Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Csodababám született fórum

Csodababám született (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Csodababám született

2010. okt. 26. 12:22
Köszönöm Lányok, puszi!
2010. szept. 27. 13:52

A mi történetünk is hasonló, mi is az orvosnak köszönhetjük, hogy egészségesen született kisfiunk. 2010. 03. 25-én, 8 hónapra 2560g és 46 cm-rel.

Sok boldogságot a picihez!

2010. szept. 18. 16:51
Az én történetem is úgyan ilyen mintha én meséltem volna , nekem éjjel történt és rohantak velem a műtőbe, olyan mintha álom lett volna. Engem nem altattak az a külömbség. Az én fiam 2010.03.22.-én született 4320g és 51cm-rel.
2010. szept. 16. 00:57

Mintha csak a saját történetemet olvastam volna,annyi különbséggel,hogy az én fiam nyakára 5-ször volt rá tekeredve a köldökzsinór,és ezért nem tudtam tágulni,és én is kaptam a gázt,csak nálam 11 órán keresztül nem volt se kép se hang.

Gratulálok a pici lánykádhoz,erőt,egészséget nektek.

26. 9a57973fa3 (válaszként erre: 1. - Jasmine)
2010. szept. 15. 00:00

Szia!

Én is császárral szültem,egy csodálatos várandósságom volt és egyáltalán nem viselt meg,hogy császárlett végül,mert tudtam,hogy így lesz a legjobb,mivel sajnos a kicsilányom szívfrekvenciája 10órás vajúdás után nagyon lelassult!

Nekem mindennap ünnep mióta a kislányom megszületett!

Sok boldogságot kívánok nektek!

2010. szept. 14. 23:34

Jasmine!

Elolvasva történetedet,a könnyeim is megindultak.Az én kislányom is nehezen született,végül vákummal látta meg a világot.

Kívánok Nektek sok boldogságot és sok örömet kívánok kislányotokhoz.

2010. szept. 14. 08:27

Gratulálok! És fel a fejjel, olyan sok szépet adnak nekünk ezek a babák, amit semmi nem pótolhat!

Tudom a császár nem egyszerű, még akkor sem, ha tudod hogy az lesz! Nekem mindkét babám így született,Az elsőre 8 évig vártam de most hogy itt vannak ez maga a csoda!

Ki kell élvezni minden percet!!!!

2010. szept. 12. 16:06
Gratulálok,tudom mit éltél át,nekem is hasonló a sztorim,lassan meg is jelenik majd!
2010. szept. 12. 11:04

Nagyon megható történet! Gratulálok gyönyörű kislányotokhoz! És nem utolsó sorban a kitartásért elismerésem!

Sok boldogságot és egészséget!!

2010. szept. 11. 21:28
gratulálok és jó egészséget kívánok mindkettőtöknek. (03.31 én született kisfiú anyukája)
2010. szept. 11. 17:46
Szia!Ugyanazon a napon születtek a babáink:)Nagyon gratulálok a kis Jázminhoz,nagyon szép!És remélem a következő szülésed könnyebb lesz:)
2010. szept. 11. 14:44

Gratulálok! Jó egészséget! :)

Dia (2 hónapos Ákos anyukája)

2010. szept. 11. 14:35

Szia!


Elolvastam, meghatódtam, gratulálok! Jó egészséget nektek!

Én ugyan ezen a napon szültem itt a győri kórházban. :)

Az én kislányom Nóri, 15.27-kor született. :)

Örülök hogy végül a császár mellett döntöttek az orvosok, és hogy nem lett semmi baj!

2010. szept. 11. 13:51

Sziasztok! Köszönöm midnenkinek, h írtatok, jól esik!


Andurka, nem mondták meg miért éreztem az egészet, sztem rossz helyre szúrtak...


Alexisz, nem Győrben szültem, messze lakunk tőle nagyon! Ott csak a lombik lett volna!


Jarvis, igen, a cím így is nagyon találó lett volna!!!!!! Sőőőőt!

2010. szept. 11. 12:38
Én is gratulálok! Szívből! Sok egészséget és örömat kívánok Nektek!
2010. szept. 11. 09:59

Gratulálok! Mindkettőtöknek jó egészséget és sok boldogságot kívánok.


Remélem nem fogsz megharagudni, ha írok egy kis megjegyzést, ami igazán nem is a szüléshez kapcsolódik. Sokkal inkább a magyar nyelv sokszínűségéhez.

A cikk címét olvasva eljátszottam a szavakkal és arra jöttem rá , egy-két karakter megváltoztatásával mennyire másképp hangzana ez a mondat

Csodababám született -Csoda! Babám született. Sajnos vagy hála az Istennek, de rengeteg nő van ebben az országban,és talán a világ más pontjain is akik sokat próbálkoznak, egy ideig hiába, és mikor már nem is számítottak rá, akkor kelepelt a gólya a kéményükön.


Szóval még egyszer elnézést a kis kitérőért. Ennyit akartam hozzátenni.


Jó egészséget mindkettőtöknek!

2010. szept. 11. 09:40

Gratulálok,jó egészséget kívánok Nektek! Gyönyörű a kis Jázmin! :)

A szülésedről még annyit,hogy majdnem ugyan így jártam az érzéstelenítővel én is,én akkortól kezdtem érezni a dolgot,mikor kb. a lepényt bányászták kifelé belőlem,ott kezdtem el én is bőgni,meg zihálni,megkérdezték,nem tán érzek fájdalmat : DE TÁN!!! :S Maszk fel,és kép megszakad....engem még a műtő asztalon ébresztettek fel. Ilyenkor vajon mi lehet a baj? Miért nem hat az érzéstelenítő?? Neked megmondták?

2010. szept. 10. 21:57

Gratulálok Nektek!

Az én babám április 12-én született.Életem legszebb időszakának kezdete ez a nap.

Nagyon sok jót kívánok Nektek az életetekben!!!


(Talán a győri kórházban is szültél?)

2010. szept. 10. 21:08
Örülök hogy végül minden jól végződött veled és Jázminnal! :) Gratulálok a pici lányhoz. Jó egészséget nektek! :))
2010. szept. 10. 20:49
Nagyon jó egészséget, hosszú boldog életet kívánok Nektek!
2010. szept. 10. 20:43

Nagyon örülök, hogy minden rendben lett a végén:)))

Sok boldogságot és egészséget nektek!

2010. szept. 10. 20:11

Nagyon meghatódtam! :)

Gratulálok!

2010. szept. 10. 18:56

Gratulálok Neked, és kis Jázmin babának, aki gyönyörű!!!

sok egészséget és sok szép napot kívánnk Neked:É és pocaklakóm!:)

2010. szept. 10. 18:34
Jó olvasni, hogy mennyire örülsz a bébikédnek. Az már csak külön ráadás részemre, hogy mintha a saját, lassan 6 évvel ezelőtti szüléstörténetemet olvastam volna.
2010. szept. 10. 17:18

Gratulálok neked és örülök, hogy minden jól alakult.

Ha van kedved nézz be hozzánk az áprilisi babák fórumára vagy ha gondolod jöhetsz a klubba is :)

2010. szept. 10. 17:06

Gratulálok a szép lányodhoz,milyen jó hogy ebben a században élünk,régen nem lett volna sok anyának és babának szerencséje,most már minden baba esélyt kap!

Szép baba nagyon!

2010. szept. 10. 16:53

Nagyon gyönyörű kislányod van! Gratulálok!

Nagyon sok gyönyörű napot,hónapot,éveket kívánok nektek!!! :-)))

3. mandella (válaszként erre: 1. - Jasmine)
2010. szept. 10. 16:46
Gratulálok, és további sok-sok élményt, boldog pillanatokat kívánok nektek!
2010. szept. 10. 16:34

Gratulálok tiszta szívből a gyönyörű Jázmin babához!

Sok boldogságot Nektek!

Valóban a császár életmentő műtét sokszor!

2010. szept. 10. 16:08
Lassan eltelt 5 hónap a szülésem óta és most úgy döntöttem, megírom a saját cikkem, a saját történetem én is.
Egy éve vártam RÁ, és már a győri Kaáli küszöbén álltam lombikra várva, mikor 2009-ben, egy augusztusi reggelen remegő kézzel, a szívemmel a torkomban mutattam a páromnak a pozitív tesztet! Kimondhatatlanul boldog voltam, hogy sikerült, megcsináltam, az orvosi diagnózis ellenére spontán kismama vagyok! Csodás várandóságom volt, a szülést is így képzeltem...aztán azért azt sem adta az élet könnyen...de kb. 30 óra vajúdás után aztán megkaptam az életem legszebb ajándékát, Jázmint!

Ugrás a teljes írásra: Csodababám született

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook