Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Daganatos betegség kezelés. Culevit és pecsétviasz gomba? fórum

Daganatos betegség kezelés. Culevit és pecsétviasz gomba? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. júl. 22. 15:28
Ja, a lényeg kaptam culevit-et is, de nem vettem be, mert azt sem tudtam, hogy mi van benne, ér-e valamit és még csak kísérleti szakaszban volt akkor. nem tudom most hol tart.
13. chelsee (válaszként erre: 1. - Bikinis)
2009. júl. 22. 15:26

Amikor beteg lettem az egész család futkosott a csodaszerek után, csak valahogy segítsenek. Az orvosok nem mondanak és nem javasolnak semmit, ez sajnos a legtöbbször így van. Amikor én is megkérdeztem, hogy mit szedhetnék azt mondták teljesen mindegy, mert nem segítenek a táplálékkiegészítők. Ezt ők mondták.

Aztán csak kellett valami, hogy felerősödjek és jobban érezzem magam. Csak a természetes anyagok jöhettek szóba. Sokan szedték a Béres cseppet. Én csak aloe verát ittam. Ez természetes, ez segített. Nem szabad mindenféle drága szert összevásárolni, lehet többet ártanak mint használnak. Sok zöldség és gyümölcs!És hit, hogy meg fog gyógyulni!

12. survivor3 (válaszként erre: 9. - Bikinis)
2009. júl. 22. 12:31

Meg tudlak érteni.

A haj hullását csak példának írtam.

Erőt, jó vérképet és mielőbbi gyógyulást kívánok neki!

11. minerva223 (válaszként erre: 1. - Bikinis)
2009. júl. 22. 11:39
Azt írod Apukád nem szereti a zöldséget- gyümölcsöt. Pedig az nagyon fontos lenne az antioxidánsok miatt. Ezt a flavin vagy a búzafűlé pótolhatja. A második egyszeri beruházást igényel és te magad elkészítheted neki így nem kerül sokba. Igaz kicsit pepecselős és nem is jó ízű, de az a bizonyos tea is pocsék és még drága is. Sajnos ma már minden a pénzről szól.Ezek a szerek szerintem nincsenek eléggé kipróbálva,nincs klinikai tapasztalat ami igazolná,hogy segítenek. Az én onkológusom szerint semmit ne szedjek,kivéve az immunerősítésre figyeljek. Ha megfelelő az immunállapot a test saját maga legyőzi a rossz sejteket.Az okot kell megkeresni és azon változtatni.Biztosan sikerülni fog!!!!
10. krokka (válaszként erre: 9. - Bikinis)
2009. júl. 22. 11:30

Szia !

Az én édesanyám leukémiás volt, kilátástalan helyzetben került kórházba,aztán én is természetesen, mint mindenki futottam minden csodaszer után .Főorvos a kemoterápia mellett nem javasolt semmi kiegészítöt,de időközben lettünk annyira viszonyban , hogy elárulta magánvéleményét . A béres cseppet mindenképp ajánlotta nap 3* alkalmazva , és ö az Avemárt javasolta. Azt mondta még, hogy amit egyáltalán nem szabad : össze-vissza szedni mindent, mert egymás hatását csökkenthetik, sőt hathatnak a kemora is negativan . Én szót fogadtam neki, sikerült is még 6 évet élnie. Egyben biztos vagyok, hogy a legfontosabb a pozitiv gondolkodás, a hit, a család szerető ereje, de mindemelett elengedhetetlenül fontos a természetes tápanyagbevitel zöldségből, gyümölcsből ásványi anyagokból mindig frisset és sokat fogyasztani . Sokat tudnék még mesélni, ha gondolod kérdezz bátran, de még adnék egy tanácsot : Magadra és a tapasztalataidra hallgass, mert ebben is sajnos óriási üzlet van , nagyon sokan mások szenvedésén gazdagodnak meg, és minden csodát el akarnak hitetni veled.Kivánok sok erőt, egészséget és persze mielöbbi gyógyulást !

9. Bikinis (válaszként erre: 8. - Survivor3)
2009. júl. 22. 10:59

Szia!

Tudom Én si, hogy az onkológus tanácsa kellene, de nagyon rosszak a tapasztalataim.Nem mondanak semmit, nem javasolnak..és így gyógyulj meg.!!Már a 8. kemoterápiánál tartunk, egészen jól viseli, nincs hajhullás, hányás, 2 hetente kell menni és péntektől-vasárnap reggelig tart. A pénteki nap nehéz, akkor inkább csak gyenge és alszik.

Folfox 4 protokoll szerint kapja a kezelést, de csökkentett oxiplatinnal mert erre érzékeny.

Ezenkivül gyógyszert nem szed , nem kapott és nem is javasoltak semmit.

Vitaminok közül béres cseppet adtam eddig neki, mert nem tudom eldönteni melyiket válasszam.

Mert pont én is attól félek nehogy rontsak a helyzetén.

8. survivor3 (válaszként erre: 1. - Bikinis)
2009. júl. 22. 09:44

Szia!

Nem a daganat típusától függ, illetve nem közvetlenül, hogy milyen kiegészítő készítményt érdemes fogyasztani. A kapott gyógyszerek határozzák meg azt.

Számos termék alkalmas a gyógykezelések hátrányos mellékhatásainak mérséklésére, viszont előfordulhat, hogy a kiegészítő termékek olyan összetevőket tartalmaznak, melyek a hagyományos gyógykezelés során alkalmazott szerekkel összeférhetetlen.

Például ha a férjed kemoterápiát kap, akkor –egy üzleti érdeket előtérbe helyező – „baráti” jó tanácsként javasolt hajhullás elleni homeopátiás szer fogyasztásával esetleg ront a helyzeten.

Az onkológus szakorvos véleményét mindenképpen tanácsos kikérni!

7. Szilvana (válaszként erre: 1. - Bikinis)
2009. júl. 22. 09:38

Szia!

Sajnálom amin átmentek. Anyumat tavaly műtötték melldaganattal,tudom mit éreztek.Anyu hála Istennek jól van.Akkor én is depresszióba estem..annyira ideges voltam, és mindenki mást ajánlgatott.Végül vagy 20 étrend kiegészítőt fel tudtam sorolni..amire azt mondták jó.Én is ugyanebben a cipőben jártam.

A lényeg a hit.Higgyen gyógyulásban.

6. dóri (válaszként erre: 1. - Bikinis)
2009. júl. 22. 09:23
Mind a két szülőm rákos volt. Akkor én nem ismertem semmi mást, csak a Culevitet és van egy tea, egy orvos kisérletezte ki, utána tudok nézni, ha érdekel, sajnos nem voltak hajlandók semmit sem beszedni, de eddig akinek ajánlottam,mindenki hálásan köszönte. Szintén fantasztikus eredményeket ér el egy doki egy - többek között - fehér fagyöngyből készült injekció kúrával. És a kemo hatásait enyhíti egy aloe verás készítmény. Mindenben tudok segíteni, írj nekem, ha érdekel, de nem a fórumon, mert nem szeretném,ha reklámozással vádolnának.
5. accb6cf2da (válaszként erre: 1. - Bikinis)
2009. júl. 22. 08:23

Szia!

Nagyon sajnálom, hogy ilyenen kell keresztül mennetek, de van remény a gyógyulásra!!!!!

Milyen daganat?

A férjemnek 89-ben diagnosztizáltak nyirokmirigy rákot. 2 műtét majd kemoterápia. A sebész elmondott mindent, amit tudnunk kellett. A kockázatokat a túlélési esélyt, mindent. Azt is mondta, hogy a műtét semmi a kezeléshez képest. Igaza lett.

6 kezelés volt előírva a férjemnek. Az első kezelést a legerősebb szerrel csinálták. Férjemnek a kezelés után napokig 40 fokos láza volt, vért kapott, mert az infúzió a fehér vérsejteket is tönkreteszik. Hányt napokig és még sorolhatnám izomsorvadás, fogyás, stb.

A második kezelésre már készültünk: a hányásra az egyik beteg fagyit ajánlott, a kezelés könnyítésére bérescseppet. A másodikat már jobban tolerálta a szervezete. 4 kezelés után a sebésszel egyeztetve a férjem nem ment többet. Azóta évente kontroll, és minden rendben van! Gyógyult. Igaz minden kontroll napon izgulunk, de utána megkönnyebbülés.


A férjem tejet nem ihatott, arról teljesen letiltották, és az élő flórás tejtermékekről is!!!


Ha tudok szívesen segítek!


Jobbulást, és kívánom, hogy Ti is ilyen szerencsések legyetek, mint mi!!!!!

4. minerva223 (válaszként erre: 1. - Bikinis)
2009. júl. 22. 08:03
Két éve vagyok benne a mókuskerékben.Semmit nem szedtem,nem hiszek benne. Hosszú lenne leírnom a véleményem erről,de figyelmedbe ajánlanám a búzafűlét amit megtalálsz a naplómban. Azthiszem 11. bejegyzés ha jól emlékszem.Neked kitartást, a párodnak mielőbbi gyógyulást kívánok.Ha szükséged van rám vagy kérdésed van,nyugodtan keress!:-)
3. Bikinis (válaszként erre: 2. - Kék013)
2009. júl. 22. 07:48

A párom is azt állítja magáról, és úgy is probál élni, hogy"semmi baja" de sajnos márciusban műtötték és most egy hete újabb tumort találtak a vastagbélen.Engem ez aggaszt de nagyon.

Köszönöm , hogy irtál.

2009. júl. 22. 07:29

Szerintem nagyjából mindegy, hogy mit szed.Csak az számít, hogy mit hisz.A nagypapám(nála bőrdaganatot találtak)végig azt állította, hogy semmi baja. Béres cseppet szedett, meg a Mamám valami büdös füvet itatott vele.Kb.1 év múlva meggyógyult.

A férjem Anyukája viszont a culevittől kezdve a forrásvízig mindent megivott, megevett,(tüdőrákja volt) aztán úgy döntött, hogy nem érdekli tovább.Fél év múlva meg is halt szegény.

Nagyon drukkolok, hogy végig hinni tudjatok a gyógyulásban!

2009. júl. 22. 07:20

Amikor megtudtam, hogy életem párja beteg, akkor tudtam segítenem kell, abban hogy megtaláljam a megfelelő étrend kiegészítőt, amellyel segítem a szervezetében dúló harcot vívó egészséges sejtjeit.A kemoterápia mellékhatásait probáljam csökkenteni, és elsődleges gyógyúljon meg!!!

Nagyon sok beteg van, csak most látom amikor kezelésekre járunk, nagyon sok hír, információ van. De mi is a jó?

Nagyon sok termékről hallottam jót és kevésbé jót, de melyiket válasszam???

Voltatok-e hasonló gondban, nem tudod melyik legyen, melyikkel tudsz a legtöbbet segíeni???

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook