.

12 típusú ráknál, beleértve a: VÉGBÉL-, MELL-, PROSZTATA-, TÜDŐ-,és a HASNYÁLMIRIGY-rákot.


Ennek a fának (citromfa) az összetétele valóban azt mutatja, hogy 10.000-szer jobb mint az ADRIAMYCIN, gyógyszer amit világszerte használnak a kemoterápiában, ami lelassítja a rákos sejtek növekedését.

És ami a legérdekesebb, hogy ez a CITROM alapú terápia nem csak hogy megöli a rosszindulatú ráksejteket, de NEM BEFOLYÁSOLJA AZ EGÉSZSÉGES SEJTEKET."


Fordította angolból:

Ifj. Balla Ferenc" — Monika Bereczki

23. boszi1968 (válaszként erre: 22. - Akiren)
2012. okt. 10. 13:06

próbáltátok már a moksa cseppet?próbáljátok meg.

akik ezt kitalálták fennt van a videójuk a youtubon.érdemes végig hallgatni.

de megpróbálhatjátok a cápa porcot is.

22. Akiren
2012. okt. 7. 19:59
Üdv mindenkinek. Erika vagyok, Székelyföldön élek. Van egy imádott 33 éves húgom. Körülbelül egy hete tudjuk hogy menthetetlen rákbeteg. Vastagbél rákja van, ami már a máját is ellepte. Csütörtökön műtötték meg, az orvosa nulla esélyt adott neki. Én azóta folyton a neten keresem a megoldást, mert nem tudom elhinni hogy nem létezik valami ami megmentheti az életét. Sok csodagyógyszer van: Zeolit, ganoderma gomba, Culevit, C vitamin, B17, és még sorolhatnám. Tudna valaki tanácsot adni melyik a jobb megoldás?
2011. júl. 11. 10:26
Elolvastam mindent már róla, a honlapon nagyon dícsérik, de senkit nem találtam, aki maga is használta volna. Ahhoz elég húzós az ára, hogy csk egy újabb "csodaszer" legyen. Napi két üveggel kell meginni belőle és 2000 körül van egy üveg. persze, ha az ember biztosan tudná, hogy segít semmi pénz nem lenne sok érte, de eddig csak a gyártó dícsérte...
20. efb09ec3ff (válaszként erre: 19. - Gyöngyi)
2011. júl. 11. 09:33
Nagyon jókat hallottam az alacsony deutérium tartalmú, mágnesesen strukturált víz fogyasztásáról.
2011. jún. 28. 09:29
Mi az ami a kemoterápia mellékhatásait csökkenti?
2011. jún. 19. 08:50
Én most a páromnak Avemar-t adok és Flavon-lekvárt. Ezek olyan természetes szerek , amik nem árthatnak-azt gondolom.
17. boszi1968 (válaszként erre: 13. - Chelsee)
2010. jan. 21. 22:04

cápaporc:gátólja a tumor körüli érhálózat kifejlődését,vagyis megakadályozza az áttétet.

próbáld meg.a nagymamámnak segített,pedig neki összetett rákja volt,ráadásul előre haladott.az orvosok szerint háromhónapja lett volna hátra.elkezdte szedni ezt a gyógykészítményt és velünk volt még tizenöt évig,és teljes életet élt.

16. boszi1968 (válaszként erre: 14. - Chelsee)
2010. jan. 21. 21:58

culevit:a rák megelőzésére és kiegészítő kezelésére

egyaránt alkalmas.előtte konzultálj a kezelő orvossoddal róla.

2010. jan. 21. 18:11

Sziasztok!

Szomorúan olvasom, amiket írtatok. Sajnos a közel múltban több család tagomat, ismerősömet is különbőző fajta daganatokkal diagnosztizálták. Én is rengeteg "csodaszerről hallottam", de már úgy vagyok vele, hogy ki tudja?

Az orvosok között meg hatalmas különbségek vannak, van olyan, aki tényleg sokat segít a kezeléseken túl is, de sajnos olyan is, akitől semmi egyebet nem várhatsz, mint a "futó szalag gyógyítást".

Ti nem vettétek fel a kapcsolatot a Rák Ellenes Alapítvánnyal?

Úgy hallottam, hogy ott sok ilyen kérdésben is tudnak segíteni (mit egyek, mit szedjek, mit ne).

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook