Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Átkonvertált videókat szeretnék felrakni CD-re, de mindig csak félig rakja fel a számítógép. Mit tegyek, hogy tökéletesen sikerüljön? fórum

Átkonvertált videókat szeretnék felrakni CD-re, de mindig csak félig rakja fel a számítógép. Mit tegyek, hogy tökéletesen sikerüljön? (tudásbázis kérdés)


10. veroosh81 (válaszként erre: 9. - Kisfüles)
2009. aug. 4. 16:35
igen, ingyenes
2009. aug. 4. 15:05

Kedves Veroosh

Nagyon szépen köszönöm a segítséget.Igen,valószínű,hogy lejátsza a CD-t,eddig 5x írtam újra a CD-t.Ez a program ugye ingyenes?

2009. aug. 4. 13:28

[link]


Érdemes ezzel tenni egy próbát, de leges legelőször hányszorosan is írtad a cd-t?Mert lehet, h a lejátszónak túl gyors, vagy a számítógéped lejátsza a cd-t?

2009. aug. 4. 13:19
Na, valszeg a free konvertáló nem volt jó, nézek másikat
2009. aug. 3. 22:02
Szerintem így kissé bonyolultas, utána kell néznem, holnap írok
2009. aug. 3. 21:55
Igen,tökéletesen érted.Nagyon szépen köszönöm a segítséget.
2009. aug. 3. 21:32
Na, ha jól értem te videót szedtél le de zenét szeretnél hallgatni?
2009. aug. 3. 18:13
Letöltöttem videókat a Youtube-ról,időközben kerestem valamit az interneten és a G-PORTÁL-on találtam meg,de ott meg kiírta a rendszer,hogy ha mindent meg szeretnék nézni az oldalon,akkor töltsem le a QUICK TIME PLAYER-t,ez meg is történt,de ez a program átkonvertálta a videókatMP4 -es sé,most kaptam egy CD lejátszót,mely csak CD-T és MP3-as formátumot játszik le.Néhány napja a számítógépes feltelepítette a FREE M4 a to MP3 CONVERTER nevű programot,mellyel ugyan át tudtam konvertálni MP3-as sá és rá is tudtam telepíteni CD-re de néhány szám csak félig van rajta a CD-n annak ellenére,hogy A LEJÁTSZÓ ÉS A CD-IS VADONATÚJ.Most azt szeretném megkérdezni,hogy miért van ez,és hogy mit lehet tenni,hogy tökéletesek legyenek a felvételek.Nagyon szépen kérlek,ha tudsz segíts nekem.Nagyon szépen köszönöm.
2009. aug. 3. 17:57
bővebben?
2009. aug. 3. 17:47
Átkonvertált videókat szeretnék felrakni CD-re, de mindig csak félig rakja fel a számítógép.Mit tegyek, hogy tökéletesen sikerüljön a felvétel

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook