Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Családi gondok fórum

Családi gondok (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jún. 17. 20:23
mert erre is gyanakszom hogy emiatt nem kivánom a szexet,és hangulatingadozásaim vannak.A mellékhatásoktól félek visnt ha abbahagyom..hízás stb
18. Clau26
2010. jún. 17. 20:21
na totál hülye vagyok tényleg írtad,h fogamzásgátlót..de tényleg nem értem miért kellene abba hagynod
17. Clau26
2010. jún. 17. 20:19
ja én azt hittem nyugtatót szedsz..miért akarnád abba hagyni?
2010. jún. 17. 20:17
mikor elvesztettem a szüzességem akkor triregolt utána 1évig milligest,lindynette 30at utána,majd yasminelle-t,most pedig megint lindynett30at
15. Clau26 (válaszként erre: 14. - Bujamaja)
2010. jún. 17. 20:15
na hát ezt pont jótól kérdezed kb 6éve akarok elmenni szexológushoz hasonló problémámmal.Na eddig ne húzd a dolgot.Ne hagyd ott ha szereted,próbáld vele megbeszélni a dolgot és menj el szexológushoz vagy pszichológushoz vagy mindkettőhőz.Egyik a lélek másik a test doktora.Milyen gyógyszert szedsz?
2010. jún. 17. 20:12
igen arra is,hogy szerinted lehet jobb ha pl .elmegyek pszichológushoz és abba hagyom a fogamzásgátló szedését?vagy szerinted inkább hagyjam ott ha nem jó a szex?
13. Clau26 (válaszként erre: 11. - Bujamaja)
2010. jún. 17. 20:09
szexre gondolsz?
12. Clau26
2010. jún. 17. 20:08
ja és még abban is megegyezünk,hogy én apukám is nagy papucs volt,de nekem nem kellene ilyen férfi.Szerintem ez a mondás nem teljesen igaz.Ha neked bejön hogy a párod ilyen akkor nincs semmi gond vele kinek a pap kinek a papné
2010. jún. 17. 20:08
neked is gondok voltak vele?hasonló helyzet?
10. Clau26 (válaszként erre: 7. - Bujamaja)
2010. jún. 17. 20:06

szia


Nekem az anyám 8x próbált öngyilkos lenni a szemem láttára és én is rá hasonlítok természetben.Már nem is beszélek vele.nem rég született meg a kislányom.Annyit tudok hogy amit anyámtól kaptam azt én enm adom neki,mindenbe ellentétesen cselekszem és sose teszek olyat amit ő tett és ahogy ő viselkedett.tanulj te is a negatív dolgokból és fordíts pozitívra inkább.A szex témához meg annyit legyél türelmes és enged el magad..na mondjuk bagoly mondja verébnek:-)

9. Vigyorex6 (válaszként erre: 8. - Nedi)
2010. jún. 17. 20:02
Sejtettem :)))
8. nedi
2010. jún. 17. 19:58
Bocsi Vigyorex6,Moncsy85-nek akartam írni:)
2010. jún. 17. 19:58
igen értem.Nekem annyi gond jár a fejemben hogy egyszerűen nem tudok kikapcsolni.sanos nálunk a családunk olyan,hogy nővérem is depressziós volt és 4évig pszichologushoz járt.szóval én érzem hogy lelkileg nem vagyok rendeben,plusz még gyógyszert is szedek,és még szűz voltam mikor korházba kerültem és hüvelyi ultrahangot csináltak ami nagyon fájt.ez is egy rossz élmény volt:(
6. Vigyorex6 (válaszként erre: 4. - Bujamaja)
2010. jún. 17. 19:50

Szerintem nem vagy rendben lelkileg és ez kihat a szexre. Aztán talán még nem is ismered eléggé a tested.

Valakinek a sokadik partnerével sikerül eljutni a csúcsra. Valakinek meg kell találni azt a partnert, akivel patentül passzolnak egymással.

Ezt a három lehetőséget tartom olyan oknak amitől nem jutsz el az orgazmusig.

Ez egy nagyon összetett dolog és Te vagy hozzá a fő kulcs.

5. nedi (válaszként erre: 2. - Vigyorex6)
2010. jún. 17. 19:45

Ismerős helyzet,azt hittem csak a mi családunk ilyen:)

Van egy 11 évvel idősebb nővérem,pici kórom óta csak arra emlékszem,hogy hol fasírtban vannak,hol kibékültek.Mindég valami kis hülyeségen kaptak össze.Tesóm 4 gyereket szült,ebből egyet tudott anyu rögtön,a többit később tudta meg.Sajnos a gyerekekkel való kapcsolatra is kihat kettőjük harca,pedig már azok is felnőttek.Ez van:)

2010. jún. 17. 19:41

sziasztok!nekem is ilyen gondom van csak enekm sajnos az életemre is kihat:


19éves leszek a barátommal 1éve vagyunk együtt, előtte másfél évig egy olyan pasival voltam akivel egyáltalán nem élveztem a sexet, színleltem is és nem is szerettem.


háttértörténetként elmondom hogy nagyon szörnyű gyerekkorom volt, állandó költözések, sehova nem tudtam beilleszkedni, mindenki utált. Anyámék katolikusan akartak nevelni, minden héten mise, és ők is és a nagy szüleim is csak 2-3x szexeltek életükben csakis gyermeknemzés céljából, engem is igy neveltek, mikor megtudták hogy van barátom 17évesen azóta és előtte is mondjuk, én vagyok a kur. a meg a fekete bárány a családba, lelkileg és testileg is terrorban tartottak mindig. kikészültem az évek alatt.


Apám egy papucs, anyám midnig azt csinált vele amit akart, mindig csak veszekedéseket láttam és hogy egymást verik. kémkednem kellett apám után, ő pedig csalta anyámat stb.

Ebből kifolyólag halálosan félek attól, hogy olyan leszek mint ők, ugyanis a mostani barátom akivel 1éve vagyok együtt ő is szótlan és határozatlan és mindent megtesz értem, nem bulizik, nem haverozik, nem csajozik, én vagyok neki csak. Én heves, hirtelen haragú vagyok, és anyámra hasonlítok, és egyre jobban rettegek a ténytől, hogy olyan kapcsolatom lesz mint az övék(mert ált. a lány gyerek olyan férfit választ akaratlanul mint az apja)Nem találkozunk sűrűn ezért meg sem unjuk egymást.


De van egy hiba ami egyre jobban fáj, főleg az elmúlt hónapban. Vele sem mentem el az 1év alatt. . Vele élvezem a szexet, bár van amikor nem(főleg mikor anyámék felhúznak idegileg, ami szinte napi rendszerességű, és úgy érzem az életem össze van kuszálódva), de már nem tudom elviselni, hogy nem jutok a csúcsra, és egyszerűen koncentrálni sem tudok a szexre és kedvem sincs sokszor. miért van ez?


már arra is gondoltam hogy öröklődött a frigidség vagy másik pasival talán élvezném aki idősebb pl és még ismeretlen?Van egy ember aki úgymond megtetszett az elmúlt egy hétben, de nem ismerem csak láttam párszor, és sokszor eszembe jut, hogy vele talán jobb lenne vagy bármi?De lelkiismeret furdalásom van, hogy így érzelmielg megcsalom a barátomat, és hogy talán kiszerettem volna belőle?

kérlek adjatok tanácsot mit tegyek?


most érettségiztem, elköltöztem otthonról, és úgy érzem felborult az életem, azt sem tudom mit akarok, vagy mit tegyek. Lehet hogy valamit kihagytam, de ha írtok megírom.

köszike:S

3. mamcili (válaszként erre: 1. - Moncsy85)
2010. jún. 17. 19:37

semmit

Sajnos ezen te nem tudsz segíteni

2. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Moncsy85)
2010. jún. 17. 19:37
Ami azt illeti a sógorod érdekes jellem, vagy nem tudom. Az az érzésem, hogy olaj a tűzre. Sajnos ezt anyukádnak kell megoldani, mert ha belefolysz, max veled is megszüntetik a kapcsolatot. Elhiszem, hogy rossz, hogy az anyukád és a testvéred nem beszélnek egymással, de ebben a helyzetben nem sok esélyt látok a békülésre, főként, hogy már egy kérdésen bepöccentek.
2010. jún. 17. 19:33
Szerintetek mit lehetne csinálnom?A nővérem és anyám már 9 éve úgy össze vannak veszve, hogy nem beszélnek egymással. Anyám probált békülni de nővérem nem engedett, (kis hülyeségen vesztek össze) De most megszült a tesóm és nem engedi az anyjának hogy lássa a kicsiket. Sőt, engem is megfenyegetett sógorom, hogy hagyjam a nővéremet békén, (Idáig nagyon jó kapcsolatom volt a tesómmal.)pedig csak megkérdezetm hogy elmondja-e anyunak hogy nagymama lett. Most mit csináljak szerintetek, hogy mindenkinek jó legyen?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook