Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mikor lesz rajta a családi pótlék a számlán?/Mikor hozzák postán? fórum

Mikor lesz rajta a családi pótlék a számlán?/Mikor hozzák postán? (tudásbázis)


A politizáló, személyeskedő vagy provokatív hozzászólásokat töröljük.
Ne offold a kérdést, a családi pótlék fórum csevegője itt található!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
114848. csabih2 (válaszként erre: 114828. - Holozsai Szilvi)
jún. 8. 09:09

Ma beszéltem a központtal, nem teljesen értem a dolgot, de hát ki vagyok én hogy beleszóljak🫣🤣

A határozat megjött, hogy jár az ellátás, visszamenőleg. Jogerős a határozat(ők nyilatkoztak így, rajta a pecsétes papíron ugye..).

Erre a hölgy azt mondja, hogy látja, de az ügy még feldolgozás alatt van. Na most akkor hogy?! 🤣🤣🤣

Mert így számomra valami nem stimmel egyenlőre..

Gond nem gond, jó az a 4 havi egyben jövő hónapban is, csak nem értem hogy lehet valami lezárt határozat, ha közben függő a dolog..

114847. csabih2 (válaszként erre: 114844. - Hege87_1)
jún. 8. 08:11

Szia! Azóta később vitték esetleg, vagy azóta sem?

Köszi 🙂

114846. Hedvig39
jún. 7. 19:30
Sziasztok! Árvaellátást postai úton mikor hozzàk Borsod megyébe?
114845. csabih2
jún. 5. 13:43
Itt egy párszor elment a postás a ház előtt, de nem jött be, úgyhogy valószínű ebben a folyósításban én benne sem vagyok. Elnézést azoktól akiket Somogyra vonatkozóan esetleg tévesen informáltam saját tévedésem miatt! 🙂🙄🫣
114844. Hege87_1
jún. 5. 11:40
Budapesten Postai úton tegnap mindenki megkapta a csp-t ? Csak azért kérdem mert én nem, 13.kerben lakom és még ma se jött a Postás. Köszi
114843. Anka8
jún. 4. 14:55
Bp.18.ker most hozta a postás
114842. csabih2
jún. 4. 12:45
Somogy, most volt a postás. Csupán láttam, hogy megy el, nem beszéltem vele, de mivel nem csörgött be, így gondolom holnap. Ha ez segítség lehet.
114841. Andrea7311
jún. 4. 12:34

Sziasztok

Heves megye, most hozta. 😊

114840. Nivea81
jún. 4. 11:52
Sziasztok Baranya megyében most hozta a postás a családit
114839. Nagyné 5
jún. 4. 11:47
Sziasztok veszprém megye postán kapott valaki cspt
jún. 4. 11:17
Zalaegerszeg megkaptuk most volt a postás
114837. nodybaba
jún. 4. 11:10
Borsod megyébe már most hozta a postás. Ma és holnap azt mondta
114836. Gerlac
jún. 4. 10:46
Akkor holnap lesz..mert sokan mondták hogy ma lesz Zala megye
114835. Vero85
jún. 4. 10:35
Sziasztok! Nekünk sem hozta Győr Moson Sopron megye
114834. grey009 (válaszként erre: 114832. - Gerlac)
jún. 4. 10:13
Nekünk nem hozta ma, most ment el a házunk előtt.. gondolom akkor holnap.
114833. csabih2 (válaszként erre: 114832. - Gerlac)
jún. 4. 09:58
Nálunk dél és 3 között jön a posta, addig nem tudok sajnos segíteni ebben 😶
114832. Gerlac
jún. 4. 09:51
Eddig meg nem kaptam ti?
114831. Anka8 (válaszként erre: 114826. - Gerlac)
jún. 3. 17:34

Szia

Igen holnap

114830. csabih2
jún. 3. 16:46

Köszönöm a válaszokat! Holnap kiderül hogy postás bácsi mit mond mikor jön.

Annyi még, hogy nem különbözetiről van szó. Éveken át nem foglalkoztam vele, hogy őszinte legyek. Válás után kellett volna intéznem, hogy nekem jöjjön, mivel velem a gyermek, csak elmaradt. Most volt egy kis időm otthon, így beadtam és nyilván jár is, így sokat nem tököltek vele, külön dicsérem az ügyintézőt, hívott többször hiánypótlás miatt, illetve kedden mikor hívtam, hogy minden jól lett e kitöltve, mondta, hogy már jóvá hagyta, de szól feljebb hogy sürgessék meg, pedig nem kértem. Úgyhogy le a kalappal a hölgy előtt. Még aznap meg is jött a határozat elektronikus úton.

Egyszóval én mint új kérvényező vagyok jelen esetben. Ezért voltam kíváncsi, hogy érkezik majd, de holnap szerintem kiderül. Mindenesetre megírom ha van fejlemény. Hátha valakinek ez segítség.


Ui. Somogy az ügyintézés.

114829. Andrea7311 (válaszként erre: 114827. - Csabih2)
jún. 3. 12:02

Szia

Én beadtam, ugyan különbözeti pénzt kaptam, alig 1-1.5 hét műlva jött meg. Hóközibe. Elöbb, mint a határozat.

114828. Holozsai Szilvi (válaszként erre: 114827. - Csabih2)
jún. 3. 11:51
Sziasztok! Én hasonló, május 28.án adtam be epapiron, 5 nap után tegnap jött a határozat és a csp a szokásosat kaptam, tehát sztem a 2+adott havi különbözet külön, hóközivel utalják,küldik.
114827. csabih2
jún. 3. 10:15

Sziasztok! Előre is köszönöm ha segítő válasz érkezik..

Májusban kértem, visszamenőleg ugye 2 hónapra a családit, meg is kaptam tegnap tárhelyre 27-ei dátummal, hogy elfogadták, minden rendben, jár az ellátás, visszamenőleg ahogy az elő van írva. Postán kértem. A kérdésem, hogy az egész összeg várható a mostanival egyben, avagy a mostani sem még, és inkább hóközben valamikor?

Nem élet halál kérdés, csak érdekel, hátha valaki jártas ebben. Köszönöm szépen!

114826. Gerlac
jún. 3. 09:23
Sziasztok!Postán holnap lesz családi?
114825. Peti0415
jún. 2. 11:17
Van akinek még nem jött meg a családi?
114824. Pdevil
jún. 2. 08:33
Jnsz granit rajta
114823. Szellemnè (válaszként erre: 114822. - Donnalujza)
jún. 2. 07:03
Igen nekem is köszönöm szépen
114822. Donnalujza
jún. 2. 06:21
Raiffeisen rajta van.
114821. Kata58 (válaszként erre: 114817. - Szellemnè)
jún. 2. 06:18
Hát sajnos már pár hónapja nagyon későn van rajta eleiben hajnal 3-4 között rajta volt de már fél éve kb olyan 7- 8 között én is Raiffeisen Bankós vagyok
114820. Szellemnè (válaszként erre: 114819. - Donnalujza)
jún. 2. 06:15
Köszönöm szépen
114819. Donnalujza (válaszként erre: 114817. - Szellemnè)
jún. 2. 06:10

6.30 körül kb.

Én is ott vagyok. Nézd a netbankod.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook